Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Топ 10 на най-гледани солови клипове в канала на Планета

1. Анелия - Дай ми още

2. Анелия - Гот ми е

3. Фики - Вертолета

4. Джена - Моли се да не почна

5. Анелия - Зоопарк

6. Фики - Джале, джале

7. Преслава - Не се изтриваш

8. Преслава - Да гори в любов

9. Галена - Стара каравана 

10. Галена - Феноменален

 

Галин има сигурно общо 4 самостоятелни песни в кариерата си, но 3 от тях се доближават до топ 10.

Отчетливо се забелязва липсата на Емилия и Емануела.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Slavi каза:

Преслава за втори пореден месец е номер 1 в попнейбъл за месец октомври с цели 15 милиона. Това вече е изключително трудно впредвид, че са качени старите хитове на Азис, които трупат бесни гледания... 

Голяма! 

#ПреславаПевицаНа2019

 

Screenshot_20191102_151655_com.android.chrome.jpg

Ето и за изминалите месеци от 2019 година, ако на някой му е интересно.(не е за да покажа че смядовката ви е спечелила 3 пъти,не!)😜

Януари - Галена

Февруари - Галена

Март - Азис 

Април - Азис

Май - Галена

Юни - Азис

Юли - Азис

Август - Азис

Септември - Преслава

Октомври - Преслава

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Blueberry каза:

Другата певица, която се осмели да пусне солов хит в сезона на колаборациите, е Бъдещата императорка!

 

Супер яката. Като нищо ще ми стане по-любима и от Лидия и Десита.

И двете с Данна са жестоки, дори предполагам, че много бих се кефил на самостоятелна песен на въпросната.

преди 39 минути, Slavi каза:

Преслава за втори пореден месец е номер 1 в попнейбъл за месец октомври с цели 15 милиона. Това вече е изключително трудно впредвид, че са качени старите хитове на Азис, които трупат бесни гледания... 

Голяма! 

#ПреславаПевицаНа2019

 

Screenshot_20191102_151655_com.android.chrome.jpg

Докато другите блеят или пускат неподходящи песни Преслава ще е Топ. Винаги знае как да улови момента.

преди 18 минути, Blueberry каза:

Топ 10 на най-гледани солови клипове в канала на Планета

1. Анелия - Дай ми още

2. Анелия - Гот ми е

3. Фики - Вертолета

4. Джена - Моли се да не почна

5. Анелия - Зоопарк

6. Фики - Джале, джале

7. Преслава - Не се изтриваш

8. Преслава - Да гори в любов

9. Галена - Стара каравана 

10. Галена - Феноменален

 

Галин има сигурно общо 4 самостоятелни песни в кариерата си, но 3 от тях се доближават до топ 10.

Отчетливо се забелязва липсата на Емилия и Емануела.

И към всички тия един титаничен Азис извън Пайнер. Тази класация само показва, че докато в последните няколко години тук не се спираме с Галена и Преслава, навън поне няколко други са предизвиквали по-голям интерес сами с името си. Добре, че и те двете са в ренесанс от края на 2018, не че преди това са били изпаднали, де.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Blueberry каза:

Топ 10 на най-гледани солови клипове в канала на Планета

1. Анелия - Дай ми още

2. Анелия - Гот ми е

3. Фики - Вертолета

4. Джена - Моли се да не почна

5. Анелия - Зоопарк

6. Фики - Джале, джале

7. Преслава - Не се изтриваш

8. Преслава - Да гори в любов

9. Галена - Стара каравана 

10. Галена - Феноменален

 

Галин има сигурно общо 4 самостоятелни песни в кариерата си, но 3 от тях се доближават до топ 10.

Отчетливо се забелязва липсата на Емилия и Емануела.

Meanwhile в топ 5 има 20 имена😂😂😂

Screenshot-20191102-152414-Instagram.jpg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Повечето от тези през годините са ги водили за авторски. Смешница. А колко ли още просто не са намерени като оригинали...

Ром пом пом със сигурност е авторска. И не мисля, че другите са водени за авторски. Винаги се е знаело, че има много албански кавъри.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Не е ли смешно да се сравнява последната песен на Галена с предпредпредпредпредпредпоследната (6 пъти) на Преслава? Нищо, че са от един период.

Смешно е изобщо да се сравнява Галена с Преслава.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Meanwhile в топ 5 има 20 имена😂😂😂

Screenshot-20191102-152414-Instagram.jpg

Десислава на крачка от второто място- това не съм очаквал, че е възможно да го видя някога. Ако беше по-адекватна щеше и до днес да доказва, че този тотален успех не е само заради Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето този тип песни липсват. Истински български поп-фолк, комични текстове и клипове. Музика за забавление. Нищо общо с днешните перверзии и антимузикални извращения

 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, pechenko каза:

Напразно се е мъчила да пее на живо :1000(29):

 

Много вяло, наистина. 
 

КОГА, питам кога ще има лайф изпълнение на хита на столетието - Вижте го, жени?

  • Sad 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, pechenko каза:

Напразно се е мъчила да пее на живо :1000(29):

 

Аз предлагам да се разходи до Германия, там ще се приеме значително по-добре песента, въпреки че ще пеят малко по-различно текста ;)

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Lelqtian каза:

Аз предлагам да се разходи до Германия, там ще се приеме значително по-добре песента, въпреки че ще пеят малко по-различно текста ;)

 

По-скоро да придружи Шон Мендес на турнето му и да пее "Treat you better" вместо него, тъкмо той да има време да огледа швестерките из публиката му.

Той трябва да се гордее, че българската Ариана Гранде му е окрала песента, това е най-близкото до Ариана, до което ще се доближи (дори по-близко от псевдогаджето му, което е нейната Уолмарт версия).

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

По-скоро да придружи Шон Мендес на турнето му и да пее "Treat you better" вместо него, тъкмо той да има време да огледа швестерките из публиката му.

Той трябва да се гордее, че българската Ариана Гранде му е окрала песента, това е най-близкото до Ариана, до което ще се доближи (дори по-близко от псевдогаджето му, което е нейната Уолмарт версия).

Таз версия не върви, Пепа нали била швабска възпитаничка, няма как да е чувала каквото е това Шон Мендес. Виж реклама на услуга на немски мобилен оператор е точно в нейната стихия. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Slavi каза:

Повечето от тези през годините са ги водили за авторски. Смешница. А колко ли още просто не са намерени като оригинали...

Това да не е Мумуродислава! Или Азис! Винаги се е знаело за тия кавъри. Само Като теб е кражба на Биолчев в стил Ти да си на Рокса... А Ром-пом-пом в оригинал е в нейно изпълнение. 

преди 1 час , DarkChild каза:

Ето този тип песни липсват. Истински български поп-фолк, комични текстове и клипове. Музика за забавление. Нищо общо с днешните перверзии и антимузикални извращения

 

 

Това е може би последният истински български попфолк хит!

преди 1 час, pechenko каза:

Напразно се е мъчила да пее на живо :1000(29):

 

Луната е една!

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DarkChild каза:

Не разбирам какво искаш да кажеш, но това не е изненада.

Не е наистина. От слушане на Глория и Преслава и пеене на 100% жена ти стана навик да пропускаш информация.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Screenshot-20191102-180116-Instagram.jpg

И Sofia Vergara харесва краката на Галена!💆‍♀️🙆‍♀️

Не знам къв им е алгоритъма на Инстаграм, та изкарва никому неизвестни бедни жени от народа като таз Софка Вергарова, но да, редно е да харесват снимки на крака. Предполагам е някоя братчедка на Рашия? Стига да ги влече, разбира се, всеки със фетишите си, то това си е хай-класа да те ходят с остри точкета. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Willy каза:

Ето и за изминалите месеци от 2019 година, ако на някой му е интересно.(не е за да покажа че смядовката ви е спечелила 3 пъти,не!)😜

Януари - Галена

Февруари - Галена

Март - Азис 

Април - Азис

Май - Галена

Юни - Азис

Юли - Азис

Август - Азис

Септември - Преслава

Октомври - Преслава

Вероятно Галена повече няма да види първото място. От юни месец са добавени всички стари на Азис, което светкавично го прави първи или втори. 

преди 3 часа , DarkChild каза:

Ром пом пом със сигурност е авторска. И не мисля, че другите са водени за авторски. Винаги се е знаело, че има много албански кавъри.

Поне 3 парчета са се водили авторски на Оцко. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...