Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 7 минути, WindWalkerMonk каза:

Абе изрод е бе. Да си остане в Дубай да се невърне тука. Е и чавето да си земе натам. 

Съгласен. Да я взимат в Дубайския музей Мадам Тюсо - "Восъчна фигура на Джако с балкански произход". Ако й пуснете някой долар бакшиш, започва да се смее ехидно.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Просто в чалгата купуват. Например изрода Преслава, или Галена имат по 13+ милиона, а песните им звучат основно в клубовете. Никъде не звучи нищо на тях - нито от някоя кола, нито през деня по баровете, нито по телевизиите. Дарби е толкова противна песен, но и умрелите са я чували, то не беше от коли, радиа, телевизии. Седнеш на обяд - чуеш я. Печеш си гъзо на морето - тя звучи, излишно е да казвам, че на турнето помете всичко. нереално е тя да има 5 милиона, а Паника/Пиян по 10 дето никой не ги слуша извън дискотеката. 

Оо, при нас звучат редовно. По кафета и заведения са табу, но от градинки, коли и входове - гърмят. Много чалгарски град сме, затова и като не им отърва София, бягат при нас да си правят концертите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Beat. каза:

И в на Ариа песента се чува отзад 😀

А предатави си в на Ариа песента без Сиана... То със Сиана звучи зле... Представям си без... 

А тук Сианчето и в клипа участва. Странно защо не е написана ксто фийт. 

Мислиш ли, че Гъзарка е със заявка за хит на сезона? 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Оо, при нас звучат редовно. По кафета и заведения са табу, но от от градинки, коли и входове - гърмят. Много чалгарски град сме, затова и като не им отърва София, бягат при нас да си правят концертите.

Със сигурност публично звучат по - малко от тъпата Дарби. Много ме дразни, но това няма значение за спора. Тук говорим кой е по - голям хит. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много тъпа песен от Аната за пореден път.

Пука ми на ...., дреме ми на ....

Тотална деградация! Да не говорим колко е монотонна и скучна. Даже не я изслушах цялата.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Ето я Дарби: 

Това са хората дето я слушат. Няма как Паника/Пиян/Добре ли си да са по - големи хитове, просто няма как. 

Уоу... Колко смешни изглеждат клипчетата на чалгарки от клубове където 10 пияни студенти се провикват на бозите им пред подобен прием. 

 

Да или не, Дарби и Шефе, шефе нямат конкуренция тази година. И бабите са са ги чували дори! 

  • Like 4

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Уоу... Колко смешни изглеждат клипчетата на чалгарки от клубове където 10 пияни студенти се провикват на бозите им пред подобен прием. 

 

Да или не, Дарби и Шефе, шефе нямат конкуренция тази година. И бабите са са ги чували дори! 

Само за Шефе, шефе имам съмнения, защото наистина има много малка ротация. Но за другите две е срамота, аз дори четох че тук отричаха Да или не като хит. Е грозно е вече да се изкриви истината. Нека вземем топ 3 на чалгата за лятото: Преса, Гала и теда и пак накуп не са такъв хит. Той в техните дискотеки Дриско ги мачка какво остава за извън тях. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Със сигурност публично звучат по - малко от тъпата Дарби. Много ме дразни, но това няма значение за спора. Тук говорим кой е по - голям хит. 

Сега се чудя дали аз не й обръщам внимание на недоносляка с бавна мисъл Дара, или просто живея в махала, в която хората също не я харесват. Но ти казвам, че тук в центъра на Пловдив, много по-често съм чувал чалга тази пролет и лято, отколкото каквото и да било друго.

От попа съм чувал на Криско песента.

От чалгата: "Шампион"  на Анелия няколко пъти, на Денис и Емилия нещата, Галена и Миле Китич, Пиян на Преслава.

Явно има значение мястото.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Сега се чудя дали аз не й обръщам внимание на недоносляка с бавна мисъл Дара, или просто живея в махала, в която хората също не я харесват. Но ти казвам, че тук в центъра на Пловдив, много по-често съм чувал чалга тази пролет и лято, отколкото каквото и да било друго.

От попа съм чувал на Криско песента.

От чалгата: "Шампион"  на Анелия няколко пъти, на Денис и Емилия нещата, Галена и Миле Китич, Пиян на Преслава.

Явно има значение мястото.

Може и така да е, но мен Дарби ме преследва. Дори днес на обяд пак бучеше от ресторанта дето ядох. Това е гига хит за мен, в смисъл, Дарби е точно нещото дето разбират под думата мегахит и такъв в чалгата имаше 2005 там Ивана с нещо нетипично. Дето нали цяла България я слушаше или Лъжа е на Преса. След това... 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Много тъпа песен от Аната за пореден път.

Пука ми на ...., дреме ми на ....

Тотална деградация! Да не говорим колко е монотонна и скучна. Даже не я изслушах цялата.

Очаквах да сибщ в еуфория от появата на Сиана😁

 

Иначе жената пробва със смислени парчета, балади, умерени парчета.. Не станаха тотални хитове. Нормално е да завие в такава посока. Жено, бягай, Феноменален, Въртележката, гн Директоре... Общо взето най големите хитове последната година са с подобен саунд... А на Ана и трябва хит в момента и е готова на всичко... 

И Галена след спад именно Шефката и Феноменален я върнаха в играта. 

Само Преса може да си позволи да не пее кючеци и пак да пръска клубовете и милиони гледания. Буквално няма друга, която да прави такива хитачки от песни с различно звучене. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Може и така да е, но мен Дарби ме преследва. Дори днес на обяд пак бучеше от ресторанта дето ядох. Това е гига хит за мен, в смисъл, Дарби е точно нещото дето разбират под думата мегахит и такъв в чалгата имаше 2005 там Ивана с нещо нетипично. Дето нали цяла България я слушаше или Лъжа е на Преса. След това... 

Ужас :( И то толкова неприятен и несъразмерно надут спрямо умствения си капацитет индивид като Дара да го направи. Дано Гери-Никол плати да я пречукат. :Vishenka_14:

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Slavi каза:

Мислиш ли, че Гъзарка е със заявка за хит на сезона? 

Няма друга кой знае каква конкуренция за сега, така че да.

Може би трябват повече слушания за да я свикнеш и да се зарибиш.

Иначе ми звучи малко като на Кали последната.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Ужас :( И то толкова неприятен и несъразмерно надут спрямо умствения си капацитет индивид като Дара да го направи. Дано Гери-Никол плати да я пречукат. :Vishenka_14:

Е тя имаше няколко години ултра хитове. Първата й песен с Дриско беше чутовен хит, после имаше още няколко такива. Чудя се защо не напълни Армеец в тия години поне два пъти, можеше само със щракване на пръсти да го направи. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Може и така да е, но мен Дарби ме преследва. Дори днес на обяд пак бучеше от ресторанта дето ядох. Това е гига хит за мен, в смисъл, Дарби е точно нещото дето разбират под думата мегахит и такъв в чалгата имаше 2005 там Ивана с нещо нетипично. Дето нали цяла България я слушаше или Лъжа е на Преса. След това... 

Това е така. Много от пишещите тук са малки и не могат да вдянат това и се радват на милиони гледания или пускане по клубове, за където и са направени... 

Но Шушана, Сен тропе и Хабиби също могат да се похвалят с усепха на хитовете в чалгата преди 2005. И до днес продължават да са част от програмите на кфъчми, клубове и домашни партита. Просто пайнерките нямат такива. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Това е така. Много от пишещите тук са малки и не могат да вдянат това и се радват на милиони гледания или пускане по клубове, за където и са направени... 

Но Шушана, Сен тропе и Хабиби също могат да се похвалят с усепха на хитовете в чалгата преди 2005. И до днес продължават да са част от програмите на кфъчми, клубове и домашни партита. Просто пайнерките нямат такива. 

Особено Шушана и Хабиби. С тях беше нещо страшно, тук е факт. То даже скечове и пародии се родиха. Пайнер нямат такива хитове от 10 години. Свърши тяхната според мен. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Е тя имаше няколко години ултра хитове. Първата й песен с Дриско беше чутовен хит, после имаше още няколко такива. Чудя се защо не напълни Армеец в тия години поне два пъти, можеше само със щракване на пръсти да го направи. 

Сигурно си е мислела, че ще продължи да прави къртачки като "Ела и си вземи" още дълги години. То не е изключено пак да изскочи с някой мега хит, щом Дара го може, защо да не може и тя.

Между другото, като спомена Арена Армеец. Нали Скандау правиха концерт там тази или миналата пролет. Беше успешен. А сега песните им в девета глуха, супер малко гледания и почти не се чува, като издадат ново парче. Странен филм... В смисъл единствени от по-новите звезди се престрашиха да направят концерт в най-голямата зала, всичко ТОП и след това флоп след флоп...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Сигурно си е мислела, че ще продължи да прави къртачки като "Ела и си вземи" още дълги години. То не е изключено пак да изскочи с някой мега хит, щом Дара го може, защо да не може и тя.

Между другото, като спомена Арена Армеец. Нали Скандау правиха концерт там тази или миналата пролет. Беше успешен. А сега песните им в девета глуха, супер малк гледания и почти не се чува, като издадат ново парче. Странен филм... В смисъл единствени от по-новите звезди се престрашиха да направят концерт в най-голямата зала, всичко ТОП и след това флоп след флоп...

На мен те са ми много неприятни. Тото е сладур като визия, но е много гаден като човек. Относно концерта в Армеец, просто нацелиха правилния момент. Бях на върха, имаха чужди усмивки или каквото беше, което кажи/речи беше хита на годината. Отделно имаха поне още един топ 5 хит на годината и залата се пръсна доколкото разбрах. Гери също можеше дори по - лесно да го направи, според мен дори в момента може. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

На мен те са ми много неприятни. Тото е сладур като визия, но е много гаден като човек. Относно концерта в Армеец, просто нацелиха правилния момент. Бях на върха, имаха чужди усмивки или каквото беше, което кажи/речи беше хита на годината. Отделно имаха поне още един топ 5 хит на годината и залата се пръсна доколкото разбрах. Гери също можеше дори по - лесно да го направи, според мен дори в момента може. 

Тото сладур като визия, а Лъчо? Лъчо искаш ли да ти точи лиги на възглавницата? Все Тото бе, все Тото харесват хората. А Лъчко милия все го кара на чекии. :viannen_45:

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Slavi каза:

Очаквах да сибщ в еуфория от появата на Сиана😁

 

Иначе жената пробва със смислени парчета, балади, умерени парчета.. Не станаха тотални хитове. Нормално е да завие в такава посока. Жено, бягай, Феноменален, Въртележката, гн Директоре... Общо взето най големите хитове последната година са с подобен саунд... А на Ана и трябва хит в момента и е готова на всичко... 

И Галена след спад именно Шефката и Феноменален я върнаха в играта. 

Само Преса може да си позволи да не пее кючеци и пак да пръска клубовете и милиони гледания. Буквално няма друга, която да прави такива хитачки от песни с различно звучене. 

 С различно звучене и със слайдшоу. ❤️ Че някои се насират да снимат космически клипове и после пак песните им отиват в боклука. 

Това вече има повече гледания от "Вторник беше" .. хах

 

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако съдим по тия клипове, значи и Шефе, шефе е тотален хит

 

  • Like 1
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, WindWalkerMonk каза:

Е тя имаше няколко години ултра хитове. Първата й песен с Дриско беше чутовен хит, после имаше още няколко такива. Чудя се защо не напълни Армеец в тия години поне два пъти, можеше само със щракване на пръсти да го направи. 

И какво щеше да пее. Ела и си вземи и Направо ги убивам по 6 пъти ли... 

Според мен и сега би имала успешен концерт, но това, че е самостоятелна я лишава от радио ефир, турнетата на кокакола и още други екстри, на които Криско, Тита и Дара се радват. Ако Дара беше издала Дарби без продуценти ни радио ецир щеше да види, ни турне и вероятно щеше да се бори за милион в тубата. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...