Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Slavi каза:

Ако си говорим за яки песни, няма мъж във фолкса с по добър репертоар от Тони Стораро. Само с Милиони звезди и Грешница прибира Фики в малкия си джоб. Наистина има жестока дискография. Не знам до колко си запознат с песните от минлото му, но ако си говорим за изпълнител, който 20 години е на върха, то това е Стораро. Любимец е на мутрите и бизнесмените и се котира дори по добре от чалгаджийките. А какви дуети има с Деси. Истински класики в жанра. Вечни хитове в златния фонд. 

Но все пак нека не забравяме, че 98 крадеше кисело мляко от суперите в Шумен. Пълен боклук като човек. Софка и Бонка как са яли групови тупалките. Сума и шуменски сводници разказват легенди. Джена на времето също е била много влюбена в него. И на някскво кръщане, където Тонката бил с жена си, Джена ронила крокодилски сълзи на другата маса🤣

Мани ги тия мангали! По-интересни са разказите ти за Луна как е тичала от колата към блока, за да не я пресрешнат фенове! 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , xroflx9 каза:

Запишете си-Андреа е ходила на фитнес. Да вземе да се стяга тая жена,че сериозно почва да ме дразни и в най-скоро време ще влезе в черния ми списък.Срамота,толкова години си обработва снимките,а сега вече и в клипове не се снима,защото е дебела. Да се приеме каквато е и да се опита да си оправи състоянието или да се откаже,че с всеки изминал ден копае ново дъно.

Иначе песента й с Крум отново затвърждава мнението ми,че има глад за нейни песни. Кога Крум ще има над 100к за 24 часа?

Много е яка партиата на Андрес. Тя прави песента. И много яко пее. Далеч не е бездарна, каквато бе като започна. Яд ме е, че с Деса така се комплексираха заради килограмите. 

преди 24 минути, Danger. каза:

Че то и “Добре ли си” правеше по 20-30к на ден от фен клипчетата първият месец. 

Напротив. На Добре ли си фен клиповете тръгнаха да трупат гледания по късно. Вие ги качихте веднага, но този който теупаше от канала на Миле влезе в сръбския тренд. Но пак потвърждавате това, което казвам. Като е за Галена идвате и пишете цифри от сбора на 100 клипчета, а като е за Преса гледате само официалния. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, asylum каза:

Мани ги тия мангали! По-интересни са разказите ти за Луна как е тичала от колата към блока, за да не я пресрешнат фенове! 

Майка ми тогава беше управителка в един супер и все не и излизаха киселите млека на ревизия. Лично го спипа в крачка! :laughing:

 

А Луна като бяхме по малки я чакаляхме с Тиграта,която тогава беше голяма гъзария и с кеф даваше автографи. Но на пи късен етап никой не я отразяваше. Притичваше от колата си до входа сякаш е Мадона, а пред блока сума и дечурлига и бабушкери, които дори не я поглеждаха. Веднъж плюхме по стъклата на колата и:D

  • Haha 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

Майка ми тогава беше управителка в един супер и все не и излизаха киселите млека на ревизия. Лично го спипа в крачка! :laughing:

 

А Луна като бяхме по малки я чакаляхме с Тиграта,която тогава беше голяма гъзария и с кеф даваше автографи. Но на пи късен етап никой не я отразяваше. Притичваше от колата си до входа сякаш е Мадона, а пред блока сума и дечурлига и бабушкери, които дори не я поглеждаха. Веднъж плюхме по стъклата на колата и:D

Нямаш ли и история с Деньо Дюнера? 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Slavi каза:

Много е яка партиата на Андрес. Тя прави песента. И много яко пее. Далеч не е бездарна, каквато бе като започна. Яд ме е, че с Деса така се комплексираха заради килограмите. 

 

Не знам дали защото напълня или е почнала да ходи на уроци по пеене,но сега наистина гласът й звучи по-плътно.Далеч не мяука като преди.

Смятай колко е зле положението в чалгата щом започнахте да оценявате Андреа.😁

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Не знам дали защото напълня или е почнала да ходи на уроци по пеене,но сега наистина гласът й звучи по-плътно.Далеч не мяука като преди.

Смятай колко е зле положението в чалгата щом започнахте да оценявате Андреа.😁

Андреа се готви да стане оперна певица. Умишлено напълнява, на уроци ходи... Очаквайте! 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, asylum каза:

Нямаш ли и история с Деньо Дюнера? 

С него много често сме били в една компания по дискотеките. Имаше много яки лафове. И едно такова мазно и заканващо ги казваше. Но е особено популярен с това, че Соня Немска го преследваше с бръснарските ножчета по дупкитр и че беше сложил на Хамъра си газова бутилка, което за хората, които разбират от коли си беше направо престъпление. Имаше слухове, че от Хамър го съдили за тази глупост, но най пикантното около него беше, че бившия мъж(затворника) на Немската го е карал да му лапа в Син Сити и го е унижавал зверски. Имаше и снимки, които се разнасяха от телефон в телефон. 

преди 19 минути, asylum каза:

Андреа се готви да стане оперна певица. Умишлено напълнява, на уроци ходи... Очаквайте! 

Ще ходи да ни прославя на Миланската Ла скала! 

преди 25 минути, asylum каза:

Стругаро бахти простото парче. Вместо да навре луканка в ръкава, се излага с кисело млекО! Да ней вегетарианец? 

Явно на Фики му се е пило айрян! 😁

  • Haha 1
  • Wow 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Slavi каза:

Много е яка партиата на Андрес. Тя прави песента. И много яко пее. Далеч не е бездарна, каквато бе като започна. Яд ме е, че с Деса така се комплексираха заради килограмите. 

Напротив. На Добре ли си фен клиповете тръгнаха да трупат гледания по късно. Вие ги качихте веднага, но този който теупаше от канала на Миле влезе в сръбския тренд. Но пак потвърждавате това, което казвам. Като е за Галена идвате и пишете цифри от сбора на 100 клипчета, а като е за Преса гледате само официалния. 

Кой днес е писал цифри от 100 клипчета? И вчера и днес бяха дадени скрийнове само на официалните клипове.

Член на Пресиното кралство започна да говори за сбор от няколко клипчета. А ти ми казваш, че ние сме го направили. Ще спреш ли някога с извъртането? Това нещо само ти пречи в живота, не знам как не го осъзнаваш и какво изобщо постигаш с него.

Както и да ги смятаме нещата, "Добре ли си" е по-успешния проект. Няма начин да не е имало фен клипчета, дето са правили по 15-25К на ден още в началото, това беше хит, който стартира с над половин милион гледания. Така, че няма нужда от въртене и сучене. Нещата са ясни.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

Кой днес е писал цифри от 100 клипчета? И вчера и днес бяха дадени скрийнове само на официалните клипове.

Член на Пресиното кралство започна да говори за сбор от няколко клипчета. А ти ми казваш, че ние сме го направили. Ще спреш ли някога с извъртането? Това нещо само ти пречи в живота, не знам как не го осъзнаваш и какво изобщо постигаш с него.

Както и да ги смятаме нещата, "Добре ли си" е по-успешния проект. Няма начин да не е имало фен клипчета, дето са правили по 15-25К на ден още в началото, това беше хит, който стартира с над половин милион гледания. Така, че няма нужда от въртене и сучене. Нещата са ясни.

Не говоря за днес, а по принцип. Конкретно Стела и Никола често публикуват данни за Паника или Добре ли си като сбор от няколко клипчета. Но стане ли дума за Преслава не се взимат напредвид фен клиповете и. 

Че то е повече от ясно, че Добре ли си е по успешна от Така ни се пада. Не става въпрос само за гледания. Остава във времето обаче да видим дали Така ни се пада е по успешна от Сърце и Паника. Като цяло според мен и трите пресини трака са по успешни от Сърце и Паника. Добре ли си е по успешна от Така ни се пада и Изтрезняваш ли. Но Пиян и Добре ли си са на кантар. Лично аз усетих повече еуфория около Пиян, защото лятото бях по деен, а в периода на Добре ли си не бях мърдал по заведенията. 

Далеч не съм от хората, които сучат и въртят. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Slavi каза:

Не говоря за днес, а по принцип. Конкретно Стела и Никола често публикуват данни за Паника или Добре ли си като сбор от няколко клипчета. Но стане ли дума за Преслава не се взимат напредвид фен клиповете и. 

Че то е повече от ясно, че Добре ли си е по успешна от Така ни се пада. Не става въпрос само за гледания. Остава във времето обаче да видим дали Така ни се пада е по успешна от Сърце и Паника. Като цяло според мен и трите пресини трака са по успешни от Сърце и Паника. Добре ли си е по успешна от Така ни се пада и Изтрезняваш ли. Но Пиян и Добре ли си са на кантар. Лично аз усетих повече еуфория около Пиян, защото лятото бях по деен, а в периода на Добре ли си не бях мърдал по заведенията. 

Далеч не съм от хората, които сучат и въртят. 

Паника има две клипчета в ТОП 100, които вчера между другото са почти с изравнени гледания. Как да не ги взимаме предвид? Ако гледаш само официалното, има 17К. Ако прибавим най-оборотното и регистрирано в класацията, се оказва, че има 32К - точно колкото официалното на "Пиян".

Друго клипче на "Пиян" в топ 100 аз не виждам, за да броим и него. Може да го има, но не е направило достатъчно, за да влезе в класацията. Същото важи и за едно трето фен клипче на "Паника", дето също прави немалко гледания - и него не броим.

Тях мисля, че ги има в седмичната класация, защото тя обвхваща повече песни. Някъде по-назад съм ги гледал.

Нека да сме наясно кой защо прави еди-какво си, за да няма неясноти. Сега разбра защо правим сбор от 2 видеа на Паника - защото тях отчита система. Третото, като не влиза в ТОП 100, не го броим.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, asylum каза:

Аз с тези я забелязах:

 

Забелязах я още като Нова Десислава

 

Но бях в недоумение как ще се представиш с такъв псевдоним. Скандално беше 🤣

  • Haha 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, VulkoIsTheBest каза:

Паника има две клипчета в ТОП 100, които вчера между другото са почти с изравнени гледания. Как да не ги взимаме предвид? Ако гледаш само официалното, има 17К. Ако прибавим най-оборотното и регистрирано в класацията, се оказва, че има 32К - точно колкото официалното на "Пиян".

Друго клипче на "Пиян" в топ 100 аз не виждам, за да броим и него. Може да го има, но не е направило достатъчно, за да влезе в класацията. Същото важи и за едно трето фен клипче на "Паника", дето също прави немалко гледания - и него не броим.

Тях мисля, че ги има в седмичната класация, защото тя обвхваща повече песни. Някъде по-назад съм ги гледал.

Нека да сме наясно кой защо прави еди-какво си, за да няма неясноти. Сега разбра защо правим сбор от 2 видеа на Паника - защото тях отчита система. Третото, като не влиза в ТОП 100, не го броим.

Ами и Така ни се пада е с 2 клипчета в топ 25 на дневния чарт. Но  Никола не спомена за него опитвайки се да принизи Така ни се пада. А между другото ако вкараме и този клип на Така ни се пада

 

И той ще влезе в топ 100 със сигурност. 

При Пиян едва преди 2 седмици добавих фен клипа, който трупа. Нищо чудно и той да беше влезнал в топ 100 преди 2 месеца. 

На мен ми ясен принципа, на който смятате и броите, но често така се създава илюзията, че Паникан изравнила Пиян, а реално не е съвсем така. Твърде досадно ми е всеки ден да засичам фен клиповете и, за да е ясно, че надали има ден, в който Паника да е с повече гледания, въпреми, че Преса изръси сума и продукция  след Пиян. 

 

Очаквах между другото заради Миле Добре ли си да има по голям стеинг пауър, но засега Гн директоре, Жено бягай, Няма да ми мине и Болка моя са с по добър такъв. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, asylum каза:

Търсила е сензация. 

Тя беше популярна в музикалните среди много преди да стане Джена в интерес на истината. 

Уеру уери бютифол

❤️ 

  • Haha 1
  • Love 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Тя беше популярна в музикалните среди много преди да стане Джена в интерес на истината. 

Уеру уери бютифол

❤️

КЪДЕ Е СЕДНАЛ ПИЧА?? Побърка мацките.

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

КЪДЕ Е СЕДНАЛ ПИЧА?? Побърка мацките.

Къде е пича може да е посветена на Тони Стораро и да описва ситуацията от кръщането, на което Джен ридала с крокодилски сълзи на съседното сепаре. 

 

Пича е с повече от 2

Горките мацки:laughing:

 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Къде е пича може да е посветена на Тони Стораро и да описва ситуацията от кръщането, на което Джен ридала с крокодилски сълзи на съседното сепаре. 

 

Пича е с повече от 2

Горките мацки:laughing:

 

Ами явно и Джен нямя вкус за мъже.😥😥

  • Like 2
  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Ами явно и Джен нямя вкус за мъже.😥😥

Самия факт, че е била с онзи бит швестер Джино доказва това ти твърдение. 

Тони Стораро, Коко Динев, Джино...🤣 

Направо с Малкия канар е уцелила Джакпота, но за жалост очаквам до 10 години да заприлича на баща си - плешив и дебел😔

 

  • Angry 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...