Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

https://www.youtube.com/playlist?list=PLswqQPn6ZbRO9spTJ49sXdIj1CUSEXniM
 

Каня потребителите на Рама, да си изберат топ 3 или топ 5 и да подкрепят нашите финалисти с вот на лично!



Ако гласувате за:
 3 песни - Всеки получава по 5 точки.
5 песни - Всеки получава по 3 точки.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Гальо каза:

И от двете се очакваше много, накрая с претоплени манджи. Дано следващите да са по-добри

И все пак на Десита е една идея по готина и потенциална за хит. 

  • Like 2
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Търсих тема из форума, но така и не намерих подходяща, затова мисля да използвам тази и да препоръчам на @meleto да премахне този sidebar на форума и темите да си се виждат на цял екран. И без това в него присъстват само "препоръчани клубове", които всеки може да си намери, ако реши да посещава или дори да се абонира. Но е изключително дразнещо празното бялото поле вляво, което заема не малка част от екрана и няма никаква фукнция.

Извинявам се предварително, ако се сметне за спам коментара ми! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Gadinata каза:

Най-големият хит на Стойке от "Ало" насам!

За 10 дни 11 милиона. Усещам хит от ранга на Ла Маями. Ама пича не го ебе. 2 песни в 1 ден пусна и двете са на първо и второ място в попнейбъл вече повече от седмица.

 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, asylum каза:

Лида и отврат. Деса е супер.

И мен Десита по ме кефи. Лидия бързо да взима контактите на турския пластичен хирург, че носа и е като поялник. 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Slavi каза:

За 10 дни 11 милиона. Усещам хит от ранга на Ла Маями. Ама пича не го ебе. 2 песни в 1 ден пусна и двете са на първо и второ място в попнейбъл вече повече от седмица.

 

Голям е! Много фенове натрупа и си изгради собствен стил, радва много.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Gadinata каза:

Голям е! Много фенове натрупа и си изгради собствен стил, радва много.

Неадекватните му танци много радват. Гледам, че мс янко го копира яко последно време, но пак не му се получават нещата. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Slavi каза:

За 10 дни 11 милиона. Усещам хит от ранга на Ла Маями. Ама пича не го ебе. 2 песни в 1 ден пусна и двете са на първо и второ място в попнейбъл вече повече от седмица.

 

За 16 дни*

Иначе задължително трябва да смени стила. Хит като La Miami няма да види. Не и ако й прави копия.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Slavi каза:

И мен Десита по ме кефи. Лидия бързо да взима контактите на турския пластичен хирург, че носа и е като поялник. 

Не ми пречи носът, а неадекватността й и най-вече съдраният й глас😁

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

За 16 дни*

Иначе задължително трябва да смени стила. Хит като La Miami няма да види. Не и ако й прави копия.

За 16 дни колкото Миле и Галена за 3 месеца. 

Нито една от новите му 2 песни не приличат на Ла Маями. И са супер различни една от друга

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

За 16 дни*

Иначе задължително трябва да смени стила. Хит като La Miami няма да види. Не и ако й прави копия.

Далеч не прави копия на La Miami, песните са една от друга коренно различни. Просто си изгради стил, на който не изневерява. Лично аз го намирам за забавно, различно и разтоварващо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Willy каза:

На Коцето песните защо останаха в канала на планета? На Камелия, Андреа и другите ги триеха след напускането им.

Договороли са се предполагам заради Плаза. Коце е хитър. Напусна кротко. 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://pik.bg/мерак-галена-бута-щерката-на-камен-куката-за-чалга-дива---естел-балбузанова-заработва-като-news861249.html

Има ли истина в това инфо? Голяма мацка е тази Естел. Дано пее прилично! 

Screenshot_20190809_014043_com.android.chrome.jpg

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

La Miami е била хит и в бг, даже и кавър има. Имал е участия  в България, както и дует с Галена. Не мисля че е проблем да се коментира тука.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя път Преса май верно нацели хит. "Пиян" се чува оттук оттам и реакциите от клипчетата са добри. Нищо общо с предния бълвоч. Даже след повечко слушания песента е поносима. Което обаче не отменя факта, че след 3 месеца няма да се помни, както всичко нейно след МСМ. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Slavi каза:

Договороли са се предполагам заради Плаза. Коце е хитър. Напусна кротко. 

 

И Исмигюлиното творчество си кеси в канала. Въртят й новия клип по Планетурка, но сигур платена ротация. 

преди 5 часа , Willy каза:

La Miami е била хит и в бг, даже и кавър има. Имал е участия  в България, както и дует с Галена. Не мисля че е проблем да се коментира тука.

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клеата Емилия. Изтрили са много клипове на ''Акула'' и ''Тръгвай си'' вкл. и тези дето беше качил един потребител от форума и имаха над милион гледания.

За разлика от Лидия, Десита успя да влезе в трендинга и е първа. Май ще и се получи този път. Сузанита заради минусите обаче ще си остане без него.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...