Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 35 минути, Slavi каза:

Сещам се как се гавриха с Милица в некво румънско шоу, когато Кости набираше нова певица за Сахара:laughing:

И некоя в Звезде Гранде бяха лигавили, ама не се сещам коя несретница беше. 

Марина Тошич!

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 48 минути, VulkoIsTheBest каза:

Нищо не отричам, споменах, че реакцията на концерта на Анелината песен беше вяла. А тази песен до самия край на годината се водеше за най-големия хит на годината ("Шефката" я мина на 31-ви декември). Илиза Анелия, пее монстъра на годината и хората си барат пишките. Конфузна ситуация за Анелия, пир за мен! :D

То па Галена не изпадна щото в конфузна ситуация чакайки с Цура за бис и просейки такъв.  Поне Анелия на сцената има ниво и не се обяснява като тъпа селянка в кръчмата... 

Анелия е оставила твърде дълбока следа в жанра и дори да се откаже утре, е дала материаш за поколения напред. А хитовете след 2008 са предимно клубни такива. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Slavi каза:

То па Галена не изпадна щото в конфузна ситуация чакайки с Цура за бис и просейки такъв.  Поне Анелия на сцената има ниво и не се обяснява като тъпа селянка в кръчмата... 

Анелия е оставила твърде дълбока следа в жанра и дори да се откаже утре, е дала материаш за поколения напред. А хитовете след 2008 са предимно клубни такива. 

Не виждам каква връзка има приемът на хита на годината с това дали ще има бис след някаква нямаща претенции за голям хит песньовка. Смисълът беше да кажеш, че и Галена изпада в конфузни ситуации. Демек щом храниш Анелия, аз ще храня Галена. Да, определено имаш развитие. :1000(29):

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, VulkoIsTheBest каза:

Не виждам каква връзка има приемът на хита на годината с това дали ще има бис след някаква нямаща претенции за голям хит песньовка. Смисълът беше да кажеш, че и Галена изпада в конфузни ситуации. Демек щом храниш Анелия, аз ще храня Галена. Да, определено имаш развитие. :1000(29):

Странно ми е, че конфузните ситуации на някои са пир за теб, а  конфузните ситуации на Галена... сигурно са траур за теб. 

Хубаво е когато даваш оценки да си адекватен и за своята мастия. Убеден съм, че и ти нямаш развитие. Въпрос на дни е да се кълнеш как повече няма да влизаш във форума и че можеш и без него и да молиш да ти изтрият и този ник. 

А и Анелия дори в силни години не е изпъквала с кой знае какъв прием. Преслава е една. Само тя може да се похвали с феноменални приеми. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Slavi каза:

Странно ми е, че конфузните ситуации на някои са пир за теб, а  конфузните ситуации на Галена... сигурно са траур за теб. 

Хубаво е когато даваш оценки да си адекватен и за своята мастия. Убеден съм, че и ти нямаш развитие. Въпрос на дни е да се кълнеш как повече няма да влизаш във форума и че можеш и без него и да молиш да ти изтрият и този ник. 

А и Анелия дори в силни години не е изпъквала с кой знае какъв прием. Преслава е една. Само тя може да се похвали с феноменални приеми. 

Не, не ми пука особено за това, че Галена просила бис, никакъв траур не е, на теб така си ти се иска, ама не. :) Галена е ясна, че е неадекватна на голяма сцена от много години. Пир беше провала на "Зоопарк", защото цяла година твърдях, че тази песен не е голям хит, поне не отговаряше на маститите гледания и накрая... имаше пир. ;) За мен, не за теб.

Аз съм адекватен относно Галена, винаги съм го показвал, така че няма нужда от тези клишета.

 

 

Редактирано от VulkoIsTheBest
Link to comment
Сподели в други сайтове

Заебе Галчуна. Снощи Яница пя на живо, но клуба беше дъно. Пя квот пя нали, много е мъничка бтв. Иначе си е сладкишка. Сега нещата дето ви интересуват:

4 пъти Теда

3 пъти Пиян

2 пъти Паника

6 пъти Да или Не 

Въобще, вместо да ги изброим, нека видим най - добре приетите песни за вечерта:

1. Перспектива (всичките три пъти)
2. Да или не (мноооооооооооооого под нея)
3. Нямаш сърце / Луда по тебе
4. Последен адрес / Мъжете всичко искат / Защо повярвах / Мой / новата на Теда
5. Не знам как се казва песента ама май е нещо лъскава кола, тъмни очила / Грешна нощ

От новите чалгии Теда е мнооооооооого над останалото. После някъде са всички останали, те нямат разлика. Общо взето беше ДЪНО. Едно момиче припадна и охраната заедно с нейната приятелка я изнесоха като боклук от клуба. Никой не спря, никой не се интересуваше. Имаше чести отскачания и до кенефа за наркотици. Единственото хубаво нещо беше Яница.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, WindWalkerMonk каза:

Заебе Галчуна. Снощи Яница пя на живо, но клуба беше дъно. Пя квот пя нали, много е мъничка бтв. Иначе си е сладкишка. Сега нещата дето ви интересуват:

4 пъти Теда

3 пъти Пиян

2 пъти Паника

6 пъти Да или Не 

Въобще, вместо да ги изброим, нека видим най - добре приетите песни за вечерта:

1. Перспектива (всичките три пъти)
2. Да или не (мноооооооооооооого под нея)
3. Нямаш сърце / Луда по тебе
4. Последен адрес / Мъжете всичко искат / Защо повярвах / Мой / новата на Теда
5. Не знам как се казва песента ама май е нещо лъскава кола, тъмни очила / Грешна нощ

От новите чалгии Теда е мнооооооооого над останалото. После някъде са всички останали, те нямат разлика. Общо взето беше ДЪНО. Едно момиче припадна и охраната заедно с нейната приятелка я изнесоха като боклук от клуба. Никой не спря, никой не се интересуваше. Имаше чести отскачания и до кенефа за наркотици. Единственото хубаво нещо беше Яница.

Невероятна е Яни! Този месец само до 18-ти август има 11 участия. Истинска терминаторка! :D

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

luna-izbuhna-az-sam-bez-vazrast-i-niamam

Твърди, че няма връзка с него. Допускала хора до личното си пространство изключително трудно. Той и още доста млади хора били част новия й проект. Участвали в него безплатно. Не става ясно какъв е проекта. 

Инфо: България Днес

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Джулия и Митко от "София Ден и Нощ" били сгодени - не знаех.

Запознах се наскоро с едно 27-годишно момче. И той се сгоди за приятелката си. Мен са ми много странни подобни измишльотински ритуали. Като се обичате, директно се женете, какви са тия годежи-бла-бла. Какво чакате?

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен през това десетилетие Галена надскочи Анелия. И за мен е по-голямото име в чалгата от двете.

Просто едната постигна страшно много през последните 10 години, а при другата по-скоро наблюдавахме упадък на кариерата й. Сравнение с миналото десетилетие. 

  • Like 2
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Vancho каза:

Според мен през това десетилетие Галена надскочи Анелия. И за мен е по-голямото име в чалгата от двете.

Просто едната постигна страшно много през последните 10 години, а при другата по-скоро наблюдавахме упадък на кариерата й. Сравнение с миналото десетилетие. 

Разбира се, че е така. За всички е ясно. Виж, че по предавания и медии навсякъде обявяват Галена като короната на жанра в последните години. Младите надежди на другите жанрове изказват възхищение от нея въпреки, че са в конкурентния стил. Не съм чул изобщо някой да споменава Анелия в последно време по какъвто и да било повод. По сайтовете я коментират почти само с джуките на дъщеря й и, че я била изпуснала от контрол. 

Преслава и Галена - това са истинските звезди на попфолка, които все още вълнуват силно и предизвикват тръпка в хората. Всичко друго е някак невзрачно и mehh сравнено с тях.

Което не променя факта, че Галена грачи и пие като изтървана по участия. Това обаче е друга тема.

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , VulkoIsTheBest каза:

Разбира се, че е така. За всички е ясно. Виж, че по предавания и медии навсякъде обявяват Галена като короната на жанра в последните години. Младите надежди на другите жанрове изказват възхищение от нея въпреки, че са в конкурентния стил. Не съм чул изобщо някой да споменава Анелия в последно време по какъвто и да било повод. По сайтовете я коментират почти само с джуките на дъщеря й и, че я била изпуснала от контрол. 

Преслава и Галена - това са истинските звезди на попфолка, които все още вълнуват силно и предизвикват тръпка в хората. Всичко друго е някак невзрачно и mehh сравнено с тях.

Което не променя факта, че Галена грачи и пие като изтървана по участия. Това обаче е друга тема.

 

А миналото десетилетие беше точно обратното. Анелия се отличаваше със собствен стил и някак беше спечелила уважението дори на противниците на чалгата. Беше различна, беше пример. 

Галче наистина дръпна много. И то въпреки Пайнера и бутането на Преслава. Аз не сещам за друга певица, която от треторазрядница на ниво Юнона, Магда и други, да се е изкачила до върха на жанра. 

Със сигурност Галин й помогна много, но ако Галена нямаше тоя хъс, амбиция и идеи - нямаше да е това, което е днес.

  • Like 2
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Vancho каза:

А миналото десетилетие беше точно обратното. Анелия се отличаваше със собствен стил и някак беше спечелила уважението дори на противниците на чалгата. Беше различна, беше пример. 

Галче наистина дръпна много. И то въпреки Пайнера и бутането на Преслава. Аз не сещам за друга певица, която от треторазрядница на ниво Юнона, Магда и други, да се е изкачила до върха на жанра. 

Със сигурност Галин й помогна много, но ако Галена нямаше тоя хъс, амбиция и идеи - нямаше да е това, което е днес.

True story. Как да каже човек на такъв коментар, че е опит за манипулация и извъртане?

Проблемът при мен е, че тези двете почват много да ми се изчерпват. Не правят ли само топ резачки и имам усещането, че циклим. То ние реално циклим от 10 години. Тогава обаче, ако циклихме на 5-6 кочки, сега цикъла е основно на две. 

Преслава 15 години кариера все по върховете, Галена 11-12 се мъдри и тя там, в световен мащаб големите звезди са заминали някъде по прашасалите етажерки към този момент. А ако не са, то поне са правили стабилни паузи между ерите си. Наще нямат празно полугодие. 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, VulkoIsTheBest каза:

True story. Как да каже човек на такъв коментар, че е опит за манипулация и извъртане?

Проблемът при мен е, че тези двете почват много да ми се изчерпват. Не правят ли само топ резачки и имам усещането, че циклим. То ние реално циклим от 10 години. Тогава обаче, ако циклихме на 5-6 кочки, сега цикъла е основно на две. 

Преслава 15 години кариера все по върховете, Галена 11-12 се мъдри и тя там, в световен мащаб големите звезди са заминали някъде по прашасалите етажерки към този момент. А ако не са, то поне са правили стабилни паузи между ерите си. Наще нямат празно полугодие. 

 

Галена продължава да представя интересни неща. И продължава да се старае за проектите си. Не мисля, че е изчерпана. 

Жалко е, че име като Преслава продължава да се вълнува само от това дали песента й ще е хит. Комерс след комерс. Да, получава й се и очевидно дори младите таланти(Лидия, Десита) не успяват да я догонят откъм интерес, но тя отдавна трябваше да е качила нивото. И на проектите си, и на изявите си... Не може в главата на един артист да се върти само това дали песента му ще се върти по клубовете. Особено ако си име като Преслава. Трябва да влагаш нещо от себе си в музиката, която правиш, да се надскачаш, а не да пускаш едно и също. Липсва ми старание при Преслава. Старание да вдига левела.  Тва е неуважение към феновете й. И въпреки всичко... пак я обичам. 😂

  • Like 3
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, xroflx9 каза:

Тази "Перспектива" не е чак толкова зле,не знам защо не ви кефи. Даже се изненадвам,че нещо,което е от Сърбия и не е някаква гнусна чалгия е станало хит тук.

Ужасна е, но е най - големия хит без аналог в клубовете. Дори Да или не изглежда жалка пред нея. Това не означава, че ми харесва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...