Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Радвам се, че Преслава след почти 10 години най-сетне ще издаде нов албум! Дано новите песни си заслужават. "Пиян" ми е сред фаворитите тази година, въпреки операциите Петя още ме вълнува с гласа и харизмата си! 

Всъщност, последното ТОП име, което издаде супер силен албум тази година беше

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 часа , VulkoIsTheBest каза:

Ожас.

Миналия месец видях Стояна. Мургав, набит тъпишон с широки рамена, сякаш редовно гребе кану каяк. Все някакви такива се лепкат за Ивана. И тя ги търпи.

Къде я видя?

Ивана си я държи да й сменя сутиена. :roll1:

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

..... пристига на мероприятието в часа, в който трябва да е на сцената, за да започне да пее. Седи 15 минути в колата, а мъжлето и се прави на мъж пред домакините и недопуска никой до автомобила, защото звездата има нужда от концентрация. Естествено промоутърката поглежда към Началника на РПУ (с който местен посредник има договорка), ако мрънкат гост-изпълнителите, да се осигури кордон за тях.  След още 15 минути звездата излиза от автомобила, минава през един каменен тунел на 3000 години и се запътва към сцената. Стига зад нея и влиза в шатрата за изпълнителите. Нейният мъж веднага вдига скандал, че не може никой да си помисли да се снима, защото ще и наруши медитацията, дори кмета на наш областен град, който се е навил да плати 9000 без ДДС, с него 10 400, с пътя 11 000.

През цялото това време звездата гледа в земята, с наведена глава и пусната коса все едно има от някой да си крие лицето. С "кански" мъки същата се качва на сцената с половин час закъснение, което и бе припомнено с освирквания от.... да кажем.... 100-ина по-претенциозни зрители. Започва концерта както винаги, с най-новия хит. Децата най-отпред викат, ама някак неуверено. Все пак не е 2009-2010-та, когато и бе най-доброто представяне тук, а усмивката не слизаше от лицето и. Сега сме 2019-та и косата виси така, че трудно виждаш кой въобще е на сцената. Защо ли? Отговорът веднага на някъде около 3-та песен, когато звездата реши да говори и да изисква от озвучителите на пулта, да се спре осветлението най-отпред защото много мухи, пеперуди и всякаква летяща сган се върти около тях. Странно как никой друг не поиска това в другите дни? В този момент ние по-паметливите не бяхме изненадани от това условие на звездата и опитахме да отговорим да въпросително гледащата я независима публика, като обясним, че друг е проблема, а не мухите, пеперудите и нрава на звездата.....

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, VulkoIsTheBest каза:

Как точно стана ясно и очевидно?

"Пиян" е опит за повторение на успеха на "Да гори", средно успешен опит. Задържа се, защото има нулева конкуренция през лятото. Ако Преса има по-силни песни, което очаквам, клетата "Пиян" директно заминава в небитието. 

Нито една от новите песни няма да бъде клипирана. Пилотния сингъл към албума е ''Пиян'' съответно тя най-много залагаше на нея а Преслава нюх за песни има. 

Не е нужно да се сравнява ''Пиян'' с ''Да гори в любов''. Не всеки ден се пускат такива хитове. Важното е, че 50 дни след премиерата си продължава да е най-гледаната песен в България и най-стриймнавата. С три думи: хита на лятото. 

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Stela каза:

Жалко, че не си така инциативен и към други потребители.  ;)

 

Стелче, не се обаждай от нищото с по-жалки закачки и от другаря ти. Казал съм каквото съм, а другото няма как да го знаеш, защото когато други са нарушавали подобно правилата съм им го казвал на лично, без да правим излишни драми. Но съм получавал разбирание, а не да се повтаря 100 пъти. И не се опитвай да провокираш, защoто мога да те наредя ей така без да използвам обиди и закани, нещо което очевидно е непознато за вас.

Най-важното е че това е форум за музика. Личните проблеми си ги решавайте на друго място.

 

  • Like 1
  • Love 1
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@VulkoIsTheBest @Stela как ще комевтирате факта,че доскоро Дойчо ви обиждаше,че сте мърши по чатовете и негодуваше,че Слави се е застъпил да върнат Кондомчо след поредния му бан,а сега ви се подмазва?😀

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, xroflx9 каза:

@VulkoIsTheBest @Stela как ще комевтирате факта,че доскоро Дойчо ви обиждаше,че сте мърши по чатовете и негодуваше,че Слави се е застъпил да върнат Кондомчо след поредния му бан,а сега ви се подмазва?😀

 

Аз съм им го казвал и в очите. Какъв е проблема? Не е да не съм им го казвал на всяко всевъзможни място.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, xroflx9 каза:

@VulkoIsTheBest @Stela как ще комевтирате факта,че доскоро Дойчо ви обиждаше,че сте мърши по чатовете и негодуваше,че Слави се е застъпил да върнат Кондомчо след поредния му бан,а сега ви се подмазва?😀

 

Къде видя да ми се подмазва? Ти защо се намесваш, за да пуснеш поредната интрига ли?

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Къде видя да ми се подмазва? Ти защо се намесваш, за да пуснеш поредната интрига ли?

 

Защо да не н се намеся,нима е

Отново изкарвате Слави черната овца,а допускате разни лицемери в обкръжението си. Изглеждаш ми леко напрегната,помачкай си котето да се успокоиш.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

..... публика има разбира се. Но е имало години, когато е била доста повече. Бизнесът обаче е доволен, скарите пушат, бирариите са пълни, но все пак е само 3-тият ден на панаира. Най-младата публика отпред пее някакви нови нейни песни, но старите.... там зле, с единични изключения като "Моето слабо място" и "Водка с утеха". Но все пак в този областен град от чалга не разбират и може би затова не оценяват звездата. 

Кулминацията на тази чалга трагикомедия настъпи в края на този 1 час, в който гледахме изявата (платено и е за 1 час и половина). Виждайки вялата публика звездата зададе въпроса на всички времена и панаири тук:

- Защо не пеете с мен? Само аз ли ще пея днес?

И тъй, като не получи никакъв отговор отговор реши, да направи една снимка за инстаграм и да си бие камшика, като отново не се снима с никой и се изнесе от сцената почти като най-бързият изнасял се някога тук (Фики). Не скочи като него от сцената, но за около 3 минути вече я нямаше нито на панаира, нито в парк около "Баба Вида", а сигурен съм, че за максимум 10 минути е подминала и табелата "Видин ви очаква отново".

Ще познаете ли за коя наша българска звезда иде реч или ви подценявам, за което се извинявам?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, -A. каза:

Нито една от новите песни няма да бъде клипирана. Пилотния сингъл към албума е ''Пиян'' съответно тя най-много залагаше на нея а Преслава нюх за песни има. 

Не е нужно да се сравнява ''Пиян'' с ''Да гори в любов''. Не всеки ден се пускат такива хитове. Важното е, че 50 дни след премиерата си продължава да е най-гледаната песен в България и най-стриймнавата. С три думи: хита на лятото. 

Нито една песен няма да бъде клипирана? Тая е много кухичка! Поредното отбиване на номер. "Пиян", песен на 2 месеца, щяла да бъде пилотен сингъл. Много е тъпа горката.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Нито една песен няма да бъде клипирана? Тая е много кухичка! Поредното отбиване на номер. "Пиян", песен на 2 месеца, щяла да бъде пилотен сингъл. Много е тъпа горката.

Никак не е глупава. От ''Как ти стои'' не клипира нищо а ''От мен питието'', ''Добрини'' и ''Ако ще да боли'' си се завъртяха доволно. Тук има пет нови песни. Да кажем, че две стават, другите три са за отбиване на номер. На нея ще и е достатъчно това. Не е алчна. :D

Пилотен сингъл е защото албума трябваше да излезе първата седмица на август, но поради силния интерес към ''Пиян'' реши да го пусне по-силно. 

Иначе заслужава похвала. Албум с повече от 2-3 нови песни май не е пускан от ''Мога пак'' на Цура дет излезе преди  7 години. 

 

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, xroflx9 каза:

Защо да не н се намеся,нима е

Отново изкарвате Слави черната овца,а допускате разни лицемери в обкръжението си. Изглеждаш ми леко напрегната,помачкай си котето да се успокоиш.

Ти си дръж в твоето обкръжение който искаш. Теб те нямаше сума ти време и сега се появяваш за да завъртиш интрига. Във форум за музика ли сме? Коментирай нещо друго, например тройната ръка на Андреа на една от последните снимки. Помисли над въпроса дали е фотошоп, или сега като е самичка е е прекалила с мачкането на котето. 😁 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, -A. каза:

Никак не е глупава. От ''Как ти стои'' не клипира нищо а ''От мен питието'', ''Добрини'' и ''Ако ще да боли'' си се завъртяха доволно. Тук има пет нови песни. Да кажем, че две стават, другите три са за отбиване на номер. На нея ще и е достатъчно това. Не е алчна. :D

Пилотен сингъл е защото албума трябваше да излезе първата седмица на август, но поради силния интерес към ''Пиян'' реши да го пусне по-силно. 

Иначе заслужава похвала. Албум с повече от 2-3 нови песни май не е пускан от ''Мога пак'' на Цура дет излезе преди  7 години. 

 

Как ще не е глупава, това е певицата с най-просташки и много на брой излгации през последните години.

Тотално неуважение към почитателите й да пуска албум без нова клипирана песен, която да го води. Но вие сте си свкинали на неуважение и клипове с чували. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Stela каза:

Защо веднага скрихте коментара на @VulkoIsTheBest? Лъжа ли каза? Лично аз съм докладвала няколко коментара на любимеца ви в които се заяжда с мен без аз изобщо да го отразявам и да търся контакт с него, но те бяха оставени, а той не беше предупреден. Обаче други потребители като кажат нещо и веднага им се крият коментарите и се почват заплахите и предупрежденията. 

 

Мачкаш с вкус, скандална си! Терзийска има песни за всякакъв повод. Аз започвам с клетвите:

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Stela @VulkoIsTheBest Престанете да спамите в скандалите. Ако имате някакви проблеми и имате нужда от одушник - има Чат мания. 

Лично аз ви скрих последните коментари. Няма нищо лично, просто не е мястото, на което да спамите. Нещо, което в последните дни усилено правите в тази тема.

Това е навъртяло 3-4 милиона.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, foxy_vd каза:

..... публика има разбира се. Но е имало години, когато е била доста повече. Бизнесът обаче е доволен, скарите пушат, бирариите са пълни, но все пак е само 3-тият ден на панаира. Най-младата публика отпред пее някакви нови нейни песни, но старите.... там зле, с единични изключения като "Моето слабо място" и "Водка с утеха". Но все пак в този областен град от чалга не разбират и може би затова не оценяват звездата. 

Кулминацията на тази чалга трагикомедия настъпи в края на този 1 час, в който гледахме изявата (платено и е за 1 час и половина). Виждайки вялата публика звездата зададе въпроса на всички времена и панаири тук:

- Защо не пеете с мен? Само аз ли ще пея днес?

И тъй, като не получи никакъв отговор отговор реши, да направи една снимка за инстаграм и да си бие камшика, като отново не се снима с никой и се изнесе от сцената почти като най-бързият изнасял се някога тук (Фики). Не скочи като него от сцената, но за около 3 минути вече я нямаше нито на панаира, нито в парк около "Баба Вида", а сигурен съм, че за максимум 10 минути е подминала и табелата "Видин ви очаква отново".

Ще познаете ли за коя наша българска звезда иде реч или ви подценявам, за което се извинявам?

Много жалко наистина, но няма и как да бъде друго яче, това не е дискотеката, на която всичко е пияно и плейбекът върви за отбиване на номера. На панаири и такива концерти се иска яко пеене, некомерси и контакт с публиката. Поканете Райна догодина отново да ги изкърти всички с няколко биса, както преди години!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Stela каза:

Ти си дръж в твоето обкръжение който искаш. Теб те нямаше сума ти време и сега се появяваш за да завъртиш интрига. Във форум за музика ли сме? Коментирай нещо друго, например тройната ръка на Андреа на една от последните снимки. Помисли над въпроса дали е фотошоп, или сега като е самичка е е прекалила с мачкането на котето. 😁 

 

Както видях вчера сън не си спала,за да постваш снимки на Андреа от Илюжън,само че след като ги разгледах видях,че на повечето снимки Сузанита изглежда по-зле и от Андреа,а участието е било препълнено.

Фотошоп уменията на Андреа няма да ги коментирам с фенка на певица,която също си обработва снимките до неузнаваемост.

Ако знаеш какво имам впредвид...😉

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, xroflx9 каза:

Фотошоп уменията на Андреа няма да ги коментирам с фенка на певица,която също си обработва снимките до неузнаваемост.

 

:roll1:

Не си струва да споря. Живей си с мисълта, че има някоя по-неразпознаваема от Андреа. Какво са едни 20 кила минус на снимките... 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

:roll1:

Не си струва да споря. Живей си с мисълта, че има някоя по-неразпознаваема от Андреа. Какво са едни 20 кила минус на снимките... 

 

Какви 20, та пращаме обратно в училище? ;) Тук говорим за кудуп, който маха поне 35 кила, има снимки, на които изглежда 45 кг. с дрехите. Фенчето й, ако й се изпречи на пътя, ще лежи в гипсово корито дъъъълго време. 

Искам песента на Преслава и Галин да прилича на тази ;)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Stela каза:

Егати, истинска тийн сензация!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Stela каза:

Странното е, че едва събра 10К последователи за месец почти

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...