Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 7 минути, Kriminal каза:

Автоматично направен канал от Ютюб на даден изпълнител с песни само с обложка качени в музикалните платформи. Топик на английски е тема

Знам какво е топик в превод. По скоро не разбирам идеята му в ютуб. В бг каналите не съм срещал, а и ми прави впечатление, че трупат доста гледания. Не знам дали ютуб ги пускат, защото излизат седмица преди официалните видеа. И въпреки, че пише, че са в канала на даден изпълнител, като се ровиш там ги няма... 

 

Намерих някакво сайтче за смъкване на снимки от инстаграм. Може да е полезно за някой. 

https://picnano.com/users/galena1

Директно добавяйте юзера в линка. Търсачката е бъгната

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Докато лидерките се радват на пълни участия с пияни студенти, Азис пак чупи рекорди със самостоятелни концерти. 

40 000 публика

50000 евра печалба

Голям е! 

Общо взето печалбата му е равна на годишната заработка на топ имената по кръчмите. 

Screenshot_20190930_172043_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20190930_172104_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20190930_172113_com.android.chrome.jpg

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Gerganafen каза:

Супер, щеше да е кофти да е с една визия на всички 5 видеа. :)

То па един интерес към въпросните видео реализации... 3 дни се мъчи за 100ка и 30 място в тренда. Не съм очаквал да е толкова зле. Трябваше да ги пуска в канала на Пайнер. И без това ги има в своя като лирик видеа... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , WindWalkerMonk каза:

Прилича на Майкъл Джексън! Истински урод!

Сравненията с гнусния извратеняк се изтъркаха. 
И като зрял мъж, не ти прави чест да наричаш жена "урод", която и да е тя. Толкова е грозно.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Slavi каза:

Докато лидерките се радват на пълни участия с пияни студенти, Азис пак чупи рекорди със самостоятелни концерти. 

40 000 публика

50000 евра печалба

Голям е! 

Общо взето печалбата му е равна на годишната заработка на топ имената по кръчмите. 

Screenshot_20190930_172043_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20190930_172104_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20190930_172113_com.android.chrome.jpg

Съмнява ме това да е негов самостоятелен концерт, но пак е огромен успех да изпълниш репертоар пред толкова много хора. Поздравления! Не случайно оглавява жанра. Твърде подценяван е в този форум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Slavi каза:

Докато лидерките се радват на пълни участия с пияни студенти, Азис пак чупи рекорди със самостоятелни концерти. 

40 000 публика

50000 евра печалба

Голям е! 

Общо взето печалбата му е равна на годишната заработка на топ имената по кръчмите. 

Screenshot_20190930_172043_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20190930_172104_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20190930_172113_com.android.chrome.jpg

Познавайки Азис и манипулаторската му шунда, доста се съмнявам в цифрата 40К.

На тези снимки по-скоро има 15-20К, което също е много добро постижение. Тук само вмятам, че на стадион "Христо Ботев" в Пловдив на турне 2005 имаше не повече от 25-27К човека. Пусни си "Луда по тебе" от там и ще видиш за каква масивна тълпа става въпрос, много повече хора от тези снимки.

И още нещо: Ако наистина коцертът му е самостоятелен и е събрал толкова народ, не виждам защо не иде да живее/работи в Турция. Това е пазар с над 70 млн. човека, той ще е печатница за пари, какво седи в тая мизерия България...

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Slavi каза:

То па един интерес към въпросните видео реализации... 3 дни се мъчи за 100ка и 30 място в тренда. Не съм очаквал да е толкова зле. Трябваше да ги пуска в канала на Пайнер. И без това ги има в своя като лирик видеа... 

Бе нека се набутва бее, видео реализации ще ми прави. Набутвай се за снимачен екип и монтаж, после 3 дни 100К да не можеш да направиш. Келипирът от тия версии ни е стоп кадъра, дето Кели пусна. Ааайде-айде!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Fast каза:

Сравненията с гнусния извратеняк се изтъркаха. 
И като зрял мъж, не ти прави чест да наричаш жена "урод", която и да е тя. Толкова е грозно.

 

Че има прилики във фейса е очевидно, но Майкъл е далеч по красив до 35. След това почна да се обезобразява. Ама май Пресли е искала да прилича на Майлъл. Сега дори няма допирни точки с фейса на Галена без филтри. Докато Преса и без филтри е топ маце. 

преди 6 минути, Fast каза:

Съмнява ме това да е негов самостоятелен концерт, но пак е огромен успех да изпълниш репертоар пред толкова много хора. Поздравления! Не случайно оглавява жанра. Твърде подценяван е в този форум.

Подценяван не е точната дума. Според мен тук му завиждат, че не техните любимки имат неговите милиони гледания, концерти, златни продажби, вечни хитове, присъствие в клубовете и медиите. Общо взето на всичко. 

И да, концерта е бил самостоятелен. Той в клубовете в Тирция събираше по 15000. Освен това се издържа от концерти и участия в Турция. Там му галят егото, транспортират го с хеликоптери. В бг не могат да си позволят условията и хонорара му. Абе със Слави нямат минаване. Поне 5 стъпаля са над всички др в жанра. 

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Подценяван не е точната дума. Според мен тук му завиждат, че не техните любимки имат неговите милиони гледания, концерти, златни продажби, вечни хитове, присъствие в клубовете и медиите. Общо взето на всичко. 

 

Слави, не ставай смешен. Как ще завиждаме на гнусна манагалска леличка-тлъстачка, интригантка и лъжкиня? Нека има успех, ако прави хубави песни, но не мога да завиждам на такъв паляк.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, VulkoIsTheBest каза:

Познавайки Азис и манипулаторската му шунда, доста се съмнявам в цифрата 40К.

На тези снимки по-скоро има 15-20К, което също е много добро постижение. Тук само вмятам, че на стадион "Христо Ботев" в Пловдив на турне 2005 имаше не повече от 25-27К човека. Пусни си "Луда по тебе" от там и ще видиш за каква масивна тълпа става въпрос, много повече хора от тези снимки.

И още нещо: Ако наистина коцертът му е самостоятелен и е събрал толкова народ, не виждам защо не иде да живее/работи в Турция. Това е пазар с над 70 млн. човека, той ще е печатница за пари, какво седи в тая мизерия България...

 

Специално за успехите си, не помня да ги е надвишавал в изказвания. Факт е, че обича да се хвали с подобни бройки и признания от чуждата преса,в което не виждам лошо. Конкуренцията му се хвали с първи места в сигнал, а той с места в престижни световни чартове. 

Няма как на око да прецениш 40,30 или 20 са. Не е сериозно. В турската преса също има статии за концерта. Нали се сещаш колко ще се изложи, ако излъже за нещо подобно. Иначе турнетата на Пайнер не мисля, че са събирали повече от 20ка. А и там пееха 8 и повече звезди. Съмнявам се ако беше някоя сама да събере дори и над 5000 човека... Много хора ходиха, щото нямаше какво да се прави, а и чалгаджийките не можеше да ги видиш никъде освен в кръчмите тогава. Тепърва се развиваха по дискотеките и нямаха и участия в национален ефир, както след 2005.

А защо му е да се мести там. 2 концерта и 4 участия годишно там му носят повече доходи от колкото тук заработват за година две. А и ако започне всяка седмица концерти нали ще се изхаби бързо и ще омръзне. Няма логика. Все едно сръбските легенди да се преместят тук, защото концертите им са мега успешни и да правят през месец такъв... Те дори започнаха да втръсват и те с идванията си през няколко месеца и по концерти и в клубовете ни. 

За Турция 40ка не са толкова впечатляващи впредвид 70милионното им население. 

Просто няма поле, на което да не е пребил всичките чалгарки. От популярност, до милиони в тубата. 

Иначе очаквам тепърва да развива концертна дейност из Балканите и дори Азия. Дори се чудих при популярността, която има в доста страни, защо организаторите на концерти в чужбина, не са го потърсили още. Но ето, че и това не закъсна. Пречука дори Слави и Лили😝

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Омръзна ми отвсякъде да чувам "Тръгвай си". На пейките между блоковете, по паркове и градинки, на два пъти засякох тийнове да я крещят по улиците ... Имам чувството, че това е най-популярната чалга сред таргета до 18г...?

  • Haha 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, VulkoIsTheBest каза:

Бе нека се набутва бее, видео реализации ще ми прави. Набутвай се за снимачен екип и монтаж, после 3 дни 100К да не можеш да направиш. Келипирът от тия версии ни е стоп кадъра, дето Кели пусна. Ааайде-айде!

То реално и за голяма набутвация не може да се говори. Вероятно и Митко е ударил финансово рамо, Павел също. Но просто нямаше голям смисъл... Точно 2 песни се откроиха от 5те и можеше да им снима някакви прилични видеоверсии от рода на Янева С какъвто се хванах/Ще се гордееш. И да ги пусне в канала на Планета най важното. Вижда се че дори и топ име като Преслава не буди еуфория в хората и без Пайнер потъва. А така добре тръгна първите дни с лирик видеата, но бързо флопнаха... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, VulkoIsTheBest каза:

Бе нека се набутва бее, видео реализации ще ми прави. Набутвай се за снимачен екип и монтаж, после 3 дни 100К да не можеш да направиш. Келипирът от тия версии ни е стоп кадъра, дето Кели пусна. Ааайде-айде!

Как по друг начин да се излъчват по ТВ? Те са снимани единствено по тази причина, да се въртят там и толкова. Не гони гледания.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, VulkoIsTheBest каза:

Слави, не ставай смешен. Как ще завиждаме на гнусна манагалска леличка-тлъстачка, интригантка и лъжкиня? Нека има успех, ако прави хубави песни, но не мога да завиждам на такъв паляк.

Защо свързваш завистта на визуално ниво. Не говоря за това. На дали някой иска да прилича на Азис. 

А това какъв е пък съвсем не ни влиза в работата. Не ни е в къщата. Преслава и Галена сякаш не са хиени. Ибза двете мога да дам десетки примери какви са змии. Дори и да е имало някога добри хора в този жанр, самия шоубизнес е заличило всичко добро в тях. 

Впредвид това, че в този форум се пише за участия по чалготеки като за концеети в сийзар палас, за класации в сигнал като за такива на билборд, за 10 милиона гледания като за връх в  музиката, за мен се прокрадва една неосъзната завист. Това са мои впечатления разбира се. Тук защитаваме чалгаджийките ни с цената на на честта ни едва ли не. На много не ви изнася това, което Азис продължава да постига и все го омаловажавате. Пример давам с каква еуфория някои се превъзнасят как 20 пияни студенти пеят песни на някоя чалгаджийка,а стане ли дума за реално постижение от 40ка публика на концерт, веднага започва да се омаловажава със съмнения самостоятелен ли е бил концерта, дали реално са били толкова хората. Няма какво да се лъжем. Няма фен във форума, който не иска за фаворитката си 80 милиона на песен, световна популярност, 40ка публика на концерти. И съм забелязал как някои изпадат в кеф като някоя песен не пожъне успеха на Хабиби. Например с Ти позна ли юе, едва ли не някои го отписаха. Няма как всяка песен да ти се получи като Хабиби. Освен това особено озлобени са фенове на Глория, която и читалищата не може да напълни и отмени концерти там. Вместо да са му благодарни, че единствения и неоспорим и вечен хит е именно с него. Тя гони вече 20 милиона, а старите на Глория и по милион не правят с 2 изключения.

Когато го канят сериозни медии от бтв и нова и говорят за признание от интелектуалците за труда му, тук отново настъпва смут. 

Не говоря за завист, в която някой иска да има физическите му дадености или човешки характеристики. 

Не забравяй, че дори звезди като Галена, Стораро и Галин го канят и молят за дуети и фийтове. Не е обратното. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Slavi каза:

То реално и за голяма набутвация не може да се говори. Вероятно и Митко е ударил финансово рамо, Павел също. Но просто нямаше голям смисъл... Точно 2 песни се откроиха от 5те и можеше да им снима някакви прилични видеоверсии от рода на Янева С какъвто се хванах/Ще се гордееш. И да ги пусне в канала на Планета най важното. Вижда се че дори и топ име като Преслава не буди еуфория в хората и без Пайнер потъва. А така добре тръгна първите дни с лирик видеата, но бързо флопнаха... 

Не съм много съгласен. "Не те забравям" има близо 2 милиона гледания за 25 дни. Слайдшоу/лирик видео в канала на Планета не прави повече гледания за същото време. Просто останалите четири песни останаха в сянка, защото алгоритъмът на Трендинг вкара "Не те забравям" за много дълго време там, а другите нови песни дори не го помирисаха. Може би беше грешка да ги изсипва наведнъж. Трябваше всяка седмица по една песен и с появата на последната песен вече да излезе и албумът.

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Fast каза:

Как по друг начин да се излъчват по ТВ? Те са снимани единствено по тази причина, да се въртят там и толкова. Не гони гледания.

Могат да се въртят и с лирик видеата. Имало е такива случаи. То е ясно, че не са очаквали интерес като към Пиян, но на дали са очаквали и за 3 дни 100ка да не може да събере... Ако не им бяха важни, щяха да ги пуснат и 5те наведнъж. А и предстои новогодишна програма и концерт. Спокойно можеха там да ги заснемат ако всичко бе заради това да се излъчат... 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Slavi каза:

Могат да се въртят и с лирик видеата. Имало е такива случаи. То е ясно, че не са очаквали интерес като към Пиян, но на дали са очаквали и за 3 дни 100ка да не може да събере... Ако не им бяха важни, щяха да ги пуснат и 5те наведнъж. А и предстои новогодишна програма и концерт. Спокойно можеха там да ги заснемат ако всичко бе заради това да се излъчат... 

Мисля че от Планета изискват изпълнителите да присъстват в lyric видеата за да ги излъчват. А заснемането на подобни клипове излиза много по-скъпо от това да викнеш видео екип в клуб да заснеме всичките песни наведнъж за една вечер. Новогодишни програми не е имало от години. И тази сигурно няма да има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Не съм много съгласен. "Не те забравям" има близо 2 милиона гледания за 25 дни. Слайдшоу/лирик видео в канала на Планета не прави повече гледания за същото време. Просто останалите четири песни останаха в сянка, защото алгоритъмът на Трендинг вкара "Не те забравям" за много дълго време там, а другите нови песни дори не го помирисаха. Може би беше грешка да ги изсипва наведнъж. Трябваше всяка седмица по една песен и с появата на последната песен вече да излезе и албумът.

Не те забравям и Не идвай се забелязаха. Сега Не те забравям не е в Тренд. Какво и пречи на Крадец на време да влезе поне в топ 5 на тренд?

А да не говорим, че при Преса има десетки примери песни да и се превръщат в мегахитове за 2 дни и то преди ерата на ютуб. Новата ти, Последен адрес, Моето слабо място са такива. Докато се появеше албума и поне 3 непознати влизаха в клубовете. Сега само Не те забравям имаше тоя късмет/успех, но пак е далеч от примерите, за които говоря. 

Преса се впечатли от интереса към първите 2 и избърза с качването на другите, така е, но другите просто не се и харесаха и забелязаха толкова. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Fast каза:

Мисля че от Планета изискват изпълнителите да присъстват в lyric видеата за да ги излъчват. А заснемането на подобни клипове излиза много по-скъпо от това да викнеш видео екип в клуб да заснеме всичките песни наведнъж за една вечер. Новогодишни програми не е имало от години. И тази сигурно няма да има.

Изобщо коми е нужно да ги излъчват по телевизия, която не се гледа дори... Не случайно спряха да правят програми. С излъчване по Планета няма да станат по популярни. Иначе не мисля, че има такова ограничение. Нали излъчваха Размазания грим на Райна, което е тъпо слайдшоу... 

А и става въпрос за топ певица като Преслава. Що все се търси най евтиното. Едно, че Пайнера финансира поне нейните неща. Второ, че има богат мъж... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Vancho каза:

Омръзна ми отвсякъде да чувам "Тръгвай си". На пейките между блоковете, по паркове и градинки, на два пъти засякох тийнове да я крещят по улиците ... Имам чувството, че това е най-популярната чалга сред таргета до 18г...?

На мен пък не ми омръзна. Радвам се че фолк песен без мазнотия можа да го постигне. Иначе и на мен поне 10 пъти ми се е случило да чуя Тръгвай си по някакъв начин. И сред децата особено, но и сред застаряващи мои набори. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Slavi каза:

Знам какво е топик в превод. По скоро не разбирам идеята му в ютуб. В бг каналите не съм срещал, а и ми прави впечатление, че трупат доста гледания. Не знам дали ютуб ги пускат, защото излизат седмица преди официалните видеа. И въпреки, че пише, че са в канала на даден изпълнител, като се ровиш там ги няма... 

 

Доста от сръбски стари хитове на Селма ги няма в ютюб защото май я мързи да качва, Какво тело Селма има итн. са качени наскоро само от Ютюб топик

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Slavi каза:

Изобщо коми е нужно да ги излъчват по телевизия, която не се гледа дори... Не случайно спряха да правят програми. С излъчване по Планета няма да станат по популярни. Иначе не мисля, че има такова ограничение. Нали излъчваха Размазания грим на Райна, което е тъпо слайдшоу... 

А и става въпрос за топ певица като Преслава. Що все се търси най евтиното. Едно, че Пайнера финансира поне нейните неща. Второ, че има богат мъж... 

Ясно е на всички това, но на Преслава явно й е важно да се възползва от всичките промоционални платформи на Пайнер, които са й осигурени по договор, за да си рекламира новата продукция. Не виждам нищо лошо в това. Забравих да обясня, защо качват по една ТВ версия на ден. Ако бяха изтърсили и петте в един ден, щеше да има известие само за първото качване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

А защо му е да се мести там. 2 концерта и 4 участия годишно там му носят повече доходи от колкото тук заработват за година две. А и ако започне всяка седмица концерти нали ще се изхаби бързо и ще омръзне. Няма логика. Все едно сръбските легенди да се преместят тук, защото концертите им са мега успешни и да правят през месец такъв... Те дори започнаха да втръсват и те с идванията си през няколко месеца и по концерти и в клубовете ни. 

 

Защото се вижда, че много го харесват. Ако се премести там и концентрира енергията си в това да стане наистина голяма звезда в тяхната държава, дали няма да му е по-добре и да стане 50 пъти по-богат от сега? Говоря за техните наистина големи звезди с национални мегахитове. Поне от това, което виждам, е че има някакъв шанс.

Сравнението със сръбските звезди не е същото. Ние сме с по-малко население от тяхното, а Туция е 11 пъти по-голям пазар от нашия.

преди 59 минути, Fast каза:

Как по друг начин да се излъчват по ТВ? Те са снимани единствено по тази причина, да се въртят там и толкова. Не гони гледания.

Какво ТВ, тяхната телевизия се гледа от 1000 души на ден. Голям келепир да ги излъчват по телевизията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...