Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, Cally-Pressyfan' каза:

Колкото и да ми е неприятно да го кажа, но бях в Италия преди няколко месеца и като чуеха че сме от България, веднага с Азис ни свързваха. Един сервитьор в ресторант докато ни сервираше паста запя "Хабиби" и имитираше кючек :D 

Ами.. хубаво, но.. това ли дадохме на света? Азис? Приемам го, но ми е малко шит от този факт. Ще ида аз, спретнат левент, в някоя държава и като разберат от къде съм, ще ми играят кючеци и ще кикиморчат, подвиквайки "Ооо, Азис".

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Азис яко доминира в дневния поп нейбъл така както не издава често продукция. С песни на по 10 и 15 години... Сигурно и това всяка го може:laughing:

10. Сен тропе 45ка

11. Жено, бягай 43ка

22. Циганче 28ка

32. Мотел 24ка

45. Не сме безгрешни 17ка

61. ММА 15ка

77. Евала 12ка

96. Сен Тропе 11ка

8 песни в топ 100 като само 2 са от тази година, а другите са на между 3 и 16 години. Сен тропе се изкачва за пръв път на 10 място, което и е най добро постижение, а освен това я има и с втори клип в класацията. 

 

Преслава и Стораро и те са с много песни, но те са си продуктивни и почти всичко им е от тази година. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Slavi каза:

Софка с балкански хит е превзела и тя попнейбъла. 

Иначе Преси е с 2 песни в топ 10, а Паника на Галена вече е с малко над 40ка. СКОРО ЩЕ падне под Феноменален и Добре ли си. 

 

Screenshot_20190930_230843_com.android.chrome.jpg

Паниката прави 15К от друго клипче и 3-4К от трето. Ти недей така ги изкарва нещата. 😎

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, VulkoIsTheBest каза:

Паниката прави 15К от друго клипче и 3-4К от трето. Ти недей така ги изкарва нещата. 😎

Видял съм и другото клипче, но то си е на съответната позиция. В класацията официалния клип е с 40ка и скоро ще падне под Добре ли си и Феноменален. 

Иначе Тони Стораро и Коце трупат от 3 места на Кома, но никой не си прави труда да ги изчислява. Мега микса на Стораро пък от 4 клипа с по над милион трупа и той... Азис със Сен тропе ако смятам и 5те му клипа, сигурно ще влезе в топ 3. Той само от един е в топ 10.

Като ще се прави обобщена класация с гледания е редно да се смятат на всички общите гледания. Не само на Преса или Галош. Така и на Ема и Теофиков никой не ги засичаше ежедневно. Аз през няколко седмици ги засичам, но всеки ден не мога да се наема. 😏

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Slavi каза:

Софка с балкански хит е превзела и тя попнейбъла. 

Иначе Преси е с 2 песни в топ 10, а Паника на Галена вече е с малко над 40ка. СКОРО ЩЕ падне под Феноменален и Добре ли си. 

 

Screenshot_20190930_230843_com.android.chrome.jpg

На всяко възможно стори от кола се чува тая песен

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава също е с 8 парчета в дневния топ 100. Тони Стораро е с 5 парчета. А Шефката от доста време не съм я мяркал в топ 100. Очаквах да има дълъг живот като други кючеци на Стораро, но не извади този късмет. 😁

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Kriminal каза:

На всяко възможно стори от кола се чува тая песен

В Сърбия само или? 

Гони 10 милиона и тя. А в бг никога не е била хит. Дори беше флоп. Сега рязко са скочили гледания и на видео клиповете и. 

Как се е прочула толкова? 

Screenshot_20191001_001423_com.google.android.youtube.jpg

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, xroflx9 каза:

Като говорите за гледания,най-гледания клип на жена в чалгата е чукнал 47 милиона.

 

Общо вече са над 53 милиона🤷‍♂️

И е на 30 място в дневния попнейбъл!

Една от любимите ми на Андрюш. 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Slavi каза:

Иначе Тони Стораро и Коце трупат от 3 места на Кома, но никой не си прави труда да ги изчислява. Мега микса на Стораро пък от 4 клипа с по над милион трупа и той... Азис със Сен тропе ако смятам и 5те му клипа, сигурно ще влезе в топ 3. Той само от един е в топ 10.

Като ще се прави обобщена класация с гледания е редно да се смятат на всички общите гледания. Не само на Преса или Галош. Така и на Ема и Теофиков никой не ги засичаше ежедневно. Аз през няколко седмици ги засичам, но всеки ден не мога да се наема. 😏

Стела преди няколко дни ги изчисли и се оказа, че "Кома" има повече от "Пиян" и... е реалният хит на лятото. Аз не можах да изслушам тая песен и един път докрай, не ме кефи, а ти ме изкарваше кючекаджия...

Разбира се, че трябва да включим всички клипчета с повече гледания. Но аз лично се интересувам от тези на песните, които ме кефят, дори не знаех, че "Кома" е толкова голям хит.. Затова всеки трябва да знае линковете в края на годината да ги сметнем. Примерно ти имаш цифрите за "Тръгвай си" и "Няма да ми мине", Зайка да даде данните за "Кома" и т.н.

Много са глупави пайнерци, че спряха да докладват страничните клипчета. Уж печелят пари от youtube, а се оставят да бъдат ограбвани от някакви пишлегари.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

Стела преди няколко дни ги изчисли и се оказа, че "Кома" има повече от "Пиян" и... е реалният хит на лятото. Аз не можах да изслушам тая песен и един път докрай, не ме кефи, а ти ме изкарваше кючекаджия...

Разбира се, че трябва да включим всички клипчета с повече гледания. Но аз лично се интересувам от тези на песните, които ме кефят, дори не знаех, че "Кома" е толкова голям хит.. Затова всеки трябва да знае линковете в края на годината да ги сметнем. Примерно ти имаш цифрите за "Тръгвай си" и "Няма да ми мине", Зайка да даде данните за "Кома" и т.н.

Много са глупави пайнерци, че спряха да докладват страничните клипчета. Уж печелят пари от youtube, а се оставят да бъдар ограбвани от някакви пишлегари.

Ами разликата между Кома и Пиян е малко над 500 ка в полза на Кома, но все пак е излязла месец и една седмица преди Пиян. Пиян излезе средата на лятото. А след още месец Пиян ще е задминала Кома поне с милион отгоре. Иначе на дискотека влиза учудващо добре. И аз не харесвам подобни песни, но като човек си сръбне и дигне градуса, ги преоткрива. 

Мен точно за това ме ядосваше миналата година. Ако Шефката бе със Сурайката, нямаше и да и обърнете внимание, а камо ли да я налагате като най големия хит на годината. Не, че не беше хит. Стораро от край време прави мегахитове в тази ниша. Най добрата фирма и до днес кърти чалготеките. Слушаш кючеци само ако Галоша ги пее😝

В края на годината лесно ще ги сметнем. По скоро ежедневно е почти невъзможно. От тази гледна точка като изтипосаш общите на Пиян и Паника, а на другите не, не изглежда съвсем обективно. Иначе винаги може и да се пропусне нещо, нормално, или пак да се изтрие някой фен клип. Тази година само на Денис и Ема и Галин и Лидия имаше изтрити фен клипове. Поне по мои наблюдения. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-тъжното е, че Преслава се вслушва в съветите на своите фенове и накрая.... Пак я хулите. Навякъде се пишеше за ТВ версия за дадена песен... Ето... Никога не се е стараела толкова и...  Пак хейт!! Няма угодия! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , xroflx9 каза:

Като говорите за гледания,най-гледания клип на жена в чалгата е чукнал 47 милиона.

 

Общо вече са над 53 милиона🤷‍♂️

Роси Кирилова има 56млн на Мики Маус. Това е най-гледаната бг песен на жена-изпълнител. :dd

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Slavi каза:

В Сърбия само или? 

Гони 10 милиона и тя. А в бг никога не е била хит. Дори беше флоп. Сега рязко са скочили гледания и на видео клиповете и. 

Как се е прочула толкова? 

Screenshot_20191001_001423_com.google.android.youtube.jpg

Да, в Сърбия. Има някакво клипче в ютюб с луди шофьори и на фона се чува Любовни думи. Шунд е, а сърбите харесват българския шунд😂 така се прочу и Честит рожден ден на Илиян

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Усещам, че ако я налага по концерти може да се превърне в "Моето слабо място" 2

Тя също така тръгна със слайдшоу и не особено много гледания, но я наложи като емблема.

 

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Kriminal каза:

Да, в Сърбия. Има някакво клипче в ютюб с луди шофьори и на фона се чува Любовни думи. Шунд е, а сърбите харесват българския шунд😂 така се прочу и Честит рожден ден на Илиян

Какво е шунд?😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сърбите като чуят нещо и много възприемат. Луда по тебе, ЧРД, Любовни думи. Явно има огромно медийно затъмнение по отношение на бг музиката, иначе щяха да слушат половината ни песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, DarkChild каза:

Какво е шунд?😂

Просто: как е в женски род "шунд"? Сега ясно ли ти е? :D

Какво става с бг музиката въобще...? Октомври е, а има 5 песни на кръст от всички жанрове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...