Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, Cally-Pressyfan' каза:

Галена е под №1 в Трендинг, а за втори пореден ден е направила по-малко дневни гледания от Преслава. :lol: Като излезе оттам, мигом ще падне под 100 хиляди за денонощие.

На всичкото отгоре и в Apple Music сега Прес е на второ място, а Гален на трето.

Коментирай!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, retr0 каза:

На всичкото отгоре и в Apple Music сега Прес е на второ място, а Гален на трето.

Коментирай!

Стана си направо за смях. Аре, бегай!

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последната снимка на Преслава е потрес... Не знам тя ли я качвала или някой админ, но за бога??? Слепи ли са. Лицето и жълто, жълто... а от шията бяла.. толкова грозно и нелепо. Не знам кой е гримьора, ама е много зле. Половината коментари са надсмиващи точно заради грима. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Arwity каза:

Последната снимка на Преслава е потрес... Не знам тя ли я качвала или някой админ, но за бога??? Слепи ли са. Лицето и жълто, жълто... а от шията бяла.. толкова грозно и нелепо. Не знам кой е гримьора, ама е много зле. Половината коментари са надсмиващи точно заради грима. 

Прилича на мумия, подготвена за балсамация.

  • Haha 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Cally-Pressyfan' каза:

Галена е под №1 в Трендинг, а за втори пореден ден е направила по-малко дневни гледания от Преслава. :lol: Като излезе оттам, мигом ще падне под 100 хиляди за денонощие.

Вече не е в трендинг това недоразумение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прилича ми на колажите на Рашия. Все 1 някой и изрязал главата от друга снимка и я напаснал на тялото и. Не че има вина жената, че е зле гримирана, но така ли не вижда, че е нелепа снимката.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, amor_mio каза:

Най-добрият клип в чалгата. Галена да се учи!😂

https://www.vbox7.com/play:e464b98de0

Тази песен ми бе житейско мото допреди 2-3 години: "за час тръгвам, след два дни се връщам". Не е минавал купон без нея. Благодаря ти, че ми я напомни в този час! Дано някоя не я окраде сега. Ръцете й да изсъхнат предварително, гласът й да секне!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, asylum каза:

Тази песен ми бе житейско мото допреди 2-3 години: "за час тръгвам, след два дни се връщам". Не е минавал купон без нея. Благодаря ти, че ми я напомни в този час! Дано някоя не я окраде сега. Ръцете й да изсъхнат предварително, гласът й да секне!

А моето житейско мото е песента "Перденца". Скоро не сме се поздравявали с нея. Поздрав!

 

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, -A. каза:

С новия си трак Сузанита ми влезе в топ 50 на любимите изпълнители. Жестока!

Аз пък получих сифилис само като я гледам.

 

А песента не е лоша, освен тъпия текст, естествено. И имам чувството, че Яница пее. Може да са ѝ платили.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Смаза Сузанита. В чалгата се появи и втори мегахит след песента на Джени. Суза трябваше да пусне тая песен след дуета с Андреа,а не да пуска боклуци една година.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 4.08.2019 г. от 21:36, Cally-Pressyfan' каза:

Това са приятни песни на Райна, но нали се сещаш ако ги изпее колко вяло ще минат? "Любимата ти" Нямаш сърце ще се приеме къде по-добре.

Ще се приемат вяло, защото Райна по концерти не е никак атрактивна като изпълнител, тя каквото и да изпее все ще остане не забелязано. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер са качили по-голяма част от дискографията на Глория (въпреки че вече я има цялата), два албума на Мария и един на Преслава в стрийминг услугите. Единствено "Имам нужда от теб" е орязан с 1 песен.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...