Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Тая битка злато си я загубило още преди да е почнала. Ще станеш по - зелен от тинясало блато. Анелия е като каратечница за храчки. А и има 10+ години опит. Недей си се мисли за спец, да не се окаже, че стои треньор срещу теб.

Пусни си споменавата от теб "Дай ми още" и виж отново за каква "красива" жена става въпрос. Сякаш зорлен се е старала да изглежда грозновата и състарена. Преди иначе беше много красива, не ми е била точно по моя вкус, но нямаше как да се отрече визията й. Много хора я харесваха, включително мои познати - жени, които роптаеха срещу чалга стила, визията и всичко в него. И песните, и визията й харесваха. 

Роля било. То и на Марая Кери първите 8 години от кариерата й бяха роля, ама разби света с тая роля. После точно като Анелия се разкурви и светът в доста моменти се отдръпна от нея.

Редактирано от VulkoIsTheBest
  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 31 минути, VulkoIsTheBest каза:

Каквото и да е, Емилия си взима секунда-две да обмисли преди да реагира. Винаги с едно на ум за ехидная!

По принцип на нея и трябват няколко секунди докато зацепи кво я питат. Може Пресли да и е споделила бъдещите си намерения за Коко😆

преди 1 час, Cally-Pressyfan' каза:

Пропускаш факта, че много често особено в последните години, продуцентите на риалити предавания (примерно "Като две капки вода" и др.), целенасочено бутат чалгата на заден план и се държат снизходително с изпълнителите и с жанра като цяло, дори забраняват в предаванията им да се пеят такива песни. Но не пропуснат сезон да не поканят някоя чалгарка, която да им вдигне рейтинга.

Ами как ще ги взимат на сериозно или лансират при народното негодувание срещу тях и стандарта на живот, който навират в очите на иначе бедните българи. Иначе Деса не може да св оплаче специално последните години от продуцентите на риалитита. Спечели и брадър и второ място в Капките взе при все че беше и фаворит на пишещите в интернет. Но повечето за жалост потвърждават масовото мнение за чалгата с действиятабси и продуцентите гледат да извлекат полза от сеира. Освен това последните 2 години и в капките имаше доста чалга и дори най запомнящите и забавните образи бяха от попфолка. Вече като няма ББ и трибуните на попфолка намаляват с една... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Slavi каза:

По принцип на нея и трябват няколко секунди докато зацепи кво я питат. Може Пресли да и е споделила бъдещите си намерения за Коко😆

 

Знаех, че ще го кажеш. :D 

Когато Илиян каза на Преслава, че носът й бил като на циганка обаче, на ЕмчЕ изобщо не й трябваше време да зацепва какво се говори. Директно се изсмя с радостен кикот! 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е истина колко ме зариби "Звяр си", а точно вече почти не слушах чалга.. музиката е просто истински брутализъм, Кристияна винаги съм я харесвал много, а като добавим пъшкане от Преси = перфектно!

  • Like 2
  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Не е истина колко ме зариби "Звяр си", а точно вече почти не слушах чалга.. музиката е просто истински брутализъм, Кристияна винаги съм я харесвал много, а като добавим пъшкане от Преси = перфектно!

Не лъжи, слушаш "Между гърдите".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Не лъжи, слушаш "Между гърдите".

Изобщо пък не я нея точно, ужасна песен. Последните седмици наблегнах на една нова лидерка, която не зная до колко е точно в този форум известна - Billie Eilish.

  • Angry 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изглежда, че няма да има повече Вип Брадър в обозримото бъдеще. Рейтингът на миналия сезон беше плачевен. Най-ниският от началото на формата.

Ако и през зимния сезон не го рестартират, едва ли ще има нов.

Следователно, всички чалга изпълнители и стари естрадни остават без трибуна. Не, че им се получаваше. Може би само на Алекс и Влади им потръгна от формата.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Шок! Сега влязох във фб и виждам,че песента на Кристияна се споделя и от хора,които не слушат чалга.💞

Още по-голям шок е, че всичките коментари са за Преслава, как настръхват хората от гласа ѝ, как е най-добрата ... пълна реабилитация от коментарите за "Пиян", за които се твърдеше, че са за носа и са с цел подигравка.

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава ми напомня на Тейлър Суифт, на която екипа ѝ инцидентно беше пуснал в iTunes 14 секундна ТИШИНА... и това беше станало номер 1 по продажби.

  • Haha 3
  • Wow 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

Голямата болка на Галена и Преслава е, че никога няма да са мадами като Анелия. Просто на Анелия Господ е сипал повече. Нито имат нейната усмивка, нито нейното лице. Толкова пъти Анелия е печелила най - красива личност на България. Едно време манекенките й завиждаха до една. До ден днешен е почти без корекции и е яка мадама. Преслава прилича на трол и винаги е била една идея назад по красота, а Галена колкото и операции да си направи, не може да се мери с Анелия и никога реално не е била топа на красавиците.

И при това красотата на Анелия е естествена. Една от малкото дърти коври, които все още не са се пипали. А и е смешно да я отписват при пошожение, че миналата год клатеше държавата с Бръм и Зоопарк. Голям праз, че новите и песни трудно минават 5млн. И Заради теб и Шампион са си успешни тракове по клубовете. 

  • Like 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

Изглежда, че няма да има повече Вип Брадър в обозримото бъдеще. Рейтингът на миналия сезон беше плачевен. Най-ниският от началото на формата.

Ако и през зимния сезон не го рестартират, едва ли ще има нов.

Следователно, всички чалга изпълнители и стари естрадни остават без трибуна. Не, че им се получаваше. Може би само на Алекс и Влади им потръгна от формата.

Алекс и Влади според мен не извадиха никакви дивиденти от формата, просто им се работи на момичетата и правят добри песни. А и реално тръгнаха от Х-фактор.

Колкото до самия Брадър, преди също е имало години с почивка. Не мисля, че няма да се правят повече сезони, защото се прави лесно, т.е. не е супер сериозна инвестиция (като "Къртицата" навремето), а се гледа много. Малко само да зажаднее народът, че прекалиха с по 2-3 сезона годишно.

На чалгарките сериозна трибуна по телевизията не им трябва, на тях ТВ аудиторията не им е важна, тъй като не пълни участията. В социалните мрежи им е достатъчно.

преди 1 час, Willy каза:

Screenshot-20190818-190627-Instagram.jpg

От известно време ми се върти сравнение Лидия = Преслава, Десита = Галена и то се оказа, че точно и тях харесват. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Slavi каза:

И при това красотата на Анелия е естествена. Една от малкото дърти коври, които все още не са се пипали. А и е смешно да я отписват при пошожение, че миналата год клатеше държавата с Бръм и Зоопарк. Голям праз, че новите и песни трудно минават 5млн. И Заради теб и Шампион са си успешни тракове по клубовете. 

Нищо не знаеш, зоопарк не е никакъв хит :D Нищо че Галена, Преслава, Десита и не знам си още колко изпълнители й направиха копия. Но не е хит тази песен.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

Изглежда, че няма да има повече Вип Брадър в обозримото бъдеще. Рейтингът на миналия сезон беше плачевен. Най-ниският от началото на формата.

Ако и през зимния сезон не го рестартират, едва ли ще има нов.

Следователно, всички чалга изпълнители и стари естрадни остават без трибуна. Не, че им се получаваше. Може би само на Алекс и Влади им потръгна от формата.

И на Скандау им потръгна от там кариерата. При Алекс и Влади по скоро помогна това, че през 2 месеца пускат песни. А и гласчетата са им много сладки и готини. След благотворителния сезон ВБ също почиваше 2-3години. Добре би се отразила малко почивка, че всяка година едно и също. След 2 год с нови сценаристи и интересни звезди пак биха имали успех. 

преди 1 час, xroflx9 каза:

Първият пък като чух песента на Криса ми се стори,че е пълен боклук,но след 2-3 слушания много ме зариби. Този път май нацели хит.

 

Ами в ръцете на Кристиана тази иначе готина музика очаквам да флопне. На това ни Господ, ни ходжи могат да му помогнат за хит.. Иначе този вокал на Преслава сме го слушали в сума и песни и лично аз не се впечатлявам. Може много повече с гласа си, отколкото реално дава в студиото. На живо се раздава много повече, когато пее песни на Слави, Софка или Бонка. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Нищо не знаеш, зоопарк не е никакъв хит :D Нищо че Галена, Преслава, Десита и не знам си още колко изпълнители й направиха копия. Но не е хит тази песен.

Така е. Копието "Феноменален" беше с 5 пъти по-силна реакция на концерта от оригинала "Зоопарк". Той не знае, но ти ги знаеш нещата. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

 

Ами в ръцете на Кристиана тази иначе готина музика очаквам да флопне. На това ни Господ, ни ходжи могат да му помогнат за хит.. Иначе този вокал на Преслава сме го слушали в сума и песни и лично аз не се впечатлявам. Може много повече с гласа си, отколкото реално дава в студиото. На живо се раздава много повече, когато пее песни на Слави, Софка или Бонка. 

Оо, аз мога да му помогна за хит, ама дори и за много пари няма да го направя. Това трябва да бъде отстреляно ASAP. Или да го пратят в певчески конкурси в чужбина да му се подиграва публиката. :1000(29):

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Blueberry каза:

 

На чалгарките сериозна трибуна по телевизията не им трябва, на тях ТВ аудиторията не им е важна, тъй като не пълни участията. В социалните мрежи им е достатъчно.

От известно време ми се върти сравнение Лидия = Преслава, Десита = Галена и то се оказа, че точно и тях харесват. 

Само, че хонорароте, които вземат от риалитита са много по големи и изкарани без много зор, без да им се блъскат пияници отгоре в атмосфера от пот и дим, че и сума и безсънни нощи. Така, че си губят доста. А и всяка, която е участвала в риалити, автоматично става любимка на пресата в следващите месеци и изобщо си е много добра реклама. Ако по участията им ходят по 1000 човека, то в наципнален ефир се гледат от милиони, а после и в интернет ги зяпат. 

Не съм съгласен със сравнението Десита Галена. Десита за по малко от година постигна повече отколкото Галена за първите 4-5. А и да не говорим, че Десита е красива и талантлива. А Галена бе бузест смърф лъхащ на долнопробна чалга в първите си години. 

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Нищо не знаеш, зоопарк не е никакъв хит :D Нищо че Галена, Преслава, Десита и не знам си още колко изпълнители й направиха копия. Но не е хит тази песен.

Самия факт, че е еталон, по който се направиха сума и песни и продължават да се прсвят, както и това, че натрупа 20 милиона за година я прави хит. Дискотеките не са всичко все пак. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, VulkoIsTheBest каза:

Оо, аз мога да му помогна за хит, ама дори и за много пари няма да го направя. Това трябва да бъде отстреляно ASAP. Или да го пратят в певчески конкурси в чужбина да му се подиграва публиката. :1000(29):

Сещам се как се гавриха с Милица в некво румънско шоу, когато Кости набираше нова певица за Сахара:laughing:

И некоя в Звезде Гранде бяха лигавили, ама не се сещам коя несретница беше. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, VulkoIsTheBest каза:

Така е. Копието "Феноменален" беше с 5 пъти по-силна реакция на концерта от оригинала "Зоопарк". Той не знае, но ти ги знаеш нещата. 

Феноменален е огромен хит. Но и ти знаеш, че тогава беше много нова и вълнуваше повече. Освен това Галена в момента също е топа на конопа. В смисъл Феноменален е огромен хит дето още се пуща и любимата ми песен на Галош, която не успях да дочакам на последното участие. Но това не прави Зоопарк по - малко хитова и успешна. Смешно е да я отричаме, защото знаеш че и тя гърмеше здраво!

Има място и хляб за всички под слънцето.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Slavi каза:

И на Скандау им потръгна от там кариерата. При Алекс и Влади по скоро помогна това, че през 2 месеца пускат песни. А и гласчетата са им много сладки и готини. След благотворителния сезон ВБ също почиваше 2-3години. Добре би се отразила малко почивка, че всяка година едно и също. След 2 год с нови сценаристи и интересни звезди пак биха имали успех. 

Ами в ръцете на Кристиана тази иначе готина музика очаквам да флопне. На това ни Господ, ни ходжи могат да му помогнат за хит.. Иначе този вокал на Преслава сме го слушали в сума и песни и лично аз не се впечатлявам. Може много повече с гласа си, отколкото реално дава в студиото. На живо се раздава много повече, когато пее песни на Слави, Софка или Бонка. 

То тези вокали принципно са ми много познати. Нищо чудно наистина да са купени както пишеше в един от коментарите. Иначе дали ще флопне не се знае. Бездарничка е Кристианчето,но не е съвсем безлична и повечето й песни се забелязват.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Феноменален е огромен хит. Но и ти знаеш, че тогава беше много нова и вълнуваше повече. Освен това Галена в момента също е топа на конопа. В смисъл Феноменален е огромен хит дето още се пуща и любимата ми песен на Галош, която не успях да дочакам на последното участие. Но това не прави Зоопарк по - малко хитова и успешна. Смешно е да я отричаме, защото знаеш че и тя гърмеше здраво!

Има място и хляб за всички под слънцето.

Нищо не отричам, споменах, че реакцията на концерта на Анелината песен беше вяла. А тази песен до самия край на годината се водеше за най-големия хит на годината ("Шефката" я мина на 31-ви декември). Илиза Анелия, пее монстъра на годината и хората си барат пишките. Конфузна ситуация за Анелия, пир за мен! :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...