Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, zai4eto82 каза:

Тази песничка ме кефи още като излезе. 

Е то се знае кой има вкус в този форум

  • Like 1
  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Упссс...

FB_IMG_1567289454787.jpg.362d29052d28e9608a5b82a47b223dbe.jpg

Хубава е, да спре да се обработва заради някви араби дето коментират на развален английски с 10 емоджита и да обърне внимание към истинските й фенове, но имам чувство, че не може да се погледне в огледалото и че има дисморфия от комплексите й

  • Like 1
  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Интересен е текста как са го направили с арабски шрифт. 

Харесваше ли ти клипа?

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Kriminal каза:

Хубава е, да спре да се обработва заради някви араби дето коментират на развален английски с 10 емоджита и да обърне внимание към истинските й фенове, но имам чувство, че не може да се погледне в огледалото и че има дисморфия от комплексите й

Проблема е точно в това, че е комплексирана, депресирана и лъже хората брутално. Не може всеки ден на качваш снимки на които си като фиданка, а после да ходиш на участия и всички да виждат как действително изглеждаш. Не е грозна тя, лъжите са грозни. Точно заради това е обект на подигравки. Да вземе пример от Деса и да бъде себе си. След това да помисли как да си върне формата. Млада е, може да се справи. Килограмите не я правят грозна, но постъпва адски неадекватно. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , чушка. каза:

Как може да отидеш на Камелия, при положение, че Галена имаше участие в БИАД? Аз съм шокиран

Нямаше такова на Галена, за съжаление. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

Галена някога влизала ли ти е в топ 5?

Разкажи повече за това което те накара да промениш мнението си за Галена. Интересно ми е.

Направи ми много добро впечатление с участието си в Прайда. Прави и чест, че използва голямата си платформа да подкрепи ЛГБТ хората в нарастващата хомофобска обстановка в България. Малко известни личности биха го направили. Обикновено там всяка година се въртят едни и същи като Рут Колева и Мила Роберт, защото останалите отказват да пеят.

Аз самият не съм гей, но съм по-отворена личност, и съм завързвал немалко приятелства и познанства с такива хора покрай световната поп общност, така че имат моята подкрепа.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали Преслава качва избирателно снимки от нейни участия в инстаграм сторита, но това което виждам принципно е като от концерти, а не участие в дискотеки. Винаги претъпкано, хората с вдигнати ръце и внимание насочено към нея.

Какво им е дала толкова? 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Stela каза:

Защо толкова мразиш жената на Стораро? Да не го харесваш? 😁😁

Не, добре ме сети да кажем малко за този дънер, този мозъчен инвалид, тази умствено и морално изостанала крастава жаба. 

Та в спора с Фики/Лорена попаднах на интервюта и въпросната се изказа. Искала засължително девствена невеста. Т.е. ако Фики ходи с момиче и го наебе преди това е неприемливо. Значи сина й може да ги оножда, и да си прави кефа, но не бива нищо сериозно да има. 

Това е скандално! Срам за жените е тази уродка, даже мисля да й пиша. Как може човек да е не само лимитиран, но й толкова егоистичен. Нищо чудно, че Стораро кръшка на това човекоподобно. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Не, добре ме сети да кажем малко за този дънер, този мозъчен инвалид, тази умствено и морално изостанала крастава жаба. 

Та в спора с Фики/Лорена попаднах на интервюта и въпросната се изказа. Искала засължително девствена невеста. Т.е. ако Фики ходи с момиче и го наебе преди това е неприемливо. Значи сина й може да ги оножда, и да си прави кефа, но не бива нищо сериозно да има. 

Това е скандално! Срам за жените е тази уродка, даже мисля да й пиша. Как може човек да е не само лимитиран, но й толкова егоистичен. Нищо чудно, че Стораро кръшка на това човекоподобно. 

Не бе, това при турците/циганите е като закон. Да взимат девствени булки, те и за това се женят на по 13-14 години. Нея също така я е взел дъртия Стораро.

Но в днешните времена е почти невъзможно да стане, още повече че Фикича се ожени на 20+.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Не бе, това при турците/циганите е като закон. Да взимат девствени булки, те и за това се женят на по 13-14 години. Нея също така я е взел дъртия Стораро.

Но в днешните времена е почти невъзможно да стане, още повече че Фикича се ожени на 20+.

Да, ама не е сложила девствен колан на сина си, нали ? Той има право да ги оножда нали ? И изобщо не е закон, познавам много семейства, които не се впечатляват. Много ме издразни, особено като каза: момчета са, да им се радват, но аз си искам девствена. Ако беше пред мен, щях да й ударя шамар. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, WindWalkerMonk каза:

Да, ама не е сложила девствен колан на сина си, нали ? Той има право да ги оножда нали ? И изобщо не е закон, познавам много семейства, които не се впечатляват. Много ме издразни, особено като каза: момчета са, да им се радват, но аз си искам девствена. Ако беше пред мен, щях да й ударя шамар. 

При тях е очевидно половото дискриминиране - на мъжете е позволено всичко.
Според мен жената на Фики не е девствена (коя нормална жена ще бъде такава на 22-23) или на колкото бяха като се ожениха?

@THE IIconic С наближаване на есента, ще заменим букета маргарити с букет есенни минзухари и хризантеми.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Cally-Pressyfan' каза:

При тях е очевидно половото дискриминиране - на мъжете е позволено всичко.
Според мен жената на Фики не е девствена (коя нормална жена ще бъде такава на 22-23) или на колкото бяха като се ожениха?

@THE IIconic С наближаване на есента, ще заменим букета маргарити с букет есенни минзухари и хризантеми.

Минзухарите цъфтят само на пролет, глупаче

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Търсете вашият Зоро и да не търсите девствени, че в тези среди няма да намерите такива...

Прощавай може ли едно "фламенко" с вас, ми шептеше Бандерас с нежен глас! ❤️

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, THE IIconic каза:

Прощавай може ли едно "фламенко" с вас, ми шептеше Бандерас с нежен глас! ❤️

Само забележи, "прощавай" и "вас". Хем на ти, хем на Вие й говори. Но може да му липсва още практика на Бандерас. 

Иначе още едно клипче на Десис/Ема:

И вече гони милион, после да ми се говори, че тва не са най - големите хитове в кариерата на Емилия. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, THE IIconic каза:

Минзухарите цъфтят само на пролет, глупаче

Не е вярно, има и есенни.

https://www.google.com/search?q=есенни+минзухари&source=lnms&sa=X&ved=0ahUKEwi10szKma_kAhXqAWMBHUOzDoYQ_AUIDCgA&biw=1422&bih=765&dpr=0.9

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Cally-Pressyfan' каза:

При тях е очевидно половото дискриминиране - на мъжете е позволено всичко.
Според мен жената на Фики не е девствена (коя нормална жена ще бъде такава на 22-23) или на колкото бяха като се ожениха?

@THE IIconic С наближаване на есента, ще заменим букета маргарити с букет есенни минзухари и хризантеми.

Всъщност в моя край има много от този вид циганки/кадъни. Това, че са честни отпред, далеч не значи, че не мърсуват орално и анално. Един познат 3 години пукаше дупарата на годеницата си, докато не се ожениха. 🤭

преди 33 минути, WindWalkerMonk каза:

Само забележи, "прощавай" и "вас". Хем на ти, хем на Вие й говори. Но може да му липсва още практика на Бандерас. 

Иначе още едно клипче на Десис/Ема:

И вече гони милион, после да ми се говори, че тва не са най - големите хитове в кариерата на Емилия. 

Похвалното е, че песни със умерено звучене и без чалгия в тях днес не се котират, а въпреки това Тръгвай си е със сериозна заявка за Хит на годината. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...