Jump to content



Преслава - Пиян


Препоръчани коментари

Нос,зъби,устни .. - изключително грозна е в лице! 

Не прилича на себе си вече! 

Песента не е лоша,но не е нещо 'бомбастично'. Свежо видео и до там. "Да гори в любов"  е класи над това!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е много е зле песента. Незапеваема е, много думи наблъскани в припева. А изтрещяваш ли беше толко яка. Преслава прилича на Албена Вулева, не знам каква Галена ви гони. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приликата с Галена е тотално поразителна и в същото време лицето й изглежда болно и абсолютно съсипано след операциите. Поразен съм! Като човек който откакто Преслава е на сцената я подкрепя и я харесва, буквално ми се плаче като гледам в какво се е превърнала, много е тъжно, много! 

Песента иначе е силна заради изпяването, но е с цигулки, а аз изобщо не харесвам цигулки в чалга песни. Умерена е, не звучи като тотален хит, така че има огромен шанс Смядово да доминира това лято. 

Боже, защо бе, Преси? 😪😪😪 Не мога да спра да си представям red skull от Капитан Америка докато я гледам. Тъжна, много тъжна картина...

C82395EE-03C7-42D1-A983-F97090D98671.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е доста вяла, не вярвам да стане голям хит. Изобщо не ме грабна. 

Преслава... леле през цялото време се питах, дали когато е правила операцията е възкликнала "да е като на Галена"... и докато разсъждавам над това, видях Майкъл Джексън. 

Направо брутална промяна. Повечето хора едва ли ще обърнат внимание на песента... 90% от коментарите са еднозначни. Горката Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пръсна ги, направи ги на диви калинки, това ще е рекорда за жанра, просто е убийствена и колко е яка като визия, брутален клип. Знаех си, просто взриви, пишат ми и ме тагват в сторита вече да излизаме довечера само заради нея... Голяма!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора вие луди ли сте. Преслава е тотално обезобразена. Прилича на мишка в лице. Каква Галена, какъв Майкъл. Те са красиви. Да, носа и прилича на този на Майкъл, но Майкъл имаше топ зъби, топ устни и топ скули. 

 

Странно ми е едно. В днешно времв напредналите технологии позсоляват да се видиш как би изглеждал след самите операции. Преслава дали е одобрила съзнателно тази промяна предварително... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Vancho каза:

Латоя и Джанет Джаксън не приличат толкова на Майкъл, колкото Преслава!Покъртителна прилика. 

 

И аз имам La Toya vibes от новия й фейс.

200.gif

Песента е доста скучна. Няма никаква кулминация ... Не я виждам да се помни след 2 месеца

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мелодията е типична за Ганев, но гласа и изпяването на Преска я правят зарибяваща. Аз виждам израстване в Преслава, от към клипове- разчупи се и взе да и се получава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако щете ми вярвайте, но не можах да обърна внимание на песента, защото останах втрещена от промяната на цялостното и излъчване.... Много тъжно..... Не мога да я възприема така.... :( Трябва пак да слушам песента.... Стори ми се приятна....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съсипа се това момче, язък...

Иначе песента има заряд, което е типично за песните на Ганев.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е зле песента, харесва ми. Изпяването и гласа на Преслава въздействат както винаги. Слушам я вече няколко пъти и ми допада. Не е разачарование, но няма и избухвацията и  wow ефекта, който имаше при "Да гори в любов". Тази ще писне доста бързо обаче, още при следващата подобна песен. Не вярвам да се задържи във времето и да остане. Сезонна песен, чак летен хит се съмнявам да стане. Поне е по-добре в сравнение с "Изтрезняваш ли". 

За клипа има ли смисъл да говорим? 100 пъти видях Галена. На стола декора е от "Тоя става", а визията и маниерите напомнят на "Добре ли си". Приликата е поразителна. 

Песента на Лидия ми харесва повече. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента определено е добра и с всяко слушане ми харесва все повече.

Да, аз също трудно я възприемам, но вместо да я съжалявам, се питам какво е наложило подобна интервенция.Преслава не е от вчера в жанра и е наясно, че тая музика се слуша и с очите, пък и не прави впечатление да е толкова суетна.Трябва да е луда да го направи ей така без обоснована причина.Като гледам какъв хейт се сипе под клипа - ето за това ми става жал!Чак хората спорят в коментарите!

А колкото до твърденията, че умишлено копира Галена - ако копието беше 100%-во както описвате, то песента нямаше да е хит, защото последните песни на Галена(която аз харесвам много) са всичко друго но не и хитове каквито е имала!За мен последния и тотален хит е Пей сърце с Пеевска - от тогава насам само пълнежи пуска!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , plambata каза:

Песен ниво Юнона. Клип ниво Соня Немска. В лице е по-грозна отколкото очаквах. Предвиждам флоп. 

За огромно съжаление е точно така. 

На нищо не мяза в лицето, като дъвкана дъвка е с новите си зъби и пластмасовия нос... все едно Пайнер имат нова певица... Аз ако й бях продуцент нямаше да й позволя операции на лицето. Най-успешната ми и доходоносна певица да си прави гавра с лицето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

Не е зле песента, харесва ми. Изпяването и гласа на Преслава въздействат както винаги. Слушам я вече няколко пъти и ми допада. Не е разачарование, но няма и избухвацията и  wow ефекта, който имаше при "Да гори в любов". Тази ще писне доста бързо обаче, още при следващата подобна песен. Не вярвам да се задържи във времето и да остане. Сезонна песен, чак летен хит се съмнявам да стане. Поне е по-добре в сравнение с "Изтрезняваш ли". 

И моето усещане е подобно. Но на мен ми харесва по-малко от Изтрезняваш ли. Тук липсва кулминация и е прекалено дълъг припева някак си... губи се енергията. Добре, че е гласът ѝ, иначе нямаше да си я пусна повече от 2 пъти, но не смятам, че ще влезе в плейлиста ми.

Дано операцията е била по здравословни причини, защото очевидно не е направена естетически добре, споре мен. И като ѝ сравнявам носа в Изтрезняваш ли, тази е поне третата интервенция. Да видим. Излъчването ѝ в клипа не ми харесва...  😅

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като се абстрахирам от последните избори на Петя от Добрич, мога да кажа, че парчето е страхотно! 

Харесва ми, текста е чудесен като за песен през 2019г. 

Успех! 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като си пуснеш песента от mp3 и си представяш Преслава от онзи концерт през 2012 с късите гащи и потника, или Преслава от “Да гори” и всичко си идва на мястото. ❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...