Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Натам са тръгнали нещата. Гласовит, сбръчкано чело с патешки устни по снимките, бретон до облаците вдигнат, тийнейджърките се напикават от кеф. 

Поне гласът му е приятен и има истински талант. Той си е добре, но Галин.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, Willy каза:

@Kitty кой е последно появил се изпълнител който харесваш. Сигурно Тони Дачева.

Някой който е ходил в казарма. Някой закоравял мъжага от миналия век. 

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, retr0 каза:

Натам са тръгнали нещата. Гласовит, сбръчкано чело с патешки устни по снимките, бретон до облаците вдигнат, тийнейджърките се напикават от кеф. 

Поне гласът му е приятен и има истински талант. Той си е добре, но Галин.

Тихо-тихо-хей-йеЯ

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

@Kitty кой е последно появил се изпълнител който харесваш. Сигурно Тони Дачева.

Любимите ми певици са Деси Слава, Гергана и Магда, някои неща на Анелия и Райна също ми харесват, а иначе ми бяха модни икони за пример.

Иначе последно харесах един млад талант, но не от България - Мартина Стоесел.  Дано само да не тръгне по пътя на Майлито. Обаже тоя испански е ужас, да си вържеш езика на фльонга направо. Една година учих "Te creo". Тя и "Nuestro camino" са ми любимите и песни.:wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kitty каза:

Любимите ми певици са Деси Слава, Гергана и Магда, някои неща на Анелия и Райна също ми харесват, а иначе ми бяха модни икони за пример.

Иначе последно харесах един млад талант, но не от България - Мартина Стоесел.  Дано само да не тръгне по пътя на Майлито. Обаже тоя испански е ужас, да си вържеш езика на фльонга направо. Една година учих "Te creo". Тя и "Nuestro camino" са ми любимите и песни.:wub_anim:

Страхотно! Магда е топ класна и морална дама. Човек за подържание. И на мен ми е идол!

 

  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Ай напрай се че некой те вика!

Невероятна Гален. С проекти като “Шефката”, “Пей сърце” и чупки в кръста като в “Звезде Гранде” показва, че не е забравила откъде е тръгнала, ама какво да прави като онзи сухар Добри я облича и кара да се държи като ВИП дама, така трябвало, така било правилно, пък че сърцето й играе вътрешно докато стои мирна на стола в клипа на “Добре ли си” кой я пита нея? Скоро ще заебе всички правила и ще спретне един дует с Джамайката, усещам я. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Страхотно! Магда е топ класна и морална дама. Човек за подържание. И на мен ми е идол!

 

Ами беше водеща за първи път, нормално да се е притеснила и да е пийнала. Да не е на 10, я!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя Денис визуално много ми прилича на едно момче от сериала "Виолета",  но не мога да се сетя кое беше.

И преди да сте почнали с бъзиците, че гледам детско, да ви кажа, че гледах "Виолета" главно защото е аржентински сериал, а преди години имаше един канал - "Романтика" и бях запалена по латиносериалите. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, retr0 каза:

Невероятна Гален. С проекти като “Шефката”, “Пей сърце” и чупки в кръста като в “Звезде Гранде” показва, че не е забравила откъде е тръгнала, ама какво да прави като онзи сухар Добри я облича и кара да се държи като ВИП дама, така трябвало, така било правилно, пък че сърцето й играе вътрешно докато стои мирна на стола в клипа на “Добре ли си” кой я пита нея? Скоро ще заебе всички правила и ще спретне един дует с Джамайката, усещам я. 

Най iconic беше как след Пей сърце и кълченето в циганската махала, пусна #МамаУраган - топ и модерен проект. Истински хамелеон!

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Kitty каза:

Тоя Денис визуално много ми прилича на едно момче от сериала "Виолета",  но не мога да се сетя кое беше.

И преди да сте почнали с бъзиците, че гледам детско, да ви кажа, че гледах "Виолета" главно защото е аржентински сериал, а преди години имаше един канал - "Романтика" и бях запалена по латиносериалите. 

Да, Гаспачо от "Виолета", да, той е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, retr0 каза:

Кити оправда неморален акт. Не те ли е страх, че Бог гледа и ангела от лявата страна на главата ти записва какво направи току-що? 

Ще бъдеш съдена. 

Вярващ съм, но не съм по крайностите.

Магда не е извършила престъпление и на никого не е навредила.

Голям човек е, пълнолетна е, може да пие. Не одобрявам алкохола, но всеки е свободен да прави каквото си иска.

Прекаленият светец и Богу не е драг.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Най iconic беше как след Пей сърце и кълченето в циганската махала, пусна #МамаУраган - топ и модерен проект. Истински хамелеон!

Трябваше да замаже положението. Само миналата година й се услади и след “Шефката” заби “Феноменален”. Изненадах се, че не продължи линията, но може за тая зима да готви нещо кръшно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kitty каза:

Вярващ съм, но не съм по крайностите.

Магда не е извършила престъпление и на никого не е навредила.

Голям човек е, пълнолетна е, може да пие. Не одобрявам алкохола, но всеки е свободен да прави каквото си иска.

Прекаленият светец и Богу не е драг.

“Всеки е свободен да прави каквото иска”, освен Анелия да се боядиса руса, Галена да си снима клипче във ваната и Преслава да си шмърка бело. 

Кити logic. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

Няма кой да те бъзика за това защото никой няма представа за какво говориш. Но като си почнала, я кажи, плака ли на Робинята Изаура когато Рич предложи на Ферхунде да се разведат и Джон Сноу се самоуби от мъка? 

"Виолета" е тийн сериал на "Дисни", аржентински,  смесица от тийн, драма, комедия и мюзикъл. Обожавам мюзикълите, има нещо ретро в тях. Песните, които Тини пее, са страхотни, но испанският е мъка.

Много искам ей такъв музикален проект по "Планета" като "Нашият път". Сигурна съм, че ще се хареса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

“Всеки е свободен да прави каквото иска”, освен Анелия да се боядиса руса, Галена да си снима клипче във ваната и Преслава да си шмърка бело. 

Кити logic. 

Анелия имаше супер хубава коса и грива, а се обезобрази и заприлича на магистралка.

А Гален и Преслава вършат неморални неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, retr0 каза:

Новата песен на Тита - Първа среща звучи като нещо от описанието ти. Дори много хора в коментарите бяха писали, че е копирала нещо от Дисни, може да става дума за същия сериал.

Много се хареса наистина. Има един милион гледания за 2 месеца. 

Неморалната “Антилопа” ги направи за 2 дни. 

Новите имена не ги гледам и слушам. Трагедия са.

"Нашият път" е балада, много романтична, лирична и красива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Kitty каза:

Анелия имаше супер хубава коса и грива, а се обезобрази и заприлича на магистралка.

А Гален и Преслава вършат неморални неща.

Морално и неморално не съществуват. Това са измислени лимити създадени от хората. Гледай там да ти е яко на душичката и не мисли за другите.

 

  • Like 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Интересно ако някой изнасили майка ти и я пребие, ще продължаваш да филосостваш, че няма морално и неморално. :be:

Поредния безуспешен опит за провокация. Thank u next!

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...