Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Сега за снощи. Галена излезе да пее чак към три. Започна със сърце. Естествено пееше на сцената във бара. Там се намърдаха познати на собственика - прасета, които закриха гледката. Но не това беше проблема, имаше некви от нейните явно най - стари или не знам какви фенове. Особено един Павел/Пламен. Но за него след малко.

Беше си пийнала и прегракнала. Цялата дискотека обаче пееше с нея. Това няма как да се отрече. Това на Преслава дето сте дали е нищо, но до тук с позитивните неща. Въпросният Павел / Пламен / Ясен или какъвто е там я дърпаше. Тя прекъсваше пеенето. Той й подаваше шотове, издърпа дори микрофона й, за да изпие шота. Тя определено не се кефеше, но го търпеше. Въпросната отрепка съсипа експириънса на сума ти хора.

Какво показа това: Галена и Деси просто не знаят къде се слага границата. Няма лошо да сте фенове, но не е нужно да парадирате с близостта си във всеки един момент. Много е досадно, грозно и по - скоро прави впечатление на жалко, отколкото на ВИП. Казвам Деси,з ащото последния път и на нея се случи същото. Преслава такива не ги отразява, но при Галена от зор да не обиди някого се съсипа цялото участие.

Почна със Сърце. После беше Паника, Пантера, Добре ли си, Хавана, Старата Каравана и на Мой си тръгнах. Съжелявам, но на никого не му се слуша този как пее, и да я гледа как дърпа шотове. Не бях само аз. Маса хора почнаха да се изнасят. Ами сори, но ти си отишла там да пееш. Дръж си феновете лайнари вкъщи. Още повече да те дърпат, да ти взимат микрофона. Ами сори, ама е жалко.

Радвам се, че дадох само 10 лева за това фиаско. Засега с Галчето сме пеустановили общите ни срещи за определен период от време.

  • Wow 5
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека да си припомним един от най-силните дебюти в чалгата, в последните години. 

Разбира се, нека бъде поздрав за ТОП имената във форума. Останалите нека подминат поста ми и продължат да пият Дерби от бутилката. 

Лека и спокойна вечер.

  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, чушка. каза:

Нека да си припомним един от най-силните дебюти в чалгата, в последните години. 

Разбира се, нека бъде поздрав за ТОП имената във форума. Останалите нека подминат поста ми и продължат да пият Дерби от бутилката. 

Лека и спокойна вечер.

Благодарим. Страхотен хит заслужаващ място в учебниците по музика за 4-ти клас. Факт! 

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, retr0 каза:

Благодарим. Страхотен хит заслужаващ място в учебниците по музика за 4-ти клас. Факт! 

Хахахаха, защо да заслужава място в учебниците? Ако е, за да се посочи как не трябва да пее и изглежда една певица, съм съгласен. 

Готина музика и текст, ама скимтенето е опропастяващо.

Редактирано от VulkoIsTheBest
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, WindWalkerMonk каза:

Сега за снощи. Галена излезе да пее чак към три. Започна със сърце. Естествено пееше на сцената във бара. Там се намърдаха познати на собственика - прасета, които закриха гледката. Но не това беше проблема, имаше некви от нейните явно най - стари или не знам какви фенове. Особено един Павел/Пламен. Но за него след малко.

Беше си пийнала и прегракнала. Цялата дискотека обаче пееше с нея. Това няма как да се отрече. Това на Преслава дето сте дали е нищо, но до тук с позитивните неща. Въпросният Павел / Пламен / Ясен или какъвто е там я дърпаше. Тя прекъсваше пеенето. Той й подаваше шотове, издърпа дори микрофона й, за да изпие шота. Тя определено не се кефеше, но го търпеше. Въпросната отрепка съсипа експириънса на сума ти хора.

Какво показа това: Галена и Деси просто не знаят къде се слага границата. Няма лошо да сте фенове, но не е нужно да парадирате с близостта си във всеки един момент. Много е досадно, грозно и по - скоро прави впечатление на жалко, отколкото на ВИП. Казвам Деси,з ащото последния път и на нея се случи същото. Преслава такива не ги отразява, но при Галена от зор да не обиди някого се съсипа цялото участие.

Почна със Сърце. После беше Паника, Пантера, Добре ли си, Хавана, Старата Каравана и на Мой си тръгнах. Съжелявам, но на никого не му се слуша този как пее, и да я гледа как дърпа шотове. Не бях само аз. Маса хора почнаха да се изнасят. Ами сори, но ти си отишла там да пееш. Дръж си феновете лайнари вкъщи. Още повече да те дърпат, да ти взимат микрофона. Ами сори, ама е жалко.

Радвам се, че дадох само 10 лева за това фиаско. Засега с Галчето сме пеустановили общите ни срещи за определен период от време.

Начи да маркираме основните точки от тази изява:

1. Излиза да пее прегракнала

2. Пияна

3. Излага се с нейн несимпатичен фен, който всячески се опитва да привлече вниманието, че за капак й взима микрофона да пее.

--

Аз лично щях да намеря начин да й пиша, че съм супер разочарован от нея и скоро няма да посетя нейн панаир.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото бях писал коментар под снимка на Глория и ми отговори, че в момента е на вълна "любов", ще пее тогава, когато й се пее и ще прави песни, които й се пеят. 

Това във връзка с казаното от мен, че очакваме да размаже актуалните на деня с неочакван ТОП шлагер.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, VulkoIsTheBest каза:

Начи да маркираме основните точки от тази изява:

1. Излиза да пее прегракнала

2. Пияна

3. Излага се с нейн несимпатичен фен, който всячески се опитва да привлече вниманието, че за капак й взима микрофона да пее.

--

Аз лично щях да намеря начин да й пиша, че съм супер разочарован от нея и скоро няма да посетя нейн панаир.

 

 

Той не и го взе. Той буквално й го издърпа от ръката, докато тя не искаше и се дърпаха като малки деца. За да не стане панаир обаче тя отстъпи и изпи шота. Съжелявам, че не го заснех, но заснех как се целуваха. Абсордно е, но нямам намерение да пиша. Иначе сигурно ще помоля @THE IIconic ако му се занимава да качи клипчетата. При Деси беше една идея по добре но и там. Некви се качиха на сцената и докато тя пееше (Деса), те искаха очевидно да пеят и тя им даде микрофона и те врякаха на всяка песен. Ужасна работа.

  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

Не се учудвам, че и при двете е едно и също. И двете пукат чашка след чашка и двете прегракнали и на двете феновете нахалитети... 

Главния проблем са феновете и собствениците. Първите заради това, че искат да се покажат - вижте ме кой съм, мога да пея вместо певицата нон стоп, едва ли не сме приятели... pathetic.

Другия проблем са управителите. Чалгарката е там от 1 и вместо по бяло време да излезе и да се забавляваме, те я пускат в 3. It’s just too much. 3 e много късно, сега хората тогава умират, малко са си сръбнали и честно казано към 4 поне аз гледам вече да съм на път към възглавницата.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

Не се учудвам, че и при двете е едно и също. И двете пукат чашка след чашка и двете прегракнали и на двете феновете нахалитети... 

Направо е чудно за какъв упадък става въпрос в този жанр за има-няма 10-15 години.

От стадиони --> в задимени клоаки, където се шмърка на килограм.

От песни, които пее цяла нация --> до "хитове", които се знаят от няколко набора.

От над 30 активни и открояващи се изпълнители до 4-5 основни, одъртели фигури, на които едва се крепи всичко.

Лидерката на жанра. стилната и неповторима, излиза да пее с глас като на 80-годишен алкохолик и прави своебразен бой за микрофона със свой фен. Накрая досадника побеждава. 

Топа!

 

  • Like 1
  • Sad 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

Той не и го взе. Той буквално й го издърпа от ръката, докато тя не искаше и се дърпаха като малки деца. За да не стане панаир обаче тя отстъпи и изпи шота. Съжелявам, че не го заснех, но заснех как се целуваха. Абсордно е, но нямам намерение да пиша. Иначе сигурно ще помоля @THE IIconic ако му се занимава да качи клипчетата. При Деси беше една идея по добре но и там. Некви се качиха на сцената и докато тя пееше (Деса), те искаха очевидно да пеят и тя им даде микрофона и те врякаха на всяка песен. Ужасна работа.

Мило отдавна съм ги изгубил. Пазя единствено клип с Кама дето и подарявам букет, а тя ме пита да не и предлагам брак. Иначе мисля, че имам във ФБ един клип на Деса дето е видимо почерпена и е по неадекватна от всякога.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, THE IIconic каза:

Мило отдавна съм ги изгубил. Пазя единствено клип с Кама дето и подарявам букет, а тя ме пита да не и предлагам брак. Иначе мисля, че имам във ФБ един клип на Деса дето е видимо почерпена и е по неадекватна от всякога.

Не бе любов моя. Ако не знаех, че си преуморен от работа, щях да кажа, че и ти си почерпен. Имам предвид да ти пратя срамотите от снощи да ги качиш ако имаш къде. И специално за Кака Кели реакцията на Пиян и то във 2. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Не бе любов моя. Ако не знаех, че си преуморен от работа, щях да кажа, че и ти си почерпен. Имам предвид да ти пратя срамотите от снощи да ги качиш ако имаш къде. И специално за Кака Кели реакцията на Пиян и то във 2. 

Заспивам, че утре съм първа, но може да ги пратиш, ама ще ги кача утре след 17

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, WindWalkerMonk каза:

Не бе любов моя. Ако не знаех, че си преуморен от работа, щях да кажа, че и ти си почерпен. Имам предвид да ти пратя срамотите от снощи да ги качиш ако имаш къде. И специално за Кака Кели реакцията на Пиян и то във 2. 

Upload-ни ги тука:  https://streamable.com/ Не се иска регистрация и става много бързо. Давай да скачаме на сеира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , WindWalkerMonk каза:

Сега за снощи. Галена излезе да пее чак към три. Започна със сърце. Естествено пееше на сцената във бара. Там се намърдаха познати на собственика - прасета, които закриха гледката. Но не това беше проблема, имаше некви от нейните явно най - стари или не знам какви фенове. Особено един Павел/Пламен. Но за него след малко.

Беше си пийнала и прегракнала. Цялата дискотека обаче пееше с нея. Това няма как да се отрече. Това на Преслава дето сте дали е нищо, но до тук с позитивните неща. Въпросният Павел / Пламен / Ясен или какъвто е там я дърпаше. Тя прекъсваше пеенето. Той й подаваше шотове, издърпа дори микрофона й, за да изпие шота. Тя определено не се кефеше, но го търпеше. Въпросната отрепка съсипа експириънса на сума ти хора.

Какво показа това: Галена и Деси просто не знаят къде се слага границата. Няма лошо да сте фенове, но не е нужно да парадирате с близостта си във всеки един момент. Много е досадно, грозно и по - скоро прави впечатление на жалко, отколкото на ВИП. Казвам Деси,з ащото последния път и на нея се случи същото. Преслава такива не ги отразява, но при Галена от зор да не обиди някого се съсипа цялото участие.

Почна със Сърце. После беше Паника, Пантера, Добре ли си, Хавана, Старата Каравана и на Мой си тръгнах. Съжелявам, но на никого не му се слуша този как пее, и да я гледа как дърпа шотове. Не бях само аз. Маса хора почнаха да се изнасят. Ами сори, но ти си отишла там да пееш. Дръж си феновете лайнари вкъщи. Още повече да те дърпат, да ти взимат микрофона. Ами сори, ама е жалко.

Радвам се, че дадох само 10 лева за това фиаско. Засега с Галчето сме пеустановили общите ни срещи за определен период от време.

за разлика от Преса,Галена уважава  феновете си

 

galena-1_0.jpg

  • Like 1
  • Haha 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

Главния проблем са феновете и собствениците. Първите заради това, че искат да се покажат - вижте ме кой съм, мога да пея вместо певицата нон стоп, едва ли не сме приятели... pathetic.

Другия проблем са управителите. Чалгарката е там от 1 и вместо по бяло време да излезе и да се забавляваме, те я пускат в 3. It’s just too much. 3 e много късно, сега хората тогава умират, малко са си сръбнали и честно казано към 4 поне аз гледам вече да съм на път към възглавницата.

Това се наложи като политика последните 2 години, за да могат да задържат хората по дълго в клуба. Преди излизаха в 1. Сега нарочно ги бавят. 

преди 16 минути, Donatella каза:

за разлика от Преса,Галена уважава  феновете си

 

galena-1_0.jpg

Ужас. Да дава на феновете да я опипват и да снимат подобни кадри говори, че няма самоуважение нито като жена, нито като певица. И всичко това, за да се хареса и да припечели някой друг фен и коментар... 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле-мале, това ли е съпругата и майката, която все давате за пример. Вижте ѝ изражението и очите. Сатанинска ковра. Само рогата ѝ липсват.

Набедената за най-долна от някои Преслава не сме я виждали в такива пози. Нейните бодигардове се справят добре със задачите.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галя я плюем, че си обръща внимание на вманиачените фенове, Преслава, че ги избягва и прави отвратени физиономии, а защо не плюем такива като Анелия, че нямат фенове?

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия няма психично болни фенове които да я защитават със зъби и нокти по западнали форуми, но е масово харесвана и общо взето всяка нейна песен, колкото и да е тъпа получава внимание. Няма човек който да е с отрицателно мнение за нея, но нормално, нито се е излагала като Смядово, нито като побойничката - наркоманка с поддала носна преграда. 

Всъщност с най-големи шансове за дълготрайни успехи и респект на старини от всички има Анелия и си позволявам да го напиша, въпреки че знам, че за повечето тук нямаш ли 5 милиона гледания на последната еднодневка значи не ставаш. В сегашната картина и Галин го водим по-успешен от Фики, но след 10 години като сложим чертата единия ще е оставил песни за всякакви поводи, ще е останал гласът му, ще има способността да весели хората на всякакви празници, а Галин? Вече няма да е модерен след тийнейджърите и всяка една от неговите песни ще е много, много отдавна забравена поради липса на каквато и да е стойност музикално и текстово. Но той поне си го осъзнава, някъде нали беше казвал, че сега му е момента и прави пари щото след време няма кой да го знае. 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Галя я плюем, че си обръща внимание на вманиачените фенове, Преслава, че ги избягва и прави отвратени физиономии, а защо не плюем такива като Анелия, че нямат фенове?

Ми тя е толкова безинтересна и банална, че хората нямат интерес дори да я плюят. За умрелите във вълнуващ план или добро, или нищо. В случая - нищо. :D

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако трябва енергията "Анелия" да продължи да съществува чисто на вселенско ниво, предлагам малката Ивон да строши публиката с добре обмислена попфолк кариера. Малката носи кръвта на Анелия и съм сигурен, че има няколко милиарда повече мозъчни клетки от майка си, по-млада е и във възраст на развитие, а не упадък. Самата Анелия няколко пъти е казвала, че в много ситуации чувства Ивон като майката, а себе си като дъщерята. Ко поичи да кажеш...

Редактирано от VulkoIsTheBest
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...