Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Много ми е интересно как @Vancho ще коментира тази песен. За мен  е ясно че ми играе на контра,за да се мазни на определен потребител,но това е друга тема. Оказа се че не е толкова интелигентен за колкото го смятах. Явно Денис е бил прав за него.😂

Та..как ще коментираш тази песен на Малина,която е написана като дует,но по днешните стандарти е само фийт понеже Азис има 2-3 изречения /тоест нещо като Употребена/? Да не говорим,че от Пайнер даже я водят за самостоятелна.

ПП Когато са излъчвали "Употребена" по Планета също са я водели за самостоятелна.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, ANGEL каза:

Един въпрос - на банера на ютюб в планета кои са тия двамата : 

image.png.f195506f5cb3bc20ab358f15dcdc51a6.png

Tва сме аз и @Donatella. Просто се наложи да ми намалят циците и сега не може да ме познаеш. Но още паля дет се виka.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, ANGEL каза:

Един въпрос - на банера на ютюб в планета кои са тия двамата : 

image.png.f195506f5cb3bc20ab358f15dcdc51a6.png

Емрах и една нова, дето уж от кастинга взели. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Интересно, номера за участия на Коцето завършва с номера какъвто е на колата му. 

Не е интередно, тъжно. Значи вече живее в колата си.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , xroflx9 каза:

Много ми е интересно как @Vancho ще коментира тази песен. За мен  е ясно че ми играе на контра,за да се мазни на определен потребител,но това е друга тема. Оказа се че не е толкова интелигентен за колкото го смятах. Явно Денис е бил прав за него.😂

Та..как ще коментираш тази песен на Малина,която е написана като дует,но по днешните стандарти е само фийт понеже Азис има 2-3 изречения /тоест нещо като Употребена/? Да не говорим,че от Пайнер даже я водят за самостоятелна.

ПП Когато са излъчвали "Употребена" по Планета също са я водели за самостоятелна.

 

Човек, ти сериозно ли си мислиш, че смятам "Употребена" за дует?  Май наистина нещо трудно загряваш. Водих се по твоята логика от миналото лято за фийтовете и дуетите, за да ти покажа колко е малоумна. 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Vancho каза:

Човек, ти сериозно ли си мислиш, че смятам "Употребена" за дует?  Май наистина нещо трудно загряваш. Водих се по твоята логика от миналото лято за фийтовете и дуетите, за да ти покажа колко е малоумна. 

Разбира се,че не смятам,че я мислиш за дует. Просто ти давам примери за песни,които също са изписани като дуети,а не са. 

Иначе не виждам причина да се дъвче това за Шефката и нещата,които съм писал за нея. Дори оригиналът й е изписан като фючеринг,а пък да не говорим,че Стораро сигурно е извикал Галя само за реклама на кючека си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, xroflx9 каза:

Разбира се,че не смятам,че я мислиш за дует. Просто ти давам примери за песни,които също са изписани като дуети,а не са. 

Иначе не виждам причина да се дъвче това за Шефката и нещата,които съм писал за нея. Дори оригиналът й е изписан като фючеринг,а пък да не говорим,че Стораро сигурно е извикал Галя само за реклама на кючека си.

Ама ти беше този, който обясняваше миналата година, че когато една песен е фийт се изписва ft еди си кой, а за да е дует трябва да е И не знам си кой.  И спореше настървено, че няма как след като пише ft Галена песента да е дует...

А сега ми пишеш точно обратното. Самоличността ли обърка, какво се случва? С кой водя дискусия?

Избери си самоличност и позиция, която да защитаваш и тогава ме заговаряй, че вече ми е мъка ...честно.

 

  • Like 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Vancho каза:

Ама ти беше този, който обясняваше миналата година, че когато една песен е фийт се изписва ft еди си кой, а за да е дует трябва да е И не знам си кой.  И спореше настървено, че няма как след като пише ft Галена песента да е дует...

А сега ми пишеш точно обратното. Самоличността ли обърка, какво се случва? С кой водя дискусия?

Избери си самоличност и позиция, която да защитаваш и тогава ме заговаряй, че вече ми е мъка ...честно.

 

В този форум много обичате да си извъртате нещата както са ви удобни. Да си видял някъде да отричам че "Шефката" е фючеринг? Правиш ми разни сравнения между песни,които нямат нищо общо. Казах ти че "Употребена" е фийт,но е изписана като дует,защото преди 10 години фючерингите не бяха нещо популярно като сега. Никога не съм спирал да твърдя,че Шефката не е дует колкото и да им се иска на Галенови.

Между другото като толкова ти се спори за Шефката да се беше включил миналата година,а не сега. Така ми показваш,че нещата,които съм изписал не са толкова малоумни щом ги помните след година и половина.😂

Толкова от мен по темата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф, бе, песента може да е фийт но да е изписана с "&" защото на собственика на личен канал през 2009 щот не му пукаше дали е фийт, или не знаеше какво е това "фийт"

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, xroflx9 каза:

Между другото като толкова ти се спори за Шефката да се беше включил миналата година,а не сега. Така ми показваш,че нещата,които съм изписал не са толкова малоумни щом ги помните след година и половина.😂

На всичкото отгоре и сам си правиш комплименти. Като няма кой друг...

Смехотворното поведение и изказвания също могат да се помнят дълго време. Войната "Шефката" беше нещо невиждано в този форум и покачи посещаемостта и рефрешовете в Рамания осезаемо във втората половина на годината. Нещо нетипично, имайки предвид ежегодния спад на посетителите и интереса към чалгата всяка година.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, VulkoIsTheBest каза:

На всичкото отгоре и сам си правиш комплименти. Като няма кой друг...

Смехотворното поведение и изказвания също могат да се помнят дълго време. Войната "Шефката" беше нещо невиждано в този форум и покачи посещаемостта и рефрешовете в Рамания осезаемо във втората половина на годината. Нещо нетипично, имайки предвид ежегодния спад на посетителите и интереса към чалгата всяка година.

Точно ти за смехотворни изказвания недей да говориш,че ме биеш по всички параграфи.

Единственото невиждано в скандалите за Шефката беше продължителността им. Кел файда като са влизали малко повече хора,но не са включвали в дискусията,която аз,ти,Стела и Слави водихме предимно. През есента когато се появи Клеа се включиха повече потребители от старата генерация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , PHILIPP PLEIN каза:

Глория снима клип в Гърция.

Време беше. Дано да е гледала клиповете на Ели Кокино.

Тя направо да записва на гръцки една песен, видяло се е, че там ще прекарва 2/3 от годината.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, xroflx9 каза:

Точно ти за смехотворни изказвания недей да говориш,че ме биеш по всички параграфи.

Единственото невиждано в скандалите за Шефката беше продължителността им. Кел файда като са влизали малко повече хора,но не са включвали в дискусията,която аз,ти,Стела и Слави водихме предимно. През есента когато се появи Клеа се включиха повече потребители от старата генерация.

Не ти четох последните постове, но, скролвайки, видях името Клеино! Тя се появи по Коледа, но я забелязахме след Нова Година! 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, pacho каза:

Много обещаващо.

Untitled-2.jpg

От сега подозирам как обещаващата снимка ще се изпари, чувайки бозава мелодия и текста с кубчето лед.

  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Cally-Pressyfan' каза:

От сега подозирам как обещаващата снимка ще се изпари, чувайки бозава мелодия и текста с кубчето лед.

Ма какво обещаващо бе, изглежда си ретро и като всички нейни песни. Тъпа бабушка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Cally-Pressyfan' каза:

От сега подозирам как обещаващата снимка ще се изпари, чувайки бозава мелодия и текста с кубчето лед.

Ма какво обещаващо бе, изглежда си ретро и като всички нейни песни. Тъпа бабушка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , xroflx9 каза:

@Slavi стигни до лудост и се разбий! Надуваме ли този мегахит?

 

Каква е тази бездарница, бе? Да дърпа!

 

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...