Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Slavi каза:

2001 дебютира с Дадох за доброо моето легло😆

 

Мисля, че това й е първата песен. След нея излезе "Дадох".

 

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Верно, това го бях забравил. Клонял към лагера на Преслава, защото Галеновите били силни. И го дразнели. :lol:

И то точно определени Галенови. 😂

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, -A. каза:

Татяна вместо да инвестира парите от спонсорите в проекти да ги пести за старини. Видя се, че шанс за кариера и хитовост няма.

Е, покрай До три и Да сме квит разбра, че може да просперира и 13 години след старта си. Нищо не е загубено. Яница и тя просперира след 10тата си година. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе по едно време беше тръгнала добре с Оцко - имаше "До три", "Да сме квит" и някакви други сезонни хитове които не помня, но не запази инерцията, както успя да направи Яница.

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Едно време Татяна искаше да е като Глория и Ивана! Е постигна го! Не може да се отрече, че мечтите се сбъдват. Нали мечти за едни, проклятие за други.

В момента е точно като тях. Никой не се вълнува от нея. Изобщо изкарва ли пари от музика? Аз си я представям как след концерт на Планета бърза да се прибере, че сутринта е първа смяна в шивашкия цех, а шефа вече е вдигнал ръце от нея и от опитите й да се прави на звезда.  

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпитвам истинско удоволствие когато започнем да обсъждаме друга, а не Галена или Преслава. Тотално втръснали мумии. Като им прочета имената мускула на лявата страна на устата ми се схваща в признак на прединсултно състояние.

Като ни омръзне Татяна кажете, ще подхванем Биляна. Има много какво да се каже за нея. ❤️

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Няма нищо смешно в казаното от нас, нито има драма. Видя се истината на онези награди когато ехидната Преслава развали момента на Галена. И още много примери мога да ти дам.

Една вечер нямаше какво да правя, и изслушах интервю на Галена в "Горещо" в периода около тези награди . Каза че е направила сигнал на Преслава да се качи на сцената за да успокои освиркващите, и сподели че именно тя и е помогнала да се отърси от тежка катастрофа месеци преди това, в която без малко е починал тогавашния и озвучител. Май забравяте и как през 2009 Галена изобщо не беше номинирана за Певица на годината и Преслава сподели наградата си нея.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Едно време Татяна искаше да е като Глория и Ивана! Е постигна го! Не може да се отрече, че мечтите се сбъдват. Нали мечти за едни, проклятие за други.

Глория поне си ходи по концерти и участия, а Тоти е в десета глуха, тя и това няма. Иначе към хитовост, песни и актуалност са на едно ниво в момента. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Е, покрай До три и Да сме квит разбра, че може да просперира и 13 години след старта си. Нищо не е загубено. Яница и тя просперира след 10тата си година. 

Е голям проспер. Заради това организира сина и няколко негови приятели да я викат на бис. Иначе в ''До три'' се гаври с религиозни елементи и след това пукнат хит не видя. Андреа след ''Лоша'' също тръгна надолу. Случайност ? Не мисля!

  • Haha 4
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

Изпитвам истинско удоволствие когато започнем да обсъждаме друга, а не Галена или Преслава. Тотално втръснали мумии. Като им прочета имената мускула на лявата страна на устата ми се схваща в признак на прединсултно състояние.

Като ни омръзне Татяна кажете, ще подхванем Биляна. Има много какво да се каже за нея. ❤️

Дайте да си говорим кой какво е направил на някоя от старите песни,ще е два пъти по интересно. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Fast каза:

Една вечер нямаше какво да правя, и изслушах интервю на Галена в "Горещо" в периода около тези награди . Каза че е направила сигнал на Преслава да се качи на сцената за да успокои освиркващите, и сподели че именно тя и е помогнала да се отърси от тежка катастрофа месеци преди това, в която без малко е починал тогавашния и озвучител. Май забравяте и как през 2009 Галена изобщо не беше номинирана за Певица на годината и Преслава сподели наградата си нея.

Ако това е вярно, то погледа ми за онази паметна вечер в чалгата се изменя коренно. До момента винаги съм мислил, че Преслава сама реши да излезе на сцената и да се прави на светица, но ако самата Галена я е извикала това страшно много променя ситуацията. Съжалявам, че

пак ги обсъждам тези парантии, но това което каза е много ново и важно за мен и чалга интересите ми, няма как да го подмина. Може ли линк към интервюто? 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Мисля, че това й е първата песен. След нея излезе "Дадох".

 

Как можах да я пропусна. Обожавам тази и балада. Май си остава най доброто и  и до днес. Годината поне не сбърках или? 😀 

 

Явно някои хора и са си решили да си останат в амплоато на дразнители. Много жалко за тях. Живейте си във филма, че Галена е вечната ощетена и жертва, а Преслава - Злодеида. Щом ви изнася, че едва ли не я плюя, нека така да е. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, -A. каза:

Е голям проспер. Заради това организира сина и няколко негови приятели да я викат на бис. Иначе в ''До три'' се гаври с религиозни елементи и след това пукнат хит не видя. Андреа след ''Лоша'' също тръгна надолу. Случайност ? Не мисля!

 И Галена направи "Една жена" и след това съдбата я наказа с най-големия й флоп - "Да ти олекне". Но Смядово не се предава лесно. Черната магия на бабата на Азис е по силна и три месеца по късно изкара хита на годината.

  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Една вечер нямаше какво да правя, и изслушах интервю на Галена в "Горещо" в периода около тези награди . Каза че е направила сигнал на Преслава да се качи на сцената за да успокои освиркващите, и сподели че именно тя и е помогнала да се отърси от тежка катастрофа месеци преди това, в която без малко е починал тогавашния и озвучител. Май забравяте и как през 2009 Галена изобщо не беше номинирана за Певица на годината и Преслава сподели наградата си нея.

Ти винаги ще намериш как да оправдаеш Преслава. Мислиш ли, че Галена е направила малко неща за нея и не я е уважавала? Винаги я е подкрепяла и изтъквала и е признавала Преслава.

Нищо не сме забравили, но случката от 2009-та не променя другите факти. Освен това в дискусията не става въпрос само за разваленото им приятелство и наградите, а изобщо за това в какъв ехиден и алчен човек се превърна Преслава. Вие почвате с награди и заслуги, защото няма какво да кажете в защита на това. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, VulkoIsTheBest каза:

Ванката защо изглежда като анемичен?

Щото е дребси, както би казала Кити.

А и майка му цял живот рахитична изглежда, а не се спира.

преди 1 час, Cally-Pressyfan' каза:

Не знам какво е сипал, но акъл със сигурност не е.

Не може всичко.

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, meleto каза:

Е, покрай До три и Да сме квит разбра, че може да просперира и 13 години след старта си. Нищо не е загубено. Яница и тя просперира след 10тата си година. 

OMG, ти искаш да я минджиш. Потрисаш ме! :1000(35):

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

 

Тръгвам си, за да остана. Навремето, всички деца се чудехме как може да е толкова тъп тоя  текст. Като пораснахме нещата се промениха. 

Страхотна песен от певицата с име на плод. Тази и “Студ” са топ. За съжаление явно са с някакви изтекли права и никъде и никакви ги няма по стрийминг услугите. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво стана с това? Нито книга, нито турне, нито концерт. И нови песни няма. Няма Гласът...

  meleto каза:
Кога Кама ще прави концерт в Арена, да я видим и нея на какво ниво е? :whistling: Кога Кама ще прави Турне?

За народно няма да питам, щото потенциалът й не го позволява.

  foxy_vd каза:
Когато и да направи, винаги ще събере повече хора, от тия 3-4 хиляди на Пайнер преди месец.... :1000 (29):
  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

 

Тръгвам си, за да остана. Навремето, всички деца се чудехме как може да е толкова тъп тоя  текст. Като пораснахме нещата се промениха. 

Вярно е това.Така изглеждаше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

 

Тръгвам си, за да остана. Навремето, всички деца се чудехме как може да е толкова тъп тоя  текст. Като пораснахме нещата се промениха. 

След този видеоклип всяка втора тичаше при фризьора си и пищеше: ''Искам кичурите на Малина''. Какви времена бяха. 

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Какво стана с това? Нито книга, нито турне, нито концерт. И нови песни няма. Няма Гласът...

  meleto каза:
Кога Кама ще прави концерт в Арена, да я видим и нея на какво ниво е? :whistling: Кога Кама ще прави Турне?

За народно няма да питам, щото потенциалът й не го позволява.

  foxy_vd каза:
Когато и да направи, винаги ще събере повече хора, от тия 3-4 хиляди на Пайнер преди месец.... :1000 (29):

Отговори на коментар в YouTube под ремиска на Името ти че щяла да има нова песен скоро.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...