Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Егати, истинска тийн сензация!

Започвам да си мисля, че успеха на "Тръгвай си" се дължи повече на него. Ти погледни какво става, такава мания скоро не сме виждали. Те направо ще го смачкат... 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, Гальо каза:

Странното е, че едва събра 10К последователи за месец почти

Има много фалшиви и  фен профили в които са пръснати доста последователи. А и той не е рекламирал новия си профил, много хора не го знаят. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Stela каза:

:roll1:

Не си струва да споря. Живей си с мисълта, че има някоя по-неразпознаваема от Андреа. Какво са едни 20 кила минус на снимките... 

 

20 кила? Андреа е напълняла главно в лице и крака,така че повече 10 максимум 15 кг едва ли е качила.

Иначе Галче в последно време е по-коментирана с фотошоп изцепките си отколкото Андреа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Има много фалшиви и  фен профили в които са пръснати доста последователи. А и той не е рекламирал новия си профил, много хора не го знаят. 

Е рекламираха го доста, и си го беше спонсорирал. Янева и Емилия го бяха качили.

Иначе и според мен интереса и към двете им песни се дължи на него главно. Много го харесват

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Гальо каза:

Е рекламираха го доста, и си го беше спонсорирал. Янева и Емилия го бяха качили.

Иначе и според мен интереса и към двете им песни се дължи на него главно. Много го харесват

И Емилия мумифицираната и тя веднага почна да му точи от славата и енергията, че чак и два дуета. Сега почна и на по-малка от него да се прави с тия цикламени клинчета. Затресе я критическата рано-рано.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, xroflx9 каза:

Иначе Галче в последно време е по-коментирана с фотошоп изцепките си отколкото Андреа.

Във фейса, по класациите и от коментарите друго се вижда. Андреа в едно нещо да е номер 1 и ти да го оспорваш. И то за да намърдаш там Галена. Вече все по-трудно прикриваш колко я обичаш. Винаги сме го знаели обаче.. :aj:

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Във фейса, по класациите и от коментарите друго се вижда. Андреа в едно нещо да е номер 1 и ти да го успорваш. И то за да намърдаш там Галена. Вече все по-трудно прикриваш колко я обичаш. Винаги сме го знаели обаче.. :aj:

А какво да кажем когато Галче по никой критерии не е номер 1? Дори скоро ще я бият и по транс излъчване заради новото попълнение в АРА.😥

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, VulkoIsTheBest каза:

Какви 20, та пращаме обратно в училище? ;) Тук говорим за кудуп, който маха поне 35 кила, има снимки, на които изглежда 45 кг. с дрехите. Фенчето й, ако й се изпречи на пътя, ще лежи в гипсово корито дъъъълго време. 

Искам песента на Преслава и Галин да прилича на тази ;)

 

Има само няколко по - особени разлики: Галин е точната противоположност на Сам, нисък, бездарен и абсолютно не музикален. Айде Преслава и Камила имат общо: двете са талантливи изпълнителки. Уви, нашето Пресе е дървено и излъчва всичко друго в момента, освен женственост и сексапил. Може ролите да сменят. Преслава да е мъжа, а Галче жената. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

А какво да кажем когато Галче по никой критерии не е номер 1? Дори скоро ще я бият и по транс излъчване заради новото попълнение в АРА.😥

Ма какво намесваш Галче навсякъде бе? Ти имаш нулево развитие, на ниво не знам кой клас си. Галче! Галче свършва поредно 12-месечие с хита на годината, боли я фара за тебе.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Гальо каза:

Е рекламираха го доста, и си го беше спонсорирал. Янева и Емилия го бяха качили.

Иначе и според мен интереса и към двете им песни се дължи на него главно. Много го харесват

Аз искам да пусне самостоятелна вече. Искам с фолк звучене,  бърза песен. Ама май следващата ще е пак дуетна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Ма какво намесваш Галче навсякъде бе? Ти имаш нулево развитие, на ниво не знам кой клас си. Галче! Галче свършва поредно 12-месечие с хита на годината, боли я фара за тебе.

Излез от филма. Хитовете на годината засега са при Денис и Емилия. Сори,тази година Галенче и в топ 3 не влиза.😥

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Излез от филма. Хитовете на годината засега са при Денис и Емилия. Сори,тази година Галенче и в топ 3 не влиза.😥

Ми според мен са наравно. И дори да си прав, Галена е веднага след тях. Но отново казвам, тук мнението ми е лимитирано, защото общото е, че се пускат само в клубовете. Ако имаше турнета, стадиони, разбираш ли, да е неколкократно и огромно, а не неква заличка можеше да се видят реакциите. 

За пример ще дам Криско, виж как избухват на Коката на него. Тма можем да кажем, да, песента е най - големия хит! Но Емилия и Галена нямат трибуна, както и останалите. Те са с лимитиран и прогресивно намаляващ таргет. Сам виждаш кой всъщност е топ 1 с 90 милиона, нали ? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Stela каза:

Аз искам да пусне самостоятелна вече. Искам с фолк звучене,  бърза песен. Ама май следващата ще е пак дуетна.

Мисля че дует с Малката ще пуска сега, много бързо ще омръзне с тези дуети

  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Гальо каза:

Мисля че дует с Малката ще пуска сега, много бързо ще омръзне с тези дуети

Пффф, аман от тая. И нея решиха да я бутат с негова помощ като Джулия. Като стана въпрос за нея, какво се случва? Ще я уволняват ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Ми според мен са наравно. И дори да си прав, Галена е веднага след тях. Но отново казвам, тук мнението ми е лимитирано, защото общото е, че се пускат само в клубовете. Ако имаше турнета, стадиони, разбираш ли, да е неколкократно и огромно, а не неква заличка можеше да се видят реакциите. 

За пример ще дам Криско, виж как избухват на Коката на него. Тма можем да кажем, да, песента е най - големия хит! Но Емилия и Галена нямат трибуна, както и останалите. Те са с лимитиран и прогресивно намаляващ таргет. Сам виждаш кой всъщност е топ 1 с 90 милиона, нали ? 

Пара бизде или както беше там /никога не съм я слушал/ е хит в Турция и може би сред махалите. Ако Назмилер я изпеят пред българска публика реакцията сигурно ще клони към нула. Иначе тук се водеха големи спорове,че гледанията на тази песен няма да се броят,защото идвали от Турция и познай защо..за да изпъкне "Шефката"! Колкото и да си толерантен няма как да не ти писне от феновете на Галена.

Иначе,да, песента на Криско определено е хита на лятото и на годината и в това няма никакво съмнение,въпреки опитите тук песента му да се изкара с купени гледания. Но все пак в Рама песента не се приема за чалга,защото е на Криско,нищо че е със семпъл от песен на Силвър,така че се връщаме на Денис и Емилия.На мен и двамата са ми супер противни особено малкото филмарче,но би било глупаво да оспоря успеха на двата им дуета.Редовно ги чувам отнякъде.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Невероятен трак! Любимата ми лежерна лятна песен! Чудесна за моментите на лятно мързелуване в студени бели чаршафи в леглото, въобразявайки си че се люлея на хамак край морския бряг. ❤️

 

  • Love 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Невероятен трак! Любимата ми лежерна лятна песен! Чудесна за моментите на лятно мързелуване в студени бели чаршафи в леглото, въобразявайки си че се люлея на хамак край морския бряг. ❤️

 

Какво стана с лудата й майка? 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Невероятен трак! Любимата ми лежерна лятна песен! Чудесна за моментите на лятно мързелуване в студени бели чаршафи в леглото, въобразявайки си че се люлея на хамак край морския бряг. ❤️

 

На мен това ми е нейната любима. Надявам се майка й все още да преследва Хуби и Глория. Топ откачалници цялото семейство.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чух хита на лятото надут максимално от кола, чието местоположение не беше Студентски град, а Графа!

 

  • Like 3
  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последното, което знаем за Полина е, че майка й я докара до психическо разстройво и я изгони от дома и в Плевен. Била е забелязана да нощува във фоайето на плевенски хотел, защото нямала пари да си наеме стая.

  • Haha 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Чух хита на лятото надут максимално от кола, чието местоположение не беше Студентски град, а Графа!

 

Добре,че махнаха перките,че иначе щях да си разбия главата от кеф!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

😂😂😂

🤾‍♂️

Тука има повече Фотошоп и от снимките на Андреа. Талията му е по-тънка от на Мис България, а реално целия му корем е в мазни паласки.

  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...