Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Според мен ще ги качат на 05.09., за да събират гледания в предстоящите 3 почивни дни, а в понеделник ще излезе и самия албум. :D 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Преслава ако имаше акъл щеше да изтрие абсолютно всичко от официалния youtube канал и да започне от 0-та. Сега с новите песни може да го развие добре и да си печели пари и от него. Да вземе пример от каналите на Брена и Цеца.

А песните ще е най-интересно да пуска на ден по една от 4-ти до 9-ти. Така на всяка ще се обърне някакво внимание.

  • Like 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И за къде се е разбързала толкова? Тотално ще убие “Пиян”, пореден грешен ход, ама тя си знае!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

И за къде се е разбързала толкова? Тотално ще убие “Пиян”, пореден грешен ход, ама тя си знае!

Важното е, че до края на годината вниманието ще е на 100% приковано в нея. Тя за това мисли, не за клетата "Пиян".

  • Haha 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Важното е, че до края на годината вниманието ще е на 100% приковано в нея. Тя за това мисли, не за клетата "Пиян".

Клетата “Пиян”, наистина, тая песен глътка въздух не може да си поеме!

  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се,че Преса е избрала "Да гори в любов" за заглавие.."Обратно в играта" също беше подходящо,впредвид ренесанса,който преживява. Щях да бъда много разочарован ако беше избрала нещо смотано като "Преслава 2019"😀

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 3 минути, Starboy каза:

И за къде се е разбързала толкова? Тотално ще убие “Пиян”, пореден грешен ход, ама тя си знае!

Ясно, явно и очевидно е, че тези пет песни са много по-слаби от ''Пиян'' и съответно изобщо не залага на тях. В началото ще има бум по тях, но ''Пиян'' ще се задържи. Виж колко песни излезнаха след нея, но още е н1. 

  • Like 1
  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Starboy каза:

Клетата “Пиян”, наистина, тая песен глътка въздух не може да си поеме!

Стана хита на лято 2019 - според мен добре се разви. А и това че ще пусне нови песни, не означава че автоматично ще отиде в забвение "Пиян".

Виж например "Като за финал" колко дълго се задържа, а и нея така я запуши след 2 месеца с албума "Как ти стои".

  • Like 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Стана хита на лято 2019 - според мен добре се разви. А и това че ще пусне нови песни, не означава че автоматично ще отиде в забвение "Пиян".

Виж например "Като за финал" колко дълго се задържа, а и нея така я запуши след 2 месеца с албума "Как ти стои".

Дано си права, прекрасна!

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, -A. каза:

 

Ясно, явно и очевидно е, че тези пет песни са много по-слаби от ''Пиян'' и съответно изобщо не залага на тях. В началото ще има бум по тях, но ''Пиян'' ще се задържи. Виж колко песни излезнаха след нея, но още е н1. 

Молитвите ни са чути. Ще качи всички песни в своя си канал, така че песента на Терзийска ще има шанс да влезне в трендинг! Дай Боже 200к/24ч.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, MrKidGSA каза:

Молитвите ни са чути. Ще качи всички песни в своя си канал, така че песента на Терзийска ще има шанс да влезне в трендинг! Дай Боже 200к/24ч.

 

Ще те разочаровам, но нямам никакви очаквания от Терзийска. 11 месец без клип а по интервюта разправяше колко е мотивирана и как искала тази година да представи поне три проекта бла бла. Дано ми хареса проекта, но очаквах друго от нея.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Starboy каза:

Дано си права, прекрасна!

Прекрасна моя, моли се хит да видим с поне един от новите тракове!

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Преслава да качи поне една и в канала на планета. И без това нямат нови хитове. Има шанс да е с две песни в топа на тренда.

Нали ще ги пусне първо във своя канал, а на 9-ти в офишъла?

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

@THE IIconic и @VulkoIsTheBest не забравяйте че сте в тема поп-фолк скандали. Офф-топик на воля в Чат мания, а сексуалните ви вълнения в 18+ раздел.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Прекрасна моя, моли се хит да видим с поне един от новите тракове!

За съжаление, Пресли вече лети по пързалката. Прави го точно като Глория.... 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, -A. каза:

 

Ясно, явно и очевидно е, че тези пет песни са много по-слаби от ''Пиян'' и съответно изобщо не залага на тях. В началото ще има бум по тях, но ''Пиян'' ще се задържи. Виж колко песни излезнаха след нея, но още е н1. 

Как точно стана ясно и очевидно?

"Пиян" е опит за повторение на успеха на "Да гори", средно успешен опит. Задържа се, защото има нулева конкуренция през лятото. Ако Преса има по-силни песни, което очаквам, клетата "Пиян" директно заминава в небитието. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, VulkoIsTheBest каза:

А сигурни ли сме, че дуетът с Галин няма да е вътре. 

Той кога го е казал това "още работим по него"? То една песен може да се завърши и за 3 дни по принцип.

Вчера в стори каза, че дуета е следващия проект който подготвя. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Вчера в стори каза, че дуета е следващия проект който подготвя. 

Сигурно ще го пуснат ноември-декември, а новите песни от албума ще ги зареже без клипове. Сефте!

  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Willy каза:

@THE IIconic и @VulkoIsTheBest не забравяйте че сте в тема поп-фолк скандали. Офф-топик на воля в Чат мания, а сексуалните ви вълнения в 18+ раздел.

Жалко, че не си така инциативен и към други потребители.  ;)

 

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Според мен не й трябваше този дует, не и сега. Трябваше цялото внимание да насочи върху новите песни.

И аз така мисля, защото да зарежеш пет нови песни ей, така ще бъде тъпо..... Навярно ще се харесат поне 2! Дуета е чудесна идея и се връзва, но след това трябваше. Изобщо ако ще тръгне да зарязва песни, да пусне 2 нови песни в албума вместо 5, другото да е познато - по-добре.... Нека има нови песни в албумите, но и да се реализират ако публиката ги хареса и оцени. Макар, че този път може и да е помислила над това! Защо пък до края на годината да не пусне 1-2 клипа? Не пречи, ако песните са хубави и хората очакват от нея! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Сигурно ще го пуснат ноември-декември, а новите песни от албума ще ги зареже без клипове. Сефте!

Е стига де, радвай се, че ще има нови песни и какво да слушаме есента. Дано да си заслужават. А може и да е клипирала някоя. Ако са яки може да се наложат и без клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...