Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Ще идваш ли на този концерт? Ако се сформира добра компания може и да се посети. Ако ли не, може да идем на кафе някъде след концерта.

Не знам още, може би няма да съм в страната. По принцип искам заради Емануела, Анелия, Преслава, Галена и купищата джойнт най - много, заедно с алкохол. 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час , xroflx9 каза:

Е и? В поста ми съм написал,че е на жена в чалгата,а не като цяло.💁‍♂️

Нагласяш си ги както ти е удобно. България е супер малка държава, че да ги разделяме и на стилове. Има най-гледана бг песен, има и най-гледана бг песен на жена-изпълнител и мъж-изпълнител. Плюс тва на Андреа песента е дует с Кости. Миналото лято точно ти развиваше тезата, че когато на видеото пише ft някой песента е фийт, а за да е дует трябва да е И.  Е, на Андреа е & Costi.

Рекорда си е на Роси Кирилова.  

tenor.gif

преди 16 минути, xroflx9 каза:

Отидете във Варна,разходете се,вижте какви коли се карат и как се обличат хората и после сравнете с Пловдив. Разликата е от Земята до небето. Нужно ли е да казвам,че тази година хора каращи Ролс Ройс са забелязани само във Варна и София? 

А това е за форумите бисери. Някой да го инсталира веднага там.

  • Love 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Vancho каза:

Нагласяш си ги както ти е удобно. България е супер малка държава, че да ги разделяме и на стилове. Има най-гледана бг песен, има и най-гледана бг песен на жена-изпълнител и мъж-изпълнител. Плюс тва на Андреа песента е дует с Кости. Миналото лято точно ти развиваше тезата, че когато на видеото пише ft някой песента е фийт, а за да е дует трябва да е И.  Е, на Андреа е & Costi.

Рекорда си е на Роси Кирилова.  

tenor.gif

А това е за форумите бисери. Някой да го инсталира веднага там.

Нали се сещаш,че "Употребена" е излязла когато неща като фийтове не съществуваха или поне изобщо не бяха популярни в България? Дишай дълбоко,в канала на Андреа когато си качваше клиповете наново е изписано Andrea ft. Costi както е правилно. Изобщо няма място за сравнение с "Шефката",заради която съм го написал това.

И да,винаги сме разделяли песните на стилове. Иначе ако следваме твоята логика,най-големия хит за миналата година е "Гледай как се прави" понеже е с най-много гледания,а това изобщо няма да се хареса на дружката ти Кондомчо.🤷‍♂️

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, VulkoIsTheBest каза:

Не е така. Ти какво очакваш? 7-милионна нация да има 10 града с над 1 млн. жители? Та ние до преди 60-70 години сме били почти изцяло селски народ.

И София, и Пловдив, и Варна са прекрасни градове и за нашия мащаб са си достатъчно големи. Трябва да се развият още Русе, Бургас, Стара Загора.

Допускат Плевен да загине, а също е голям и хубав град. Трите големи ги спасиха, щом растат всяка година. Да спасят поне още 4-5 града.

Мило, имаш ли чалга спомени от 1998 г.?
Интересува ме в кой месец на годината се е появила "През май месец зима" и била ли е хит? 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, xroflx9 каза:

Нали се сещаш,че "Употребена" е излязла когато неща като фийтове не съществуваха или поне изобщо не бяха популярни в България? Дишай дълбоко,в канала на Андреа когато си качваше клиповете наново е изписано Andrea ft. Costi както е правилно. Изобщо няма място за сравнение с "Шефката",заради която съм го написал това.

И да,винаги сме разделяли песните на стилове. Иначе ако следваме твоята логика,най-големия хит за миналата година е "Гледай как се прави" понеже е с най-много гледания,а това изобщо няма да се хареса на дружката ти Кондомчо.🤷‍♂️

Ами да "Гледай как се прави" е най-големия хит за миналата година. Не ме интересува на кой това ще му хареса и на кой не. Дори кючека Ляв десен се завъртя и има почти 7млн гледания. 

Другата част от коментара ти са празни приказки, на които и ти не си вярваш. Фийтове е имало и преди 10 години. 

 

  • Like 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Vancho каза:

Ами да "Гледай как се прави" е най-големия хит за миналата година. Не ме интересува на кой това ще му хареса и на кой не. Дори кючека Ляв десен се завъртя и има почти 7млн гледания. 

Другата част от коментара ти са празни приказки, на които и ти не си вярваш. Фийтове е имало и преди 10 години. 

 

Даваш ми песни,които са качени след Употребена. Ако ми дадеш някое клипче качено преди Употребена може и да те взема насериозно.💁‍♂️ А пък и аз казах,че може би е имало,но не е било нещо масово.

преди 8 минути, Fast каза:

Лошо да не съм чул за Плевен!

Съжалявам,но това ми е мнението. Ако трябва да кажа нещо положително за Плевен е,че Медицинския ви университет е наистина много добър. Иначе хората са масово дъното на дъното. Има и изключения де,но са единици.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, xroflx9 каза:

Даваш ми песни,които са качени след Употребена. Ако ми дадеш някое клипче качено преди Употребена може и да те взема насериозно.💁‍♂️

 

Мрън, мрън е качена 1 година след Употребена. Ти сериозно ли?

Ама ок - ето ти песни качени преди Употребена.

И ся кво правим? :1000(29):

  • Haha 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитовете от втората половина на 2018, които имат допълнителни гледания от фен клипове:

Купих ти сърце - 16.4M +1.5M = 17.9M

Маракеш - 9.3М +600К = 9.9М

Грешка беше - 16.6М + 1М(300к изтрити от едно клипче) = 17.6М

Феноменален - 17.2М +700К(500К изтрити от едно клипче) = 17.9М

Да вдигнем шум - 7.4М +2.1М = 9.5М

Оп-оп 8.1М + 600К = 8.7М

Мисля че Пламбата също ги засичаше и може да потвърди за изтритите.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Vancho каза:

Мрън, мрън е качена 1 година след Употребена. Ти сериозно ли?

Ама ок - ето ти песни качени преди Употребена.

И ся кво правим? :1000(29):

Нищо не правим,какво да правим? За 3 път казвам,че не съм отрекъл за съществуването на фийтове,а само че не са били толкова популярни колкото сега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Мило, имаш ли чалга спомени от 1998 г.?
Интересува ме в кой месец на годината се е появила "През май месец зима" и била ли е хит? 

Мило, прослушах чалга покрай "Златна рибка" на Камелия (2000), но "Погрешен адрес" си спомням, че беше хит, защото я знаех като припев и заглавие. Тя дори и 2000 все още се пускаше.

Казвал съм ти, като водехме спор за Глория, че никой не може да я мине по бройка големи хитове (може би само Преслава?). Просто не са остнали във времето. Но има поне 30 хитаци от 90-те, като бая от тях бяха и мегахитове.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, VulkoIsTheBest каза:

Мило, прослушах чалга покрай "Златна рибка" на Камелия (2000), но "Погрешен адрес" си спомням, че беше хит, защото я знаех като припев и заглавие. Тя дори и 2000 все още се пускаше.

Казвал съм ти, като водехме спор за Глория, че никой не може да я мине по бройка големи хитове (може би само Преслава?). Просто не са остнали във времето. Но има поне 30 хитаци от 90-те, като бая от тях бяха и мегахитове.

Проблемът на Глория (може би и на Преслава) е, че имат много хитове, но нямат много ясно откроена емблема. Както е примерно Камелия с "Ти си" и "Луда по теб" и Ивана с "Шампанското" и "Кръчмата". Това естествено не е нещо лошо.

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, xroflx9 каза:

Нищо не правим,какво да правим? За 3 път казвам,че не съм отрекъл за съществуването на фийтове,а само че не са били толкова популярни колкото сега.

Ти нищо не правиш, защото издишаш. А аз заключвам на база разговора и фактите, следвайки твоята логика за дуетите, че фийтове е имало и преди Употребена, а Употребена е изписана като дует.

И да живей рекорда на Роси Кирилова. :1000(29):

  • Like 2
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Vancho каза:

Ти нищо не правиш, защото издишаш. А аз заключвам на база разговора и фактите, следвайки твоята логика за дуетите, че фийтове е имало и преди Употребена, а Употребена е изписана като дует.

И да живей рекорда на Роси Кирилова. :1000(29):

С кое издишам,бе,момче?😁  Нима твърдиш,че Употребена е дует само защото Кости е изпял някакви вокали? Казах ти-влез в канала на Андреа и виж че песента си е изписана като фийт какъвто е наистина. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, xroflx9 каза:

С кое издишам,бе,момче?😁  Нима твърдиш,че Употребена е дует само защото Кости е изпял някакви вокали? Казах ти-влез в канала на Андреа и виж че песента си е изписана като фийт какъвто е наистина. 

Издишаш, защото нямаш аргументация, а и не знаеш кога да млъкнеш. 

И да, следвайки твоята логика излиза, че Употребена е дует. Двата най-гледана клипа на песента в тубата са изписани Andrea & Costi. Плюс тва Кости не пее само вокалите в песента, а и в припева. Ся не се хващай за тва колко точно пее Кости в Употребена, защото това не е темата на разговора. А и хептен вече ще те взема за бавнор******щ.

  • Like 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Vancho каза:

Издишаш, защото нямаш аргументация, а и не знаеш кога да млъкнеш. 

И да, следвайки твоята логика излиза, че Употребена е дует. Двата най-гледана клипа на песента в тубата са изписани Andrea & Costi. Плюс тва Кости не пее само вокалите в песента, а и в припева. Ся не се хващай за тва колко точно пее Кости в Употребена, защото това не е темата на разговора. А и хептен вече ще те взема за бавнор******щ.

Всеки по-запален чалгар знае че Андреа е с една от най-гледаните песни в чалгата,но се появява Ванчо от Рамания,който изтърсва ни в клин,ни в ръкав че Роси Кирилова била с 56 милиона. Убеден съм,че дори половината форум не я знае коя е.😂 Усещам те че в последно време умираш да си ми на контра.

И да всички части на Кости са вокали + 1 изречение в припева. Сериозно ли мислиш това за дует?🤣🤣 Не ми прави асоциации с Шефката и нещата коита съм писал за нея защото нямат нищо общо с Употребена.

Изключително ми е досадно да споря с теб вече. Отивай да въртиш гледания на Мики маус,че току виж Употребена я е минала.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, xroflx9 каза:

Всеки по-запален чалгар знае че Андреа е с една от най-гледаните песни в чалгата,но се появява Ванчо от Рамания,който изтърсва ни в клин,ни в ръкав че Роси Кирилова била с 56 милиона. Убеден съм,че дори половината форум не я знае коя е.😂 Усещам те че в последно време умираш да си ми на контра.

И да всички части на Кости са вокали + 1 изречение в припева. Сериозно ли мислиш това за дует?🤣🤣 Не ми прави асоциации с Шефката и нещата коита съм писал за нея защото нямат нищо общо с Употребена.

Изключително ми е досадно да споря с теб вече. Отивай да въртиш гледания на Мики маус,че току виж Употребена я е минала.

 

😁😁😁😁

След този разговор мисля, че мога да преподавам в Стефан Караджа.🙄

  • Haha 2
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

Голямо падание за Планета. Да не направят концерта в столицата, а търсят градчета. Направо в Дупница следващия път. ПлоГдив за мен е най - омразния ми град, единствено за Столипиново обичам да чета и слушам. Варна, то това град ли е бе ? Въобще ако си говорим сериозно, единствения град в България е София. 

 

Ненавиждам Пловдив! По-добре в Пазарджик, Асеновград, Ямбол, а най-добре в Елхово!

 

преди 3 часа , Kriminal каза:

Да ги правят тия концерти през уикенда и в София, че да мога най-накрая и аз да дойда:)

Едит: шегувам се, бих дошъл само на участие на царицата КЛЕА!

Молят се на Клеа да ги уважи, но е непреклонна.

преди 2 часа , VulkoIsTheBest каза:

Ще идваш ли на този концерт? Ако се сформира добра компания може и да се посети. Ако ли не, може да идем на кафе някъде след концерта.

Би било супер яко да се съберем целото форум и да ги замеряме с картофи!

  • Haha 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Хитовете от втората половина на 2018, които имат допълнителни гледания от фен клипове:

Купих ти сърце - 16.4M +1.5M = 17.9M

Маракеш - 9.3М +600К = 9.9М

Грешка беше - 16.6М + 1М(300к изтрити от едно клипче) = 17.6М

Феноменален - 17.2М +700К(500К изтрити от едно клипче) = 17.9М

Да вдигнем шум - 7.4М +2.1М = 9.5М

Оп-оп 8.1М + 600К = 8.7М

Мисля че Пламбата също ги засичаше и може да потвърди за изтритите.

Купих ти сърце наравно с Феноменален? Скандал!

Ако миналото лято някой ми беше казал, че "Маракеш" ще направи 10 млн, щях да се изсмея. Година по-късно - скандал!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Купих ти сърце наравно с Феноменален? Скандал!

Ако миналото лято някой ми беше казал, че "Маракеш" ще направи 10 млн, щях да се изсмея. Година по-късно - скандал!

То Купих ти сърце е страшен хит. Заслужава ги. Никой обаче не може да ме убеди, че гледанията на "Аз измръзнах" и "По такива си падам" са реални. Пак е мръсен номер от фамилия Стораро. Оляха се да купуват и харесвания. Не може клиповете на Емрах и Фики да имат повече лайкове от клиповете с същите гледания, че и от по-гледаните.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Vancho каза:

Издишаш, защото нямаш аргументация, а и не знаеш кога да млъкнеш. 

И да, следвайки твоята логика излиза, че Употребена е дует. Двата най-гледана клипа на песента в тубата са изписани Andrea & Costi. Плюс тва Кости не пее само вокалите в песента, а и в припева. Ся не се хващай за тва колко точно пее Кости в Употребена, защото това не е темата на разговора. А и хептен вече ще те взема за бавнор******щ.

Отдавна съм стигнал до заключението, че споровете с този човек са безмислени. Водил съм сигурно 100 такива. Ти му излизаш с факти (за което губиш време..), той продължава да върти и суче някакви шльоковщини. И времето ти става изгубено.

Контрираш го с 1-2 поста и оттам нататък да се оправя.  Иначе си губиш времето.

Преди "Употребена" нямало фийтове! После му намираш такива - ама те не били известни! Оф майкоооу

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

То Купих ти сърце е страшен хит. Заслужава ги. Никой обаче не може да ме убеди, че гледанията на "Аз измръзнах" и "По такива си падам" са реални. Пак е мръсен номер от фамилия Стораро. Оляха се да купуват и харесвания. Не може клиповете на Емрах и Фики да имат повече лайкове от клиповете с същите гледания, че и от по-гледаните.

Аз откога  го разправям това за "По такива си падам".. Мисля че Кондомчо даже беше забелязал че се купуват гледания още на втория ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

То Купих ти сърце е страшен хит. Заслужава ги. Никой обаче не може да ме убеди, че гледанията на "Аз измръзнах" и "По такива си падам" са реални. Пак е мръсен номер от фамилия Стораро. Оляха се да купуват и харесвания. Не може клиповете на Емрах и Фики да имат повече лайкове от клиповете с същите гледания, че и от по-гледаните.

За Фикреция не знам, но Емрах е малък, защо да не събира лайкове от тийновете? Лайковете на По такива си падам и Грешка беше сходни ли са? Щото общо взето са песни с един и същ таргет.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...