Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 6 минути, VulkoIsTheBest каза:

Начи ти ма къртиш. Като малък съм слушал само Лепа Брена, цяла България също, разказвал съм тук за касетките, дето се биехме в кой апартамент колко време ще седят в нашия вход.

Мислех, че й знам всичко песни. Е, не, тази не я знаех!! :D

Човек винаги има какво още да научи. :roll1:

Коя ти е любимата песен на Лепа? Топ 5? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 14 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Не, просто бях останал с впечатлението, че няма косми, но сега като се вгледаш си личи че са бръснати.

p.s. Сега повече ще боцка като му набодат твърди.

Почти всички мъже имат косми по гърдите.

И едва ли сега се бръсне за първи път в живота си, че са станат твърди.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Willy каза:

Screenshot-20190825-151927-You-Tube.jpg

Screenshot-20190825-151827-You-Tube.jpg

Screenshot-20190825-151914-You-Tube.jpg

Screenshot-20190825-151855-You-Tube.jpg

 

14,139,000 гледания за 4 месеца за "Добре ли си"! +556k в спотифай. Там обаче никоя чалга песен не може да я стигне. Вече конкурира с песните на Криско и Гери Никол които имат по 600/700к и са направени за доста повече време. Единствено Азис там е next level с почти 3М на Сен тропе.

За spotify няма как да се съглася с теб, Willy. Миле Китич там има близо 130к. месечни слушатели. Галена е с 50к. Погледни как няколко негови тракове имат +1 милион. Самата ''Добре ли си'' му излиза като най-слушана песен на началната страница. Малко или много той също доста е допринесъл за това. Не отричам успехите на ''Добре ли си'', но който следи дейли топ 50 чарта на spotify bg ще си даде сметка как преслушванията от Бг не са толкова много. За пример ти давам ''Акула'' която много дълго време беше над нея с дневни слушания (Галена тогава още нямаше 300к). Ако погледнеш преслушванията на двете песни ще видиш как за 3 месеца са направили еднакъв стрийминг а ''Акула'' винаги е била над нея. Не върви. Виж в youtube разби и конкуренция няма.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Човек винаги има какво още да научи. :roll1:

Коя ти е любимата песен на Лепа? Топ 5? 

Без да ги класирам:

Югославенка

4 године

Робиня

Ти си мой грех 

Я припадам само теби

Твоя топ какъв е?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Screenshot-20190825-155324-Chrome.jpg

Топ 100 за вчера. За сравнение, прави повече дневни от всичко издавано на Анелия. Деса и без това няма нови хитове. Нека викне Галена и да изпеят този дует в нейната част на концерта.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, -A. каза:

За spotify няма как да се съглася с теб, Willy. Миле Китич там има близо 130к. месечни слушатели. Галена е с 50к. Погледни как няколко негови тракове имат +1 милион. Самата ''Добре ли си'' му излиза като най-слушана песен на началната страница. Малко или много той също доста е допринесъл за това. Не отричам успехите на ''Добре ли си'', но който следи дейли топ 50 чарта на spotify bg ще си даде сметка как преслушванията от Бг не са толкова много. За пример ти давам ''Акула'' която много дълго време беше над нея с дневни слушания (Галена тогава още нямаше 300к). Ако погледнеш преслушванията на двете песни ще видиш как за 3 месеца са направили еднакъв стрийминг а ''Акула'' винаги е била над нея. Не върви. Виж в youtube разби и конкуренция няма.

Трябва ли да имаш инсталирано приложението, за да видиш тоя дейли БГ чарт. Ако  не, дай линк да го следим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

Трябва ли да имаш инсталирано приложението, за да видиш тоя дейли БГ чарт. Ако  не, дай линк да го следим.

Аз го имам инсталиран. Не знам дали може без регистрация да гледаш. 

''Пиян'' пак е почнала да прави +100к дневно. 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, -A. каза:

За spotify няма как да се съглася с теб, Willy. Миле Китич там има близо 130к. месечни слушатели. Галена е с 50к. Погледни как няколко негови тракове имат +1 милион. Самата ''Добре ли си'' му излиза като най-слушана песен на началната страница. Малко или много той също доста е допринесъл за това. Не отричам успехите на ''Добре ли си'', но който следи дейли топ 50 чарта на spotify bg ще си даде сметка как преслушванията от Бг не са толкова много. За пример ти давам ''Акула'' която много дълго време беше над нея с дневни слушания (Галена тогава още нямаше 300к). Ако погледнеш преслушванията на двете песни ще видиш как за 3 месеца са направили еднакъв стрийминг а ''Акула'' винаги е била над нея. Не върви. Виж в youtube разби и конкуренция няма.

Може и да е така. Не бях гледал профила на Китич, щото в ютуб е доста зле с последните неща, сори. Все пак и второто място е нейно. 357к за Феноменален.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Без да ги класирам:

Югославенка

4 године

Робиня

Ти си мой грех 

Я припадам само теби

Твоя топ какъв е?

"Ти си мой грех", "Робиня", "Бато, бато", "Луда за тобом", "Югословенка", "Отвори се небо", "Све ми добро иде". 

Изброих повече, но ми е трудно да оставя само 5. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Може и да е така. Не бях гледал профила на Китич, щото в ютуб е доста зле с последните неща, сори. Все пак и второто място е нейно. 357к за Феноменален.

И в spotify не са му розови нещата, но просто в Сърбия е по-развит и дълго време ''Добре ли си'' беше под ''Кило горе'' която му е най-стриймваната песен. Като свърши тя автоматично им е почвала ''Добре ли си''. Това е допринесло. Определено Галена и Преслава са лидерките там. Преса избута Анелия и Емануела. Само те двете имат 4 песни с над 200к.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Намерих дневения чарт на Спотифай. В Българския ТОП 50 за преди 2 дни има само няколко чалги:

5. Преслава - Пиян - 2309

9. Галена - Паника - 2112

41. Ц. Янева - Болка моя - 1216

43 Галена и Китич - 1209

Спотифайци явно са анти-Теди Александрова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, WindWalkerMonk каза:

Тоя припев е оцет! Много зле, Кокаиииииииин - бати боклука. 

Наистина точно тази част убива плавността и избухвацията в припева. Добре, че после дропа е съвършен и кръвта от ушите бързо засъхва. Страхотна музика, това скоро няма да ми омръзне, а като гледам и на потребителите на Apple Music защото е втората най-слушана песен в България. 

П.С - Откакто “Паника” и “Пиян” са излезли са единствените чалга песни в топ 10 на стрийминг платформите и редовно си сменят местата. В Apple Music пък от топ 5 не са излезли. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чалга песните в Apple Music (Топ 100 за днес):

2. Галена - Паника

3. Преслава - Пиян

16. Цв. Янева - Болка моя

18. Сузанита - Между гърдите

21. Алисия и Борис - Няма упойка

27. Десита - Твоите игри

34. Галена и Миле - Добре ли си

43. Теди А. и Сашо - Най-боли ме

57. Емилия и Денис - Тръгвай си

58. Емилия и Денис - Акула

60. Фики и Цв. Янева - Не ме оставяй

69. Десита и Лидия - Боже мой

75. Алисия и Лорена - Яка е жена ти

79. Галин ft Азис - Мамиш

87. Лидия - Много луд

90. Галена - Феноменален

100. Галена - Сърце

 

Има ли начин да се разбере коя песен с колко слушания е в Apple Music?

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Stela каза:

Щеше да е смешно да не изпеят "Шефката" при положение, че беше топ хита на годината. Песента си беше задължителна. "Феноменален" също. Щеше да е тъпо да пеят "Пей сърце" при наличието на нов дует. От старите песни щеше да е яко да забие "Тихо ми пази", "Спри ме", "Дай ми". 

Ми донякъде. В смисъл ОК е, че я изпя, но й без нея ставаше. И нямаше да е никак тъпо да пеят "Пей сърце". Новият дует беше флоп. Като нещо е флоп го пропускаш. Събираш само най - доброто за последните 3/4 години, както направи Преслава (пряката й конкурентка). Три песни, но точни. Галена имаше какво да пее. А Шефката я споменавам, защото си се води официално за песен извън Пайнер и дори той да не беше разрешил, нямаше да е голяма загуба. Галена си има много други актуални хитове с които щеше да си направи програмата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Конди, разкърши снага на този топ хит от наркоманския ти период.

 

След малко, сега съм на това:

 - Пиеш, влизаш и в Рама прекаляваш.

meleto

----

Келче, опъвал ли си някога масур?

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, VulkoIsTheBest каза:

Вижте какви песни оставаха без клип едно време и си правете сметка за масовото качество тогава.

 

Днес клипират Гръм, гръм, гръм, гръмвам ги мощно. 

 

Хмммм, нямаше ли друга версия? Или се бъркам

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Arwity каза:

Хмммм, нямаше ли друга версия? Или се бъркам

Звучи ми познато на мен, сигурно е кавър.

Иначе продуцентите започнаха официално да плащат за чужди песни през 2001 след скандал с нейн голям хит, който гръмна и дни по-късно беше свален от ефира на Планета заради съдебни дела.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...