Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

Според тази логика наградата трябваше да се дава всяка година на Преслава, защото пее най-добре. По същата логика в миналото Мадона никога не е трябвало да взима награди, защото Уитни и Селин пеят по-добре от нея. Наградата е за конкретна година и за постиженията в нея, не за талант, който носиш цял живот.

Да участваш във ВИП Брадър, разваляйки си имиджа, не е никакво постижение. Бил влезнал хонорар във фирмата. Ами добре, нека Цветелина Янева направи един банков превод към Пайнер, възобновяват Наградите и в следващите 10 години тя да печели всеки път Певица. Щом някакви пари, а не хитовете са важни.

Специално в БГ и в попфолка Певица на годината винаги се е давала на пеещи певици като Глирия, Ивана, Деса, Преса. Точно заради тази традиция Камелия и Андреа бяха отсвирени в години, в които бяха най успешни. Обаче феновете им не реват нон стоп за това, както го прави Галена и феновете и. 

За теб Певица може да е тази с най мн хитове, за мен тази с вокални еъзможности, хитове и фенове, но за Пайнер винаги са били приходите към фирмата. Всички награди се раздавст на този принцип, не само певица. Отново казвам, че за изпълнители като Галена има Идол, Най голям принос, Най голям хит, Клип и т.н

През годините много са били ошетявани, но никоя не се е тръшкала като Галена и то при все, че е обрала всички награди. И за никоя не ви е било жал, както за тази въшла. 

Не случайно наградите на Мадона не са за Певица или вокални умения. Примера със световните награди е нелеп, защото те са така обособени, че да няма двусмислия. В световен мащаб няма Певица на годината. Има най продаван, най добър артист изпълнител, идол и т.н.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Галена трябваше да вземе Певица на 2014 и 2015. От 2013 до 2016 си бяха нейните години.  Стараеше се, вдигна много нивото и редеше хит след хит.

Преслава в тоя период ми беше страшно черна. Точно защото обираше незаслужени награди. Като песни беше гола вода. Само бози. С малки изключения - Мястото, На тебе не отказвам.

 

  • Thanks 1
  • Dislike 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Vancho каза:

Галена трябваше да вземе Певица на 2014 и 2015. От 2013 до 2016 си бяха нейните години.  Стараеше се, вдигна много нивото и редеше хит след хит.

Преслава в тоя период ми беше страшно черна. Точно защото обираше незаслужени награди. Като песни беше гола вода. Само бози. С малки изключения - Мястото, На тебе не отказвам.

За 2014 нямам против, че взе. Тогава се появиха уникалните "Моето слабо място" и "Ако утре ме губиш". Виж, за 2015 не беше ОК. През 2016 вече беше много зле, там само "Няма да ти пиша" я спасяваше.

  • Like 1
  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Slavi каза:

Не случайно наградите на Мадона не са за Певица или вокални умения. Примера със световните награди е нелеп, защото те са така обособени, че да няма двусмислия. В световен мащаб няма Певица на годината. Има най продаван, най добър артист изпълнител, идол и т.н.

Аз мисля, че е нелепо да звучиш самоуверено, а да не си напълно сигурен в нещата, дето твърдиш:

madonna.jpg

madonna4.jpg

madonna3.jpg

Дори консервативното жури на Грами слага Мадона в категория най-добро вокално изпълнение:

madonna2.jpg

(Не)лепи громе мой - имаше една песен на Цеца.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

Комплексарка е тази дето иска всяка година да е Певица на годината при положение, че има други също заслужили и направили качествени неща през годината. Тази която не я интересува труда на останалите. Едната се дере, но пее на живо винаги и се раздава на макс, а другата можещата си изкарва 90% от участията на плейбек. Певицата на годината не трябва ли щом печели с глас и да го показва? Защо другата, която трябвало да е идол, защото не може да пее на живо го прави? 

Комплерка е тази, която лапна 5 награди, при все, че имаше и други работещи и заслужили имена и пак не и стигнаха на смядовската ламя. Точно Галена е тази която е тропала с крак за наградата и като не я получи е готова да прекъсне приятелски взаиноотношения. Нищо чудно и роднински да е готова да прекъсне за желязото. В същото време твърди, че не и били важни, което е абсолютен цирк... 

Имате ли доказателства, че Преслава е тропнала с крак на Пайнер. Това са ваши спекулации и интерпретации. Според мен решението си е на самия Димитров, а Преслава разбира се е останала ехидно доволна от това. Все още не се е родила певицата, която ще му тропне с крак. Феновете на Галош буквално интригантсвате като свидетели над случилото се. 

Не казвам, че Преслава е заслужавала, а че това се случваше и в други години и не изкарвахте ощетените такива жертви. Освен това на Преса феновете винахи са били по обединени около такива гласувания. Нали се води, че фенове гласуват. Въпреки, че всички знаем на какъв принципа на награждаване и не сте се жалвали толкова преди това. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен истината е някъде по средата. Нека аз кажа какво мисля за наградите и церемонията. Според мен Галена заслужаваше певица и идол. Или Галена да беше певица, а Анелия Идол. За мен, това да ти пробутаме пет награди за компенсация, че няма да е тази дето искаш е унизително. Преслава не заслужаваше нищо тогава и беше нагло и грозно да вземе каквото и да било.

Отделно, Идол изобщо не биваше да съществува. Но нито Галена, а още по - малко Преслава могат да говорят, защото те двете правеха тия номера за да не останат зад борда, като Анелия взимаше награди. 

Според мен, Галена не се сърди на Преслава заради наградата, а защото това е било поредният номер. Но основната вина няма Преслава. Ако аз отида и поискам 5 милион, вместо да ги дадат на болни хора и ги получа моята вина ще е , че съм гаден изрод. Но няма да бъде, че съм взел/а 5 милиона. Вината за тях ще е на този дето ми ги е дал. Отделно след това той даде интервю в което унизи до известна степен Преслава, която заедно с Фики представи певица като най - голямата награда. Още по - грозна ситуация. 

Основният проблем на тези награди е, че никога нямаха критерий. Най - големият виновник за това е Пайнер. Вторият Преслава, но тя далеч няма вина за самите й неслажуни награди, а по - скоро морална такава. Отделно и тя, както всички останали е облекчена морално и мисловно.

За финал ще кажа, че е малко смешно да говорим за това като за нещо голямо. Две курви се скарали за желязо. Света не е справедлив, хора умират защото данъците им отиват за богаташи и за тях няма лекарства. Хора умират заради войни причинени изкуствено, а тук се дърляме за тва, че една крава взела нещо на друга. И двете са на върха и двете извлякоха позитиви от това, че церемонията я няма. Няма терен за новите имена, не могат да ги налагат й другите, които заслужават. Ето за тази година Емилия, за миналата Емануела. 

Хайде, май прекалих. Просто исках да си излея мислите, дано поне е разбираемо. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, VulkoIsTheBest каза:

Аз мисля, че е нелепо да звучиш самоуверено, а да не си напълно сигурен в нещата, дето твърдиш:

madonna.jpg

madonna4.jpg

madonna3.jpg

Дори консервативното жури на Грами слага Мадона в категория най-добро вокално изпълнение:

madonna2.jpg

(Не)лепи громе мой - имаше една песен на Цеца.

 

 

Дори и да си прав за това, че Мадона е оценена вокално, което е абсл пародия, в световен мащаб говорим за награди, които са със статут на сериозни, независими, раздавани наистина от фенове и жури, а не фирмени, в които дори не участва целия жанр. 

Освен това в петвърти пост наблягам, че нелепиците на тези награди са от самото им създаване и през годините е имало десетки ощетени, за които не се е вдигало врява и не са се прекъсвали приятелства. Това достатъчно ли ти говори на каква измет се прекланяте. 

Много повече се ядосвам, че една Джена е била ощетявана например. А и Галена също е прибирала награди, които не са били за нея. Да се кефи там на Идол и стига сте цвърчали 3 години за тази награда. Освен това е коментирано десетки пъти. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Slavi каза:

Комплерка е тази, която лапна 5 награди, при все, че имаше и други работещи и заслужили имена и пак не и стигнаха на смядовската ламя. 

Ако си работил цяла година и имаш най-добрия клип, най-добрата песен, албум и т.н. е редно да спечелиш награди за тях. Същото важи и за "Певица на годината". Когато си я засужил, я взимаш и не оставяш да има по нещо и за другите. 

Така е по цял свят - всеки печели каквото заслужава! Може някой да обере абсолютно всичко, ако е бил най-добрия през годината. Не се раздава на всеки "милостиня", както "Планета" правеха дълги години, за да задоволят егото на всички. Само, че те така и не осъзнаха, че ако през 2014 Преслава обере всичко, защото е била нейната година, а през 2015 Големият победител е примерно Анелия, това не значи автомарично, че през 2016 Преслава вече трябва да е "зад борда" и няма да спечели нищо. Една година пауза, в която не печелиш награда не значи, че си бита карта - това може да значи дори, че си най-добрият втори във всичко. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Как може Ванката да има повече гледания и харесвания от последната песен на Деса? Направо е нелепо. :D 

 

 

  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Как може Ванката да има повече гледания и харесвания от последната песен на Деса? Направо е нелепо. :D 

 

 

Ванката е новата тийн сензация! Още няколко години и ще измести Галин.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая Анелия обаче, бива да е толкова яка. Господ сипал, то е пропорция, то е лице. Галена и Преслава са като хоп гоблини пред нея. Никой хирург не може да те докара на това ниво, като природата ти е дала, ти си си просто топ. 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Тая Анелия обаче, бива да е толкова яка. Господ сипал, то е пропорция, то е лице. Галена и Преслава са като хоп гоблини пред нея. Никой хирург не може да те докара на това ниво, като природата ти е дала, ти си си просто топ. 

Същото важи и за Нелина, само дето не е толкоз хитова. Топола. Газела!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Как може Ванката да има повече гледания и харесвания от последната песен на Деса? Направо е нелепо. :D 

 

 

А защо не му свалиха клипа, след като песента е крадена?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, dan!el каза:

Ако си работил цяла година и имаш най-добрия клип, най-добрата песен, албум и т.н. е редно да спечелиш награди за тях. Същото важи и за "Певица на годината". Когато си я засужил, я взимаш и не оставяш да има по нещо и за другите. 

Така е по цял свят - всеки печели каквото заслужава! Може някой да обере абсолютно всичко, ако е бил най-добрия през годината. Не се раздава на всеки "милостиня", както "Планета" правеха дълги години, за да задоволят егото на всички. Само, че те така и не осъзнаха, че ако през 2014 Преслава обере всичко, защото е била нейната година, а през 2015 Големият победител е примерно Анелия, това не значи автомарично, че през 2016 Преслава вече трябва да е "зад борда" и няма да спечели нищо. Една година пауза, в която не печелиш награда не значи, че си бита карта - това може да значи дори, че си най-добрият втори във всичко. 

Прав си, но имаше и много други нелепости на тези награди. Цура и Килата взеха клип на годината... Първо, че не е най добрия клип, второ, че феновете не биха вотнали така и трето, че Цура дори приходи не носи в тази фирма, поне не чрез певческата си дейност. 

Освен това Идол да не би да е награда за изхфърляне.

А и коя луда ако Митко Пайнера и звънне и и каже, че взима Певица, би я отказала от морални съображения? Мислиш ли, че Галена би го направила? 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , Danger. каза:

Screenshot-20190824-044030-Facebook.jpg Без коментар просто... 

Чудех се какво не харесваш на Галена, след като си й фен. Огледах шкембак да не е пуснала... Па после видех, че Преса бИла! Кодош!

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Как може Ванката да има повече гледания и харесвания от последната песен на Деса? Направо е нелепо. :D 

 

 

Деса има над 3,2 гледания. Не стига, че флопна, че и имаше нещастието 800ка да се натрупат на фен клипове. Очевидно не и върви в нищо последно време... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Как може Ванката да има повече гледания и харесвания от последната песен на Деса? Направо е нелепо. :D 

 

Хлапетата масово гледат клипове на телефоните на родителите си, или имат свои. Тази песен е правена точно за този таргет. По цял свят е така. Има детски клипчета с милиарди гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Деса има над 3,2 гледания. Не стига, че флопна, че и имаше нещастието 800ка да се натрупат на фен клипове. Очевидно не и върви в нищо последно време... 

Нали си има кючека с Фикича. Свиркай си!

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Slavi каза:

Дори и да си прав за това, че Мадона е оценена вокално, което е абсл пародия, в световен мащаб говорим за награди, които са със статут на сериозни, независими, раздавани наистина от фенове и жури, а не фирмени, в които дори не участва целия жанр. 

Освен това в петвърти пост наблягам, че нелепиците на тези награди са от самото им създаване и през годините е имало десетки ощетени, за които не се е вдигало врява и не са се прекъсвали приятелства. Това достатъчно ли ти говори на каква измет се прекланяте. 

Много повече се ядосвам, че една Джена е била ощетявана например. А и Галена също е прибирала награди, които не са били за нея. Да се кефи там на Идол и стига сте цвърчали 3 години за тази награда. Освен това е коментирано десетки пъти. 

Като е коментирано десетки пъти, няма логика в това да ме цитираш с дълъг пост и допълнително да удължаваш темата. Но го правиш.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, dan!el каза:

Ако си работил цяла година и имаш най-добрия клип, най-добрата песен, албум и т.н. е редно да спечелиш награди за тях. Същото важи и за "Певица на годината". Когато си я засужил, я взимаш и не оставяш да има по нещо и за другите. 

Така е по цял свят - всеки печели каквото заслужава! Може някой да обере абсолютно всичко, ако е бил най-добрия през годината. Не се раздава на всеки "милостиня", както "Планета" правеха дълги години, за да задоволят егото на всички. Само, че те така и не осъзнаха, че ако през 2014 Преслава обере всичко, защото е била нейната година, а през 2015 Големият победител е примерно Анелия, това не значи автомарично, че през 2016 Преслава вече трябва да е "зад борда" и няма да спечели нищо. Една година пауза, в която не печелиш награда не значи, че си бита карта - това може да значи дори, че си най-добрият втори във всичко. 

Да, нямат изобщо визия за бъдещето дори и в по-краткосрочен план. Това са хора, които кръщават "Малката" жена, дето ще кара 30-тата си година след няколко месеца.

Не знам как за толкова години някой по-умен и далновиден човек/екип не разби монопола на тези селяни.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, asylum каза:

Нали си има кючека с Фикича. Свиркай си!

Тва па си е екстра песен да ти кажа. Чакай да се почерпя с нея като я спомена и да си сръбна. 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...