Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 часа , zai4eto82 каза:

И кое й е красивото на Преслава- обезобразена до няма и къде, не прилича на човек. Нищо естествено няма в нея вече, съвсем друг човек е и това  ми било красива жена снощи в Плаза:

Заприличала е на скелет като мумия без никакъв чар. Ще уплаши дъщеря си. Мъжете съвсем изпростяхте. Красива,. друг път. Като гледам само един човек се е снимал с нея. То  кой ще иска с тази мумия да се снима вече. 

 

66404404_10156559924992861_3468064720039182336_o.jpg

66672703_10156559930837861_2754787621312921600_n.jpg

66522233_10156559935127861_9083388242245451776_n.jpgЗа

Това наистина ли е Преслава? Питам без ирония и без майтап ... 

Ако е тя .. верно нищо общо с Преслава, която някога преди ми допадаше и й се кефих.

 

preslava-4.png

preslava-bulgaria-eurovision.jpg

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Venci каза:

Ако не сте виждали скоро кака Ивана, ето я от снощи. CYMERA-20190712-194417.jpg

Ще пуска ли лятна песен? Пак заспа ...

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , zai4eto82 каза:

 

66672703_10156559930837861_2754787621312921600_n.jpg

66522233_10156559935127861_9083388242245451776_n.jpg

Въобще не прилича на Галена. Същинска Майкълка. Може да е решила да атакува световната сцена, скандализирайки с претенции, че е сестра на Майкъл Джексън. Отдавна няма награди на Планета, а нашата е пристрастена към статуетки и сигурно се е прицелила към Певица на годината на МТВ. Slay queen!

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, -A. каза:

@Cally-Pressyfan', коментирай това живо изпълнение на Рона!

Обожавам я! Невероятна! Прекрасно изпълнение на живо.

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , zai4eto82 каза:

И кое й е красивото на Преслава- обезобразена до няма и къде, не прилича на човек. Нищо естествено няма в нея вече, съвсем друг човек е и това  ми било красива жена снощи в Плаза:

Заприличала е на скелет като мумия без никакъв чар. Ще уплаши дъщеря си. Мъжете съвсем изпростяхте. Красива,. друг път. Като гледам само един човек се е снимал с нея. То  кой ще иска с тази мумия да се снима вече. 

 

 

66672703_10156559930837861_2754787621312921600_n.jpg

66522233_10156559935127861_9083388242245451776_n.jpgЗа

Мале, отвратителна е тук. Наистина направо отблъсква. Тя е искала да прилича на някакво сладко, невинно момиченце и го е докарала на излъчване, обаче изобщо не й отива на нея самата, да не говорим, че се усеща неественост във визията й, а това има много голямо значение.

Имам наблюдения над един колектив от млади жени. От много момичета една е с хилуарон в устните, правен нос и май нещо на скулите (за бюста е ясно). Изглежда крещящо неестествена и макар да не е грозна, дори и най-невзрачното момиче в колектива има по-нормално и предпразплагащо излъчване от нея.

Много зависи и кой те е правил. Примерно видях Джулиана Гани наскоро. Тя, въпреки че е обработвана, на живо визията й не е отблъскваща, не знам... може по снимки и предавания да не е фотогенична.

При Преслава трансформацията е твърде драстична, нищо общо с предното й излъчване, загубила си е чара. То и по снимки й личи, че самата тя се чувства некомфортно в новата си кожа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, TSARvul каза:

Мале, отвратителна е тук. Наистина направо отблъсква. Тя е искала да прилича на някакво сладко, невинно момиченце и го е докарала на излъчване, обаче изобщо не й отива на нея самата, да не говорим, че се усеща неественост във визията й, а това има много голямо значение.

Имам наблюдения над един колектив от млади жени. От много момичета една е с хилуарон в устните, правен нос и май нещо на скулите (за бюста е ясно). Изглежда крещящо неестествена и макар да не е грозна, дори и най-невзрачното момиче в колектива има по-нормално и предпразплагащо излъчване от нея.

Много зависи и кой те е правил. Примерно видях Джулиана Гани наскоро. Тя, въпреки че е обработвана, на живо визията й не е отблъскваща, не знам... може по снимки и предавания да не е фотогенична.

При Преслава трансформацията е твърде драстична, нищо общо с предното й излъчване, загубила си е чара. То и по снимки й личи, че самата тя се чувства некомфортно в новата си кожа.

Наистина е отвратителна! За какво трябваше да ляга под ножа? Хората я харесваха, защото беше естествена. Тя сама направи така че хората да се отдръпнат от нея.

  • Love 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, foxy_vd каза:

Преслава и Галена немат акъл за 5 стотинки с тези операции. Това е чудовищно, което правят със себе си...

Как ще е чудовищно? Галена приличаше на селска делва преди 15 години, ако не бяха операциите, сега щеше отдавна да е никоя. При нея са за добро. Другата се окепази тотално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Наистина е отвратителна! За какво трябваше да ляга под ножа? Хората я харесваха, защото беше естествена. Тя сама направи така че хората да се отдръпнат от нея.

Много се изглупяла напоследък. Този нос, щом толкова й е пречил, защо не го направи преди 10 години...  Грешен ход след грешен ход в последно време. Кой изобщо й е забелязвал носа на нея? Феновете я обожаваха, имаше, който мъж си поиска, чар и харизма. Намери бащата не детето си и нер де не дай да се орезилим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Ма нормално, че при Галена ще е по- добре бе. Тя е ремонтирала всяка част по отделно, а Преслава е ползвала пакетна услуга.  И е покъртително слаба.

Точно! Хем пакетна, хем for free. Абе, нямам думи.

Народът го е казал: Понякога евтиното излиза много скъпо...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, TSARvul каза:

Точно! Хем пакетна, хем for free. Абе, нямам думи.

Народът го е казал: Понякога евтиното излиза много скъпо...

Което нищо не струва, нищо не струва:) но пак казвам да спре коката. Много е слаба, вчера я видех, че я скръши вятъра.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, TSARvul каза:

Много се изглупяла напоследък. Този нос, щом толкова й е пречил, защо не го направи преди 10 години...  Грешен ход след грешен ход в последно време. Кой изобщо й е забелязвал носа на нея? Феновете я обожаваха, имаше, който мъж си поиска, чар и харизма. Намери бащата не детето си и нер де не дай да се орезилим.

Ама това е 35-годишна жена с дете и мъж, бе ... все едно е 14-годишна пикла дето не знае какво иска. Ще видиш като излезе новата песен какъв хейт ще отнесе. Може да залезе бързо след този резил. Ще видим.

  • Love 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има сполучливи и несполучливи операции, като при Преслава. Дори световноизвестни личности са се окепезявали по подобен начин, примерно Кортни Кокс (Моника от Приятели), която така съжаляваше след години, че даде сума емоционални и ревливи интервюта как въобще не е трябвало да го прави. 

Дали и кака Пепси няма да стори същото след време? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Ама това е 35-годишна жена с дете и мъж, бе ... все едно е 14-годишна пикла дето не знае какво иска. Ще видиш като излезе новата песен какъв хейт ще отнесе. Може да залезе бързо след този резил. Ще видим.

Имаше някаква статия, че след скандала с новата й визия участията й били рязко намалели в най-оборотния сезон. Верно ли е? Аз не им следя участията в момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, TSARvul каза:

Имаше някаква статия, че след скандала с новата й визия участията й били рязко намалели в най-оборотния сезон. Верно ли е? Аз не им следя участията в момента.

Не мисля. Те се плануват от по-отдалече. Ще видим в следващите месеци как ще е.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, retr0 каза:

Има сполучливи и несполучливи операции, като при Преслава. Дори световноизвестни личности са се окепезявали по подобен начин, примерно Кортни Кокс (Моника от Приятели), която така съжаляваше след години, че даде сума емоционални и ревливи интервюта как въобще не е трябвало да го прави. 

Дали и кака Пепси няма да стори същото след време? 

Ба... тя не пада по гръб!

Да пробва инжекциите с олио като едно корейка, обсебена от идеята да е вечно красива. В дясно е след интервенцията...

95wm9sxslfd01.jpg?width=960&crop=smart&a

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как може да има на готово всичко и да направи всичко възможно, за да го разруши? Пълна глупачка!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина, не я разбирам Преса. Ако имаше нещо, върху което да работи е да свали килограмите, за да стопи дупето. Винаги съм я бъзикал, че е дебела в минали години, ни никога, че е грозна, в лице. Тази си затри най-харизматичната част от фейса. Там не се пипа бре овци чалгаризирани. Нима на Кама носа не е по-дълъг? Но това прави фейса и разпознаваем и характерен. Запазена марка, радикално различим. Немам идея кой ги съветва... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...