Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час , Slavi каза:

Вероятно Галена повече няма да види първото място.

Не се знае. Ноември няма да има голяма конкуренция.

Screenshot-20191102-210900-You-Tube.jpg

Обаче тезата за купени гледания на Боже прости май отпада. Направила е достатъчно гледания през 2019 година и коментарите го показват. Дали е заради ютуб системата на показване е друг въпрос...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, xroflx9 каза:

@Starboy коментирай мемето на годината свързано с песента на Джен.

Screenshot_20191102-224347_Instagram.jpg

:roll1: :roll1: Припаднах!

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много харесвам Джена, но за съжаление тя си остана популярна само сред върлите фенове на чалгата. Можеше да стигне нивото на Анелия, Галена и Преслава, ако Пайнера я беше побутнал в най-силните й години. 

Трябваше да вземе Певица на 2011 и 2012. Тогава дръпна много и с малко повече награди и лансиране щеше да добие още по-широка популярност и да е на съвсем друго ниво. Това съпоставяне на Преслава с Галена, можеше да е между Галена и Джена. Преслава едва ли щеше да загуби нещо. 

В Джена имаше потенциал за много повече от това, което е в момента.... Но някак не се доразви...

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Vancho каза:

Много харесвам Джена, но за съжаление тя си остана популярна само сред върлите фенове на чалгата.

Само с това не съм съгласен. Да,може би няма хит,който да се знае и от незапалени чалгари,но познавам доста хора,които не слушат чалга и знаят за Джен.

Също така не знам защо в този форум се подценява факта,че 2014 също беше годината на Джена. Беше направила цели 3 поредни хита с доста различно за това време звучене. Основните й конкурентки тогава -Галена,Преслава и Андреа имаха само по един.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Vancho каза:

Много харесвам Джена, но за съжаление тя си остана популярна само сред върлите фенове на чалгата. Можеше да стигне нивото на Анелия, Галена и Преслава, ако Пайнера я беше побутнал в най-силните й години. 

Трябваше да вземе Певица на 2011 и 2012. Тогава дръпна много и с малко повече награди и лансиране щеше да добие още по-широка популярност и да е на съвсем друго ниво. Това съпоставяне на Преслава с Галена, можеше да е между Галена и Джена. Преслава едва ли щеше да загуби нещо. 

В Джена имаше потенциал за много повече от това, което е в момента.... Но някак не се доразви...

Приятелите ми, които не харесват чалга, признават Джена като единствена пееща, и се кефят на лозунга ДЖЕНА ИЛИ СМЪРТ! 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Vancho каза:

Много харесвам Джена, но за съжаление тя си остана популярна само сред върлите фенове на чалгата. Можеше да стигне нивото на Анелия, Галена и Преслава, ако Пайнера я беше побутнал в най-силните й години. 

Трябваше да вземе Певица на 2011 и 2012. Тогава дръпна много и с малко повече награди и лансиране щеше да добие още по-широка популярност и да е на съвсем друго ниво. Това съпоставяне на Преслава с Галена, можеше да е между Галена и Джена. Преслава едва ли щеше да загуби нещо. 

В Джена имаше потенциал за много повече от това, което е в момента.... Но някак не се доразви...

Аз пък не мисля така. Много хора, които не слушат попфолк, харвсват по някоя песен на Джена. Не мисля, че Галена има по голям хит от Да видя какво е или Да те бях ранила. Тези песни буквално гърмяха отвсякъде. Джена е много по различна от повечето чалгаджийки. Усеща се много музикалност в нея. Не е като да е нямало медиен шум покрай нея. По скоро и липсва болната амбиция, която има в Галена и в Преслава. И сам каза. Ако си беше взела статуетките за Певица, когат8 ги заслужаваше, нещата нямаше да стоят така. Иначе Джена се слуша от всякакъв таргет и като възраст и като принадлежност. 

  • Like 3
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Slavi каза:

Не мисля, че Галена има по голям хит от Да видя какво е или Да те бях ранила.

Ще имаш ли поне един пост в който от злоба да напишеш поне нещо вярно и обективно? :D 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не говорете глупости, цял свят слуша Джен

  • Like 1
  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха, а мислехме, че има само върли фенове на Преслава и Галена! Никой не отрича на Джвна яките песни... Ама след тях заби малко. Дано не си остане само с "Да-тата" песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джен е бутиков изпълнител. Не е за всеки! Слуша се от випове и ценителити. 
Преди като искаше да е масово популярна успяваше и го правеше, сега целта й е да отсее малко аудиторията си защото е уморена от четене и триене на тъпи коментари под снимките й в инстаграм. 
Една отсяна аудитория = хармонично ежедневие и спокоен живот. Слава Богу, получава й се, виж как всички тук я харесваме? А тук сме каймака, това не е от вчера.

Знае тя, знае.

  • Love 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако се абстрахираме от "новата ДЖЕН фен вълна" във форума, породена от "Горкото момиче" .. :lol: .. наистина цялостно не е на нивото на Галена и Преслава. Те никога не са си позволявали да изпадат зад борда, докато Джена откровено си имаше моменти, когато пускаше 3-4 песни една след друга без да стават хитове. Освен това си е пяла чисти нелепици и не само "Горкото момиче" е пример за такава излагация - също "Стойки не чупи", "Къде е пича", ... и доста бози е клипирала като "Градът работи..", "Да ти бъда корона", "Всичко знаеш" и др.... даже на някои не им помня имената. Дори напоследък не прави силни премиери - започва с максимум 250-300 хиляди.

Естествено никой не отрича, че в периода 2011-2014 си беше в топ 3 и с малко побутване от продуцента можеше да се изкачи още по-нагоре.

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото 2018 също беше доста силна за Джени. Двете й песни имат почти или над 14 милиона,КОЯ друга може да се похвали с подобен успех? Разбира се отново са с различно звучене от масовата вълна.😀

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, xroflx9 каза:

Между другото 2018 също беше доста силна за Джени. Двете й песни имат почти или над 14 милиона,КОЯ друга може да се похвали с подобен успех? Разбира се отново са с различно звучене от масовата вълна.😀

:3fdb8960598fa63e:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам тук на Алисия и Лидия дуетът се пренебрегва, а след снощи съм убеден, че това ще е един от хитовете на зимата, размазахме се на тази песен. "Тръгвай си" продължава да води до истерия, не можах да чуя много от новите, защото бях за малко и както обикновено имаше встъпителен един час с някакви глупости тип Килата, Тита и други, дето за радост никога не съм ги и чувал. Не разбирам защо в чалготека трябва да ми ги пускат такива като всички седят на тях и губят време...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, THE IIconic каза:

Като си пишеш с Петра я питай дали помни изпълнението на "Перденца" на Тракия Фолк 2000. Кажи, че в този форум има НЕЙНИ ФЕНОВЕ и ФЕНОВЕ на ТИЧАНЕТО НА ЗАДЕН ХОД. Дори сме се опитвали да го имитираме в реалния живот!

3:24

Падам и колабирам!

 

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...