Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Добре,че махнаха перките,че иначе щях да си разбия главата от кеф!

О, за съжаление не всички са махнати.. това наистина е супер малоумно, да не говорим зимата, като има сняг... 

Отдавна не бях слушал и другия хит на лятото, а именно..

 

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 11 минути, Starboy каза:

О, за съжаление не всички са махнати.. това наистина е супер малоумно, да не говорим зимата, като има сняг... 

Отдавна не бях слушал и другия хит на лятото, а именно..

 

Отдавна не съм минавал оттам,видях че в "Забелязано в София" бяха качили снимка,че ги сменят и си помислих,че са ги махнали всичките.

За съжаление тази резачка ми омръзна,а и като гледам как зациклиха гледанията не съм само аз.😥

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, xroflx9 каза:

Пара бизде или както беше там /никога не съм я слушал/ е хит в Турция и може би сред махалите. Ако Назмилер я изпеят пред българска публика реакцията сигурно ще клони към нула. Иначе тук се водеха големи спорове,че гледанията на тази песен няма да се броят,защото идвали от Турция и познай защо..за да изпъкне "Шефката"! Колкото и да си толерантен няма как да не ти писне от феновете на Галена.

Иначе,да, песента на Криско определено е хита на лятото и на годината и в това няма никакво съмнение,въпреки опитите тук песента му да се изкара с купени гледания. Но все пак в Рама песента не се приема за чалга,защото е на Криско,нищо че е със семпъл от песен на Силвър,така че се връщаме на Денис и Емилия.На мен и двамата са ми супер противни особено малкото филмарче,но би било глупаво да оспоря успеха на двата им дуета.Редовно ги чувам отнякъде.

Те и на мен са ми противни, но са някъде там. Аз лично мисля, че са наравно с Галена със сигурност. Сега "Добре ли си" е огромен хит, но и дуетите на Ема са толкова, ако не й повече към днешна дата наистина. Но отново казвам, чалгарчетата са неблагодарни. Виж какво се случва със старите имена, а Галена макар и на върха е познато име. Сега им е много по интересен Денис. Нормално е песните с него да са с по - голям интерес. Особено като се вземе предвид, че аудиторията на всички е клубна. 

Песента на Криско не е с купени гледания. Абсурдно е да я пускат по 100 пъти, да бичи отвсякъде и да се отрича. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Те и на мен са ми противни, но са някъде там. Аз лично мисля, че са наравно с Галена със сигурност. Сега "Добре ли си" е огромен хит, но и дуетите на Ема са толкова, ако не й повече към днешна дата наистина. Но отново казвам, чалгарчетата са неблагодарни. Виж какво се случва със старите имена, а Галена макар и на върха е познато име. Сега им е много по интересен Денис. Нормално е песните с него да са с по - голям интерес. Особено като се вземе предвид, че аудиторията на всички е клубна. 

Песента на Криско не е с купени гледания. Абсурдно е да я пускат по 100 пъти, да бичи отвсякъде и да се отрича. 

Клубна-неклубна, в края годината правим чарт с песните с най-голям трафик. Пожелаваме успех на Емилия и Денис, защото ще им е нужен. :g2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Те и на мен са ми противни, но са някъде там. Аз лично мисля, че са наравно с Галена със сигурност. Сега "Добре ли си" е огромен хит, но и дуетите на Ема са толкова, ако не й повече към днешна дата наистина. Но отново казвам, чалгарчетата са неблагодарни. Виж какво се случва със старите имена, а Галена макар и на върха е познато име. Сега им е много по интересен Денис. Нормално е песните с него да са с по - голям интерес. Особено като се вземе предвид, че аудиторията на всички е клубна. 

Песента на Криско не е с купени гледания. Абсурдно е да я пускат по 100 пъти, да бичи отвсякъде и да се отрича. 

И аз това казах за песента на Криско,но ме обвиниха в лъжа...

Денисчо нямам търпение да залезе. Изключително гадно,малко филмарче

Хайде поздрав с нещо на общата ни любимка-Гага по твой избор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

Клубна-неклубна, в края годината правим чарт с песните с най-голям трафик. Пожелаваме успех на Емилия и Денис, защото ще им е нужен. :g2:

Е да, то Близард много ги преебаха. Най- вече защото нямат политика да качват само песните. Иначе и те щяха да са някъде наравно с Галена и Преслава. Но сега им се трият клиповете и помни ми думата, след година в този форум хората(не ти) ще ги изкарват, че са били хитчета за 1 месец. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Е да, то Близард много ги преебаха. Най- вече защото нямат политика да качват само песните. Иначе и те щяха да са някъде наравно с Галена и Преслава. Но сега им се трият клиповете и помни ми думата, след година в този форум хората(не ти) ще ги изкарват, че са били хитчета за 1 месец. 

Мислиш ли? Това няма да са адекватни хора.

Следим нещата прекалено детайлно, за да се толерират подобни изцепки. Не, че е нямало де. Примерно това момче, дето ти се обяснява, че трафика на Пара Бизде идвал от Турция, миналата година използваше многото гледания, за да изтъкне, че турския кючек била по-голям хит от "Шефката". Имаше изквазния тип "Пара Бизде е по-гледана, сори". :1000(29): Днес въртим друга плоча.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Ето още една хубавица от времето на Полина. Къде се загуби Билянчето?

Тази песен много ме кефеше. 

Роди от бившето гадже на Преслава - Асен, и си гледа детето. Аз не я възприемах много. Може би само две-три нейни песни харесвах.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Stela каза:

Ето още една хубавица от времето на Полина. Къде се загуби Билянчето?

Тази песен много ме кефеше. 

В един дол с дренки се загуби. Една канавка, дето ги всмуква. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Роди от бившето гадже на Преслава - Асен, и си гледа детето. Аз не я възприемах много. Може би само две-три нейни песни харесвах.

За първото гадже на Преслава ли става въпрос? Едно малко невзрачно момче от народа?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

За първото гадже на Преслава ли става въпрос? Едно малко невзрачно момче от народа?

Не знам дали е първото. Бяха гаджета по времето на "Мъж на хоризонта". После се хвана с Петко.

Този е:

15419793_1202300899816457_60930585489397

Снимка на ÐилÑна ÐÑÑмева.

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, VulkoIsTheBest каза:

Мислиш ли? Това няма да са адекватни хора.

Следим нещата прекалено детайлно, за да се толерират подобни изцепки. Не, че е нямало де. Примерно това момче, дето ти се обяснява, че трафика на Пара Бизде идвал от Турция, миналата година използваше многото гледания, за да изтъкне, че турския кючек била по-голям хит от "Шефката". Имаше изквазния тип "Пара Бизде е по-гледана, сори". :1000(29): Днес въртим друга плоча.

И нима не е така? Ето че мина една година и се оказа,че Шефката мина и замина,а песни като "Името ти" още дънят клубовете. Оказа се,че Камс е с хита на 2018.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, xroflx9 каза:

20 кила? Андреа е напълняла главно в лице и крака,така че повече 10 максимум 15 кг едва ли е качила.

Иначе Галче в последно време е по-коментирана с фотошоп изцепките си отколкото Андреа.

А мен ме пита друсам ли се охххх

  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, xroflx9 каза:

И нима не е така? Ето че мина една година и се оказа,че Шефката мина и замина,а песни като "Името ти" още дънят клубовете. Оказа се,че Камс е с хита на 2018.

Ами ако продължава, тя ще се окаже с хита на 2018/2019. Не знам Галена и Преслава колко песни смениха, но тая бабурана е още жива и мърда по клубовете и си се избухва доволно. 

Бахти бабишкерата, как се оживи след Пайнер. Даже тая песен й е по - голям хит от предишната. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, xroflx9 каза:

И нима не е така? Ето че мина една година и се оказа,че Шефката мина и замина,а песни като "Името ти" още дънят клубовете. Оказа се,че Камс е с хита на 2018.

Камелия уцели песен този път и я изпипа много добре. Само дано след този хит не последват песни като плюшено мече и добре дошла... 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

 

Дали този хит ще направи 19 милиона  за годишнината си?💕

Няма шанс. Прави по 10-11к. Най много 18.6 да са.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Ами ако продължава, тя ще се окаже с хита на 2018/2019. Не знам Галена и Преслава колко песни смениха, но тая бабурана е още жива и мърда по клубовете и си се избухва доволно. 

Бахти бабишкерата, как се оживи след Пайнер. Даже тая песен й е по - голям хит от предишната. 

Бе нека се оживява, но да прави песни, в които не звучи като изнасилен гарван. Гра-гра-гра-името тииии.

"Дразни ме" беше много по-яка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...