Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

"Болка моя" на Цветелина Янева доста стабилен staying power демонстрира, съотнесена към гледанията на останалите песни от лятото. 47К за вчера, а е вече на три месеца. Тя е третия летен хит с над 6 млн. гледания.

Топа за вчера:

1. Пиян: 88 800

2. Паника (официално + фен): 75 750

3. Най-боли ме: 65 300

4. Малката: 56 700

5. Пирянкова и Джордан (официално + фен): 55 500

----

Продължавам да чувам "Шампион" на Анелия из града, а вчера е регистрирала едва 10К. Странна работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

@Cally-Pressyfan'

Коментирай, че във ФБ ми излезе като спомен преди 3 години съм бил на участие на любимия татко мечок! На клипа пее "Искам да те чувствам"! 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, THE IIconic каза:

@Cally-Pressyfan'

Коментирай, че във ФБ ми излезе като спомен преди 3 години съм бил на участие на любимия татко мечок! На клипа пее "Искам да те чувствам"! 😂

Ужас! Коментира ли голите му снимки от онзи ден, че не помня? :D 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

Косматата гръд?

Искаш ли да го почувстваш в кревата си?:naked:

image.png.05dbc833ff80343ebda5a6173ed7f5d0.png

  • Confused 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, THE IIconic каза:

Screenshot_20190901-135802.jpg

Честно казано не ми се иска да бърза, защото в "Пиян" има още много живот. Поне до октомври може да изчака с новите песни.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Искаш ли да го почувстваш в кревата си?:naked:

image.png.05dbc833ff80343ebda5a6173ed7f5d0.png

Боже, помислих в първия момент, че говориш за мойте голи снимки... Викам от къде ги е видял па той 😂

П. С. Не ми пречи, че е обрасъл, важното е да има хубави зърна и як чеп. При него и двете липсват. Наско на Джена и Кондом са с яки зърна 😂

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, THE IIconic каза:

Боже, помислих в първия момент, че говориш за мойте голи снимки... Викам от къде ги е видял па той 😂

П. С. Не ми пречи, че е обрасъл, важното е да има хубави зърна и як чеп. При него и двете липсват. Наско на Джена и Кондом са с яки зърна 😂

Каква е твоята дефиниция за "яки зърна". Аз на Стораро трудно му ги виждам, много са малки. Има някаква ареола, но в нея няма нищо изпъкнало. Ти като по-голям спец можеш да се изкажеш по-професионално.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Каква е твоята дефиниция за "яки зърна". Аз на Стораро трудно му ги виждам, много са малки. Има някаква ареола, но в нея няма нищо изпъкнало. Ти като по-голям спец можеш да се изкажеш по-професионално.

Гърдите са му тип боцки. Отпуснати са. Предвид това, че не спортува особено и не е на 20-30, може би е нормално. Хубавото е, че за всяка боцка си има цоцка. :3fdb8960598fa63e:

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, VulkoIsTheBest каза:

Гърдите са му тип боцки. Отпуснати са. Предвид това, че не спортува особено и не е на 20-30, може би е нормално. Хубавото е, че за всяка боцка си има цоцка. :3fdb8960598fa63e:

На сина му дето е между 20-30 и уж спортува са още по-отпуснати от анаболите.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , retr0 каза:

Не знам дали Преслава качва избирателно снимки от нейни участия в инстаграм сторита, но това което виждам принципно е като от концерти, а не участие в дискотеки. Винаги претъпкано, хората с вдигнати ръце и внимание насочено към нея.

Какво им е дала толкова? 

Айде бе, не знаеш...

Винаги е прибягвала до този стар тарикатлък. Даже съм сигурен, че в клипа, дето си гледал, е пяла на живо. Тя знае как да се раздава, за да взриви публиката и преценя кога да го прави. Щом е за Инстаграм/Фейса, сме винаги на живо, винаги безупречни и в еуфория. 

Клипче, на което бичи плейбека и хората я отрзазяват слабо, едва ли ще качи по своя воля. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Каква е твоята дефиниция за "яки зърна". Аз на Стораро трудно му ги виждам, много са малки. Има някаква ареола, но в нея няма нищо изпъкнало. Ти като по-голям спец можеш да се изкажеш по-професионално.

Оффф при мисълта се възбудих... 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

Оффф при мисълта се възбудих... 😂

Сподели критериите си, с нас - непросветените. Провокира ме да ти разгледам профила и ми допаднаха цицките на твоя приятел/братовчед или какъвто ти е с инициали М.К. :3fdb8960598fa63e:

п.с.

01.09.2009
10 години от появата на този уникален трак !!!

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Сподели критериите си, с нас - непросветените. Провокира ме да ти разгледам профила и ми допаднаха цицките на твоя приятел/братовчед или какъвто ти е с инициали М.К. :3fdb8960598fa63e:

п.с.

01.09.2009
10 години от появата на този уникален трак !!!

 

М. К.???

 

ЕДНА ОТ НАЙ ЛЮБИМИТЕ! МНОГО СПОМЕНИ, МНОГО НЕЩО

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Класация за изпълнители с най-много гледания през 2019. update

1. Азис 30.8М (2 песни) (+2.7M)                                                       =                                      
2. Галена 28.4М (3 песни) (+5.2M)                                                  +1
3. Лидия 26.1М (3 песни)  (+2.8M)                                                  -1
4. Тони Стораро 22.1М (9 песни)  (+5.8М)                                    +3
5. Галин 20.4М (2 песни)  (+2М)                                                      +1
6/7. Емилия и Денис Теофиков 20.3М (2 песни)  (+1.8М)        -2
8. Преслава 20.2М (2 песни) (+4.2М)                                              =
9. Десита 15.1М (3 песни)  (+3М)                                                    +1
10. Анелия 14.2М (4 песни)  (+1.6М)                                               -1
                                                     
Топ 10 си остава с същите имена! :))

  •  
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Сподели критериите си, с нас - непросветените. Провокира ме да ти разгледам профила и ми допаднаха цицките на твоя приятел/братовчед или какъвто ти е с инициали М.К. :3fdb8960598fa63e:

п.с.

01.09.2009
10 години от появата на този уникален трак !!!

 

Малка пача**а! Милко Калайджиев ли гледаш?

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

@Slavi почти съм сигурен, че Емили и Денис имат повече гледания. Ти ги следиш, колко са изтритите?

Да, около 23 милиона са, но така и не успях да скрийна няколко клипа преди да ги изтрият, а последния месец не съм ги и засичал. Но освен официалните имат по 3 клипа с около или над милиом, някои от които вече изтрити. Но си стоят в попнейбъл поне.

Имай впредвид, че ако не бяха изтрити, щяха да са дори повече към днешна дата, тъй като един често гледам клип се показва в автоматично последващ, от което допълнително се трупат гледания. Не е като всеки да е писал в търсачката Тръгвай си и да я е пускал. Шефката имаше също този късмет миналата година, но имаше и късмета да не се изтрие нито един от клиповете. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...