Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Току що, Slavi каза:

Мигом пускам Плод от рая, че не съм я слушал. Огромен пропуск. 

Ще си тръгнемеееееееееееееееееееееееееееееее

Това май е вторият й клип. И заглавие на първия албум! 

https://www.vbox7.com/play:9846d64044

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Ще си тръгнемеееееееееееееееееееееееееееееее

Това май е вторият й клип. И заглавие на първия албум! 

https://www.vbox7.com/play:9846d64044

Направо я изстрадах с нея. 

На 3:25е невероятна! 

  • Like 1
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, xroflx9 каза:

Ох

Си!!! Защо всички нови не са забавни като ретро?? Смятам,че на всички ни е ясно кой е Дебютът на 2019.

Само дебют ли?! За Ретро ще гласувам да стане президент!

 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, asylum каза:

Всяко ново е добре забравено старо! Със сигурност е старо куче!

Само циците на Мира бяха нови в тоя клип!

 

Няма проблем в това! Аз се регнах 2015,но понеже не влизах 2 години спечелих Дебют през 2017. В някой от старите ми телефони още си пазя банерчето с наградата от Смит.😂

  • Haha 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Само дебют ли?! За Ретро ще гласувам да стане президент!

 

+ Най забавен потребител, Потребител на годината, Идол на годината, Песен на годината, Изпълнител на годината. Направо му връчваме всички форумски отличия безапелационно! 

  • Like 1
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Само дебют ли?! За Ретро ще гласувам да стане президент!

 

Не знам,много ще ми е трудно да си разпределя номинациите измежду всичките ми любими потребители 😥

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

+ Най забавен потребител, Потребител на годината, Идол на годината, Песен на годината, Изпълнител на годината. Направо му връчваме всички форумски отличия безапелационно! 

Докато ги получава ще ни напише "Какво съм ви дал толкова???"

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не искам да бъда тривиален, но смятам, че доста добре си изиграх картите тази година! Определян бях като злобен, като секси и какво ли още не! Получих десетки реакции на постовете си и смятам, че изпращам една успешна година! Очаквам вашите номинации!:heart:

  • Haha 3
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мили потребители, благодаря за всичко, но искам публично да се откажа от всякакъв вид награди, въпреки добре изиграните си карти! 
Вашите усмивки са моят успех! Приканвам симпатиите ви към мен да насочите към @zai4eto82 нека заедно й връчим форумната награда, във форумния ни живот. (не, че имаме друг де, да си го кажа пак)

  • Love 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Gerganafen каза:

Не искам да бъда тривиален, но смятам, че доста добре си изиграх картите тази година! Определян бях като злобен, като секси и какво ли още не! Получих десетки реакции на постовете си и смятам, че изпращам една успешна година! Очаквам вашите номинации!:heart:

Ти също ще получиш място в моите номинации. Целувки!!!

 

20191111_015028.jpg

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Gerganafen каза:

Не искам да бъда тривиален, но смятам, че доста добре си изиграх картите тази година! Определян бях като злобен, като секси и какво ли още не! Получих десетки реакции на постовете си и смятам, че изпращам една успешна година! Очаквам вашите номинации!:heart:

Награди за тебе, тебе и тебе.💁‍♀️😊

 

  • Like 1
  • Love 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, asylum каза:

Това коя от Тризначките е?

Майка им Цуция

Някой може ли да ми намери клипа от някое турне където Цура се оплаква че я наричат Цура във един форум

  • Haha 3

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз силно се надявам да ме подкрепите като посланник на чалгата зад граница! Като споделя на стори някоя бг песен, сигурно два човека влизат в тубата да я изслушат цялата!

  • Haha 4
  • Love 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Kriminal каза:

И аз силно се надявам да ме подкрепите като посланник на чалгата зад граница! Като споделя на стори някоя бг песен, сигурно два човека влизат в тубата да я изслушат цялата!

Тука ще се конкурираме пиле. Може и да излезем на сцената като Галена и Преслава раздавайки ехидни усмивки и заблуждавайки хората че сме най-добри приятелки.😂

  • Haha 2
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обезателно трябва да има награда за специален принос за такива които ядат и спят, абе направо остаряха във форума. Тук е момента да кажа, че се регнах във форума на Планета през далечната 2003 и преживях много изпитания, страдания и лишения, за да бъдем едно цяло с вас. Без вас нямаше да стигна до тук. Блаходаря ви❤️

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Тука ще се конкурираме пиле. Може и да излезем на сцената като Галена и Преслава раздавайки ехидни усмивки и заблуждавайки хората че сме най-добри приятелки.😂

Македонците от кога ви броим като народ? Избери страна - или България или Сърбия!

Шегувам се, може, ама само ако аз съм Преслава, все пак съм с по-голям нос и искам да взема наградата, не да те викам да я делим!

  • Haha 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Kriminal каза:

Македонците от кога ви броим като народ? Избери страна - или България или Сърбия!

Шегувам се, може, ама само ако аз съм Преслава, все пак съм с по-голям нос и искам да взема наградата, не да те викам да я делим!

Все тая, след 5 години ще имам две мишки вкъщи и ще кажа че това са ми най-важните награди, после ти ще си вземеш една маймунка и пак се караме.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

За Уили и Криминал ще измислим категории "Посланник на песните на Галена в Македония" и съответно "Посланник на песните на Преслава в Сърбия".

Мен направо ме пиши като "Посланник на песните на Преслава, Клеа, Емануела и Лоренция в Сърбия, Хърватия и р. Сръбска"

  • Love 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали знаете, че някакви статуетки не са важни за мен. Аз искам само душевен мир и истиснки успех в кариерата ми.

Подкрепете ме и в категорията "Непълнолетен потребител на годината", ако няма такава, искам да я измислите!

Успех на всички други колежки:)

  • Like 1
  • Haha 1
  • Wow 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, xroflx9 каза:

За Уили и Криминал ще измислим категории "Посланник на песните на Галена в Македония" и съответно "Посланник на песните на Преслава в Сърбия".

Аз надувах Клеа без слушалки на някакво летище в Гърция! 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази година фаворитите са наистина много, не знам как ще се гласува като дойде време...

 

  • Like 2
  • Love 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...