Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Току що, asylum каза:

Каква е тази бездарница, бе? Да дърпа!

 

 

Страхотна класика! Викат ми било чалга, ма каква чалга бе. Тогава и Уитни Хюстън е чалга, Селин Дион и сие. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Страхотна класика! Викат ми било чалга, ма каква чалга бе. Тогава и Уитни Хюстън е чалга, Селин Дион и сие. 

Истински евъргрийн, още от годината на излизането си! Всичко е чалга, щом лапат пари! 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ 10 най-гледаните песни в спотифай през 2019.

1. Добре ли си - 679К

2. Изтрезняваш ли - 349К

3. Пиян - 281К

4. Няма да ми мине - 271К

5. Акула - 257К

6. Сърце - 236К

7. Паника - 216К

8. Болка моя - 187К

9. Тръгвай си - 185К

10. Скъпото се плаща - 166К

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

Ма какво обещаващо бе, изглежда си ретро и като всички нейни песни. Тъпа бабушка!

Ретро е мнението ти! Чели сме го 1000 пъти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И когато си мислиш, че си видял всичко от Галена 2 и няма накъде да падне повече резил, тя се отчита с това ... 

sram-preslava-se-podigra-na-jertvite-na-

https://hotarena.net/sram-preslava-se-podigra-na-jertvite-na-domashno-nasilie

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pacho каза:

Ретро е мнението ти! Чели сме го 1000 пъти.

И винаги ще си остане такова, баба ти е спряла в 99. Нищо - нито хитове, нито внимание, то въобще само едно голо име. Няма й качествено, а и като талант не е нищо особено.  

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

Каква е тази бездарница, бе? Да дърпа!

 

 

Защо се опитвате да налагате поредния флоп на Емануел Пошлото като хит? Баба ти Кама я дере като брашнян чувал дори. Аре дърпай вече прави дневни гледания колкото Пиян. Общо взето изпдна от играта. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

“Пиян” е взривила всички възможни класации и все още продължава , защо не го коментирате това , представям си ако “Паника” имаше успеха на “Пиян” какво щеше да стане тук!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Slavi каза:

Защо се опитвате да налагате поредния флоп на Емануел Пошлото като хит? Баба ти Кама я дере като брашнян чувал дори. Аре дърпай вече прави дневни гледания колкото Пиян. Общо взето изпдна от играта. 

Те няма какво друго да сложат до “Пиян” и сега се опитват с поредният флоп на Емица , но не им се получава пак!

  • Haha 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, xroflx9 каза:

Тази песен и КАРАШ КАЙЕН ще гърмят днесв центъра на Лондон.:1000(34):

Screenshot_20191003-105832_Instagram.jpg

Бандата на ръба са топ. Жалко, че я изтриха от официалния канал. Доста добре тръгна. 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

По добре да си флоп като Емануелция, отколко да се налага да кавърдисваш песен на Борис Дали от преди 15 години за да помиришеш хит. 

 

Мат Саймънс + Борис Дали = Квазимодо Джексън 2019! 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

 

Мат Саймънс + Борис Дали = Квазимодо Джексън 2019! 

И определено е надминала себе си - предния път 3 текстописеца крадоха текста от Дуа липа ли беше, тоя път е трябвало цели двама да прекорпират заглавието от преди 15 години. С Галена 2 цирка определено не е никак скучко, ако не друго. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

И определено е надминала себе си - предния път 3 текстописеца крадоха текста от Дуа липа ли беше, тоя път е трябвало цели двама да прекорпират заглавието от преди 15 години. С Галена 2 цирка определено не е никак скучко, ако не друго. 

То вече не само текстове, ами и мелодии тафи! 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, presi_fen! каза:

“Пиян” е взривила всички възможни класации и все още продължава , защо не го коментирате това , представям си ако “Паника” имаше успеха на “Пиян” какво щеше да стане тук!

Пресовите сме скромни. И тъй като за нас това е пореднта мега успешна песен на Преси, безмислено е да го изтъкваме. Изтъкват онези, чиито постижения са редки и незабелижими... И за това им е важно. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

А новия и тотален хит на кого е кавър? 

Над 80ка за последните 24 часа от 2 клипа! 

 

Не ви е лесно. Пресли е с 3 тотални хита 2019,а се очаква и още един с Галин. Направо ги върна в първи клас. Само ръбестото лице Галена успява да се доближи до успеха и, но пак е няколко крачки назад. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

То вече не само текстове, ами и мелодии тафи! 

То тва се случва толкова често, чак не ми прави впечатление вече ... Някой писал ли е вече на тоз Мат че са му тафили песньовката? 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Slavi каза:

Защо се опитвате да налагате поредния флоп на Емануел Пошлото като хит? Баба ти Кама я дере като брашнян чувал дори. Аре дърпай вече прави дневни гледания колкото Пиян. Общо взето изпдна от играта. 

Стига, много е готина. Според мен не е флоп. Пуска се и хората се кефят. За мен Емануела трябва това да прави като текстове и звучене. Нейната ниша е и мен ме кефи много. Баба ти не й пускам песента дори :D На мен даже май Емануела ми стана най - голямата любимка в чалгата.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Lelqtian каза:

То тва се случва толкова често, чак не ми прави впечатление вече ... Някой писал ли е вече на тоз Мат че са му тафили песньовката? 

Е са ще го сторя, ако Донатела не ме е изпреварила! 

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Стига, много е готина. Според мен не е флоп. Пуска се и хората се кефят. За мен Емануела трябва това да прави като текстове и звучене. Нейната ниша е и мен ме кефи много. Баба ти не й пускам песента дори :D На мен даже май Емануела ми стана най - голямата любимка в чалгата.

И на мен ми е номер ено от края на миналата година! Смазва! 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Е са ще го сторя, ако Донатела не ме е изпреварила! 

И на мен ми е номер ено от края на миналата година! Смазва! 

Ето един имейл дето изглежда подходящ - info@traversomanagement.com . Също има и Твитър https://twitter.com/mattsimons и Инста човека https://www.instagram.com/mattsimonsmusic/ не е редно пиявица като Галена 2 да прави мънгизи с работата на други! 

 

Междудругото, коя е баба ни, че съм изтървал? 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Ето един имейл дето изглежда подходящ - info@traversomanagement.com . Също има и Твитър https://twitter.com/mattsimons и Инста човека https://www.instagram.com/mattsimonsmusic/ не е редно пиявица като Галена 2 да прави мънгизи с работата на други! 

 

Междудругото, коя е баба ни, че съм изтървал? 

Одма му писАх у тубата, че съм си спрял разните там социални мрежи. Но и писмо ще му пратя, по гълъб включително, с обратна разписка! 

 

Баба ти Гюра от Две могилЕ. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, asylum каза:

То вече не само текстове, ами и мелодии тафи! 

Има много общо, да, но е достатъчно променена, за да не могат да се хванат за авторски права. Ганев е цар в кражбите. Има една свалена песен и то заради кражбата на Ваня. Да му бе казала, че е чопила, за да я пипне, а не да се прави на авторка тъпата амеба на Дамян. 

преди 18 минути, WindWalkerMonk каза:

Стига, много е готина. Според мен не е флоп. Пуска се и хората се кефят. За мен Емануела трябва това да прави като текстове и звучене. Нейната ниша е и мен ме кефи много. Баба ти не й пускам песента дори :D На мен даже май Емануела ми стана най - голямата любимка в чалгата.

По добре се придържай към Анелия, че Емануела е потъващ кораб. Те и предните и влязоха в клубовете и след по малко от месец трупаха паяжини... 

Да, нека се придържа към този стил, за да умираме от кеф на пропадането и. До лятото на минатала година се радваше на минимум 10 милиона на трак. А сега милата се моли за 2-3.

Сигурен съм, че на баба ти ще те зариби тепърва. Името ти и Тръгвай си също не те кефиха съвсем в началото. А засега Хотел на греха е с най големите шансове за есенен хит. Продължава да е номер 1 в тренда и попнвйбъл. Издуха 3 жанра!

преди 12 минути, asylum каза:

Е са ще го сторя, ако Донатела не ме е изпреварила! 

И на мен ми е номер ено от края на миналата година! Смазва! 

Кефи ме как ти стават любимки като почнат да западат😁

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...