Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 5 часа , Vancho каза:

Роси Кирилова има 56млн на Мики Маус. Това е най-гледаната бг песен на жена-изпълнител. :dd

Е и? В поста ми съм написал,че е на жена в чалгата,а не като цяло.💁‍♂️

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна във Фейсбука си:

"Мили хора, виждам, че голяма част от вас са се подвели от публикациите, които се тиражираха преди около две седмици, по повод рожденият ми ден, според които, видиш ли съм отпразнувала празника си ''самичка, тъжна '' и прочие.. Зная от къде са изфабрикувани те, но това е друга тема, която е под достойнството ми да коментирам...".

Пак някой я е нервирал. :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Cally-Pressyfan' каза:

Усещам, че ако я налага по концерти може да се превърне в "Моето слабо място" 2

Тя също така тръгна със слайдшоу и не особено много гледания, но я наложи като емблема.

 

Когато излезе Моето слабо място, точно отивах към Слънчака и буквално на третия ден от излизането и гърмеше навсякъде и всеки говореше за нея. 

Не те забравям е хит, но е много далеч от Моето слабо мвсто и няма потенциала за мегахит от нейния ранг. 

 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

От схемата в Ивентим виждаме, че този път сцената ще е сложена нормално, а не напреки като 2017. Също на терена ще са правостоящи, а не седнали като предния път.

Цените правят впечатление - между 5 и 10 лева.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DarkChild каза:

Какво е шунд?😂

Шунд е дума за книжовен вид "кич"

https://bg.m.wikipedia.org/wiki/Кич

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак никой няма да им отиде на смешната  вечеринка. Не се научиха,че в такива слаби години за Пайнер да си правят концертите през уикендите,а не в средата на работната седмица на най-натоварения месец. А и да не говорим,че последните статистики сочат,че Варна съвсем скоро ще изпревари Пловдив по население. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, xroflx9 каза:

А и да не говорим,че последните статистики сочат,че Варна съвсем скоро ще изпревари Пловдив по население. 

Още помнят фиаското с 300 човека в пика на сезона там.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да ги правят тия концерти през уикенда и в София, че да мога най-накрая и аз да дойда:)

Едит: шегувам се, бих дошъл само на участие на царицата КЛЕА!

  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pinkprincess каза:

Още помнят фиаското с 300 човека в пика на сезона там.

Когато разчиташ само на реклама,по телевизия,която почти никой не гледа няма как да е другояче. През 2014 на турнето когато имаше и постери из града нямаха такъв проблем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голямо падание за Планета. Да не направят концерта в столицата, а търсят градчета. Направо в Дупница следващия път. ПлоГдив за мен е най - омразния ми град, единствено за Столипиново обичам да чета и слушам. Варна, то това град ли е бе ? Въобще ако си говорим сериозно, единствения град в България е София. 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Голямо падание за Планета. Да не направят концерта в столицата, а търсят градчета. Направо в Дупница следващия път. ПлоГдив за мен е най - омразния ми град, единствено за Столипиново обичам да чета и слушам. Варна, то това град ли е бе ? Въобще ако си говорим сериозно, единствения град в България е София. 

Виж, че се налага да пълнят Арена Армеец с покани за електората на ДПС. Преди две години концерта в Пловдив мина доста добре, затова идват отново тук.

Пловдив, ако не е град, Дупница не знам какво е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен най-добрия вариант си остава концерт в НДК.

Нещо в Арена не усещам този уют, който създава Зала 1 на НДК. Там им бяха най-хубавите концерти. А и освен това Арената винаги я пълнят на 60-70% и остават празни блокове.

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Виж, че се налага да пълнят Арена Армеец с покани за електората на ДПС. Преди две години концерта в Пловдив мина доста добре, затова идват отново тук.

Пловдив, ако не е град, Дупница не знам какво е.

Шегувам се, ма може и тук в кафето до нас да го направят концерта. Не е нужно се в Арената да се бутата, тя е за големи компании и имена. 

Иначе сега сериозно, те нямаха ли проблеми с кмета на Пловдив. А и в Дупница поне може Сашето да се смили над тях. Да иде да повее цицки и да изпее някой истински хит. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Шегувам се, ма може и тук в кафето до нас да го направят концерта. Не е нужно се в Арената да се бутата, тя е за големи компании и имена. 

Иначе сега сериозно, те нямаха ли проблеми с кмета на Пловдив. А и в Дупница поне може Сашето да се смили над тях. Да иде да повее цицки и да изпее някой истински хит. 

Не бъди нервна. И от теб съм предвидил да имам 1-2 деца. Искам послушание и търпение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Не бъди нервна. И от теб съм предвидил да имам 1-2 деца. Искам послушание и търпение.

Ми айде, гинеколога ми каза: имаш проблеми със котето, защото стана монахиня. И аз като Камелия, ще ходя в Манастир. Единственото мръсно нещо по мен сега е звука от Емануела. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, WindWalkerMonk каза:

 Въобще ако си говорим сериозно, единствения град в България е София. 

 

Ето това е!! Напълно съм съгласен! Боко Тиквата да ни прави град-държава и да се свършва най-сетне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Ми айде, гинеколога ми каза: имаш проблеми със котето, защото стана монахиня. И аз като Камелия, ще ходя в Манастир. Единственото мръсно нещо по мен сега е звука от Емануела. 

Ще идваш ли на този концерт? Ако се сформира добра компания може и да се посети. Ако ли не, може да идем на кафе някъде след концерта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...