Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Добре. И мен не ме вълнува какво мисли Калин. Анелия изобщо не е на ниво Юнона, а дори да е със сигурност в момента цялата чалга е на това ниво. Излез, заеби клуба, излез от вас и се разходи: София, Варна, Бургас, Созопол, Слънчев бряг. През деня се разходи и ми кажи колко чалга чуваш по бял ден. Единият клуб е единственото място, което реално Е представителна извадка, защото само там голяма тълпа хора слушат тая музика. Никъде другаде, сега уважавам чуждото мнение, но говорим за две чалгаджийки. Дори и да допуснем, че Преслава е непрекъснато в медиите, което е факт е с: наркотици, побоища с Бирмата, носа и т.н.

Никой не ти говори, че клубът не е представителна извадка, но ти отиваш на едно място и съдиш генерално по реакциите на 20 или 50 души. Обиколи няколко заведения в различни градове и прави генерални изводи. А още по-представителни за мен са големите концерти, където Ана се приема по-зле от всички топ имена.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 5 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Никой не ти говори, че клубът не е представителна извадка, но ти отиваш на едно място и съдиш генерално по реакциите на 20 или 50 души. Обиколи няколко заведения в различни градове и прави генерални изводи. А още по-представителни за мен са големите концерти, където Ана се приема по-зле от всички топ имена.

Аз тва правя. Казвам ти, не спорим че Преслава е по - голямо име. Тя е! Но в клубовете Анелия има по - голям хит (ако се пусне). Дай ми още е мегахит. За останалите си прав.

за концертите не се съгласявам. Приема си се като останалите и една идея под Преслава. Но последната се води за топа на конопа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Никой не ти говори, че клубът не е представителна извадка, но ти отиваш на едно място и съдиш генерално по реакциите на 20 или 50 души. Обиколи няколко заведения в различни градове и прави генерални изводи. А още по-представителни за мен са големите концерти, където Ана се приема по-зле от всички топ имена.

Е как, на последния концерт кои бяха по-добре приети от “Дай ми още” примерно, освен Преслава и Галена

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Гальо каза:

Е как, на последния концерт кои бяха по-добре приети от “Дай ми още” примерно, освен Преслава и Галена

Цура и Денис Теофиков смазаха с прием. Галин мисля, че също беше по-силен.

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, VulkoIsTheBest каза:

Ко са случва тука ма? Цял ден тая Анелия, тая пордотка! Сигурно роднините й в последно време не говорят за нея толкова, колкото ние днес тук. 

Да се радва клетата, в останалото време никой не се сеща за нея.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , VulkoIsTheBest каза:

Подкрепям това мнение.

Анелия горе-долу наскоро изкара най-големия хит на някакво 6-месечие или дори за годината - "Да ми още". И пак хората не ги ебе за нея, слушат песента, не се вълнуват от певицата.

Другият проблем е хаотичността на проектите й. Боклук след качествено, фийт с невразчник след дует с изпълнител втора категория и тем подобни.

Анелия да си прави песните по възможност добри, защото имаме нужда от такива, но тя масово уважение вече няма. Имаше преди 15 години със стария имидж и излъчване, хората я помнеха с рок-фолка и фурора, който направи.

За Галин VS Фики също няма две мнения по въпроса. Да, Фики е по-талантлив, обаче от доооста време Галин вълнува в пъти повече младите от първия. Излезе им през турските ануси на  Фики и Тони онова освиркване срещу Галин на последните награди. Karma is such is fucking bitch sometimes. ;)

Конди, 90% от обществото не се вълнувя нито оъ Галена, нито от Преслава. И двете имат далеч по малко фенове от сума ти и имена от бг музиката, по които децата откачат. Преслава я видяхме и в брадъра и в капките, че няма нито масово одобреное, нито е народна любимка, каквато е била. Галена пък още по малко. Тя няма и какво да покаже по такива риалитита и ако влезе, ще се орезили като Райна или Марушка. И да, масово хората не дават 5 пари коя била освиркана или с топ прием на концерт. Масовото мнение за чалгарките е негативно и то важи за за всяка една от тях. Софка и Деса имаха някакъв по различен статут, но и те с действията си последно време се приближиват към другите дъна... 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Софка и Деса имат по - различен статус, защото и двете един вид са работили с гласа си. В смисъл едната беше на Евровизия. Другата като цяло е пяла неща от опера до рап. Да, нямат социален статус и на никой не му пука за тях, но за да се мушнат като извинение или представители на чалгата стават. Не знам как да го обясня по - добре. Никой не се сеща за тях, но ако трябва да е чалга е по - вероятно да са те двете по националната телевизия. Не защото са актуални, или некви национални звезди, а по - скоро защото са можещи певици. Преслава също е можеща певица, но е тясно асоциирана с чалгата и никога не е показала или излезнала от рамката на такава. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Софка и Деса имат по - различен статус, защото и двете един вид са работили с гласа си. В смисъл едната беше на Евровизия. Другата като цяло е пяла неща от опера до рап. Да, нямат социален статус и на никой не му пука за тях, но за да се мушнат като извинение или представители на чалгата стават. Не знам как да го обясня по - добре. Никой не се сеща за тях, но ако трябва да е чалга е по - вероятно да са те двете по националната телевизия. Не защото са актуални, или некви национални звезди, а по - скоро защото са можещи певици. Преслава също е можеща певица, но е тясно асоциирана с чалгата и никога не е показала или излезнала от рамката на такава. 

Получавали са някакво масово одобрение в риалитита пред звезди от другите жанрове и професии. Освен това като личности се харесват и  са се доказали като добродушни, наивни и по близко до народа душевност. Но, да, в момента в който поредното риалити свърши, хората бързо забравят за тях. И все пак, защото са можещи певици и не са типичното чалга клише, някак не се възприемат като другите чалгарки. Тъжното е, че те не използваха тази им привилегия, за да изпъкнат, а се натискат да вървят по пътя на типичната чслгаджийка. Софка се излага яко с тоя Гринго, Деса пък с Благой. Освен това песните им също са ориентирани на 80процента за клубовете. 

И все пак вярвам, че след 30 години ще са оставили доста повече от Преслава и Галена и все имат в миналото си песни, които да могат да бъдат вечни и приемани като шлагери за разлила от всичката музика, която се издава днес... 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава просто има брутален глас, като го чуеш всичките ти ФИБРИЧКИ полудяват и пощуряват! Много ѝ отива да пъшка под екзотичните звуци на Оцко, дано вярно направо и самостоятелна песен от него, щеше да е супер да има и 1-2 линий текст, но така е по-загадъчно и мистично, насладете се за този ХИТ ...

 

  • Love 4
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Slavi каза:

Получавали са някакво масово одобрение в риалитита пред звезди от другите жанрове и професии. Освен това като личности се харесват и  са се доказали като добродушни, наивни и по близко до народа душевност. Но, да, в момента в който поредното риалити свърши, хората бързо забравят за тях. И все пак, защото са можещи певици и не са типичното чалга клише, някак не се възприемат като другите чалгарки. Тъжното е, че те не използваха тази им привилегия, за да изпъкнат, а се натискат да вървят по пътя на типичната чслгаджийка. Софка се излага яко с тоя Гринго, Деса пък с Благой. Освен това песните им също са ориентирани на 80процента за клубовете. 

И все пак вярвам, че след 30 години ще са оставили доста повече от Преслава и Галена и все имат в миналото си песни, които да могат да бъдат вечни и приемани като шлагери за разлила от всичката музика, която се издава днес... 

Пропускаш факта, че много често особено в последните години, продуцентите на риалити предавания (примерно "Като две капки вода" и др.), целенасочено бутат чалгата на заден план и се държат снизходително с изпълнителите и с жанра като цяло, дори забраняват в предаванията им да се пеят такива песни. Но не пропуснат сезон да не поканят някоя чалгарка, която да им вдигне рейтинга.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина дано Преслава пак работи с Оцко. ''Режим неприлична'' е жестока песен и от слабия и период към днешна дата прави най-добри гледания. ''Аматьорка'' пък е със супер интересна музика.

  • Like 2
  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, -A. каза:

Наистина дано Преслава пак работи с Оцко. ''Режим неприлична'' е жестока песен и от слабия и период към днешна дата прави най-добри гледания. ''Аматьорка'' пък е със супер интересна музика.

Вярно, крадена.. но пък наистина интерена и скандална, кара те да покажеш най-лудото у теб, слушайки я в клуба. Лято 2015 беше супер ....

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Slavi каза:

Конди, 90% от обществото не се вълнувя нито оъ Галена, нито от Преслава. И двете имат далеч по малко фенове от сума ти и имена от бг музиката, по които децата откачат. Преслава я видяхме и в брадъра и в капките, че няма нито масово одобреное, нито е народна любимка, каквато е била. Галена пък още по малко. Тя няма и какво да покаже по такива риалитита и ако влезе, ще се орезили като Райна или Марушка. И да, масово хората не дават 5 пари коя била освиркана или с топ прием на концерт. Масовото мнение за чалгарките е негативно и то важи за за всяка една от тях. Софка и Деса имаха някакъв по различен статут, но и те с действията си последно време се приближиват към другите дъна... 

Ма хората са тъпи, кво ма интересува тоя изпростял народ. Нали виждам за какво става въпрос  в Пловдив (струпване на половин милион население в и около града) - тотална простащина. Ние сме топа. Другите да го духат. :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, mitak_94 каза:

Много хубава вечеринка!  :D Преси какво ли споделя на Емилия на 02:42?🤣

 

Каквото и да е, Емилия си взима секунда-две да обмисли преди да реагира. Винаги с едно на ум за ехидная!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига сте плюли Анелия, сякаш само тя е деградирала. А и истинската Й същност е чалгарска и кръчмарска онова в началото е било роля, щеше да омръзне на децата, така или иначе... То и Галин ще омръзне, като му одъртеят феновете, а той глас за повече.

Сякаш Преса не се преориентира към мазни песни за пиячка, а и визуално се напъна да стане редова ковра. Не сте честни пред себе си дори.

  • Love 1
  • Angry 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Стига сте плюли Анелия, сякаш само тя е деградирала. А и истинската Й същност е чалгарска и кръчмарска онова в началото е било роля, щеше да омръзне на децата, така или иначе... То и Галин ще омръзне, като му одъртеят феновете, а той глас за повече.

Сякаш Преса не се преориентира към мазни песни за пиячка, а и визуално се напъна да стане редова ковра. Не сте честни пред себе си дори.

Голямата болка на Галена и Преслава е, че никога няма да са мадами като Анелия. Просто на Анелия Господ е сипал повече. Нито имат нейната усмивка, нито нейното лице. Толкова пъти Анелия е печелила най - красива личност на България. Едно време манекенките й завиждаха до една. До ден днешен е почти без корекции и е яка мадама. Преслава прилича на трол и винаги е била една идея назад по красота, а Галена колкото и операции да си направи, не може да се мери с Анелия и никога реално не е била топа на красавиците.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Голямата болка на Галена и Преслава е, че никога няма да са мадами като Анелия. Просто на Анелия Господ е сипал повече. Нито имат нейната усмивка, нито нейното лице. Толкова пъти Анелия е печелила най - красива личност на България. Едно време манекенките й завиждаха до една. До ден днешен е почти без корекции и е яка мадама. Преслава прилича на трол и винаги е била една идея назад по красота, а Галена колкото и операции да си направи, не може да се мери с Анелия и никога реално не е била топа на красавиците.

Абсолютно. Аня хем глас, хем фасон. И коя през последните години има хитове като Дай ми още, Гот ми е, Аз съм Дявола, Зоопарк, че и Искам те, полудявам? Преса има едното Слабо място, Галя - Караваната. Всичко друго се забравя до година максимум, а у Аня има магия и всичко живо избухва и къси ризи само като чуе първите акорди на горепосочените хитачки!

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Няма па, ша я плюем. Щот сме злобни и се ядосваме, че е по-умна от нас. Даже, ако я видя, ще я захрача.

Тая битка злато си я загубило още преди да е почнала. Ще станеш по - зелен от тинясало блато. Анелия е като каратечница за храчки. А и има 10+ години опит. Недей си се мисли за спец, да не се окаже, че стои треньор срещу теб.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, VulkoIsTheBest каза:

Няма па, ша я плюем. Щот сме злобни и се ядосваме, че е по-умна от нас. Даже, ако я видя, ще я захрача.

Недей, че тя е опитна и ако те нахрачи със засилка, ще те нокаутира.

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...