Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Forbidden каза:

Ами какво да кажа... Не знаех за тази алтернативна ТВ версия на този мегахит, но поне си държи на стила от тази ера с гирляндите. Aesthetics!

Вероятно песента е излязла около Коледа. Иначе не виждам логика в лампите за елха, гирляндите и камината. :D 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Вероятно песента е излязла около Коледа. Иначе не виждам логика в лампите за елха, гирляндите и камината. :D  

Не търси логика, а просто се наслаждавай на новаторския нюх.

Знаеш ли, че Петра е педагог по образование и е била учителка, но се отказала, защото не можела да пише ниски оценки на учениците.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Forbidden каза:

Не търси логика, а просто се наслаждавай на новаторския нюх.

 Знаеш ли, че Петра е педагог по образование и е била учителка, но се отказала, защото не можела да пише ниски оценки на учениците.

Добра и свята по душа личност! ❤️ Хайде на лятна вълна!

 

  • Love 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скарите не ми е любим трак от нейния каталог.

Помня когато учихме стихотворението на Дора Габе "Обич" на изуст и Петра го възпя по-късно. Поклон!

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Forbidden каза:

Скарите не ми е любим трак от нейния каталог.

Помня когато учихме стихотворението на Дора Габе "Обич" на изуст и Петра го възпя по-късно. Поклон!



 

Трябвало е да я възпее преди това, за да може като те изпитва учителката вместо да рецитираш, направо да пееш пред класа. ❤️

  • Haha 4

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Преслава, значи все пак имало начин да си върнеш акаунта, досега не бях чувал някой да има проблем, колкото  и голяма зведа да е, и да си го върне с всички последователи. Другият и официален вече е private, явно Азис й е помогнал по някакъв начин. Сега чакаме песните на двете, че нещо последния месец е скука.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, WindWalkerMonk каза:

Ми доказателства няма, ама самата трансформация от Петя до Майкъл Джексън не става само със салати и фитнес.

Можете да асоциирате Преслава с този гнусар и насилник на деца Джако, едва когато си направи още 5 ринопластики и носът и почне да се разпада.

  • Haha 1
  • Love 2
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Можете да асоциирате Преслава с този гнусар и насилник на деца Джако, едва когато си направи още 5 ринопластики и носът и почне да се разпада.

Предпочитаме сега, когато само прилича на него, без да й се разпада носът, но мерси за препоръката! 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Току що, Born to Die каза:

Преслава е топ на последната снимка, всеки може да си говори каквото иска, само да не отслабва повече. Толкова хубава не е била никога.

Това просто не е вярно. Да, субективно е и всеки вижда нещата по различен начин, но все пак... Масовото мнение е, че е изгубила чара си.

Според мен съвършената й форма беше през 2012 мисля където излезе с едни бели къси гащи и потник на сцената и заби “Лудата дойде”, та отнесе и всичко живо тогава. Връх! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, retr0 каза:

 

Това просто не е вярно. Да, субективно е и всеки вижда нещата по различен начин, но все пак... Масовото мнение е, че е изгубила чара си.

Според мен съвършената й форма беше през 2012 мисля където излезе с едни бели къси гащи и потник на сцената и заби “Лудата дойде”, та отнесе и всичко живо тогава. Връх! 

Тогава беше в топ форма по принцип, но за цялостна визия след "Не се итриваш" е като кукла, колебая се дали тогава или сега ми харесва повече, но понеже роди не много отдавна и да имаш това тяло... Лицето е субективно, мен чара й винаги ми е бил в цялостната харизма, която няма как да я загуби, защото не е просто красота или нос, по клипове от участия се вижда как хората все така я викат на бис и нищо не се е променило. Просто е нещо, което си го носи вътре в нея. Мен и Галя много ме кефи, нищо че я хейтят за операциите, но аз си знам, че си харесвам кифлите по default. :D

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се радвам ,че най-следваният изпълнител се върна!

И незнам как виждате и колко разбирате от жени ,но Преслава изглежда зашеметяващо красива , никога не е била толкова красива!С нетърпение очаквам да я видя в новият и клип.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Born to Die каза:

Браво на Преслава, значи все пак имало начин да си върнеш акаунта, досега не бях чувал някой да има проблем, колкото  и голяма зведа да е, и да си го върне с всички последователи. Другият и официален вече е private, явно Азис й е помогнал по някакъв начин. Сега чакаме песните на двете, че нещо последния месец е скука.

Просто явно го е била деактивирала временно 😂

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, presi_fen! каза:

Много се радвам ,че най-следваният изпълнител се върна!

И незнам как виждате и колко разбирате от жени ,но Преслава изглежда зашеметяващо красива , никога не е била толкова красива!С нетърпение очаквам да я видя в новият и клип.

‘Как да си топ мъжага’

Сложи си никнейм presi_fen и кажи на 150 човека, че не разбират от жени. 

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Чуден нос си имаше. Дали го пази в буркан?

Не знам, но аз имам въпрос към пресифен

Защо си със снимка на най-следвания изпълнител от преди операцията? Не я ли подкрепяш?

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, retr0 каза:

‘Как да си топ мъжага’

Сложи си никнейм presi_fen и кажи на 150 човека, че не разбират от жени. 

 

Млъквай. Тя е толкова красива, нищо не разбираш от жени.

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...