Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Някои се усетиха, че да пишеш позитивно за Джен вдига статуквото ти в обществото, но е късно милички, такива сме ви разбрали отдавна! 
Нали, @asylum @Slavi @Starboy @Gerganafen @Blueberry @xroflx9

  • Love 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, retr0 каза:

Някои се усетиха, че да пишеш позитивно за Джен вдига статуквото ти в обществото, но е късно милички, такива сме ви разбрали отдавна! 
Нали, @asylum @Slavi @Starboy @xroflx9

На такива мога само да им сложа

 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , retr0 каза:

Джен е бутиков изпълнител. Не е за всеки! Слуша се от випове и ценителити. 
Преди като искаше да е масово популярна успяваше и го правеше, сега целта й е да отсее малко аудиторията си защото е уморена от четене и триене на тъпи коментари под снимките й в инстаграм. 
Една отсяна аудитория = хармонично ежедневие и спокоен живот. Слава Богу, получава й се, виж как всички тук я харесваме? А тук сме каймака, това не е от вчера.

Знае тя, знае.

Джена - Каймака 2020 / Dzhena - Kaymaka

преди 1 час, Kriminal каза:

Гуд морнинг. Си дъ нюзпейпър?

Джена ту хев а концерт ин да Ню Йорк!

преди 37 минути, Born to Die каза:

Гледам тук на Алисия и Лидия дуетът се пренебрегва, а след снощи съм убеден, че това ще е един от хитовете на зимата, размазахме се на тази песен. "Тръгвай си" продължава да води до истерия, не можах да чуя много от новите, защото бях за малко и както обикновено имаше встъпителен един час с някакви глупости тип Килата, Тита и други, дето за радост никога не съм ги и чувал. Не разбирам защо в чалготека трябва да ми ги пускат такива като всички седят на тях и губят време...

Колко драматично.

За да се напиват от скука през първия час, да им свърши и да поръчат още в кулминацията.

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, retr0 каза:

Някои се усетиха, че да пишеш позитивно за Джен вдига статуквото ти в обществото, но е късно милички, такива сме ви разбрали отдавна! 
Нали, @asylum @Slavi @Starboy @Gerganafen @Blueberry @xroflx9

Разбира се! Трябва да намерим и песен,с която да поздравяваме хейтърите на Джен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, presi_fen! каза:

Къде е Стела да я питам и днес кой направи повече гледания “Паника” или “Пиян” 🤣🤣

Важното е, че ще има един ден в месеца, в който да е обратното, и тя ще довтаса да ни го изтъкне... Не е важно когато Пиян прави повече гледания 29 дни в месеца, а само когато Паника е с повече гледания за ден от месеца. 

преди 1 час, retr0 каза:

Някои се усетиха, че да пишеш позитивно за Джен вдига статуквото ти в обществото, но е късно милички, такива сме ви разбрали отдавна! 
Нали, @asylum @Slavi @Starboy @Gerganafen @Blueberry @xroflx9

Рано или късно всички разбират на къде духа вятъра. Всеки иска да попие от енергията на гуру Джен. А който пише лошо за Джен да се подготви за Най антипатичен потребител в Рама награди 2019!!!

  • Like 1
  • Love 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Danger. каза:

Ще имаш ли поне един пост в който от злоба да напишеш поне нещо вярно и обективно? :D 

Добре, че ти си обективния. Теб ако слушаме ГивМиЛов щеше да е хита на 2018, Просто шоу хита на 2017 и т.н. Що глупости си изписал през годините само и само Галя да е най във всичко. 

И каква злоба те гони. Не сме 2014-2016,когато Галена наистина нямаше конкуренция. А да не говорим, че в годините когато Да те бях ранила и Да видя какво е чупиха бариери, все още чалга се слушаше и извън чалготеките. 

Яко ми е също не отатъпва на хитовост на Феноменален, въпреки че гледанията са в полза на втората. 

  • Like 1
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , retr0 каза:

Някои се усетиха, че да пишеш позитивно за Джен вдига статуквото ти в обществото, но е късно милички, такива сме ви разбрали отдавна! 
Нали, @asylum @Slavi @Starboy @Gerganafen @Blueberry @xroflx9

Абсолютен факт, всеки сега се натяга да бъде окрилен от Джен, но няма. Тя не е хапка за всяка уста! Keep dreaming dear....

  • Love 6
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сменям всички настройки в мен, ставам лигла от този момент.

  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Утре съм на рожден ден..нужно ли е да казвам коя песен ще звучи най-много?

 

Направете плейлист с една единствена песен, не е нужно дори да казвам коя е тя.

  • Love 4
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Starboy каза:

Направете плейлист с една единствена песен, не е нужно дори да казвам коя е тя.

За всеки който не се сеща за името на песента бих казал... горкото мом(и)че. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Направете плейлист с една единствена песен, не е нужно дори да казвам коя е тя.

Разбира се,песента на Джен ще звучи по едно и също време от всички налични телефони,компютри,лаптопи и телевизори.Понякога може да разнообразяваме и с ултрагалактическия хит "Горкото момиче"

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Скоро и аз имам рожден ден, някой знае ли къде са качени участията на Джени за ноември? Все пак какъв по-добър начин да си отпразнуваш рождения ден в компанията на ДЖЕНА?!?

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Slavi каза:

Аз пък не мисля така. Много хора, които не слушат попфолк, харвсват по някоя песен на Джена. Не мисля, че Галена има по голям хит от Да видя какво е или Да те бях ранила. Тези песни буквално гърмяха отвсякъде. Джена е много по различна от повечето чалгаджийки. Усеща се много музикалност в нея. Не е като да е нямало медиен шум покрай нея. По скоро и липсва болната амбиция, която има в Галена и в Преслава. И сам каза. Ако си беше взела статуетките за Певица, когат8 ги заслужаваше, нещата нямаше да стоят така. Иначе Джена се слуша от всякакъв таргет и като възраст и като принадлежност. 

За мен Джена е на нивото на Цветелина Янева. И двете от време на време гърмят с хит, но са далече от големите имена в чалгата. 

Аз си мисля, че след като Пайнера прецака Джена в периода 2011-2015, тя някак се демотивира, че и леко се озлоби. Ако в следващите 10 години се появят силни нови имена в чалгата, Джена съвсем ще изпадне от борда. Докато имена като Преслава, Камелия, Ивана, Деси, Азис, Стораро, Анелия, Софка, Глория и други са оставили трайна следа в жанра. Имат си своя вярна аудитория, масово разпознаваеми и признати са и от хора, които не слушат чалга.

Джена едва ли ще стигне това ниво. Има качествата, имаше и силните песни, но някак не се инвестира в името й достатъчно. 

  • Love 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Slavi каза:

Добре, че ти си обективния. Теб ако слушаме ГивМиЛов щеше да е хита на 2018, Просто шоу хита на 2017 и т.н. Що глупости си изписал през годините само и само Галя да е най във всичко. 

Аз такива постове в които посочвам, че тея песни са хитовете на годината нямам. Вие сте намеквали, че въпросните песни са флопове и съм ви отговарял подобаващо и дори съм предоставял клипчета как се приемат в дискотеките.

Същата ви е работата и с Паника. Но то от хора с виртуално съществуване не мисля, че има ефект да се спори. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Danger. каза:

Аз такива постове в които посочвам, че тея песни са хитовете на годината нямам. Вие сте намеквали, че въпросните песни са флопове и съм ви отговарял подобаващо и дори съм предоставял клипчета как се приемат в дискотеките.

Същата ви е работата и с Паника. Но то от хора с виртуално съществуване не мисля, че има ефект да се спори. 

Само защото си ти, ще кажа - Паника е ХИТ ❤️

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Vancho каза:

За мен Джена е на нивото на Цветелина Янева. И двете от време на време гърмят с хит, но са далече от големите имена в чалгата. 

Аз си мисля, че след като Пайнера прецака Джена в периода 2011-2015, тя някак се демотивира, че и леко се озлоби. Ако в следващите 10 години се появят силни нови имена в чалгата, Джена съвсем ще изпадне от борда. Докато имена като Преслава, Камелия, Ивана, Деси, Азис, Стораро, Анелия, Софка, Глория и други са оставили трайна следа в жанра. Имат си своя вярна аудитория, масово разпознаваеми и признати са и от хора, които не слушат чалга.

Джена едва ли ще стигне това ниво. Има качествата, имаше и силните песни, но някак не се инвестира в името й достатъчно. 

Аз мисля, че те се ебават с нея. Джена няма и да се доближи до Глория, Камелия, Ивана и Преслава, че дори Галена. Глория колкото и да я плюем с теб е 10000 години на сцената и още прави концерти. Ивана има толкова хитове, Кама до ден днешен пръска с участия. Нейните три хита са неостаряващи. А Преса и Галена са двигателя на.чалгата. Джена е с нея и без нея.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Не бе тя е голям хит, много голям и продължава да звучи, но е тъпа песен.

Мен припева супер много ме кефи, има супер бас.. според мен е някак грешно мастерирана, не разбирам много, ама е някак заглушена сякаш..

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Starboy каза:

Мен припева супер много ме кефи, има супер бас.. според мен е някак грешно мастерирана, не разбирам много, ама е някак заглушена сякаш..

Meн куплетите ме кефят, но припева не.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...