Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Защо не сме обърнали внимабие на това чудо на попфолка Атанаска Тушевя (Аксиния) все още. Срамота. 

 

Няма как да не я похвалим и за страхотните текстове, които пише. Най накрая Джена има конкуренция сред поетесите! 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Азис верно че смаза всички чалгарки ама сигурно се къса от яд, че някой друг от родата му има по-голям хит. За последното денонощие има 180к и общо около 90 милиона гледания, което я прави по-гледана от всички на АзиЗ.

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Willy каза:

Азис верно че смаза всички чалгарки ама сигурно се къса от яд, че някой друг от родата му има по-голям хит. За последното денонощие има 180к и общо около 90 милиона гледания, което я прави по-гледана от всички на АзиЗ.

 

Аз ги наброявам 80 от 2 клипа. Иначе Сен тропе също е с над 80 от 3 клипа и имаше фен клип с 8 милиона, който бе изтрит преди 2 години. Ветоятно е имало и други

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Willy каза:

Азис верно че смаза всички чалгарки ама сигурно се къса от яд, че някой друг от родата му има по-голям хит. За последното денонощие има 180к и общо около 90 милиона гледания, което я прави по-гледана от всички на АзиЗ.

 

което показва основния електорат на тази музика :D 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Willy каза:

Азис верно че смаза всички чалгарки ама сигурно се къса от яд, че някой друг от родата му има по-голям хит. За последното денонощие има 180к и общо около 90 милиона гледания, което я прави по-гледана от всички на АзиЗ.

 

Ако изключим тази цигания, "Пиян" стабилно остава най-гледаната БГ песен вече 45 дни след излизането си. До вечерта ще направи 7 милиона.

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, WindWalkerMonk каза:

Поздрав за Таня Узунова с:

В момента звучи навсякъде. Очаквам Галена да скокне с нещо подобно скоро време. 

Мерси, ама не я харесвам Суифт. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Willy каза:

Азис верно че смаза всички чалгарки ама сигурно се къса от яд, че някой друг от родата му има по-голям хит. За последното денонощие има 180к и общо около 90 милиона гледания, което я прави по-гледана от всички на АзиЗ.

 

Срамно,но факт. Най-гледаната песен от България за миналата година и като цяло.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това за хит в България ли го водим? Предполагам, че е популярно в Турция и най-вече сред “българската” общност там. Не знам как иначе е по-голям хит от Мотел, който и от чешмата течеше. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Fast каза:

Новият албум на Преслава по всяка вероятност излиза на девети.

Интересно ми е дали новите песни са комерски или песни, с които не е искала да рискува през годинитр като ги клипира и ги е събрала в албум. Иска ми се да е второто. Надявам се и на нова балада или нещо умерено от типа на От добрите момичета. 

Ясно ли е дали дуета с Галин ще е вътре. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Интересно ми е дали новите песни са комерски или песни, с които не е искала да рискува каъо ги клипира. Иска ми се да е второто. Надявам се и на нова балада или нещо умерено от типа на От добрите момичета. 

Ясно ли е дали дуета с Галин ще е вътре. 

Мисля, че дуета ще е извън. Галин каза, че сега работят по него

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Гальо каза:

Мисля, че дуета ще е извън. Галин каза, че сега работят по него

Което не изключва вероятността да клипира нещо от албумс след дуета ако се забележи масово. Въпреки, че тя от край време заебава албумите си след пилотния сингъл. Толкова любими неклипирани песни има.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия снима нов кючек днес

Десислава подготвя дуетна и самостоятелна песен

Преслава ще пуска комерсите до средата на месеца

@Western се снимал с Джулиано в Рафи днес, който пуска нова песен скоро.

@Fast за пореден ден купува гледания на Преслава и днес преведе парите за гледанията на новите песни

@Stela съветва Галена да пусне още един кючек, за да може да натрие носа на форумците

@Willy скоро се отдава на заслужена почивка с други форумци на о. Бали, която е спонсорирана от Солеос Виа, които пък купиха гласовете на предния финал на Чалга Визия

Това е всичко за днес! 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, pechenko каза:

Анелия снима нов кючек днес

Десислава подготвя дуетна и самостоятелна песен

Преслава ще пуска комерсите до средата на месеца

@Western се снимал с Джулиано в Рафи днес, който пуска нова песен скоро.

@Fast за пореден ден купува гледания на Преслава и днес преведе парите за гледанията на новите песни

@Stela съветва Галена да пусне още един кючек, за да може да натрие носа на форумците

@Willy скоро се отдава на заслужена почивка с други форумци на о. Бали, която е спонсорирана от Солеос Виа, които пък купиха гласовете на предния финал на Чалга Визия

Това е всичко за днес! 

Ех, казах ви и на теб и на ЗАПАД, да участвате с Бурята на Софка.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, pechenko каза:

Анелия снима нов кючек днес

Десислава подготвя дуетна и самостоятелна песен

Преслава ще пуска комерсите до средата на месеца

@Western се снимал с Джулиано в Рафи днес, който пуска нова песен скоро.

@Fast за пореден ден купува гледания на Преслава и днес преведе парите за гледанията на новите песни

@Stela съветва Галена да пусне още един кючек, за да може да натрие носа на форумците

@Willy скоро се отдава на заслужена почивка с други форумци на о. Бали, която е спонсорирана от Солеос Виа, които пък купиха гласовете на предния финал на Чалга Визия

Това е всичко за днес! 

@Cally-Pressyfan' последва хирургическия пример на Преслава и си имплантира силикон в задните части.

  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...