Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Абе в тая чалга всичко е общо, мъже, жени, коли. После се чудете защо агитките им си правят оргии като се видят. Ми тва е примера от любимките им. 

Ема за Преса: спа с мъжа ми, ма аз съм над нещата. 

Преса: Обрахте я свинята, не я ща. Сега (на) Башур ще смуча. 

Отврат. Толкова да нямат достойноство. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, VulkoIsTheBest каза:

Какво, Преслава лайква всяка снимка на Емилия в Инстаграм? :lol: Гъсти го раздават.

Нямам търпение Башур да се озове в една хотелска стая с Джексън. Емилия да я ударят дежа-вютата.

Оле, верно, че деляха Коко :laughing: 

Аз още допускам, че може да врътнат едно дуетче, Преси обича да е със силните на деня.

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , pechenko каза:

В момента Галена е лайв в инстаграм и писаха да изпее "Чупката"... 

Е, веднага почна да я пее :1000(29)::ba:

Искам да чуя този вечен хит!

  • Like 2
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария смазва, започва да ми се издига отново в класацията!:notworthy:Когато детето ти се старае да те представи в що-годе добра светлина, но ти проваляш всички опити със скандални признания.:roll1:Невероятница, както се самоопределя самата тя!

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Gerganafen каза:

Мария смазва, започва да ми се издига отново в класацията!:notworthy:Когато детето ти се старае да те представи в що-годе добра светлина, но ти проваляш всички опити със скандални признания.:roll1:Невероятница, както се самоопределя самата тя!

И при мен беше изпаднала от топа преди участието и в брадъра, но след него бързо се издигна в очите и сърцето ми. Топ джофра! 

  • Haha 1
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Оле, верно, че деляха Коко :laughing: 

Аз още допускам, че може да врътнат едно дуетче, Преси обича да е със силните на деня.

И аз го допускам. Определено има нещо тук.

Емилия цял живот буквално ненавиждаше Преслава - дали зарди това, че спеше с мъжа й, дали заради това, че никога не можеше да я догони кариерно, а се появи на сцената преди нея, сочена като следващата Деси Слава.

Изведнъж и двете ги няма на фирменото сборище. Изтъкват едни и същи причини. И за капак си раздават любов в социалните мрежи.

  • Like 4
  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Гальо каза:

Десита и Дана с дует скоро

Брех. Брех-брех.

Имат визуална прилика двете. И двете талантливи. Обаче тотално се прекалява с дуетите. Колаборациите вече са над 50% от общата продукция в жанра.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , pechenko каза:

Питаха: Какво мислиш за Преслава?

Един се изцепи: Чакаме си албума

И тя: Още не ми е дошъл

:1000(29)::1000(29)::1000(29):

Нали казах, че ако не прати албума на Галена ще я обявим за лъжкиня. :1000(29):

Така...

Преслава е лъжкиня!

Галена да си беше купила тоя прословут албум, поне да го приближим с още едно копие до диамантен. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Stela каза:

Нали казах, че ако не прати албума на Галена ще я обявим за лъжкиня. :1000(29):

Така...

Преслава е лъжкиня!

Галена да си беше купила тоя прословут албум, поне да го приближим с още едно копие до диамантен. 

Преслава, ако имаше капка акъл, който отдавна знаем, че беше изхабен с кокаин, щеше да й прати едно копие, за да е честна пред себе си, светът и томболата, която направи. Нищо, че е Галена. Така щеше да се избегнат подобни смешни ситуации. ХотАрена да се самосезират как Преслава прави лъжовни томболи с празни обещания.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, VulkoIsTheBest каза:

Брех. Брех-брех.

Имат визуална прилика двете. И двете талантливи. Обаче тотално се прекалява с дуетите. Колаборациите вече са над 50% от общата продукция в жанра.

Защото видяха, че дуетите се оказват доста по-успешни на този етап. Забелязва се нещо като страх от самостоянелни песни.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Преслава, ако имаше капка акъл, който отдавна знаем, че беше изхабен с кокаин, щеше да й прати едно копие, за да е честна пред себе си, светът и томболата, която направи. Нищо, че е Галена. Така щеше да се избегнат подобни смешни ситуации. ХотАрена да се самосезират как Преслава прави лъжовни томболи с празни обещания.

Точно... Но отдавна е ясно, че нито има акъл, нито е честна. Не мога да разбера какъв е проблема да го беше пратила и да си спести поне тази гавра. Сякаш и бяха малко другите неща. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Stela каза:

Благодарение на Денис. Иначе е малко съмнително. 

О, абсолютно никой не се съмнява в това :D 

преди 2 минути, Stela каза:

Защото видяха, че дуетите се оказват доста по-успешни на този етап. Забелязва се нещо като страх от самостоянелни песни.

 

Цялата година тръгна така, едно време бяха лъжливи feat-ове (като например Кристиана с Преслава тази година), сега направо на дуети се разчита. Само Преслава, Галена и Теофиков имат соло хитове тая година.

преди 20 минути, Гальо каза:

Десита и Дана с дует скоро

Е Данна няма ли да пусне нещо сама, какво е това... 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Точно... Но отдавна е ясно, че нито има акъл, нито е честна. Не мога да разбера какъв е проблема да го беше пратила и да си спести поне тази гавра. Сякаш и бяха малко другите неща. 

Сигурно си е помислила, че ако го прати, ще се изложи. Което отново показва колко глупаво мислене има. Прати го, правилата на собствената ти томбола бяха такива. Направи го като весела шега с някакво послание с усмивка. Но не! Ние сме Преслава - толбухинската селячка и мислим на ниво махленска тьотка.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, VulkoIsTheBest каза:

Брех. Брех-брех.

Имат визуална прилика двете. И двете талантливи. Обаче тотално се прекалява с дуетите. Колаборациите вече са над 50% от общата продукция в жанра.

Споко, почнаха да изчерпват вариациите за дуети, ще почнат по тройки, четворки и тн. 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Сигурно си е помислила, че ако го прати, ще се изложи. Което отново показва колко глупаво мислене има. Прати го, правилата на собствената ти томбола бяха такива. Направи го като весела шега с някакво послание с усмивка. Но не! Ние сме Преслава - толбухинската селячка и мислим на ниво махленска тьотка.

Аз продължавам да си мисля, че между двата изчепани тиража няма нито едно разпечатано копие, съответно затова и Галена не е получила такова. 

Някой изобщо виждал ли е тоя лелеян албум някъде, различно от промо снимката разпространена от Кокошарник ООД? 

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...