Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 6 минути, GSA каза:

Лелче, лелче ама колко много клипове на 'чекии' засне, в които мачка чаршавите с млади лъвчета и симулира оргазмиране, дори когато не беше за пред камера. Чудя и се на акъла защо отново не скандализира по същия начин, хем в момента е в топ форма. Да извика Мишо от "Къв си ти бе" и да си спретнат едно групово забавление пред камера. 

Лелче си e мачкочаршафница още от една време. Лелче-гиди-лелче. :D

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

@asylum Представяш ли си в мемоарите на Луна, които тя ще подарява на първокласници, да пише, че Ивана й е отмъкнала короната на фолка, че преди Шампанско и сълзи е царувала Луна и Луната е една!

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

@asylum Представяш ли си в мемоарите на Луна, които тя ще подарява на първокласници, да пише, че Ивана й е отмъкнала короната на фолка, че преди Шампанско и сълзи е царувала Луна и Луната е една!

Ами то е вярно, така че си го представям!

  • Like 1
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Alter Ego каза:

Не знам как Преса е пропуснала този мега-хит, пасва на нейния репертоар.

 

Сега се заслушах и я спрях на "твоя снимка имъЪъъ". Нетърпимо е.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, asylum каза:

Ами то е вярно, така че си го представям!

Не-не-не. Група фолк певици са готови да сезират нужните органи, ако това бъде написано, за да бъде Луна откарана в псиахитричен диспансер. А екип на bTV ще снима самото залавяне и как й слагат усмирителна риза. А тя изпада във вопли - Аз съм нормална бе!

  • Haha 2
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Beat. каза:

Сега се заслушах и я спрях на "твоя снимка имъЪъъ". Нетърпимо е.

Абе, алоо, ти знаеш ли, че в новата визия на Магда има вложени няколко биткойна. Почвай да навърташ гледания. Веднага! Тия пари трябва да се избият. Магда този път няма да прости на никой, камо ли на путката си. Настървена е!

  • Haha 2
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, GSA каза:

Браво скъпа, една от песните, на които съм лял жарки сълзи. Тук лелча се опита да си върне позициите, но вече беше твърде късно, защото "Водка с утеха" и "Моят нов любовник" тресяха държавата! 

Аз също съм лял и продължава да лея на тази, Късно е и Уморени и студени!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Blueberry

Ся представяш ли си утре гледаш страницата на Уикипедия за Магда и се оказва, че датата й на раждане е променена на 1993. Случаят с Ванеса, ама за Магда решили да го променят с 10 години. :roll1:

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен ме кара да се чувствам като силна, видяла много от живота жена, готова  за равносметка и преосмисляне плана за оставащите й 10-15 години живот в пенсия. 
А аз съм мъж. И още нямам 30. 

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, retr0 каза:

Тази песен ме кара да се чувствам като силна, видяла много от живота жена, готова  за равносметка и преосмисляне плана за оставащите й 10-15 години живот в пенсия. 
А аз съм мъж. И още нямам 30. 

:roll1::roll1:

Ама изживяваш ли песента? Така от сърце дет се вика?

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Fast каза:

Не изключвам варианта песента на Емилия за Евровизия да е обща с нея, колкото и абсурдно да звучи в предвид враждата им. 

Не е само враждата. Ако беше така Преслава все щеше да се похвали. Тя не обича да е скромна. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, VulkoIsTheBest каза:

Тунчер направо да сикаже - Шибан мангал съм и завличам собственици на заведения с хиляди левове. Мога да си го позволя, аз съм мазния Тунчер.

:roll1:

Преди години във Варна имахме подобна случка, като тази от Ловеч. Имаше обявено участие в една дискотека и с една колежка се скиприхме и отидохме. Изведнъж обявиха, че Тони Стораро имал неотложен ангажимент, но бил изпратил колежката си Теодора да го замести.... Явно така си е свикнал. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

:roll1::roll1:

Ама изживяваш ли песента? Така от сърце дет се вика?

Да, особено в Понеделник. Особено днес. С единствената разлика, че аз се НАДЯВАМ до края на света да остават 7 дни. 

  • Haha 3
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Преди години във Варна имахме подобна случка, като тази от Ловеч. Имаше обявено участие в една дискотека и с една колежка се скиприхме и отидохме. Изведнъж обявиха, че Тони Стораро имал неотложен ангажимент, но бил изпратил колежката си Теодора да го замести.... Явно така си е свикнал. 

Ужасен пордот! Сигурно и той е ходил някъде да си скипри косматия гъз.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, VulkoIsTheBest каза:

@meleto

Може ли да направя анкета: Как Магда отново стана 23-годишна? Кратки есета.

:roll1::roll1:

Не е нужно да питаш, той насърчава дискусиите във форума. Направо прави. Нека направим Магда звезда отново. 😁😁😁

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

Да, особено в Понеделник. Особено днес. С единствената разлика, че аз се НАДЯВАМ до края на света да остават 7 дни. 

Имам човек в Плевен. Казвай и идва да помага.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Ужасен пордот! Сигурно и той е ходил някъде да си скипри косматия гъз.

Ако знаеш тогава Теодора що освиркване отнесе от фрашканата дискотека... Това по концертите на Пайнер пасти да яде. 

  • Haha 1
  • Wow 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Ако знаеш тогава Теодора що освиркване отнесе от фрашканата дискотека... Това по концертите на Пайнер пасти да яде. 

:roll1:

Тя свикнала милата. Свикнала е и да я ритат в главата. Те за това я пращат.

  • Haha 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

:roll1:

Тя свикнала милата. Свикнала е и да я ритат в главата. Те за това я пращат.

Ааа свикнала тя... И понеже е свикнала се отказа от кариерата си и днес е десета глуха. А някога имаше хубави песни. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Ааа свикнала тя... И понеже е свикнала се отказа от кариерата си и днес е десета глуха. А някога имаше хубави песни. 

 

И ти ли си фенка на Ритънката? Така я наричаха в родното й село Големаново. Знаеха, че ходи по градО да я ритат за пари.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

И ти ли си фенка на Ритънката? Така я наричаха в родното й село Големаново. Знаеха, че ходи по градО да я ритат за пари.

Едно време я харесвах, сега вече не. 

Каква кофти съдба... да те ритат за пари. А на хората какви неща им правят за пари... Мъка има по тоя свят. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Stela Знаеш ли, че Глория ще си сменя псевдонима на Шебекът Глория? С цел привличане на интерес в младите. В новите клипове е наела няколко шебека от Зоопарка в София.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

@Stela Знаеш ли, че Глория ще си сменя псевдонима на Шебекът Глория? С цел привличане на интерес в младите. В новите клипове е наела няколко шебека от Зоопарка в София.

Не знаех. :roll1:

И какво? Ще сменя тактиката ли? Вместо на плажовете ще снима клипове в зоопарка и ще замени балните рокли с бананови листа? 

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...