Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Току що, Willy каза:

Май е трио с Емрах.🤮

Престани да повръщаш от Емрах. Току-виж се паднете в един курс в уни, ако учиш в България. И ще те освиркват с баща му на дипломирането ви.

  • Haha 3
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Май е трио с Емрах.🤮

Ти май изобщо не го харесваш Емрах. Ще видим какво ще е, но според мен не е хубаво да бързат заради песента на Денис, защото си върви добре. Малката извади флоп, но това не е наш проблем. Денис да не е спасител на флопаджийки случайно... :1000(29):

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Теофики го виждам в дует с една друга кака ... :3fdb8960598fa63e:

 

С Лили Иванова да направят кавър на Петрината "Баба й тийнейджър".  В клипа Теофиков се жени за млада булка, а на сутринта Иванова проверява чаршафите за кръв, да види дали е била девствена. Като не намира, я кара на гинеколог да се произнесе чиста ли е била за първата брачна нощ. Накрая Денис я заключва в килера и вдига купон с много курви и алкохол. А Лила се провиква от килера "Ваща майка мръсна!".

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Ти май изобщо не го харесваш Емрах. Ще видим какво ще е, но според мен не е хубаво да бързат заради песента на Денис, защото си върви добре. Малката извади флоп, но това не е наш проблем. Денис да не е спасител на флопаджийки случайно... :1000(29):

Ужасни са фамилия Стораро. Единствено Фики става и е с яки песни.

Иначе май е "Малката ft. Теофиков и Емрах", така че само Ванеса губи с това бълване.

Пашев обаче защо изостави Джулия? Или тя го напусна от завист към вниманието дето сочи към по-младите...

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Ужасни са фамилия Стораро. Единствено Фики става и е с яки песни.

Иначе май е "Малката ft. Теофиков и Емрах", така че само Ванеса губи с това бълване.

Пашев обаче защо изостави Джулия? Или тя го напусна от завист към вниманието дето сочи към по-младите...

Бахти тъпачката, майна. Не стига, че й сложиха тоя тъп прякор, ми сега ще се насере да прави песни с 15 години по-малки от нея.

Джулия нали се омъжи за Митко от С.Д.Н. а преди това беше държанка на Пашев.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

С Лили Иванова да направят кавър на Петрината "Баба й тийнейджър".  В клипа Теофиков се жени за млада булка, а на сутринта Иванова проверява чаршафите за кръв, да види дали е била девствена. Като не намира, я кара на гинеколог да се произнесе чиста ли е била за първата брачна нощ. Накрая Денис я заключва в килера и вдига купон с много курви и алкохол. А Лила се провиква от килера "Ваща майка мръсна!".

:roll1::roll1::roll1:

Не мога!

Ако питаш мен песента трябва да е "Прабаба и тийнейджър", тя отдавна не е баба освен на прилепите, на тях може да мине. 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

:roll1::roll1::roll1:

Не мога!

Ако питаш мен песента трябва да е "Прабаба и тийнейджър", тя отдавна не е баба освен на прилепите, на тях може да мине. 

 

Лили има две деца: Кралица Елизабет Втора и Стоянка Мутафова. Вече Денис какъв им се пада на тях не знам. Да се оправят!

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Willy каза:

Ужасни са фамилия Стораро. Единствено Фики става и е с яки песни.

Иначе май е "Малката ft. Теофиков и Емрах", така че само Ванеса губи с това бълване.

Пашев обаче защо изостави Джулия? Или тя го напусна от завист към вниманието дето сочи към по-младите...

На мен не са ми ужасни. Обаче Тони е голям измамник. Миналия месец имаше участие при нас и в последния момент каза, че няма да идва, а в дискотеката беше повече от фул. След това се появи, изпя 3 песни - "Милиони звезди", "Бог ли ме наказа" и "Шефката" и си тръгна. Управителя беше бесен и ми каза, че предния път пак ги е излъгал, но тогава изобщо не се е  появил. Нали се сещаш, че са му дали и капаро. Човека каза, че тези измами били типични за Тони. Точно циганска работа. 

На "Шефката" обаче стана някаква лудница като я изпя. Много се изкефиха всички, викаха, пяха. ❤ Още си е топ тази песен. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

На мен не са ми ужасни. Обаче Тони е голям измамник. Миналия месец имаше участие при нас и в последния момент каза, че няма да идва, а в дискотеката беше повече от фул. След това се появи, изпя 3 песни - "Милиони звезди", "Бог ли ме наказа" и "Шефката" и си тръгна. Управителя беше бесен и ми каза, че предния път пак ги е излъгал, но тогава изобщо не се е  появил. Нали се сещаш, че са му дали и капаро. Човека каза, че тези измами били типични за Тони. Точно циганска работа. 

На "Шефката" обаче стана някаква лудница като я изпя. Много се изкефиха всички, викаха, пяха. ❤ Още си е топ тази песен. 

Егати излагацията! Този космат домус си мисли, че щом Ловеч не е София и може да си пробутва простотиите.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, VulkoIsTheBest каза:

Егати излагацията! Този ксомат домус си мисли, че щом Ловеч не е София и може да си пробутва простотиите.

Голяма при това. Много ми падна в очите. От дискотеката върнаха на всички парите за входа даже. Ама той го правел и по други градове, така ми каза моя човек. Само в дискотеките на мутрите не смее да си го позволи. Явно после се е договорил за друго участие, а тук отби номера с 3 песни за 2000 лв. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Stela каза:

Със сигурност има други причини, а не тези които казват. Странно ми е, че обясненията на Емилия и Преса са почти еднакви. Реално за Ема разбрахме защо, но Преслава? Тя за какво се готви? Какво толкова и отнема от времето и каква подготовка и трябва за концерта освен рокля и да реши кои песни да изпее? Никога не е правила кой знае какво шоу на сцената за да каже, че и трябва време за подготовка.

Не изключвам варианта песента на Емилия за Евровизия да е обща с нея, колкото и абсурдно да звучи в предвид враждата им. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека споделим с тебе нежност краткотрайна,
дори и утре сутрин да забравим за това.

декември 2007 ❤️

Тук лелча много осезаемо тръгна надолу, но песента е чудна!

 

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Нека споделим с тебе нежност краткотрайна,
дори и утре сутрин да забравим за това.

декември 2007 ❤️

Тук лелча много осезаемо тръгна надолу, но песента е чудна!

 

Браво скъпа, една от песните, на които съм лял жарки сълзи. Тук лелча се опита да си върне позициите, но вече беше твърде късно, защото "Водка с утеха" и "Моят нов любовник" тресяха държавата! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, FolkEmpire каза:

Сторарови - Фикрет и Тунджер са водещи на актьорската вечер по 7/8 TV :D
gZc3uQu.png

Тунчер направо да сикаже - Шибан мангал съм и завличам собственици на заведения с хиляди левове. Мога да си го позволя, аз съм мазния Тунчер.

:roll1:

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, GSA каза:

Браво скъпа, една от песните, на които съм лял жарки сълзи. Тук лелча се опита да си върне позициите, но вече беше твърде късно, защото "Водка с утеха" и "Моят нов любовник" тресяха държавата! 

На мен всичките й песни от 2007 много ми харесват, независимо от краха който преживя. Между другото в този клип е почти на годините на Преслава и Галена в момента, а пак си бие на лелче, докато двете коври сега на тези години още се котират сред тийнейджърите :D 

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Alter Ego каза:

Не знам как Преса е пропуснала този мега-хит, пасва на нейния репертоар.

 

Да! А Магда  между другото откога отново мяза на 23-годишна? :1000(29):

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Fast каза:

Не изключвам варианта песента на Емилия за Евровизия да е обща с нея, колкото и абсурдно да звучи в предвид враждата им. 

OMG

Ти представяш ли си? Ще ги призная за ТОП откачалки! Какво ли вече не опитаха. Освен в песента да пеят за Коко и двете. Яли са една и съща сперма все пак.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Cally-Pressyfan' каза:

На мен всичките й песни от 2007 много ми харесват, независимо от краха който преживя. Между другото в този клип е почти на годините на Преслава и Галена в момента, а пак си бие на лелче, докато двете коври сега на тези години още се котират сред тийнейджърите :D 

Лелче Ваня ли? А днес бие на Горгона Медуза с единия крак в гроба. Ванче-гиди-Ванче, що тъй ма?

Ако трябва да съм честен - предпочитам Ивана на 35 отколкото Преслава на 35. Някак снимките от последните месеци ме отвращават, а преди харесвах тази жена. Страшно много секс имаше в нея. И все още има, но визията й е нечовешка просто.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Cally-Pressyfan' каза:

На мен всичките й песни от 2007 много ми харесват, независимо от краха който преживя. Между другото в този клип е почти на годините на Преслава и Галена в момента, а пак си бие на лелче, докато двете коври сега на тези години още се котират сред тийнейджърите :D 

Лелче, лелче ама колко много клипове на 'чекии' засне, в които мачка чаршавите с млади лъвчета и симулира оргазмиране, дори когато не беше за пред камера. Чудя и се на акъла защо отново не скандализира по същия начин, хем в момента е в топ форма. Да извика Мишо от "Къв си ти бе" и да си спретнат едно групово забавление пред камера. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...