Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 5 минути, VulkoIsTheBest каза:

Ами нали ти казвам, че Преса таи чувства някакви, сантимент.

Няма да е същото. Галена понякога може да се изразява глуповато по интервюта, но има вроден интелект и някакво достойнство. Представи си каква болка е изпитала, като й отмъкнаха наградата. 

Наистина изглежда глуповата, но е много истинска и не се притеснява да е себе си. Затова я харесвам, това прави "глуповатите" й коментари сладурски. 

А този сантимент дали кара Преслава да изпитва вина? Ако във времето се беше опитала да се извини и да оправят нещата можеше и да стане. Просто е факт, че Преслава се превърна в ачлен егоистичен човек. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, Stela каза:

Наистина изглежда глуповата, но е много истинска и не се притеснява да е себе си. Затова я харесвам, това прави "глуповатите" й коментари сладурски. 

А този сантимент дали кара Преслава да изпитва вина? Ако във времето се беше опитала да се извини и да оправат нещата можеше и да стане. Просто е факт, че Преслава се превърна в ачлен егоистичен човек. 

Имаше някаква информация (според мен невярна), която твърдеше, че Преслава я чакала след някакво участие пред колата ѝ да си поговорят, но Галена категорично я отритнала, буквално и преносно казано. И Преси от мъка и ступор, оставила една червена роза на колата ѝ. Обаче ми звучи много филмарско и недеакватно, има телефони все пак, тя точно след участие ще иде да я причаква.. та затова ми се струва невъзможно.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Stela каза:

Наистина изглежда глуповата, но е много истинска и не се притеснява да е себе си. Затова я харесвам, това прави "глуповатите" й коментари сладурски. 

А този сантимент дали кара Преслава да изпитва вина? Ако във времето се беше опитала да се извини и да оправят нещата можеше и да стане. Просто е факт, че Преслава се превърна в ачлен егоистичен човек. 

Да, опитвала е да протегне ръка, сигурен съм. И е изпитала вина. Но! Ламтежът за признание и звезден статут са по-силни. Галена си е дала сметка за нещата. Тя достатъчно години го е търпяла това. Знае, че ако се сдобрят, рано или късно, ще се повтори стария сценарий. Кикимората носа си мени, нрава не. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Starboy каза:

Имаше някаква информация (според мен невярна), която твърдеше, че Преслава я чакала след някакво участие пред колата ѝ да си поговорят, но Галена категорично я отритнала, буквално и преносно казано. И Преси от мъка и ступор, оставила една червена роза на колата ѝ. Обаче ми звучи много филмарско и недеакватно, има телефони все пак, тя точно след участие ще иде да я причаква.. та затова ми се струва невъзможно.

Да и остави другия път носа си и може и да я огрее.. :roll1:

Иначе звучи абсурдно да ходи да я варди след участия и пред хората да се разправят. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това да си най-добър приятел с някого от 100 години, да го обичаш. Той да е имал най-големите постижения и  заслуги за годината. Шефът да ти каже - Искаш ли наградата за теб? И ти без да ти мигне окото да се съгласиш. При положение, че имаш 10 награди на шкафа у вас.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

Да, опитвала е да протегне ръка, сигурен съм. И е изпитала вина. Но! Ламтежът за признание и звезден статут са по-силни. Галена си е дала сметка за нещата. Тя достатъчно години го е търпяла това. Знае, че ако се сдобрят, рано или късно, ще се повтори стария сценарий. Кикимората носа си мени, нрава не. 

:1000(29):

Новата поговорка! 

Иначе тя си го е изпяла още навремето....

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

:1000(29):

Новата поговорка! 

Иначе тя си го е изпяла още навремето....

 

О не я знаех тази промоция. Невероятна сценична декорация – масичка с чаша вино.. само пепелник с цигарка липсва. Брутално!

  • Haha 4
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Донатела Калудова.

Много прекалява с грима тази жена. Не признава повод, ден ли е, нощ ли е... Това допълнително я състарява. 

А ето ви и кака Дес от плажа.

156663842150946.jpg.b2b51a065a6f8589f800e44c7f290a85.jpg

  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Много прекалява с грима тази жена. Не признава повод, ден ли е, нощ ли е... Това допълнително я състарява. 

А ето ви и кака Дес от плажа.

156663842150946.jpg.b2b51a065a6f8589f800e44c7f290a85.jpg

Ръгби Слава.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

:roll1:

Освен участията и баниците, викаш,  да почва и работа като тента.

Да, допълтителна работа за лятото. 

Като стана дума за нея кефи ли ви "Вторник беше"? Мен много ме израдва, но изобщо не се забеляза тази песен. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Stela каза:

Да, допълтителна работа за лятото. 

Като стана дума за нея кефи ли ви "Вторник беше"? Мен много ме израдва, но изобщо не се забеляза тази песен. 

5 март тази година беше вторник btw. Скандалните признания на Шафрантия Шафрантийчич. Скандални, но не неочаквани. Песента е страхотна. Много по-добра от НМЗ. Тотал изпростял народ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, VulkoIsTheBest каза:

Ами нали ти казвам, че Преса таи чувства някакви, сантимент.

Няма да е същото. Галена понякога може да се изразява глуповато по интервюта, но има вроден интелект и някакво достойнство. Представи си каква болка е изпитала, като й отмъкнаха наградата. 

Никой нищо не и е отмъкнал. Галена обра 4-5 награди и пак бе недоволна. Пълна комплексарка и грозна амбиция. Това да получиш сума и награди и да ламтиш за още не е редно. Да не говорим, че Преслава съшата година бе с повече приходи към Пайнер поради участие в риалити, което според политиката на фирмата автоматично я прави певица на годината. 

А и колко болен трябва да си да прекратиш едно приятелство заради една церемония. Говори само, че наградата ти е по важна от приятелските взаимоотношения. 

Смешно ми е като почнете да изкарвате Галена многострадалната Геновева... Милата, все нея някой я е ранил.

Да се чуе как врещи на живо, като нокти върху стереопор звучи, та тогава да има претенции за награда, в която се визира ПЕВИЦА на годината, а не кречетало или гарголета. По същата причина Андреа навремето не помириса подибна награда, с беше с двойно по големи успехи от всичките номинирани и името и беше излязло извън фолка и дори държавата. Джена също бе ощетявана 2 години. Галена ни веднъж не трвбваше да се домогва до Певица на годината. За такива като нея с нулеви вокални данни има Идол, принос, Артестично присъствие и тн. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, VulkoIsTheBest каза:

:roll1:

Освен участията и баниците, викаш,  да почва и работа като тента.

Няма нужда от повече. Все пак е в топ 5 по участия за 2019. Иначе много ми липсва ДесиСлава от Мойто зайче. Каква топ мацка беше и гласа и беше в топ форма. 

Чудя се защо не пробва пак да посети др Емилова. Имаше голям ефект предния път. Или да си направи необходимите изследвания, за да разбере какъв е проблема. Оставам с впечатление, че и е добре в новата кожа. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Slavi каза:

Никой нищо не и е отмъкнал. Галена обра 4-5 награди и пак бе недоволна. Пълна комплексарка и грозна амбиция. Това да получиш сума и награди и да ламтиш за още не е редно. Да не говорим, че Преслава съшата година бе с повече приходи към Пайнер поради участие в риалити, което според политиката на фирмата автоматично я прави певица на годината. 

А и колко болен трябва да си да прекратиш едно приятелство заради една церемония. Говори само, че наградата ти е по важна от приятелските взаимоотношения. 

Смешно ми е като почнете да изкарвате Галена многострадалната Геновева... Милата, все нея някой я е ранил.

Да се чуе как врещи на живо, като нокти върху стереопор звучи, та тогава да има претенции за награда, в която се визира ПЕВИЦА на годината, а не кречетало или гарголета. По същата причина Андреа навремето не помириса подибна награда, с беше с двойно по големи успехи от всичките номинирани и името и беше излязло извън фолка и дори държавата. Джена също бе ощетявана 2 години. Галена ни веднъж не трвбваше да се домогва до Певица на годината. За такива като нея с нулеви вокални данни има Идол, принос, Артестично присъствие и тн. 

Според тази логика наградата трябваше да се дава всяка година на Преслава, защото пее най-добре. По същата логика в миналото Мадона никога не е трябвало да взима награди, защото Уитни и Селин пеят по-добре от нея. Наградата е за конкретна година и за постиженията в нея, не за талант, който носиш цял живот.

Да участваш във ВИП Брадър, разваляйки си имиджа, не е никакво постижение. Бил влезнал хонорар във фирмата. Ами добре, нека Цветелина Янева направи един банков превод към Пайнер, възобновяват Наградите и в следващите 10 години тя да печели всеки път Певица. Щом някакви пари, а не хитовете са важни.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Slavi каза:

Няма нужда от повече. Все пак е в топ 5 по участия за 2019. Иначе много ми липсва ДесиСлава от Мойто зайче. Каква топ мацка беше и гласа и беше в топ форма. 

Чудя се защо не пробва пак да посети др Емилова. Имаше голям ефект предния път. Или да си направи необходимите изследвания, за да разбере какъв е проблема. Оставам с впечатление, че и е добре в новата кожа. 

Колкото на Андреа й е добре. 

Деса е човек, който нажули ботокса преди да навърши 30 години. Няма как да й е добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Комплексарка е тази дето иска всяка година да е Певица на годината при положение, че има други също заслужили и направили качествени неща през годината. Тази която не я интересува труда на останалите. Едната се дере, но пее на живо винаги и се раздава на макс, а другата можещата си изкарва 90% от участията на плейбек. Певицата на годината не трябва ли щом печели с глас и да го показва? Защо другата, която трябвало да е идол, защото не може да пее на живо го прави? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...