Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 минути, VulkoIsTheBest каза:

Олеее, не че в нас не са се прокрадвали такива съмнения/подозрения, но ти казвам - леля Торбалан, която знае, че я снимат и насила се е усмихнала, въпреки че вътрешно й се ще да си пришие ново лице. На момента!

Офффф реших, че момчето е виновника за недоспиването...а то външния вид на Галена. 🙄

:D:DD

  • Haha 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 4 минути, retr0 каза:

Посочи ми един проект на Преслава който с ръка на сърцето можеш да наречеш арт. 

"Чуплива и влюбена" по стилистика на Есил Дюран!

  • Haha 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, MrKidGSA каза:

Кажи и да започне да прави истинска музика и тогава и брой измислените гледания. Хубавите песни остават, гледанията на комерсите за 3 месеца никой не топлят. 

Това е моята Преслава:

 

Обожавам тази песен на Прес🖤

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Стига едно и също..надувайте новия хит!

 

Коментирай клипа. Правен е от доброволци - третокласници в час по информационни технологии с “Windows movie maker”

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

Коментирай клипа. Правен е от доброволци - третокласници в час по информационни технологии с “Windows movie maker”

Вчера коментирах..искам и при мен светът да се върти около моя милост.💞

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Western каза:

Коя е любимата ти фраза от текста? 🥰

Единствената,която разбирам разбира се,а именно "звяр си,но си най-добрия"! Все още разгадавам дълбокия смисъл на текста,а на теб?

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, -A. каза:

Внимавай и пази се от приятелки! Спекулира се, че една желае да ти отнеме трона!

 

Няма как да стане, трона е изкован по мой калъп и друг не би могъл да седне на него. 🥰

Току що, xroflx9 каза:

Единствената,която разбирам разбира се,а именно "звяр си,но си най-добрия"! Все още разгадам дълбокия смисъл на текста,а на теб?

“Сърцето ти е камък, не тупти”🖤

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Western каза:

Няма как да стане, трона е изкован по мой калъп и друг не би могъл да седне на него. 🥰

“Сърцето ти е камък, не тупти”🖤

Уникален текст,лириката те удря право в емоциите. Сигурно са го откраднали от Джена Стоева.🤭

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Western каза:

Няма как да стане, трона е изкован по мой калъп и друг не би могъл да седне на него. 🥰

“Сърцето ти е камък, не тупти”🖤

:D Още ли си фен на Лорена ? Ужас.

Поздравявам ви с тази любовна мантра!

 

 

  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, retr0 каза:

Посочи ми един проект на Преслава който с ръка на сърцето можеш да наречеш арт. 

Преслава никога не е изразявала артистичността си с клипове. Милион пъти е казвала че мрази да снима.
Една от причините да пробие е, че експериментираше с поп, поп-рок и алт-рок. А през това десетилетие пусна няколко изключително успешни дийп хаус песни. Ти се опитваш да изкараш, че за 15 години кариера е карала само на чалга комерси и нищо друго.
 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Кога в чалгата ще се появи такава кралица????

 

Галин, изчакай 10 години

  • Like 1
  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Fast каза:

Преслава никога не е изразявала артистичността си с клипове. Милион пъти е казвала че мрази да снима.
Една от причините да пробие е, че експериментираше с поп, поп-рок и алт-рок. А през това десетилетие пусна няколко изключително успешни дийп хаус песни. Ти се опитваш да изкараш, че за 15 години кариера е карала само на чалга комерси и нищо друго.
 

Така, така.

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Кога в чалгата ще се появи такава кралица????

 

Чакаме Галин да се разкрие и да смаже с истинското си аз по същия начин. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Ако за теб арт се равнява единствено на добре поднесен клип, вкусът ти е силно ограничен.

Къде съм казал клип? Защо ми слагаш

думи в клавиатурата? 

Какво общо има вкусът ми

с това за което говорим? И аз слушам

песните, които слушаш и ти, но разграничавам пиянската тематика с музика на Даниел Ганев от Арт. Да спрем до тук, че става смешно вече. В Рамания до името Преслава “арт” ще обсъждам....

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

Къде съм казал клип? Защо ми слагаш

думи в клавиатурата? 

Какво общо има вкусът ми

с това за което говорим? И аз слушам

песните, които слушаш и ти, но разграничавам пиянската тематика с музика на Даниел Ганев от Арт. Да спрем до тук, че става смешно вече. В Рамания до името Преслава “арт” ще обсъждам....

Преси не е арт - тя е артпоп!

 

  • Haha 1
  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...