Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Нямам против хората да се обличат младежки, но на нея не й отива. Почва да ме дразни. Тя, като беше на 25 се обличаше като яка мадама и много по-адекватно.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

На 7-ми септември на стадиона в Банско щяло да има някакъв Балкан Фест. Ивана е главно действащо лице. Онези баби - двете лесбийки мъкнат ли се още след нея по участия или вече си гледат старините?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, VulkoIsTheBest каза:

На 7-ми септември на стадиона в Банско щяло да има някакъв Балкан Фест. Ивана е главно действащо лице. Онези баби - двете лесбийки мъкнат ли се още след нея по участия или вече си гледат старините?

Там са. Цял катун отрепки се влачат с нея.

Ема е смешна - лелка, гонеща 40-те се прави на 16-годишна. Като беше по-млада се правеше да изглежда като по-възрастна, сега обратното.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Там са. Цял катун отрепки се влачат с нея.

Ема е смешна - лелка, гонеща 40-те се прави на 16-годишна. Като беше по-млада се правеше да изглежда като по-възрастна, сега обратното.

Ожас.

Миналия месец видях Стояна. Мургав, набит тъпишон с широки рамена, сякаш редовно гребе кану каяк. Все някакви такива се лепкат за Ивана. И тя ги търпи.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

Ожас.

Миналия месец видях Стояна. Мургав, набит тъпишон с широки рамена, сякаш редовно гребе кану каяк. Все някакви такива се лепкат за Ивана. И тя ги търпи.

От дрънчене и удряне в бузукито и барабаните ги е направила.

Ванча все привлича явни и прикрити лесбийки. Истинска кралица на тази общност! Трябваше нея да поканят на гей парада. С нейния фалшив морал и "чекии" с пъшкания - идеално щеше да пасне.

  • Haha 2
  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

От дрънчене и удряне в бузукито и барабаните ги е направила.

Ванча все прилича явни и прикрити лесбийки. Истинска кралица на тази общност! Трябваше нея да поканят на гей парада. С нейния фалшив морал и "чекии" с пъшкания - идеално щеше да пасне.

:roll1::roll1::roll1:

 

Хахаххах ТОП! Щеше да изнася сърцераздирателни речи за приемственост и толерантност. "Не се давайте, вие сте силни, погледнете към небето и ще видите - Бог е с вас!".

А Стояна щеше да пребие зад сцената 2-3 гея. Тя е с излъчване на скинар-бабаит.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Cally-Pressyfan' каза:

От дрънчене и удряне в бузукито и барабаните ги е направила.

Ванча все привлича явни и прикрити лесбийки. Истинска кралица на тази общност! Трябваше нея да поканят на гей парада. С нейния фалшив морал и "чекии" с пъшкания - идеално щеше да пасне.

Да не намекваш нещо за оная пу*ка заспала Янева? Беше ми съмнителна

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

:roll1::roll1::roll1:

 

Хахаххах ТОП! Щеше да изнася сърцераздирателни речи за приемственост и толерантност. "Не се давайте, вие сте силни, погледнете към небето и ще видите - Бог е с вас!".

А Стояна щеше да пребие зад сцената 2-3 гея. Тя е с излъчване на скинар-бабаит.

Представих си как казва подобна реч и в този момент почва да пее микс от "Смукача", "Златен" и "Точка 18" (последната я изпълнява включително охканията и пъшканията в края на клипа).

  • Haha 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, VulkoIsTheBest каза:

На 7-ми септември на стадиона в Банско щяло да има някакъв Балкан Фест. Ивана е главно действащо лице. Онези баби - двете лесбийки мъкнат ли се още след нея по участия или вече си гледат старините?

центъра/площада

Ивана ще пее и след това Цеца, а ден преди тях Преслава и Саша Матич

Очакват се страшно много хора, защото Цеца ще пее 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Не-не, онази въртеше шпакли на боксерите на Сашо. Беше казала, че не харесва жени, само за Ивана евентуално щяла да направи изключение. Ще направи тя, Ивана да й пръдне с нейната 6-килограмова п*утка и щеше да крещи "Искам си на Сашо гащите".

Та миналата година била на морето с някакъв гей, та знае ли се може да е ходила в гей бара, туко виж намерила сродна душа...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pechenko каза:

центъра/площада

Ивана ще пее и след това Цеца, а ден преди тях Преслава и Саша Матич

Очакват се страшно много хора, защото Цеца ще пее 

Ивана във фейса обяснява, че нямало да бъде на центъра, а на стадиона.

Тва Саша Матич известно ли е? Кои са му най-големите хитове? Дърто ли е, мъжко ли?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

Ивана във фейса обяснява, че нямало да бъде на центъра, а на стадиона.

Тва Саша Матич известно ли е? Кои са му най-големите хитове? Дърто ли е, мъжко ли?

Явно аз съм се объркал...

И аз сега видях

Явно очакват страшно много народ, защото е вход свободен

Мъжко е

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

А, да, дето те излагаше тука с някакви приложения/чатове. Виж как я натирихме хубаво. ;)

Не ме е изложила грам тая. Аз нямам проблем с к*ра си и няма от какво да ме е срам. Ако беше казала по- рано можеше да го дам да ми лапат двама заедно. Така щях да я опръскам по лицето, че и мъжо и нямаше да я познае.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

Да чуят и ВИДЯТ, представяте ли си да ги е клипирала? 

Аз не. 

Поне една песен със сигурност е клипирала. Поне така си мисля де, все пак трябва да има водещ/пилотен трак.

Малее, нещо ми трепна. Нов албум от голямо име не сме имали не помня от кога. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

А сигурни ли сме, че дуетът с Галин няма да е вътре. 

Той кога го е казал това "още работим по него"? То една песен може да се завърши и за 3 дни по принцип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Fast каза:

 

Много мило от Преси!:heart: И с пришито лице пак си я обичаме!

Супер идея, че ще качи всички нови песни - така ще имат равен шанс и хората сами ще си изберат кои им харесват най-много. Както знаем, е кралицата на неклипираните хитове, така че...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, retr0 каза:

Да чуят и ВИДЯТ, представяте ли си да ги е клипирала? 

Аз не. 

Не. Ще ги качат с лирик видео/слайдшоу.

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Fast каза:

 

ОБОЖАВАМ Я! Точно така, "ДА ГОРИ В ЛЮБОВ"!!!! Сякаш ме е чела какво искам. Точно това заглавие! Няма слабо заглавие на албум от дебютния до този! Много се кефя, че е избрала любимата ми песен да даде името. Е, задължително ще се сдобия с него. Няма как! Чудесна новина! Дано само не заебе песните или по някакъв начин да стигнат до публиката и да си заслужават наистина! 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...