Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 минути, Stela каза:

Не знаех. :roll1:

И какво? Ще сменя тактиката ли? Вместо на плажовете ще снима клипове в зоопарка и ще замени балните рокли с бананови листа? 

 

А в песента ще се пее "Вееече съм на 50, но все още търся теб, Тарзане!"

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Целият настръхнах от тези снимки на богиня Джен

  • Haha 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Cally-Pressyfan' каза:

На мен всичките й песни от 2007 много ми харесват, независимо от краха който преживя. Между другото в този клип е почти на годините на Преслава и Галена в момента, а пак си бие на лелче, докато двете коври сега на тези години още се котират сред тийнейджърите :D 

Че тя в Сто патрона е на 30, а има вид на 50 годишна.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Запишете си-Андреа е ходила на фитнес. Да вземе да се стяга тая жена,че сериозно почва да ме дразни и в най-скоро време ще влезе в черния ми списък.Срамота,толкова години си обработва снимките,а сега вече и в клипове не се снима,защото е дебела. Да се приеме каквато е и да се опита да си оправи състоянието или да се откаже,че с всеки изминал ден копае ново дъно.

Иначе песента й с Крум отново затвърждава мнението ми,че има глад за нейни песни. Кога Крум ще има над 100к за 24 часа?

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Успешен ден на всички! 

Не на всички еднакво, естествено. За недоброжелателите нека е успешен колкото е успешна песента на първата снимка. А за готините - колкото е успешна песента на втората снимка. 

47EC2E6D-B805-452F-B70A-870BC739C487.jpeg

2BC3B835-8518-4797-BB65-3E972F501817.jpeg

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , DarkChild каза:

Пък после Преслава била циганка.

Да пусна ли анкета за Галена, ДЖЕНА и Преслава - коя е по-по-най-циганка?

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Danger. каза:

Успешен ден на всички! 

Не на всички еднакво, естествено. За недоброжелателите нека е успешен колкото е успешна песента на първата снимка. А за готините - колкото е успешна песента на втората снимка. 

47EC2E6D-B805-452F-B70A-870BC739C487.jpeg

2BC3B835-8518-4797-BB65-3E972F501817.jpeg

На мен какъв ден ми пожелаваш? :derisive:

Пожелааай муу да вари компооот.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, VulkoIsTheBest каза:

На мен какъв ден ми пожелаваш? :derisive:

Пожелааай муу да вари компооот.

Кай честно, че няма песен за компота! Има за баклавата, чипса, домати, пипер, патладжан, шопска салата, крем карамел, как може да няма за компот!!!!!!!!!! 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Sad 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Danger. каза:

Успешен ден на всички! 

Не на всички еднакво, естествено. За недоброжелателите нека е успешен колкото е успешна песента на първата снимка. А за готините - колкото е успешна песента на втората снимка. 

47EC2E6D-B805-452F-B70A-870BC739C487.jpeg

2BC3B835-8518-4797-BB65-3E972F501817.jpeg

Нали много обичате да сумирате гледанията на няколко клипа? Защо тогава не отчиташ факта, че "Така ни се пада" има още един клип в Попнейбъла с близо 25 хиляди гледания и по този начин общо стават 100 хиляди + още поне 10-20 хиляди от три други фен клипа, които не са в класацията, но правят относително високи гледания?

По-жалки не сте били в опит да изкарате Жалена нещо повече от това, което е! Годината си е на Преслава, колкото и да ви горчи от този факт. Предлагам да се гръмнете дружно ;) 

  • Like 3

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Годината наистина е на Мумията, няма какво да се отрича! 

Вчера две готини чавета в махалата ми вървяха пред мен и се питаха дали нещо си било в Акула, другото го поправи, че било в Тръгвай си. Не съм чувал някой да се интересува от старите мумии! 

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Willy каза:

Ужасни са фамилия Стораро. Единствено Фики става и е с яки песни.

Иначе май е "Малката ft. Теофиков и Емрах", така че само Ванеса губи с това бълване.

Пашев обаче защо изостави Джулия? Или тя го напусна от завист към вниманието дето сочи към по-младите...

Ако си говорим за яки песни, няма мъж във фолкса с по добър репертоар от Тони Стораро. Само с Милиони звезди и Грешница прибира Фики в малкия си джоб. Наистина има жестока дискография. Не знам до колко си запознат с песните от минлото му, но ако си говорим за изпълнител, който 20 години е на върха, то това е Стораро. Любимец е на мутрите и бизнесмените и се котира дори по добре от чалгаджийките. А какви дуети има с Деси. Истински класики в жанра. Вечни хитове в златния фонд. 

Но все пак нека не забравяме, че 98 крадеше кисело мляко от суперите в Шумен. Пълен боклук като човек. Софка и Бонка как са яли групови тупалките. Сума и шуменски сводници разказват легенди. Джена на времето също е била много влюбена в него. И на някскво кръщане, където Тонката бил с жена си, Джена ронила крокодилски сълзи на другата маса🤣

  • Like 1
  • Haha 4

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...