Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ето тук Анелия беше страхотна и страшно много ми хареса като визия и като интервю! Тук все още беше щастлива.:wub_anim:

https://www.vbox7.com/play:2e30a4b5?p=playlist&id=983300&order=date

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 7 минути, VulkoIsTheBest каза:

Провокация няма. Има малоумие от твоя страна. Продължавай със следващото, забавно е.

Не мога да ти изброя излагациите, точно той тръгнал да ми говори за малоумие.😆

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, VulkoIsTheBest каза:

Не сменяй темата. 

Направи малоумно изказване и реагираш като опарен. Поне си признай тъпата грешка.

Ако изнасилят майка ти, ще продължаваш ли да твърдиш, че няма морално и неморално? Или само се правиш на отворен тук да иронизираш едно болно момиче?

Разбира се че всеки е свободен да прави каквото си иска, но трябва да е готов и да понесе последиците от направеното, такува каквите обществото ги е наложило. + тука говорим за боядисване на коса и други глупости. Най малкото ми се иска да я иронизирам, аз даже и пост като съвет и подкрепа и бях писал, нищо че тя пак ме разбра погрешно. Това сега беше лека шега, подобни милион пъти си правил и ти. Защо сега се правиш на светец. И ей затова съм спорил доста. Цитирам: "да иронизираш болно момиче" защо това се споменава като най-важно, нали искаме и се борим за еднаквост? За значението на думите "морално и неморално" може цял ден да се спори. Толкова е mind blowing, че и точните думи не намирам. Да се върнем на примера с майка ми. Най-малко го казваш за да ми чуеш мнението по въпроса. Просто съм оставил поле за провокация и се възползваш.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , VulkoIsTheBest каза:

Даа, топ мацка. Усмихната и секси.

Тя едва ли пие алкохол btw. С нейния проблем от едно питие и ще й стане много зле.

Ще се оправи. Но ще мине доста време. Тя следва пътя на Ивана. Все още не могат да разберат как да й въздействат по правилния начин. Връща й се за стари интриги и безрасъдство, но ще й се даде шанс.

виж сторита й, постоянно качва някви криндж тъмблър снимки на алкохол и хапчета, а в лайфа на Моника се хилеше като напушена, може да е от алкохола в комбинация с лекарствата й.

  • Angry 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт, че първа кралица Джени го възпя, но години преди това Калудова вече се беше превъплътила в образа на принц Аладин. Само вълшебната лампа й липсва, но пък затова си има "вълшебната" Стояна. 

 

  • Haha 3

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

FB_IMG_1566649431891.jpg.26f918e08ba7c9d8b3d2df93cec585ae.jpg

FB_IMG_1566649384037.jpg.29f42f64b8eb1aa88161670cf63e0187.jpg

Вече взе да става плашещо с тази прилика с Галена. Дори аз ги сбърках в първия момент като видях снимките. Преслава започна да се облича и да си прави косата като Галена, да застава като нея.... Супер неестествено от нейна страна ми стои. Сякаш играе роля, защо го прави? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Stela каза:

FB_IMG_1566649431891.jpg.26f918e08ba7c9d8b3d2df93cec585ae.jpg

FB_IMG_1566649384037.jpg.29f42f64b8eb1aa88161670cf63e0187.jpg

Вече взе да става плашещо с тази прилика с Галена. Дори аз ги сбърках в първия момент като видях снимките. Преслава започна да се облича и да си прави косата като Галена, да застава като нея.... Супер неестествено от нейна страна ми стои. Сякаш играе роля, защо го прави? 

Защото харесва Галена. 

В даден период може и да се е противопоставяла на тези си емоции, но сърцето разума не слуша.

Всичко при тях двете ми прилича на кармична връзка - от тийнейджърки дупе и гащи, живели са заедно, пирували са заедно, плакали са заедно. После едната си подарява наградата Певица на Годината на другата. 3 години по-късно се качва на сцената, за да отмъкне звездния миг на същата

Учудващо беше, че приятелството им издържа чак до 2015.

Преслава иска да се сдобрят. Галена не го желае.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега остава Галош да се подложи на поредната операция, от която да излезе с остър и закривен нос като на вещица и циркът ще е пълен.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, WindWalkerMonk каза:

Тя подкрепя Галош такива като теб дето пола ще си сменят, ти я плюеш.

:1000(29):

Другото странно е как ще я довърши психически, като се опитва да е нейно копие във визуално отношение. Тя така й прави евала.

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, VulkoIsTheBest каза:

:1000(29):

Другото странно е как ще я довърши психически, като се опитва да е нейно копие във визуално отношение. Тя така й прави евала.

 

Е да, но то понякога в желанието да се покажеш говориш глупости. Ще кажеш, че Галена му е взела мъжа:D Но няма шанс нали, все пак знаем за какво става въпрос.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Е да, но то понякога в желанието да се покажеш говориш глупости. Ще кажеш, че Галена му е взела мъжа:D Но няма шанс нали, все пак знаем за какво става въпрос.

:roll1: Тихо

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , VulkoIsTheBest каза:

Защото харесва Галена. 

В даден период може и да се е противопоставяла на тези си емоции, но сърцето разума не слуша.

Всичко при тях двете ми прилича на кармична връзка - от тийнейджърки дупе и гащи, живели са заедно, пирували са заедно, плакали са заедно. После едната си подарява наградата Певица на Годината на другата. 3 години по-късно се качва на сцената, за да отмъкне звездния миг на същата

Учудващо беше, че приятелството им издържа чак до 2015.

Преслава иска да се сдобрят. Галена не го желае.

При всички положения е смешно и жалко за нея, защото Галена е себе си, а Преслава губи идентичност по този начин. Приятелството им може да е било чудесно, но в даден момент е станало фалшиво. И всичко заради това, че едната е алчна за награди и признание. Тази завист и спортна злоба развалиха нещата. Факт е обаче, че не Галена е тази, която се промени. Преди поне си имаха различен стил и разпознаваемост, сега Преслава не се отличава с нищо. Вече дори и визията не е разлика. И това не идва само от оперирания нос както се коментираше. Чудно ми е защо феновете на Преслава мълчат по въпроса с тези прилики. Иска ми се да чуя какво мислят. 

И за какво им е да се сдобряват? Никога няма да е същото между тях дори и да започнат да общуват. По-добре, че Галена не иска, пък и не се знае колко са чисти евентуалните такива намерения на Преса. 

преди 1 час, DarkChild каза:

За да я довърши напълно психически тази долна твар.

Това пък как ще стане и за какво довършване и психики говориш? Видяхме коя имаше проблем с психиката покрай хейта, хакнатите профили и всичко останало. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Cally-Pressyfan' каза:

Сега остава Галош да се подложи на поредната операция, от която да излезе с остър и закривен нос като на вещица и циркът ще е пълен.

После бившата й дружка ще си върне стария нос. Тя го пази в буркан за всеки случай. 👃

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е Преслава винаги ще си е по - талантлива от Галена и следователно стане ли въпрос за вокални изпълнения ще я бие там.

Иначе не смятам, че само едната е виновна за разпада на приятелството. Нека кажем, че й двете са допринесли за това да се случи. Но хората се променят, възгледите и принципите им също. Нищо не е вечно.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

 

И за какво им е да се сдобряват? Никога няма да е същото между тях дори и да започнат да общуват. По-добре, че Галена не иска, пък и не се знае колко са чисти евентуалните такива намерения на Преса. 

 

Ами нали ти казвам, че Преса таи чувства някакви, сантимент.

Няма да е същото. Галена понякога може да се изразява глуповато по интервюта, но има вроден интелект и някакво достойнство. Представи си каква болка е изпитала, като й отмъкнаха наградата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искаме мигом този буркан със стария нос на Преси да бъде пуснат в продажба чрез eBay!
Ще си го сложа с удоволствие!

  • Haha 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...