Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Вече направихме 9 милиона. :heart:

Жалко, че Преслава се оперира точно сега и е с толкова безизразна физиономия. Трябваше в ТВ версиите да илюстрира текстовете, както направи във видеото на "Няма да ти пиша".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Ще коментираш ли информациите за раздяла с Андреа?

- Тя го обяви преди известно време, истина е. Скарахме се много крайно няколко пъти, разделихме се няколко пъти. Тя е невероятен човек, уникален, говорихме си много по въпроса, но в крайна сметка, когато няма разбирателство и една връзка дълго време не върви към развитие и за двете страни е редно да се намери път да тръгнат нещата по съвсем различен начин. По жълтите сайтчета се изписаха колосални глупости. То не бяха свободни съчинения, то не бяха откровени лъжи. Призовавам здравомислещите и интелигентните българи да не си губят безценното време с този тип издания, за да не бъдат заблуждавани с подобни публикации. Не мога да спра това, но утехата ми е, че един стойностен човек никога не би изгубил и минута от живота си, за да чете подобни долнопробни измислици. Ровенето в личния живот е пошла дейност, която мен ме отвращава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако Галена разчиташе само на това, което изкарва от пеене щеше да вижда тези марки веднъж в годината. А нека после някой ми обяснява как сама си плащала всичко. Очевидно е, че само тези със спонсоро-мъжете  си позволяват. Тоалетите и за клип са само между 20 и 40 бона. 

  • Like 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , VulkoIsTheBest каза:

Че Галин с бясна скорост губи своя доскорошен контингент от подрастващи. Вече е ясен на всички и малките момичета не си галят слабините, гледайки клиповете му. :)

Друга причина е и това, което написах онзи ден. Възрастовата група до 30-годишни в България е намаляла с над 200К само за 4 години. Гледанията на всички са по-ниски. 

Ако някой иска да направи монстър с 20-30 млн. за кратко време, трябва да изпее песен, подходяща за малки и големи.

Не мисля, че това има отношение в спада. Въпросните млади не са измрели, а вероятно са напуснали страната, а трафика на бг песни от чужбина е 1/4, така че всичко си идва на мястото. Те и от чужбина могат да си бичат ютуб. Доколкото разбрах тази статистика не се отнася конкретно към раждаемостта, въпреки че вероятно и тя има тенденция към спад. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Баба ви вече е първа в трендинг. Бързо измести онази пошлотия Емануела. 

Коментарите в тубата също са повече от добри. А @Fast бе толкова притеснен, че едва 13 човека очаквали премиерата.

Браво, бабе, така се прави! 

Screenshot_20190930_003930_com.google.android.youtube.jpg

  • Like 3
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Slavi каза:

Не мисля, че това има отношение в спада. Въпросните млади не са измрели, а вероятно са напуснали страната, а трафика на бг песни от чужбина е 1/4, така че всичко си идва на мястото. Те и от чужбина могат да си бичат ютуб. Доколкото разбрах тази статистика не се отнася конкретно към раждаемостта, въпреки че вероятно и тя има тенденция към спад. 

Въпросните млади вече не са млади - това е смисълът на статистиката. Без значение къде се намират, младите в страната са с 200К по-малко поради застаряване на нацията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Slavi каза:

Баба ви вече е първа в трендинг. Бързо измести онази пошлотия Емануела. 

Коментарите в тубата също са повече от добри. А @Fast бе толкова притеснен, че едва 13 човека очаквали премиерата.

Браво, бабе, така се прави! 

Screenshot_20190930_003930_com.google.android.youtube.jpg

Да си пие лекарствата за артрит и да не ни занимава с претоплините си манджи от миналата година. Скодоумна елементарница.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, VulkoIsTheBest каза:

Въпросните млади вече не са млади - това е смисълът на статистиката. Без значение къде се намират, младите в страната са с 200К по-малко поради застаряване на нацията.

Дай линк към въпросната статистика, за да мога да тълкувам по добре. Ако статистиката обхваща възрастта от 1 до 30 години, то 4 год нямя кой знае какво да променят. Освен това младите в БГ могат да намалеят и поради миграция. Пише ли конкретно, че това не е фактор или ти го тълкуваш така. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, VulkoIsTheBest каза:

Да си пие лекарствата за артрит и да не ни занимава с претоплините си манджи от миналата година. Скодоумна елементарница.

Претоплена манджа може да се каже за 80% от творчеството на Пашев и на Ганев, но тука някои изтръпват при всяка тяхна такава. 

Парчетата на Кама нямат допирни точки. Едното е гръцко, а другото сръбско. Коренно различни едно от друго. Един Сашо Романов вокал няма как да направи песните еднакви. И дори е по скоро умишлена препратка. Но е смешно да говори за песните като за дуети, заради 10 сек вокал... 

Иначе парчето очевидно тръгна по добре от преднишните и. 150ка гледания, подплатени с 1 място в трендинг говори че все пак има хора, които искат да бъдат занимавани. А чете ли коментарите? Хората благодарят за качеството и я отличават от масовката. 

Баба си играе картите добре. И Анелия не би го оспорила:laughing:

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Lelqtian, добре завърнал се! Осмисли ми седмицата и се надявам да е щастлива до края! 

Щастлив съм и че този сезон имаме цели два хита, които да въртим до откат! Какво мислиш за тях?

Хайде, хаирлийска седмица на цялото форум! 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една на милион, Сафари, Ако е да е, А бях ти казала, Зле те чувам, Бразилка и Ще кажа Да в от А до Я с песните на Райна днес за рождения й ден по Планета в 9:00 и в 11:00 часа по Planeta HD.

Емануела е номер 1 директно в Сигнал Големите 50 днес. Изместила е Преслава най-после:

https://signal.bg/chart/50-те-най-29-09-2019/

 

Райна пада от номер 3 на номер 4, но каква изненада Кома се изкачва от номер 21 на номер 7

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, zai4eto82 каза:

 

Емануела е номер 1 директно в Сигнал Големите 50 днес. Изместила е Преслава най-после:

https://signal.bg/chart/50-те-най-29-09-2019/

 

 

Тотален хит все пак, заслужено! Тресе държавата. Конкурентките да дърпат! 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, THE IIconic каза:

Най- някрая се отървахме!

Добре, че е Емецето - да размести пластовете. Другата седмица и Кама може. 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , asylum каза:

@Lelqtian, добре завърнал се! Осмисли ми седмицата и се надявам да е щастлива до края! 

Щастлив съм и че този сезон имаме цели два хита, които да въртим до откат! Какво мислиш за тях?

Хайде, хаирлийска седмица на цялото форум! 

За мен пореден сезон хита е все още само един! Хубава седмица и на теб!  

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...