Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 минути, asylum каза:

Нее, отврат ми е, но имаше една песен с Дебора, на която яко друсаше задник - май на балкански награди. Там ми направи впечатление, че е яка мацка, но бездарна. Не бяха ли ходили и при Слави? 

Мен ме радваше

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 4 минути, Slavi каза:

Мен ме радваше

 

 

Много ми бяха инфантилни песните й в Пайнер, макар че някои се забелязаха. На концерти се гърчеше като гущер, ако гущерите се гърчат, де, ама на такъв мязаше. Иначе във фейса качва много яки снимки. Теларка е! 

Намерих кючека!

 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, asylum каза:

Много ми бяха инфантилни песните й в Пайнер, макар че някои се забелязаха. На концерти се гърчеше като гущер, ако гущерите се гърчат, де, ама на такъв мязаше. Иначе във фейса качва много яки снимки. Теларка е! 

Намерих кючека!

 

Ама верно си е пълен рептайл. Като си отвори устата очаквам всеки момент да разпръска зелена слуз 🤣🤺

  • Haha 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Slavi каза:

Ама верно си е пълен рептайл. Като си отвори устата очаквам всеки момент да разпръска зелена слуз 🤣🤺

Вместо да снима змии и други влечуги в клипове, или да убива като в предишния си клип, може просто да ги заплюе с въпросната слуз! Ще е хем иновативно, хем автентично. 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, -A. каза:

Невероятна.

Един от невероятните тракове на Вера Шкетиева!

Паметен дует!

 

 

  • Like 1
  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Един от невероятните тракове на Вера Шкетиева!

Паметен дует!

 

 

Паметен сингъл и клип! Началото е един път. Магда толкова добре се справя с ролята, че съм сигурен, че е вдъхновила много хора да гълтат аспирини като нея.

  • Like 1
  • Haha 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, -A. каза:

Паметен сингъл и клип! Началото е един път. Магда толкова добре се справя с ролята, че съм сигурен, че е вдъхновила хора да гълтат аспирини като нея.

Вера е по-хитрата в тяхната комбина. Нейната партия е първа в песента, направили са я да изглежда по-натокана, Магдалина е в ролята на слабата, Вержиния в ролята на силната. Стара лисица е Вергилия, чудя се какво ли щеше да стане в евентуален сблъсък по между ни преди години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Slavi каза:

Коя е тая? Да не е един рус поялник, който от 15 год се мъчи да пробие? 

Хаха, да. Със Сашо много й се кефехме на едно-две парчета - онова от 2016/2017 "Дали това е любовта" с мазния отсвир.

"Аз не знаех, не!" е от тая песен:

 

Кво като е поялник? На мен една бивша колежка с поялник преди малко ми писа и прави едни намееееци, че.. чак ми стана тегаво. Но е супер готин и позитивен човек. Няма нужда да казвам коя зодия е. ;)

Редактирано от VulkoIsTheBest
Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи има една Ива Георгиева, песента й почва като реклама преди бая песни в тубата "О, няма да се моля-моля, ще ме молиш тии". Значи искам някой да я пречука, бахти дразнещата, кво я налагат тая досада, вече цял месец се налага, раздразнен да натисвам бутон "Skip". 

Редактирано от VulkoIsTheBest
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Slavi каза:

Ама верно си е пълен рептайл. Като си отвори устата очаквам всеки момент да разпръска зелена слуз 🤣🤺

Кристиана, Джена, Теодора и Катарина Груич са едни от многото lizard people на балканската сцена.

Чакат да дойде подходящия момент, за да завладаят света!

 

  • Haha 3

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, VulkoIsTheBest каза:

Хаха, да. Със Сашо много й се кефехме на едно-две парчета - онова от 2016/2017 "Дали това е любовта" с мазния отсвир.

"Аз не знаех, не!" е от тая песен:

 

Кво като е поялник? На мен една бивша колежка с поялник преди малко ми писа и прави едни намееееци, че.. чак ми стана тегаво. Но е супер готин и позитивен човек. Няма нужда да казвам коя зодия е. ;)

Риби? 👻

По принцип е невзрачна. Нр мога да отрека обаче, че пее по добре от 2/3 от чалгаджийките. И дори се опитва да експериментира. Но когато се мъчиш 15 години без успех е редно да се отеглиш с последното си останало достойнство! 

  • Like 1
  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Slavi каза:

 Кристиана, ти ли си? 

maxresdefault.jpg

Откъде намери тази снимка, стоп кадър ли е от "Звяр си"?

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Mark Zuckerberg и Miley Cyrus треперят пред рептилската кралица - КРИСТИАНА!

 

Дано в някой следващ видеоклип Кристиана да се превърне във рептил, или пък на живо в ефира на най-гледаната телевизия ХИТ МИКС МЮЗИК, ще е скандално!

  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Kriminal каза:

Откъде намери тази снимка, стоп кадър ли е от "Звяр си"?

:laughing:

Мхм. Работното заглавие е било Звяр съм. За жалост в последния момент отрязали кадритр със зелената визия, за да я използват като 25 кадър. 

Screenshot_20190820_172031_com.android.chrome.jpg

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Риби? 👻

 

Не мога вече, разбери! Шефът, колежката, другата колежка, съседът - всичките са Риби. Такава магия има в тази зодия! Тя не е агресивна енергия, тя е сладкодумна, ранима и блага. Не, че не могат да станат и зверове, могат и съм го виждал, но не за това са създадени.

Някои от тях ми надушват личните планети в Риби и водния Асцендент, затова протичат флуиди.

От секса с тази зодия съм много доволен. Раними и благи, а в леглото мръсници. И то пак по един себераздаващ се начин. Топа!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Може ли така да объркат:

23.08 // Емануела/ club Play
Специален гост изпълнител ще бъде звездата Джена ! 🌟
Очакваме ви за нови летни и горещи емоции ! 🌴💦
Безсънни нощи, цяло лято в Club Play! 🎊🤩

Днес Ваня, Милко Калайджиев и Преслава са в Приморско.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

:laughing:

Мхм. Работното заглавие е било Звяр съм. За жалост в последния момент отрязали кадритр със зелената визия, за да я използват като 25 кадър. 

Screenshot_20190820_172031_com.android.chrome.jpg

Еми защо сърбите винаги сме луди по фолка? Защо Цеца си бави клиповете постоянно? Заради сублиминалните кадри, които ни карат да полудяваме по ориенталните звуци на турбофолка!

Защо в България понякога попа мачка чалгата? Защото Преслава не влага луди пари в клиповете си, за да добавят 25-ия кадър, заради който целия Балкан ще полудее по песента ѝ!

 

ПРОСТА ЛОГИКА!

 

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...