Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Определени хора тук искаха клипчета на въпросните песни и прием. Сега когато ги получихте сменихте плочата... Нормално било на участие на Галена да пеят песните й... Надали всички тези хора са там специално и само заради Галена. Хората са на почивка, отишли са на дискотека да се забавляват и го получават. Вие наистина боледувате да извъртате факти. Искате доказателства, получавате ги и после мигом ги отричате по някакъв начин. Преди няколко дни се спореше точно за "Сърце", която очевидно за да се пее така си е хит и се харесва от хората. Нали не гледанията, а приемите гледате, ето ви такива. 

Адски смешно е вече, че на черното бяло казвате само и само да не признаете нещо хубаво за Галена. Обективност нулева, а имате претенции за такава. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

На мен пък не ми е жал за Андреа. Всичко сама си го направи:

1. Тръгна си от Пайнер без да има нищо и дори не разтрогна договора като Камелия.

2. С Кобрата са разделени от година и кусур. Просто той вече си има от няколко седмици приятелка и затова нямаше вече как.

3. Поведението на Анда със хората около нея я остави съвсем сама, а мързела и капризите без участия.

 

А такива като Галена й преебаха здравето. Нямаме нужда от съдници тук.

преди 14 минути, Slavi каза:

„Аз мога и да не си слагам ръцете зад кръста. Професионалистка съм в лапането. Мен не ме блазни да го хвана с ръце“, хвалеше се пайнерката.

Видяхме я каква професионалистка е в лапането..на шотове.🤭🤭

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, xroflx9 каза:

А такива като Галена й преебаха здравето. Нямаме нужда от съдници тук.

Видяхме я каква професионалистка е в лапането..на шотове.🤭🤭

Изобщо не е Галена. Самата Андреа си го прееба. За най - малкото нещо лапаше хапчета. Знаеш ли как е удряла бившата си ПР. Ка за без нищо. Крещеше й по участия, на шофьора си също.

Галена няма нищо общо, нека не търсим проблема в другите като той е в нас. Колко крадени неща, неплатени гръмнаха. И Пайнер я наказваха затова и тя пак: хапчета. Но първоизточника на проблема си беше тя!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Изобщо не е Галена. Самата Андреа си го прееба. За най - малкото нещо лапаше хапчета. Знаеш ли как е удряла бившата си ПР. Ка за без нищо. Крещеше й по участия, на шофьора си също.

Галена няма нищо общо, нека не търсим проблема в другите като той е в нас. Колко крадени неща, неплатени гръмнаха. И Пайнер я наказваха затова и тя пак: хапчета. Но първоизточника на проблема си беше тя!

Искаш да ми кажеш,че Андреа има проблем с нервите?😀

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Изобщо не е Галена. Самата Андреа си го прееба. За най - малкото нещо лапаше хапчета. Знаеш ли как е удряла бившата си ПР. Ка за без нищо. Крещеше й по участия, на шофьора си също.

Галена няма нищо общо, нека не търсим проблема в другите като той е в нас. Колко крадени неща, неплатени гръмнаха. И Пайнер я наказваха затова и тя пак: хапчета. Но първоизточника на проблема си беше тя!

Той твърдеше, че Галена копира цялата кариера на Андреа. Сега пък казва, че е виновна и за проблемите й. Голяма престъпница се оказа наша Галя. :1000(29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Stela каза:

Той твърдеше, че Галена копира цялата кариера на Андреа. Сега пък казва, че е виновна и за проблемите й. Голяма престъпница се оказа наша Галя. :1000(29):

А не е ли така?🤭

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, meleto каза:

Есил Дюран е напуснала Пайнер. Коментирахте ли го?

Коментираха,но продължават да й въртят клиповете и да пускат новини за нея. Вероятно са я изтрили от сайта погрешка. Некадърници.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Stela каза:

Определени хора тук искаха клипчета на въпросните песни и прием. Сега когато ги получихте сменихте плочата... Нормално било на участие на Галена да пеят песните й... Надали всички тези хора са там специално и само заради Галена. Хората са на почивка, отишли са на дискотека да се забавляват и го получават. Вие наистина боледувате да извъртате факти. Искате доказателства, получавате ги и после мигом ги отричате по някакъв начин. Преди няколко дни се спореше точно за "Сърце", която очевидно за да се пее така си е хит и се харесва от хората. Нали не гледанията, а приемите гледате, ето ви такива. 

Адски смешно е вече, че на черното бяло казвате само и само да не признаете нещо хубаво за Галена. Обективност нулева, а имате претенции за такава. 

Много  ми е смешно като започнеш с празните си обяснения, без нукойбда ги е търсил. 

Кога съм искал клипчета с приеми на която и да е песен на Галена? Предполагам визираш мен, тъй като аз коментирах незначителността на подобни клипчета. Кога съм отричал успеха на Феноменален или Добре ли си? Кога някой от антифеновете на Галена е отрякъл присъствието и в топ 3 на чалгата? Да, имаше спад, но още след  Шефката и Феноменален Галоша си възвърна позициите.

Наистина Галеновите сте способни да си измислите какво ли не само и само, за да се пише за Галена. Никой гък не е казал за успехите и, те теъгнали да доказват обратното. 

Много моля, придържайте се към носа на Преслава. Там поне има какво да кажете, макар и там да е вечв досадно и банално..

 

И разбирабсе, че повечето хора там не са фенове на Галена. Кой е твърдял подобно нещо. Не случайно на въпросните клипчета има и екзалтирани фенове, но и такива, които просто разпускат,без да изглеждат екзалтирани. 

Пускали сте в миналото доста по  внушителни клипчета с приеми. Тези не могат да впечатлят с нищо. Особено този, в който пее ДъБос. Аз от срам дорижне бих го качил. Толкова да е вяло. 

Иначе преди няколко месеца бяха качвали клипове на Деса, в които пее фолклор и целия клуб се дере с нея. Фен на Емилия сподели, че на ретро хитовете и хората също се дерат. Това не променя факта, че позициите и не са никак цветущи... Мисълта ми е, че изпълнителите ако са адекватни могат на участие да накарат хората да откачат и на по умрелите си неща, стига да знаят как да го правят. Това също си е умение. Камелия в този реджна мисли го прави вече 10 години, без значение дали песните и са били хитове или не. Просто го може жената и толкова. Галена е следващата клубна кралица. Нещо, за което на дали някой ще търгнежда спори. 

Излез вече от филма, че всеки се опитва да омаловажи смядовския клоун, защото вие сами си го създавате и сами си участвате в него. Галена е топ в много отношения. Но Преславя винаги ще е над нея. Дори в момент, в който феновете я плюят. Сама видя клипа от дискотеката, в който публиката я вика на бис и тя пее Жива рана. Буквално е като на концертите на Планета, които са ви създали доста травми от ридаенето на публиката - ПРЕСЛАВА. 

Самия факт, че и във фб и в инста е с повече почитатели от Галоша, е красноречив коя къде е. Галена може да е Голяма, но винаги ще е след Преслава и никое малоумно клипче не може да промени това. 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е талант и харизма. Галена е амбициозна и по-работлива. Но как ги сравнявате като Галена не може да стъпи на малкия пръст на Преслава по глас... а с това и въздействие 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми и да и не :) Преслава е над Галена защото е по дълго на върха. Но самият факт, че Галена я настигна говори достатъчно. Цяла една фирма работеше за Преслава. Сега като роди ще видим дали това ще се промени. Иначе й Галена пя народно и дискотеката пееше с нея. За мен да пееш народно в дискотека обаче е липса на вкус. Не сме бабички! В някакъв момент и Галена ще я настигне. 

Освен това Преслава беше лидер в златните години на чалгата. Галя в момента я мачка по клубовете и това смело мога да го кажа вече.

а Криско, Сканду, Гера, Тита ги мачкат всички за съжаление. Дори онзи мангасар 100 кила:(((

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , PreslavaIsTheQueen каза:

Преслава никога все още не е давала микрофона на хората в дискотеката, докато изпълнява “Изтрезняваш ли”, за да я запеят!

Е тя откакто е излезнала тая песен нито веднъж не я е изпяла на живо. :D

"Да гори" в началото поне я чувахме, дори и сега да е на плейбек. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Slavi каза:

По скоро и удвоила дозата на антидепресантите. Нея само Кубрат Пулев я потдържаше буквално. Да му бе родила едно. Сега съвсем ми става гадно за нея. Дано се съвземе някой ден от всичко, което я сполетя... 

Сама,Дебела, и Позабравена

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, dan!el каза:

Добре де, а "Alpha Music" отделна компания ли си е или е част от "Пайнер"? Питам тъй като участията на Лидия и Десита ги рекламират освен по "Планета", ами и в payner.bg

Отделна компания, собственост на Галин и озвучетеля му Горан.

IGr2BN4.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, NazzkO каза:

Преслава е талант и харизма. Галена е амбициозна и по-работлива. Но как ги сравнявате като Галена не може да стъпи на малкия пръст на Преслава по глас... а с това и въздействие 

Пресовите не ги сравняват защото са наясно коя къде е. Нелепите сравнения идват от другата агитка с вечните болки защо Преслава била певица на годината, защо имала повече последователи в соц. мрежите, защо това, защо онова... Досади... 

Имаше период, в който Преслава наистина бе по слаба 2-3години,но от Не се изтриваш насам везните отново са в полза на Преси. Така че дори Галена да е извуювала някаква преднина в онези години, то Преслава отдавна я е стопила и задминала. 2019 засега е в полза на Галена само, защото е по продуктивна, а и Феноменален от 2018 и се наложи повече за 2019.

И всеки път стигаме до момента, в който трябва да напомним, че Преслава си потдържа позициите в жанра с лека ръка и 2 комерса годишно, а Галека с много труд, пари, проекти, дуети и клипове. Ако първата реши 1 година да работи като Галя или дори Емануела, то ще бъде 2 пъти пред другите! 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Screenshot-20190713-124815-Instagram.jpg

Десита и Кристиана снощи са били на участието на Галена. Има много да се спори дали Преслава е над Галена след НСИ, но на всички ни е ясно колко я превъзхожда в момента, а и като цяло с качество. Истинска лидерка каквато ни трябва.

  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като нищо новата на Десита да е фийт със Смядово. 

Като майка и дъщеря са на снимката. Не в лошия смисъл. Галош е секси милф. 

 

A и качеството на Галена е съмнително от известно време. Не знам защо си мислиш, че Ганевото за Галена е по качествено от Ганевото за Преслава... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

За съжаление заради такива като Слави, Преслава отнася много хейт от феновете на останалите певици. Той буквално отрича всяко едно успехче на Галена и всички останали, величаейки Преслава до толкова огромна степен.

Тя има своите грандиозни успехи, но нито винаги е била на върха, нито й е гарантиран и занапред.  

 

  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Love 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...