Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

 

След "Живот мой" имах по-големи очаквания. Клипът е подобрена версия на "Una pasion" на Гергана, може би версията му за това десетилетие, много зле. Като няма пари за клип в Дубай, можеше да мине и без него, или да се довери на по-добър монтажист. Единствено ми харесаха кадрите от пустиянта, които са станали горе долу добре. Песента и тя не става.

Link to comment
Сподели в други сайтове

5,7 млн. гледания за 1 месец и официално - най-гледаният, харесваният и коментираният поп-фолк проект за лято 2019 ❤️

 

  • Like 1
  • Love 6

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яла яла хаби!

Ваня и Джена са кралиците на ориенталните извивки и мистични бижута, които носят на главата!

  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , WindWalkerMonk каза:

1. Перспектива (всичките три пъти)

Защо? Мислех, че тази песен е с купени гледания, в Сърбия веднъж не съм я чул. Не става за нищо, как е възможно да се приема добре в чалготека?

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Kriminal каза:

Защо? Мислех, че тази песен е с купени гледания, в Сърбия веднъж не съм я чул. Не става за нищо, как е възможно да се приема добре в чалготека?

Ами тук е много харесвана. Не знам защо :) Но е огромен хит и самият факт, че се пуска навсякъде от София до Варна говори достатъчно. Вкусовете са странно нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Vancho каза:

Галена продължава да представя интересни неща. И продължава да се старае за проектите си. Не мисля, че е изчерпана. 

Жалко е, че име като Преслава продължава да се вълнува само от това дали песента й ще е хит. Комерс след комерс. Да, получава й се и очевидно дори младите таланти(Лидия, Десита) не успяват да я догонят откъм интерес, но тя отдавна трябваше да е качила нивото. И на проектите си, и на изявите си... Не може в главата на един артист да се върти само това дали песента му ще се върти по клубовете. Особено ако си име като Преслава. Трябва да влагаш нещо от себе си в музиката, която правиш, да се надскачаш, а не да пускаш едно и също. Липсва ми старание при Преслава. Старание да вдига левела.  Тва е неуважение към феновете й. И въпреки всичко... пак я обичам. 😂

Това че Преслава не обича да снима клипове, и не се вълнува от мода и световни течения, не я прави по-малко артист. Не може всички да са еднакви. Има много некомерсиална музика в каталога си, и доста пъти е експериментирала, но никога не се е оценявало подобаващо. Сега ни е подготвила пет нови парчета, за които е почти сигурно че няма да са комерс.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

Това че Преслава не обича да снима клипове, и не се вълнува от мода и световни течения, не я прави по-малко артист. Не може всички да са еднакви. Има много некомерсиална музика в каталога си, и доста пъти е експериментирала, но никога не се е оценявало подобаващо. Сега ни е подготвила пет нови парчета, за които е почти сигурно че няма да са комерс.

Да, дуета с Галин е оперна ария :)

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитът на лятото вече в тренда! ❤️ 

 

  • Like 2
  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Fast каза:

Това че Преслава не обича да снима клипове, и не се вълнува от мода и световни течения, не я прави по-малко артист. Не може всички да са еднакви. Има много некомерсиална музика в каталога си, и доста пъти е експериментирала, но никога не се е оценявало подобаващо. Сега ни е подготвила пет нови парчета, за които е почти сигурно че няма да са комерс.

По-скоро очаквам и петте да са комерс. Да бъдем реалистични, все пак.

  • Like 1
  • Haha 4

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Fast каза:

Това че Преслава не обича да снима клипове, и не се вълнува от мода и световни течения, не я прави по-малко артист. Не може всички да са еднакви. Има много некомерсиална музика в каталога си, и доста пъти е експериментирала, но никога не се е оценявало подобаващо. Сега ни е подготвила пет нови парчета, за които е почти сигурно че няма да са комерс.

Естествено, че Преслава не е никакъв артист. И точно проблема в чалгата е, че всичките са еднакви. И визуално, и като звучене...всичко. Затова и жанра не върви напред.

Артист е Гери-Никол, артист е Дара, артисти са Скандау и много други от поп жанра. И са артисти, защото имат концепция за кариерите си. Имат си линия и я следват. 

Ако в чалгата въобще има артист, то това е Галена.

  • Like 4
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава изтрепа конкуренцията. Няма спирка тая женЯ. 

@Donatella какво ще правим? Муските ни са безсилни. Да пробваме ли с наричане на вода или направо ще шием вуду кукла? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Vancho каза:

Галена продължава да представя интересни неща. И продължава да се старае за проектите си. Не мисля, че е изчерпана. 

Жалко е, че име като Преслава продължава да се вълнува само от това дали песента й ще е хит. Комерс след комерс. Да, получава й се и очевидно дори младите таланти(Лидия, Десита) не успяват да я догонят откъм интерес, но тя отдавна трябваше да е качила нивото. И на проектите си, и на изявите си... Не може в главата на един артист да се върти само това дали песента му ще се върти по клубовете. Особено ако си име като Преслава. Трябва да влагаш нещо от себе си в музиката, която правиш, да се надскачаш, а не да пускаш едно и също. Липсва ми старание при Преслава. Старание да вдига левела.  Тва е неуважение към феновете й. И въпреки всичко... пак я обичам. 😂

Явно е такъв тип човек, който се задоволява с малко, без да има нужда да надскача себе си и да се доказва по нови начини. Осъзнавам, че това е и до начин на живот. Няма как да си влезнал в матрицата на недоспиването, цигарите, алкохола и другите неща, които сме чували, че прави, и да си продуктивен по иновативни за теб самия методи. Факторът 35 години също оказва влияние. На 19-20 е едно, не вземеш ли мерки, на 35 е съвсеем друго.

On a side note: Скоро ми излезе предложение за приятелство някакво момче, фенче на Галена. Беше се снимало с нея (предполагам след участие) в близък план. Положението беше "Не отваряй тази снимка, ако искаш да спиш спокойно!". Аз отворих, разбира се, през август почивам, и не ми е проблем едно недоспиване. Галче, миличка, това за начина на живот важи и за теб, скъпа безсъннице! :1000(9):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Vancho каза:

Естествено, че Преслава не е никакъв артист. И точно проблема в чалгата е, че всичките са еднакви. И визуално, и като звучене...всичко. Затова и жанра не върви напред.

Артист е Гери-Никол, артист е Дара, артисти са Скандау и много други от поп жанра. И са артисти, защото имат концепция за кариерите си. Имат си линия и я следват. 

Ако в чалгата въобще има артист, то това е Галена.

Тя затова има масово уважение от всички, въпреки че всеки е наясно, че грачи като гаргамел.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, retr0 каза:

Преслава изтрепа конкуренцията. Няма спирка тая женЯ. 

@Donatella какво ще правим? Муските ни са безсилни. Да пробваме ли с наричане на вода или направо ще шием вуду кукла? 

Мисля, че Преси заслужава малко успехи, след всичко което нечий муски й причинаха през последните 10 месеца. 😈 Трябва да й дадем време да вземе глътка-две въздух. Казвам глътка-две, после пак почваме. :clap:

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е артист, който умее да вдъхва живот на една песен, да предаде посланието на думите. Да, бозите й са в повече, но че не била артист, докато копирната машина и лъскава опаковка без съдържание Гюлшен е, си е пълна лъжа.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Cally-Pressyfan' каза:

5,7 млн. гледания за 1 месец и официално - най-гледаният, харесваният и коментираният поп-фолк проект за лято 2019 ❤️

 

Кажи и да започне да прави истинска музика и тогава и брой измислените гледания. Хубавите песни остават, гледанията на комерсите за 3 месеца никой не топлят. 

Това е моята Преслава:

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, DarkChild каза:Преслава е артист, който умее да вдъхва живот на една песен, да предаде посланието на думите. Да, бозите й са в повече, но че не била артист, докато копирната машина и лъскава опаковка без съдържание Гюлшен е, си е пълна лъжа.

Преслава е талант на чийто глас не може да се устои. Нищо повече. Песните й са посредствени комерси в 90% от случаите, гонещи актуалната вълна на звучене. Вие думата АРТ за нищо я нямате тука, всяка втора наркоманка и свиркаджийка нарекохте артист. Артист беше Десислава, артист е Глория, артист е Веселин Маринов.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, VulkoIsTheBest каза:

On a side note: Скоро ми излезе предложение за приятелство някакво момче, фенче на Галена. Беше се снимало с нея (предполагам след участие) в близък план. Положението беше "Не отваряй тази снимка, ако искаш да спиш спокойно!". Аз отворих, разбира се, през август почивам, и не ми е проблем едно недоспиване.

От уплах ли не успя да заспиш. Или от копнеж. :1000(29):

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам, че Преси е качила караоке на "Пиян" - музиката просто е невъобразимо скучна.. какво нещо е гласа ѝ и начина на изпяване само...

  • Like 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , retr0 каза:

Преслава изтрепа конкуренцията. Няма спирка тая женЯ. 

@Donatella какво ще правим? Муските ни са безсилни. Да пробваме ли с наричане на вода или направо ще шием вуду кукла? 

Дори вълшебната катерица Беатрис няма да ви помогне.😷😬

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Vancho каза:

От уплах ли не успя да заспиш. Или от копнеж. :1000(29):

Олеее, не че в нас не са се прокрадвали такива съмнения/подозрения, но ти казвам - леля Торбалан, която знае, че я снимат и насила се е усмихнала, въпреки че вътрешно й се ще да си пришие ново лице. На момента!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, retr0 каза:

Преслава е талант на чийто глас не може да се устои. Нищо повече. Песните й са посредствени комерси в 90% от случаите, гонещи актуалната вълна на звучене. Вие думата АРТ за нищо я нямате тука, всяка втора наркоманка и свиркаджийка нарекохте артист. Артист беше Десислава, артист е Глория, артист е Веселин Маринов.

Със сигурност не си чувал цялата й дискография.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...