Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Мигом изслушайте този прекрасен трак и изпаднете в транс.

@-A. @Starboy Коментирайте музикалните ми вкусове!

 

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изненадите не спират!!!!!  :D  :D  :D И Магда Лечителката скоро ще ни предпише новото си хапче!

Новата песен е почти готова 🤫Време е за нещо ново и различно за мен! 🤩💥Скоро... 🔜

  • Haha 1
  • Love 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Павел кърти с тази селска мутра. Типичен престъпник на дребно. 🙄

 

67262869_513261069487925_1113936516597219610_n.jpg.79a66f936ce58b926f26cc0ec12fcafd.jpg

Поне мутрата на Преса не е плашеща този път.

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Тоя припев е оцет! Много зле, Кокаиииииииин - бати боклука. 

Коментирай, че Павел си епилира гърдите.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

"Паника" е номер едно в Сигнал. 😁

 

Като каза Сигнал, ти сподели ли тук за конспирейшъна, който заподозряхме преди месец-два? За липсващия линк?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Коментирай, че Павел си епилира гърдите.

Този факт разочарова ли те? Знам, че обичаш рунтави гърди, но космите му боцкали на носа на Преси и той ги махнал. 😊 :1000(29):

 

  • Haha 1
  • Wow 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Screenshot-20190825-151927-You-Tube.jpg

Screenshot-20190825-151827-You-Tube.jpg

Screenshot-20190825-151914-You-Tube.jpg

Screenshot-20190825-151855-You-Tube.jpg

 

14,139,000 гледания за 4 месеца за "Добре ли си"! +556k в спотифай. Там обаче никоя чалга песен не може да я стигне. Вече конкурира с песните на Криско и Гери Никол които имат по 600/700к и са направени за доста повече време. Единствено Азис там е next level с почти 3М на Сен тропе.

  • Like 2
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Този факт разочарова ли те? Знам, че обичаш рунтави гърди, но космите му боцкали на носа на Преси и той ги махнал. 😊 :1000(29):

 

Не, просто бях останал с впечатлението, че няма косми, но сега като се вгледаш си личи че са бръснати.

p.s. Сега повече ще боцка като му набодат твърди.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Този факт разочарова ли те? Знам, че обичаш рунтави гърди, но космите му боцкали на носа на Преси и той ги махнал. 😊 :1000(29):

 

Малко и той да побоцка, преди това нослето й му боцкаше на очите.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Коментирай, че Павел си епилира гърдите.

Поне един от двамата трябва. Иначе на тая снимка Павел всъщност не е чак такава мутра. Дори е сладурче. Далеч е от Галин (НА ГАЛЕНА!!!) но пак става. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Screenshot-20190825-151927-You-Tube.jpg

Screenshot-20190825-151827-You-Tube.jpg

Screenshot-20190825-151914-You-Tube.jpg

Screenshot-20190825-151855-You-Tube.jpg

 

14,139,000 гледания за 4 месеца за "Добре ли си"! +556k в спотифай. Там обаче никоя чалга песен не може да я стигне. Вече конкурира с песните на Криско и Гери Никол които имат по 600/700к и са направени за доста повече време. Единствено Азис там е next level с почти 3М на Сен тропе.

Ясно е вече, че това ще е хита на годината.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес слушах Пак ли. Бате, тая Галена може ли да е толко тъпо парче. Има й екип, те са три пъти по кухи и от нея. Нещастници. Вместо миналата година да ги помете на концерта с най - големите хитове, тя ми пее глупости.

Айде Шефката е ОК. Можеше и без нея между другото. Трябваше Феноменален/Пей сърце/В твоите очи и Моро му. Няма нужда и от Шефката. Нямаше да знаят останалите курви къде се намират. Не мога да разбера изпълнителите с по 100 години опит и да нямат усет къде и какво да пеят. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Stela каза:

Обичат се, боцкат си... :P

 

Начи ти ма къртиш. Като малък съм слушал само Лепа Брена, цяла България също, разказвал съм тук за касетките, дето се биехме в кой апартамент колко време ще седят в нашия вход.

Мислех, че й знам всички песни. Е, не, тази не я знаех!! :D

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Днес слушах Пак ли. Бате, тая Галена може ли да е толко тъпо парче. Има й екип, те са три пъти по кухи и от нея. Нещастници. Вместо миналата година да ги помете на концерта с най - големите хитове, тя ми пее глупости.

Айде Шефката е ОК. Можеше и без нея между другото. Трябваше Феноменален/Пей сърце/В твоите очи и Моро му. Няма нужда и от Шефката. Нямаше да знаят останалите курви къде се намират. Не мога да разбера изпълнителите с по 100 години опит и да нямат усет къде и какво да пеят. 

Галчето хич си не налага песните от пиковите години, а само те (Пак ли, Кой, Дай ми ..) имат шанс да й останат във времето. Но то и няма трибуна за налагане вече, кокошарника остана само с един концерт годишно, който е със супер изчерпана концепция и е на доизживяване до няколко години.

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Днес слушах Пак ли. Бате, тая Галена може ли да е толко тъпо парче. Има й екип, те са три пъти по кухи и от нея. Нещастници. Вместо миналата година да ги помете на концерта с най - големите хитове, тя ми пее глупости.

Айде Шефката е ОК. Можеше и без нея между другото. Трябваше Феноменален/Пей сърце/В твоите очи и Моро му. Няма нужда и от Шефката. Нямаше да знаят останалите курви къде се намират. Не мога да разбера изпълнителите с по 100 години опит и да нямат усет къде и какво да пеят. 

Кво? Без Шефката, без най-големия хит на годината? Не.

За Пак ли съм съгласен. Абе... кво да ти кажа. Всеки ден им коментираме безобразните решения. Срам да ни хване, че харесваме такива лейки. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Галчето хич си не налага песните от пиковите години, а само те (Пак ли, Кой, Дай ми ..) имат шанс да й останат във времето. Но то и няма трибуна за налагане вече, кокошарника остана само с един концерт годишно, който е със супер изчерпана концепция и е на доизживяване до няколко години.

Точно пък "Дай ми" няма никакъв шанс да стане златен хит. Оцкова пръдня, модерна за 3 месеца. Свърши си работата за конкретната година, но абсурд да предизвика еуфория към днешна дата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Днес слушах Пак ли. Бате, тая Галена може ли да е толко тъпо парче. Има й екип, те са три пъти по кухи и от нея. Нещастници. Вместо миналата година да ги помете на концерта с най - големите хитове, тя ми пее глупости.

Айде Шефката е ОК. Можеше и без нея между другото. Трябваше Феноменален/Пей сърце/В твоите очи и Моро му. Няма нужда и от Шефката. Нямаше да знаят останалите курви къде се намират. Не мога да разбера изпълнителите с по 100 години опит и да нямат усет къде и какво да пеят. 

Щеше да е смешно да не изпеят "Шефката" при положение, че беше топ хита на годината. Песента си беше задължителна. "Феноменален" също. Щеше да е тъпо да пеят "Пей сърце" при наличието на нов дует. От старите песни щеше да е яко да забие "Тихо ми пази", "Спри ме", "Дай ми". 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...