Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 минути, Stela каза:

Сещам се за "Илюзия" и "Лабиринт", които за времето си бяха уоу клипове. Наистина бяха различни и новаторски. Голям спад при тази жена. Явно не се осъзнава, или просто не й пука. Сега върти един и същи клип, само се преоблича. Поне песните да ставаха за слушане. 

To дори тва е по - добро от сегашните й:

Мърша! Много мразя хора дето искат да минат тънко!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория още от 2005 започна да се излага с "Приличам ли на вятъра" и други такива блудкави истории. После почна с денс бозите и "кубчето лед".

 Не е от вчера или днес.

Реално ако изключим баладите и "Ненаситна", оттам нататък е трагична в последните 14-15 години.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Глория още от 2005 започна да се излага с "Приличам ли на вятъра" и други такива блудкави истории. После почна с денс бозите и "кубчето лед".

 Не е от вчера или днес.

Реално ако изключим баладите и "Ненаситна", оттам нататък е трагична в последните 14-15 години.

Ето това е разликата между нея и преслава. Затова на едната се знаят и не дотам големите хитове, а на баба новите поколения и да ги знаят не ги слушат. Просто като си слушал 100 години боклуци, дори добрите й песни не ти се слушат, защото самият изпълнител ти е противен. А тя е не само противна, но банална, евтина, елементарна, тромава, тъпа и на всичкото отгоре вулгарна и надменна. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Ето това е разликата между нея и преслава. Затова на едната се знаят и не дотам големите хитове, а на баба новите поколения и да ги знаят не ги слушат. Просто като си слушал 100 години боклуци, дори добрите й песни не ти се слушат, защото самият изпълнител ти е противен. А тя е не само противна, но банална, евтина, елементарна, тромава, тъпа и на всичкото отгоре вулгарна и надменна. 

Не бих се изразил чак толкова крайно, но банална и надменна със сигурност. И твърда глава, която не приема чуждо мнение и за която всяка нова музикална вълна е равностойна на нещо пошло и "под нивото ми". Тя и за това пропадна. Същото се отнася и за Ивана.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Глория още от 2005 започна да се излага с "Приличам ли на вятъра" и други такива блудкави истории. После почна с денс бозите и "кубчето лед".

 Не е от вчера или днес.

Реално ако изключим баладите и "Ненаситна", оттам нататък е трагична в последните 14-15 години.

Приличам ли на вятъра пък точно е много готина! То няма лошо да е денс песента, но да е нещо което да те грабне, да ти се слуша.... Имала е кога по-силни, кога по-слаби песни, но в последните години напълно почна да се губи с подобни еднообразни неща.... Последно в албума имаше готини неща и така...

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DevilWish каза:

Приличам ли на вятъра пък точно е много готина! То няма лошо да е денс песента, но да е нещо което да те грабне, да ти се слуша.... Имала е кога по-силни, кога по-слаби песни, но в последните години напълно почна да се губи с подобни еднообразни неща.... Последно в албума имаше готини неща и така...

Ами не знам. Тогава България беше луднала по Ивана и всичко живо заклейми Глория. Тя пък се правеше на обидена и 3-4 години не ходеше на концертите на Пайнер.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория може и да осъзнава липсата си на промяна и колко е наложително да я направи, но да се притеснява, че ако кривне настрани ще излезе, че е опетнила 'стила и класата си'. Определено се забелязва, че се опитва да стане 'по-вървежна' като звучене, но без да рискува с нещо по-отличаващо се. Явно не може да схване обаче, че тя губи тоя си бляскав имидж точно като пуска едни такива еднотипни и направо евтини неща. Защото нейните някогашни стил и класа си бяха друго нещо.

Btw днес ставала 1 година от началото на края на друга себеразрушаваща се легенда.

Помня как тогава феновете започнахме да я плюем, а тук ни казваха, че имало нужда и от такива песни. Десови добре сме си усещали накъде отиват нещата с нея щом счита за нормално да се завърне с такава песен.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, нямам търпение Паола да порасне и да почва войната между нея и майка й за лидерството в чалгата... писна да се дъвче едно и също от години - Глория/Ивана, Ивана/Преслава, Преслава/Галена...

 

  • Haha 2
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Vancho каза:

Ох, нямам търпение Паола да порасне и да почва войната между нея и майка й за лидерството в чалгата... писна да се дъвче едно и също от години - Глория/Ивана, Ивана/Преслава, Преслава/Галена...

 

PAOLA ft. PRESLAVA - MAMO, MAMO, DASHTE, DASHTE / Паола ft. Преслава - Мамо, мамо, дъще, дъще, 2035

  • Haha 8

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква Паола, Коцето е катастрофирал вчера като се е връщал от участие. Горкия- вчера 2 участия- едно в Костинброд с Емануела и после вечерта в Плаза.

Сутринта писахме, а нищо не е казал, Кой знае колко изморен е бил. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, xroflx9 каза:

Може би една от най-любимите ми песни за миналата година и най-любимата ми от копията на "Зоопарк".😆😆

И аз все още я слушам доста. Зарибих и няколко американеца с нея. Бижу е като за Деси Слава в новата й светлина- любимата ми ромска изпълнителка.

Все още обаче се чудя коя да ми е основната любимка, която да защитавам по форумите. И никой не ми дава съвети, не мога вече... Ще се напия и ще се върна към Клеа!:girl_cry2:

преди 8 минути, Vancho каза:

Ох, нямам търпение Паола да порасне и да почва войната между нея и майка й за лидерството в чалгата... писна да се дъвче едно и също от години - Глория/Ивана, Ивана/Преслава, Преслава/Галена...

 

Това по-добре да не става. Представям си как в силната дебютна година на Паола майка й урежда да премахнат статуетката за Дебют, също и опцията дебютантка да стане Певица. И си я представям с визията на мащехата от Пепеляшка.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тука както винаги се превъзнасяте в повече. Глория предлага това като продукция, това и се пее, това и се прави - в крайна сметка един артист на първо място трябва да изрязава себе си, а след това да се съобразява с това на кого да угоди. И аз искам различни проекти, но и с тези съм окей. И ако трябва да мислим мащабно и обективно - последно време всичко що е поп-фолк е еднотипно до болка, и като звучене, и като текстове. Добре, че има някакво ново поколение, което да се интересува и да слуша от дъжд на вятър парчетата, които са пяти десетки пъти, но понеже са от нови и по-млади изпълнители се харесват. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

И аз все още я слушам доста. Зарибих и няколко американеца с нея. Бижу е като за Деси Слава в новата й светлина- любимата ми ромска изпълнителка.

Все още обаче се чудя коя да ми е основната любимка, която да защитавам по форумите. И никой не ми дава съвети, не мога вече... Ще се напия и ще се върна към Клеа!:girl_cry2:

Веднагически ти решавам проблема-Джена.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

Това по-добре да не става. Представям си как в силната дебютна година на Паола майка й урежда да премахнат статуетката за Дебют, също и опцията дебютантка да стане Певица. И си я представям с визията на мащехата от Пепеляшка.

:roll1::roll1:

Мисля че Паола ще детронира Преси. Но хейтърите ще трябва да почакат 15 години. Галенови са бъдещи Паолинчета.

преди 13 минути, Cally-Pressyfan' каза:

PAOLA ft. PRESLAVA - MAMO, MAMO, DASHTE, DASHTE / Паола ft. Преслава - Мамо, мамо, дъще, дъще, 2035

Няма как да минем без Паола, Преслава и Ивелина - Замръкнала е хубава Янка, 2038. За баба Яни с любов.

  • Haha 2
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, xroflx9 каза:

Веднагически ти решавам проблема-Джена.

Не ми е много по вкуса Джена. А и сред Стара Десислава не бих си причинил още една с такова име.

преди 1 минута, Vancho каза:

:roll1::roll1:

Мисля че Паола ще детронира Преси. Но хейтърите ще трябва да почакат 15 години. Галенови са бъдещи Паолинчета.

Няма как да минем без Паола, Преслава и Ивелина - Замръкнала е хубава Янка, 2038. За баба Яни с любов.

Още не е късно Галена да роди едно момиче. Ще са почти наборки с Паола и ще се борят за върха. Като дъщерите на Брук и Тейлър в Дързост и красота.

  • Haha 3
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Vancho каза:

:roll1::roll1:

Мисля че Паола ще детронира Преси. Но хейтърите ще трябва да почакат 15 години. Галенови са бъдещи Паолинчета.

Няма как да минем без Паола, Преслава и Ивелина - Замръкнала е хубава Янка, 2038. За баба Яни с любов.

Да не пропускаме и Виктория - дъщерята на Ивелина. Направо квартет Колеви.

  • Haha 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, zai4eto82 каза:

Важното е, че Коце е добре. Да почне Коце да съди сайтове, вестници, ама той е такава добра душа. Как може така да пишат глупости. 

Коце си е добре, но хората. 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...