Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 23 минути, Lelqtian каза:

За мен пореден сезон хита е все още само един! Хубава седмица и на теб!  

 

Е, това е хитът на годината, и не само на тая, де! 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 9 минути, Cally-Pressyfan' каза:

image.png.690baaed40b24116bf7c13becf68deb7.png

На нищо не прилича. Копие на Алисия.

Думи нямам!

Искам си пухкавото Преси с острия нос и ехидната усмивка.:crybaby:

Между другото, някой беше писал, че не всички ТВ версии били с тая визия - да не се окаже, че ги е снимала по време на 2 участия, а не в рамките на едно? Шок!

Пуснала е анкета между "Не те отказвам" и "Не идвай" - може би се чуди какво да пее на концерта, понеже ме съмнява да снима клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Slavi каза:

Дай линк към въпросната статистика, за да мога да тълкувам по добре. Ако статистиката обхваща възрастта от 1 до 30 години, то 4 год нямя кой знае какво да променят. Освен това младите в БГ могат да намалеят и поради миграция. Пише ли конкретно, че това не е фактор или ти го тълкуваш така. 

Статистиката я сметнах сам на база влизащи и излизащи от графа 0-30 годишни за последните 4 години. Данните ги има в wikipedia, изисква 5 минути работа с калкулатор. 

Аз също се учудих на тази фрапираща цифра. 

Просто е - през 80-те са се раждали около 120 000 деца на година, в следващите десетилетия бройката пада до 60-70К на година.

Не визирам миграция изобщо. Дали са отишли в Америка или са останали в България те си остават българи и се предполага, че ще слушат наша музика.

Говоря за тенденции. Не казвам, че всеки навършил 31 автоматично ще спре да слуша чалга, ако на 30 го е правил, казвам, че младите са намалели с над 200К за 4 години. Фактор е и не е малък фактор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, WindWalkerMonk каза:

Прилича на Майкъл Джексън! Истински урод!

Искам в следващата ТВ версия да направи лунната походка на Майкъл. Ще сцепи! 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, WindWalkerMonk каза:

Прилича на Майкъл Джексън! Истински урод!

Взела е най-лошото от иначе недотам противните Рашия и Джако! 

  • Haha 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , zai4eto82 каза:

Една на милион, Сафари, Ако е да е, А бях ти казала, Зле те чувам, Бразилка и Ще кажа Да в от А до Я с песните на Райна днес за рождения й ден по Планета в 9:00 и в 11:00 часа по Planeta HD.

Емануела е номер 1 директно в Сигнал Големите 50 днес. Изместила е Преслава най-после:

https://signal.bg/chart/50-те-най-29-09-2019/

 

Райна пада от номер 3 на номер 4, но каква изненада Кома се изкачва от номер 21 на номер 7

Изместила я е само, защото песента е нова. Я да бяха пуснати по едно и също време, да видим дали нещо щеше да измести. "Пиян" за момента е песента с най-голям успех за годината, може и така да продължи, както "Да гори в любов" миналата година - песен на годината и заслужено. Песента на Емануела е добра, на мен ми харесва, но няма как и дума не може да става за достигне успеха на "Пиян". Има още 3 месеца до края на годината, ще се види какви са и другите предложения, есента е силен сезон за поп-фолка. Песента на Райна също се харесва, не е за подценяване и тя! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , xroflx9 каза:

@Slavi а ти раздаваш ли се ето така на "Да вдигнем шум"?

 

Твърде талантлив е за моите скромни възможности. 

Аз повече се раздавах на това:

 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам признание да правя... Текстът е пошъл, но от снощи и аз съм в отбора на Аре, дърпай. Зариби ме! Като съм сам, надувам, като има хора, съм със слушалките. :3fdb8960598fa63e:

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Slavi каза:

Твърде талантлив е за моите скромни възможности. 

Аз повече се раздавах на това:

 

Шееефе имаш мноооого голям....успех!

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, VulkoIsTheBest каза:

Имам признание да правя... Текстът е пошъл, но от снощи и аз съм в отбора на Аре, дърпай. Зариби ме! Като съм сам, надувам, като има хора, съм със слушалките. :3fdb8960598fa63e:

 

Време беше! Че се притесних!

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче се очертава доста слаба есен за поофолка. Имам чувството, че тенденция да се пускат много нови песни вече е само май преди баловете и ноември-декември. 

 

Абе някой знае ли що е то топик в ютуб. Като клип е, обаче пише без класификация и като търсиш самия клип в дадения канал го няма. Пример:

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, VulkoIsTheBest каза:

Имам признание да правя... Текстът е пошъл, но от снощи и аз съм в отбора на Аре, дърпай. Зариби ме! Като съм сам, надувам, като има хора, съм със слушалките. :3fdb8960598fa63e:

 

Много зарибяващо кючече! 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Gerganafen каза:

Между другото, някой беше писал, че не всички ТВ версии били с тая визия - да не се окаже, че ги е снимала по време на 2 участия, а не в рамките на едно? Шок!

Снима ги на едно участие, но с 2 визии

  • Thanks 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Beat. каза:

Май за пръв път фолк певица - влогър.

Само тва й остана.

Ся ми припомни Преслава като я питаха дали ще прави влогове, а тя отговори с "не знам какво е това" нскгкдййфлф💞

  • Haha 3

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Slavi каза:

Абе някой знае ли що е то топик в ютуб. Като клип е, обаче пише без класификация и като търсиш самия клип в дадения канал го няма. Пример:

 

 

Автоматично направен канал от Ютюб на даден изпълнител с песни само с обложка качени в музикалните платформи. Топик на английски е тема

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...