Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Цели 2 часа чат с Коце- рекорд. Не е за вярване. Той писа тоя път доста, задаваше въпроси. Не очаквах, че като му напиша за Кома, че я засякох по Фен през телефона като излизах от работа и му пиша той ще продължи да ми пише и задава въпроси и да ми отговаря до 18:17. Единствено спряхме за малко да се прибера в нас и да взема душ и ми пишеше от тях, Колко е яко да си пишеш с Коце докато не е на участия- съвсем различен е. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 10 минути, dan!el каза:

Какво мислите за крайните резултати от "ХИТ НА МЕСЕЦА" през август ? 🤩

Колко хора гласуват? Интересно ми е. 

Галин влиза в топ 10, а има много малко гледания. "Мамиш" не се наложи като хит, колко хора са гласували за нея? На Синан песента ми е чудно как е влязла, дори не съм я слушала.... На първо място очаквах да е "Пиян", на Теда е предимно дискотечен хит. Явно "Пиян" и "Най-боли ме" ще са хитовете на лятото. Само 2 песни.... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, dan!el каза:

Какво мислите за крайните резултати от "ХИТ НА МЕСЕЦА" през август ? 🤩

Тръгвай си трябваше да е по напред. Тя печелила ли е предни месеци? 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надя как се е изцепила на сватбата си:Много съм щастлива. И съм доволна - прецаках много други за сърцето на Константин. А бабата на Коцето казала, че той е перфектният съпруг и че Надя е щастливка. Коцето ще й готви, ще се грижи за нея. В кухнята е страхотен. Дори понички умее да прави
 
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, zai4eto82 каза:
Надя как се е изцепила на сватбата си:Много съм щастлива. И съм доволна - прецаках много други за сърцето на Константин. А бабата на Коцето казала, че той е перфектният съпруг и че Надя е щастливка. Коцето ще й готви, ще се грижи за нея. В кухнята е страхотен. Дори понички умее да прави
 
 

Тя и Преслава много ги обичаше тия понички, особено пудра захарта. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Гальо каза:

Толкова яки песни, дори тези, които не са били големи хитове.. А къде стигна сега - дъното

Тя и последната й песен е яка и ако Андра изглеждаше добре, и имаше сили да я налага в голям канал с готин клип, щеше да е хит. Въобще цялостното мнение за нея вече е развалено, иначе песента си е доволно готина.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, VulkoIsTheBest каза:

Тя и последната й песен е яка и ако Андра изглеждаше добре, и имаше сили да я налага в голям канал с готин клип, щеше да е хит. Въобще цялостното мнение за нея вече е развалено, иначе песента си е доволно готина.

Новата с Крум, която ще пуска, звучи много яко.. но като знам пак какви обработки ще са, никой няма да я вземе насериозно и да обърне внимание на песента 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък понякога си мисля, че няма карма и гаднярите си живеят прекрасно, а добрите хора просто си патят и продължават да се надяват, че има Бог и карма. 

Ето Преси, какви ли поразии не свърши и тя, ама от върха не е мръднала. Това ако трябва да търсим примери в поп-фолка, иначе примери в ежедневието ни - БОЛ. Гадняра си е постъпил гадно, забравя, съвест няма и продължава напред. Ти постъпвай правилно, върви по трънливия път, за да не вредиш на никого, да не пречиш на никого, и накрая резултата пак е съмнителен. Такъв е живота просто. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, retr0 каза:

Аз пък понякога си мисля, че няма карма и гаднярите си живеят прекрасно, а добрите хора просто си патят и продължават да се надяват, че има Бог и карма. 

Ето Преси, какви ли поразии не свърши и тя, ама от върха не е мръднала. Това ако трябва да търсим примери в поп-фолка, иначе примери в ежедневието ни - БОЛ. Гадняра си е постъпил гадно, забравя, съвест няма и продължава напред. Ти постъпвай правилно, върви по трънливия път, за да не вредиш на никого, да не пречиш на никого, и накрая резултата пак е съмнителен. Такъв е живота просто. 

Абе не знам дали е точно така. Ти виждаш само опаковката, а не целият резултат. Понеже даде пример Преси - малко ли лайна изяде и тя. Наркотици, побоища, освиркване, сега с операцията. Припадания, депресия беше по едно време, анорексично слаба беше. Тези неща оставят следи - физически и психически. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, VulkoIsTheBest каза:

Тя и последната й песен е яка и ако Андра изглеждаше добре, и имаше сили да я налага в голям канал с готин клип, щеше да е хит. Въобще цялостното мнение за нея вече е развалено, иначе песента си е доволно готина.

Докето ми рекламира зърната ти. Ще благоволиш ли да ми ги покажеш? ❤️

п.с. Преси мачкаше с физиономии и форма на устата и преди операцията.

image.png.6c1e5bdbaf84509d9e75cc851a150c7b.png

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Докето ми рекламира зърната ти. Ще благоволиш ли да ми ги покажеш? ❤️

п.с. Преси мачкаше с физиономии и форма на устата и преди операцията.

image.png.6c1e5bdbaf84509d9e75cc851a150c7b.png

Тая песен с татко мечок ми е любима!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, THE IIconic каза:

Тая песен с татко мечок ми е любима!

Не е лоша, но изветря за два месеца. Дори "Нашето любов е" беше по-голям хит.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, PHILIPP PLEIN каза:

Моника Валериева сподели в лайфа си,че новата песен на Андреа от Ави Бенеди ще бъде тотален хит. (песен,която ще се помни дълго време).

Освен ако текста не е против подигравките към дебелите и клипа да не е разтегнат не виждам как ще стане това.  

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, -A. каза:

След като разбрах, че вярвате в любовта. Днес ще ви попитам - можете да обичате ?

Позрави!

Поредната песен, която тая крава съсипа. Песента беше набрала скорост, но тя нито я клипира навреме, нито я промотира като хората. Въобще цялата й кариера е толкова хаотична, че няма как да се получи нещо. А като чуя, че говорят за професионализъм и организация точно при нея ми става лошо. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, WindWalkerMonk каза:

Абе не знам дали е точно така. Ти виждаш само опаковката, а не целият резултат. Понеже даде пример Преси - малко ли лайна изяде и тя. Наркотици, побоища, освиркване, сега с операцията. Припадания, депресия беше по едно време, анорексично слаба беше. Тези неща оставят следи - физически и психически. 

Наркотиците, скандалните изцепки с побоищата и всичко което описа не са нейна карма и наказание. Това са нейните действия, избори които е направила сама. Кой я е карал да се тъпче с наркотици и да се залюбва с престъпници, които се млатят надрусани по кръчмите? Наистина в момента не се вижда съдбата да й го е "върнала". Сама си предизвика и гаврите заради операцията. Когато сам се прецакваш съдбата ли е виновна за тия "лайна"? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...