Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 14 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Абе по едно време беше тръгнала добре с Оцко - имаше "До три", "Да сме квит" и някакви други сезонни хитове които не помня, но не запази инерцията, както успя да направи Яница.

Миналата година си имаше

Южните квартали няма зщда забравим този хит! 

 

  • Like 1
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 10 минути, retr0 каза:

Изпитвам истинско удоволствие когато започнем да обсъждаме друга, а не Галена или Преслава. Тотално втръснали мумии. Като им прочета имената мускула на лявата страна на устата ми се схваща в признак на прединсултно състояние.

Като ни омръзне Татяна кажете, ще подхванем Биляна. Има много какво да се каже за нея. ❤️

Галена. Преслава. Галена. Преслава. Галена.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ми е любимото на Магда. Жалко, че с първия й албум приключи всичко. Донякъде и втория й албум се получи. Обаче след това и тя се амортизира. Това гласче, блеещото, винаги ме е дразнило.

Тракия фолк 2003. Беше доста модерна песен. Беше от топ хитовете на лятото.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално, бранша се сви и единствените медийни образи са Преслава (1) и Галена (2). Много е зле когато две коври са реално лицето на един бранш. Тогава разбираш колко се е свила чалгата. Вижте поп-а: Криско/Сканду, дори Графа и Дара са там. Отделно имаме силна група Б:  Тита, Папи Ханс и т.н.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, retr0 каза:

Ако това е вярно, то погледа ми за онази паметна вечер в чалгата се изменя коренно. До момента винаги съм мислил, че Преслава сама реши да излезе на сцената и да се прави на светица, но ако самата Галена я е извикала това страшно много променя ситуацията. Съжалявам, че

пак ги обсъждам тези парантии, но това което каза е много ново и важно за мен и чалга интересите ми, няма как да го подмина. Може ли линк към интервюто? 

Ами пусни си клипчето. Милко Калайджиев вика Преслава на сцената. Галена седи и й е неудобно. А Преслава само чака сигнала на Милко и скача като изтървана. Според мен Галена го е казала това, за да излезе от ситуация. Това беше основна тема по сайтове и форуми тогава, чудели са се как да не отече коня в ряката и да спасят приятелството.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, retr0 каза:

Страхотна песен от певицата с име на плод. Тази и “Студ” са топ. За съжаление явно са с някакви изтекли права и никъде и никакви ги няма по стрийминг услугите. 

Коментирай това

 

Мачкаше с клип за времето си. И все пак Малина ще в запомня с денс песните и. Баладите и не са и сила. Студ е страхотна песен, но пеенето и е покъртително в нея... 

  • Like 1
  • Love 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Коментирай това

 

Мачкаше с клип за времето си. И все пак Малина ще в запомня с денс песните и. Баладите и не са и сила. Студ е страхотна песен, но пеенето и е покъртително в нея... 

И тази балада и е силна. 

  • Love 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Slavi каза:

Миналата година си имаше

Южните квартали няма зщда забравим този хит! 

 

Тамън дотичах да напиша, че преди малко прозвуча Панджаби МС! Гордея се с квартала си!

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, meleto каза:

Какво стана с това? Нито книга, нито турне, нито концерт. И нови песни няма. Няма Гласът...

  meleto каза:
Кога Кама ще прави концерт в Арена, да я видим и нея на какво ниво е? :whistling: Кога Кама ще прави Турне?

За народно няма да питам, щото потенциалът й не го позволява.

  foxy_vd каза:
Когато и да направи, винаги ще събере повече хора, от тия 3-4 хиляди на Пайнер преди месец.... :1000 (29):

Вчера се базикахме направо да запише още 5 версии на Името ти за макси сингъл. Да си кара с тая песен още няколко години. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Коментирай това

 

Мачкаше с клип за времето си. И все пак Малина ще в запомня с денс песните и. Баладите и не са и сила. Студ е страхотна песен, но пеенето и е покъртително в нея... 

От този тип ли? Като цяло, Малина къртеше с иновативни клипове. Правеше хит след хит. 

Помня, че някой беше коментирал Надя, която си платила този клип в натура на Скерлев  и накрая проблем с правата са го свалили от ефира

Иначе, тази песен ми е най-любима от нейните:

 

2007 си сложи силикон, пусна песен, разбра, че не става само с цици и повече не се появи. Сигурно сега е продавачка?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Нормално, бранша се сви и единствените медийни образи са Преслава (1) и Галена (2). Много е зле когато две коври са реално лицето на един бранш. Тогава разбираш колко се е свила чалгата. Вижте поп-а: Криско/Сканду, дори Графа и Дара са там. Отделно имаме силна група Б:  Тита, Папи Ханс и т.н.

Почти няма божи ден, в който да не се пише за Софка, Деса(основно за килата, но все пак) , Емилия и други. Дори Софка е може би най обсъждана последните месеци след Преслава покрай безумията и с Гринго. 

Но да, някак на попа им се дава по голямо поле за изява, а нашите са завряни след 3 по долнотеките:D

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

2007 си сложи силикон, пусна песен, разбра, че не става само с цици и повече не се появи. Сигурно сега е продавачка?

Доколкото знам работи в Тото пункт.

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, -A. каза:

И тази балада и е силна. 

Какъв фурор беше като излезе... С Азис имат невероятни неща. И тази и Умирам аз могат да те разтреперят. Черните очи също им е сила, макар да по умерена. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чудя се какво мислите за Арти? На мен ми е леко антипатичен (без да има причина), но пък е много артистичен, има акъл и се вписва добре. Нещо не може да попадне на хитове.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

От този тип ли? Като цяло, Малина къртеше с иновативни клипове. Правеше хит след хит. 

Помня, че някой беше коментирал Надя, която си платила този клип в натура на Скерлев  и накрая проблем с правата са го свалили от ефира

Иначе, тази песен ми е най-любима от нейните:

 

2007 си сложи силикон, пусна песен, разбра, че не става само с цици и повече не се появи. Сигурно сега е продавачка?

Бях я забравил тази. Много ми беше любима. Иначе визирах песни като Обичам лудо, Леден свят, Страст, Нека да не знам. Големи хитачки. Малина едно време правеше топ шоу. Очаквахме я с интерес на турнетата. След това скука... 

А за Надя май някой каза, че продавала тото фишчета. Тя обаче далеч не бе само цици. Имаше талант. Отношенията и със Скерлев по скоро и пипречиха, вместо да и помогнат. Нали бяха заедно няколко години

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, meleto каза:

Татяна е пуснала 2 песни? Помня, че нещо пусна, ама 2? Явно не й се получава просто. Че и участия май няма особено.

Всички коментари под последните й две песни са положителни. Стойностни парчета. Но аз съм против хвалебствията. Не водят до успех. Може би пак трябва да пропее за кучки, за да й признаете успеха и участията. На мен всякак ми харесва, но последната й песен е чудесна!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Чудя се какво мислите за Арти? На мен ми е леко антипатичен (без да има причина), но пък е много артистичен, има акъл и се вписва добре. Нещо не може да попадне на хитове.

 

Артьом Навратилов Бабушки да се връща в Задкавказието. Тук не го щем, хаби ни от тока и допринася за образуването на опашки във Фантастико. Вън.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Бях я забравил тази. Много ми беше любима. Иначе визирах песни като Обичам лудо, Леден свят, Страст, Нека да не знам. Големи хитачки. Малина едно време правеше топ шоу. Очаквахме я с интерес на турнетата. След това скука... 

А за Надя май някой каза, че продавала тото фишчета. Тя обаче далеч не бе само цици. Имаше талант. Отношенията и със Скерлев по скоро и пипречиха, вместо да и помогнат. Нали бяха заедно няколко години

 

 

Според мен, гласчето й е повече към поп. По-мяукащо, а това в чалгата никога не се е толерирало. Например, една Белослава никога не би пробила с гласа си в чалгата. Други примери - Калия, Биляна. Все певици с различна бленда, но не са чалга. Като добавим, че жанрът стана супер скъп, а работа не може да се създаде за всички.

Защо пускат песни рядко? Не е щото пазарът се пренасища. Просто под 5-10к за нормален проект не може да се мисли. Има 5 композитора, които дерат кожи, щото няма алтернатива.  Само натрупалите финанси успяха да останат над повърхността. ДОнякъде  е въпрос и на повече воля, каквато една Гергана нямаше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

@asylum 

Ама не е ли така? Гледал ли си влоговете с Чоко и Арти от някакво турне от миналата година май беше? Ами Арти само му се облизваше на Чоко. Не позволявам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Slavi каза:

Почти няма божи ден, в който да не се пише за Софка, Деса(основно за килата, но все пак) , Емилия и други. Дори Софка е може би най обсъждана последните месеци след Преслава покрай безумията и с Гринго. 

Но да, някак на попа им се дава по голямо поле за изява, а нашите са завряни след 3 по долнотеките:D

И аз се замислих за това, но някак на никой не му пука особено за тях. Нямат тоя медиен интерес, в смисъл ако питам и покажа снимка на Деса може едва тогава да се сетят за нея, че има нещо. Или за Софа. Но самите те + Емилия са на много заден план, те са го ударили заедно с останалите големи (Ема, Стораро) на яка пара, обикалят и лапат пари. И остават Галена и Преслава с техните пош реклами, фенски маси, инстаграми и т.н.  Другите само почивки, участия и пари. Хората не се сещат за тях, а на тях не им дреме за бранша. Правят си участията, лапат мангизите и изобщо не искат да са фактор и да се опълчват на статуквото. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Stela каза:

Джена трябва да почне да пише текстове за песните на колежки с изостанала кариера и липса на хитове. Много бързо ще се върнат в топ позиция. ❤

Не може да се чака само на вечният Оцко.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...