Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, dan!el каза:

Сравняваш наставними неща в момента. Клипът не Деси Слава е качен в нейн канал с близо 70К абонати и веднага при премиерата си (когато се трупат много по-голямата част от гледанията), докато посочените от теб клипове на Емилия са някакви абсолютно любителски слайдшоу презентации в никакви канали. Съвсем в реда на нещата е едното да не е показва никога отстрани и да не тръгва автоматично след други песни, докато при клипа на Деси Слава не е точно така. 

Освен това въпросните песни, чиито клипове си качил, имат или са имали още по 10-тина като тях на същия принцип, които са трупали или трупат минимални гледания и в последствие изтрити. Оригиналните клипове на "За мен забрави" и "Целувай ме" примерно имаха съотвено близо по 700К и 600К, първата имаше и два клипа в канала на "Планета" по едно време.

Не е терминатор на гледания Емилия, но има своите не по-малко успехи. Благодарение на милионите на актуалните си хитове (в периода на пика на гледанията преди 2-3 години) Галена и Преслава дръпнаха по този начин напред и не толкова популярните си песни, които веднъж натрупали вече около 1-2М много по-лесно трупат нови гледания. Всичко общо взето в този YouTube е едно натрупване, алгоритми и т.н.

Невъзможно е да спрем е качена 6 години след премиерата си. За каква премиера говориш. И няма значение една песен в какъв канал е качена. Ако е била хит, то тя трупа гледания. Особено за ретротата когато са качвани, е нямало официални канали. Ето все пак клипове от неофициални ако мислиш че това е проблема наистина:

 

1, 700,000

 

Почти 3 милиона. 

Един магапаса има поне 5 парчета с над милион все в неофициални канали. 

 

Освен това всичките имат изтрити клипове. И Анелия, и Деса и Ивана и т.н.

За останалото съм съгласен. Благодарение на актуалните си хитове Преса и Галя натрупаха на стари песни, които далеч не са били такива огромни хитове. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

Точно търсих гостуването и в тубата. Мерси. 

Марчела е невероятница

И аз първо там го търсих, но бившите ми колеги от Нова Плей явно са решили да не качват интервюто щом е чалга певица. 🙄😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, mitak_94 каза:

И аз първо там го търсих, но бившите ми колеги от Нова Плей явно са решили да не качват интервюто щом е чалга певица. 🙄😂

В YouTube винаги качват с няколко дни закъснение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария определено беше най-яката чалгарка влизала във випа! Къртеше със скандали, лафчетата й се въртят из тикток и до днес, брутална просто. А най-скучна беше Преси, няма какво да се лъжем.

  • Like 3
  • Love 1
  • Dislike 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

В YouTube винаги качват с няколко дни закъснение.

Само някои неща. Клиповете от "Събуди се" днес са качени, но естествено този с Мария не е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Насладете се ...

 

  • Haha 3
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна е Мария, много ме кефи как казва Ч вместо Т.

СъквартиранЧиЧи едно време беше шега в Господари на Ефира, но Мария доказа, че може да го прилага и в живота. Истинска лястовичка на словото! 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Starboy каза:

Мария определено беше най-яката чалгарка влизала във випа! Къртеше със скандали, лафчетата й се въртят из тикток и до днес, брутална просто. А най-скучна беше Преси, няма какво да се лъжем.

Кали и Лияна бяха по скучни. Поне за мен. 

Но, да, Марчела няма равна. Срина чеф Петров със Земята. 

Истинска идолка на скандалите и лафовете. От нея тръгна и жестокия лаф за диалога. 

  • Love 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Ох,жестока е Андреа. Целият ми фейсбук е залят с колажи от снимките й вчера. Отново най-коментираната чалгарка.

Постни тук, за да им се насладим и ние. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре се справям.. и да ти харесва и да не ти харесва!

F6FA3F9F-3550-48B1-8995-D27959829C9A.jpeg.883f1534d0cbda33e61eadb55bd47ab4.jpeg

  • Haha 6
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Starboy каза:

F6FA3F9F-3550-48B1-8995-D27959829C9A.jpeg.883f1534d0cbda33e61eadb55bd47ab4.jpeg

Втория вариант от нейния профил ли е или фенове са я минали през филтри за гавра. 

Никой не може да извади Андреа от нейния си свят. Чак ме кефи:laughing:

  • Like 1
  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Втория вариант от нейния профил ли е или фенове са я минали през филтри за гавра. 

Никой не може да извади Андреа от нейния си свят. Чак ме кефи:laughing:

Нямам идея, тиражира се из стената ми във Фб 🤣

  • Haha 1
  • Wow 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Starboy каза:

Добре се справям.. и да ти харесва и да не ти харесва!

F6FA3F9F-3550-48B1-8995-D27959829C9A.jpeg.883f1534d0cbda33e61eadb55bd47ab4.jpeg

@Slavi да,втората снимка е от профила й.

Забележете и колко е примерна. Освен че си е барнала лицето си е скрила и изскочилото зърно от първата снимка.😂

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Totally me след като отида на гости да "гледам филм".

По-скоро totally me след като видя, че наистина ще гледаме филм.

  • Haha 4
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...